Dziwny przypadek z hybrydami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-02, 21:10   #1
madzix1313
Przyczajenie

Dziwny przypadek z hybrydami?

Witam wszystkich, jestem nowa na forum i nie wiem czy trafiłam w dobre miejsce z moim problemem. Od 4 lat zajmuję się robieniem hybryd, właściwie nigdy nie miałam żadnych problemów z nimi. Najpierw pracowałam tylko na CND, później z racji ceny i kolorów kupiłam kilka tych z Gelish i.... ostatnio zainwestowałam w odtłuszczacz, no acid primer, kolorowe lakiery, matowy top, folię transferową z firmy SPN nails. Tu zaczyna się mój koszmar. O ile kocham base i top coat z CND i nigdy ich nie zmieniam, to w połączeniu z kolorami z SPN jest jakaś tragedia. Standardowo wykonuję paznokcie: odepchnięcie skórek, zmatowienie, przemycie cleanerem, no acid primer, baza, 2x kolor, top i przemycie cleanerem. Przy SPN każdy jeden ich kolor "waży" się, syreni pyłek do warstwy dyspersyjnej nie klei się, wzorki lakierami z konada nie wychodzą, nawet sama folia transferowa nie chce się nałożyć tak jak powinna. Proszę pomóżcie. Czy te firmy tak bardzo się "nie lubią"- jeżeli tak to dlaczego, skoro przy innych mieszankach jest ok? Czy może po prostu firma SPN jest beznadziejna? Dodam jeszcze, że to nie tylko na moich paznokciach tak tragicznie to wychodzi. Z góry dziękuję za odpowiedź
madzix1313 jest offline  
Stary 2015-11-03, 07:10   #2
czuszka82
Moderator z pazurem

Dot.: Dziwny przypadek z hybrydami?

Twój poprzedni wątek został przeniesiony do wątku zbiorczego "Hybrydy-co robię nie tak" i nie ma potrzeby spamować zakładając ponownie identyczny wątek. Obsługa forum jest intuicyjna i jeśli nie wiesz gdzie jest Twój post wystarczy wejść w profil, statystyki i tam widzisz wszystkie swoje posty wraz z lokalizacją.
Wątek zamykam.

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości