Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-16, 23:23   #3211
Malinum
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Muszę się z Wami podzielić moimi wrażeniami z Rossmanna... Zazwyczaj w poniedziałki rano wpadam do Sephory, a dziś dla odmiany postanowiłam się wybrać do Rossmanna po artykuły higieniczne Przy okazji obejrzałam wychwalane w wątku Rossmannowym i na insta rzeczy... I co? I - szafa dr Irena Eris Provoke wygląda biednie, a opakowania są tandetne. Czytałam jakieś zachwyty, że taki luksus i w ogóle, a tu... Inne polecane kosmetyki śmierdziały niemiłosiernie - już miałam w ręku jakąś pomadkę o cudnym nudziakowym kolorze, ale jak powąchałam to czym prędzej ją odłożyłam na półkę Dzięki temu doszłam do wniosku, że jednak niewiele tracę nie korzystając z tych - 49% i już nic mnie tam nie kusi Myślałam, że omija mnie deal życia, że dla siebie nic tam nie kupiłam Na koniec "najlepsze" - w R. była matka z dzieckiem i to dziecko (takie gdzie 3.5-letnie pewnie) robiło kupę przy szafie z kolorówką Jeszcze mamusia cały czas głośno komentowała ten proces, po wszystkim dziewczynka też... Skutecznie mnie wyleczyły z chęci oglądania tam czegokolwiek
Yyy
Malinum jest offline  
Stary 2015-11-16, 23:27   #3212
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dzięki

Padłam

No jak na takie po 3 miesiącach pustek to zacne tzn pustek wszelakich
Dokładnie Ja ostatnio ciągle kupuję w stacjonarnej S. i tam miniatur nigdy nie uświadczam I próbki strasznie biedne, więc jak widzę taki zestaw jak u Ciebie, to szał normalnie
pingwintastas jest offline  
Stary 2015-11-16, 23:59   #3213
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
hihihi czy to nie jest przypadkiem moja kicia?

Nieeee, to zdecydowanie mój Garfield lat 3, wagę pomińmy, bo mimo iż może nie wygląda, jest grubaskiem
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2015-11-17, 02:30   #3214
katerineczka
Raczkowanie

Ktoś szukał sukienki z lat 20. Ta na zdjęciu to sukienka z kolekcji frock and frill. Na zalando jest po 620 odliczajac 40 zł rabatu. Jest też piękna sukienka podobna tematycznie za połowę tej ceny

https://secure-i5.ztat.net//detail/F...0-H11@18.1.jpg
katerineczka jest offline  
Stary 2015-11-17, 05:31   #3215
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Muszę się z Wami podzielić moimi wrażeniami z Rossmanna... Zazwyczaj w poniedziałki rano wpadam do Sephory, a dziś dla odmiany postanowiłam się wybrać do Rossmanna po artykuły higieniczne Przy okazji obejrzałam wychwalane w wątku Rossmannowym i na insta rzeczy... I co? I - szafa dr Irena Eris Provoke wygląda biednie, a opakowania są tandetne. Czytałam jakieś zachwyty, że taki luksus i w ogóle, a tu... Inne polecane kosmetyki śmierdziały niemiłosiernie - już miałam w ręku jakąś pomadkę o cudnym nudziakowym kolorze, ale jak powąchałam to czym prędzej ją odłożyłam na półkę Dzięki temu doszłam do wniosku, że jednak niewiele tracę nie korzystając z tych - 49% i już nic mnie tam nie kusi Myślałam, że omija mnie deal życia, że dla siebie nic tam nie kupiłam Na koniec "najlepsze" - w R. była matka z dzieckiem i to dziecko (takie gdzie 3.5-letnie pewnie) robiło kupę przy szafie z kolorówką Jeszcze mamusia cały czas głośno komentowała ten proces, po wszystkim dziewczynka też... Skutecznie mnie wyleczyły z chęci oglądania tam czegokolwiek
Haha, ale wrazenia Ja na Rossmannowej promocji kupilam tylko tusz do rzes, a i z tym bylo trudno, bo przy szafach z kosmetykami doslownie bydlo, no i wszystko zmacane
Stary 2015-11-17, 07:20   #3216
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
No i mam nowe chciejstwo. Nadaje się ta pianka dla delikatnej skóry?
A nie wiecie może od jakiego wieku polecana jest seria Revitalizing supreme? Muszę w końcu wypróbować miniaturę z D.
ja mam skórę bardzo suchą, delikatną i nie robi mi żadnej krzywdy. Po umyciu nie mam uczucia ściągnięcia czy wysuszenia nie wiem czy miałaś kiedyś tą piankę którą często daje Estee w różnych zestawach? o tą: http://www.esteelauder.pl/product/68...Purifying-Mask
bo ta mnie niemiłosiernie wysusza i podrażnia a tamta nic a nic wiec jeżeli o mnie chodzi to polecam
a Revitalizing polecany jest chyba wszystkim powyżej 20 lat jest dośc uniwersalny nie ma mocnego działania liftingującego czy coś, bardziej prewencyjne w tym kierunku, rozświetla, nawilża i ujędrnia
Estee mi powinno płacić za polecenia

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Dzisiaj weszłam tu pierwszy raz od chyba miesiąca.. dwóch??? Strasznie za Wami tęskniłam
Zastanawiam się czy ominął mnie jakiś box ?

Próbka niespodzianka dla NIEJ
1 szt. zł 0,00
Suma pośrednia zł 346,50
Udzielony rabat zł -67,06
Koszt wysyłki zł 0,00
Suma końcowa zł 279,44

fajne zamówienie boxowa posucha panuje niestety

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

Cytat:
Muszę się z Wami podzielić moimi wrażeniami z Rossmanna...
o mamuniu stan umysłu niektórych ludzi a zwłaszcza niektórych mamusiek nigdy nie przestanie mnie zadziwiać

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

to teraz ja się pożalę oficjalnie spisuję na straty tusz MJ kupiony na wyprzedaży w S tak mi dziś skleił rano rzęsy że musiałam się od nowa malować i spóźniłam się do pracy ten tusz to totalna porażka i nikomu nie polecam. No chyba że trafiłam na jakiś trefny, wysychający już egzemplarz - ale konsystencję ma notmalną więc chyba nie.Tylko błyskawicznie zasycha i nie da się nic z tym zrobić to mój najgorszy tuszowy zakup od lat. To już mascary Lancome były lepsze
amyz jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:25   #3217
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A TBS ma w ogole linie waniliowa?
Oczywiście

Cytat:
A nie wiecie może od jakiego wieku polecana jest seria Revitalizing supreme? Muszę w końcu wypróbować miniaturę z D.
Nie patrz na kategorie wiekowe, tylko składy Ja dopiero skończyłam 27, ale po kwasach moja skóra aktualnie woła o odżywienie. Nałożyłam rano maseczkę Revitalizing Supreme cienką warstwą i nawet nie było potrzeby zmywać, bo skóra ją wręcz wypiła

Nie ma czegoś takiego żeby kosmetyk zadziałał "za dobrze". Gdyby tak było, to wszystkie kobiety miałyby idealne twarze

Cytat:
Śliczny. Jakie ma fajne, białe wibryski.

Cytat:
Eeee... Ale dziecko miało pieluchę i było w ubraniu, tak?

---------- Dopisano o 07:25 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to teraz ja się pożalę oficjalnie spisuję na straty tusz MJ kupiony na wyprzedaży w S tak mi dziś skleił rano rzęsy że musiałam się od nowa malować i spóźniłam się do pracy ten tusz to totalna porażka i nikomu nie polecam. No chyba że trafiłam na jakiś trefny, wysychający już egzemplarz - ale konsystencję ma notmalną więc chyba nie.Tylko błyskawicznie zasycha i nie da się nic z tym zrobić to mój najgorszy tuszowy zakup od lat. To już mascary Lancome były lepsze
O kurde
W ramach zemsty obsmaruj ten tusz w KWC

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:29   #3218
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

O kurde
W ramach zemsty obsmaruj ten tusz w KWC
dobra myśl

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

MAarthusia w D za zakup produktów Stendersa za 40 zł dodaje się mini krem do rąk klikamy?
amyz jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:32   #3219
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
dobra myśl

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

MAarthusia w D za zakup produktów Stendersa za 40 zł dodaje się mini krem do rąk klikamy?
toż to okazja życia, mogę kliknąć z Wami?
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-11-17, 07:39   #3220
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
ja mam skórę bardzo suchą, delikatną i nie robi mi żadnej krzywdy. Po umyciu nie mam uczucia ściągnięcia czy wysuszenia nie wiem czy miałaś kiedyś tą piankę którą często daje Estee w różnych zestawach? o tą: http://www.esteelauder.pl/product/68...Purifying-Mask
bo ta mnie niemiłosiernie wysusza i podrażnia a tamta nic a nic wiec jeżeli o mnie chodzi to polecam
a Revitalizing polecany jest chyba wszystkim powyżej 20 lat jest dośc uniwersalny nie ma mocnego działania liftingującego czy coś, bardziej prewencyjne w tym kierunku, rozświetla, nawilża i ujędrnia
Estee mi powinno płacić za polecenia

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

fajne zamówienie boxowa posucha panuje niestety

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:14 ----------

o mamuniu stan umysłu niektórych ludzi a zwłaszcza niektórych mamusiek nigdy nie przestanie mnie zadziwiać

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

jesteś najlepszym marketingowcem Estee

O kurde, jeśli piszesz, że tusze Lancome są lepsze pd MJ, to klękajcie narody dobrze, że był w promo
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:41   #3221
maarthusia

Cytat:
dobra myśl

ja odpuszczam niestety przez noc mój stan konta nie zwiększył się magicznie czyli nadal jestem bankrutem

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
toż to okazja życia, mogę kliknąć z Wami?
bierz będę się cieszyć Waszym szczęściem zakupowym

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Pokończyły im się mini tusze Lancome w D. teraz jest NIESPODZIANKA
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:43   #3222
korinka3

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ja odpuszczam niestety przez noc mój stan konta nie zwiększył się magicznie czyli nadal jestem bankrutem

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Pokończyły im się mini tusze Lancome w D. teraz jest NIESPODZIANKA
ja też odpuszczam w tym miesiacu planuje EWENTUALNIE kliknąć boxa.. dzisiaj skończyłam próbkę podkładu diora, fajny ale nic nie urwał od jutra mecze odlewke z S balsamo-podkładu G - bo chyba z nim poczynię zamówienie boxowe
Stary 2015-11-17, 07:44   #3223
amyz
Chanel Lady

Cytat:
jesteś najlepszym marketingowcem Estee

O kurde, jeśli piszesz, że tusze Lancome są lepsze pd MJ, to klękajcie narody dobrze, że był w promo

no gdyby nie były w promo to zrobiłabym dym w S a tak to jakoś przeboleję to 50 zł
amyz jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:46   #3224
maarthusia

Cytat:
ja też odpuszczam w tym miesiacu planuje EWENTUALNIE kliknąć boxa.. dzisiaj skończyłam próbkę podkładu diora, fajny ale nic nie urwał od jutra mecze odlewke z S balsamo-podkładu G - bo chyba z nim poczynię zamówienie boxowe
też mam w planach wyłącznie boxa z S. poza tym kompletnie NIC już nie kupuję mam przyzwolenie jedynie na zakup bananów i jogurtów na resztę całkowity ban

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------

Cytat:

no gdyby nie były w promo to zrobiłabym dym w S a tak to jakoś przeboleję to 50 zł
Szkoda, że takie exkluzywne firmy wypuszczają na rynek takie buble powinni mieć jakieś testerki, które by im recenzowały produkty
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:48   #3225
amyz
Chanel Lady

Cytat:

no ja się właśnie zastanawiam czy nie kliknąć kusi mnie jogurtowe masło do ciała na szczęście próbki kaszańskie to nie kusi aż tak poczekam jeszcze

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
też mam w planach wyłącznie boxa z S. poza tym kompletnie NIC już nie kupuję mam przyzwolenie jedynie na zakup bananów i jogurtów na resztę całkowity ban

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:45 ----------
no to tak jak ja
amyz jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:50   #3226
maarthusia

Dużo zestawów MACowych w D.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-17, 07:51   #3227
amyz
Chanel Lady

nowe promo tygodnia w D:

ale dali próg
amyz jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:16   #3228
buahhot
Marcelover ♥♥♥

witam sie z rana

buahhot jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:19   #3229
korinka3

Cytat:

Szkoda, że takie exkluzywne firmy wypuszczają na rynek takie buble powinni mieć jakieś testerki, które by im recenzowały produkty
jogurty i banany??
Ja ostatnio co wieczó wyciskam sobie soczek z pomaranczek i grejfrutków dzisiaj dla odmiany jabłko-marchew mniammm

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
witam sie z rana
fajny ten poranek - sloneczny

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
no ja się właśnie zastanawiam czy nie kliknąć kusi mnie jogurtowe masło do ciała na szczęście próbki kaszańskie to nie kusi aż tak poczekam jeszcze

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

no to tak jak ja
Próbki mega kaszana w D dobrze że nie ma niespodzianke sensai, bo to zawsze mnie kusi

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
nowe promo tygodnia w D:

ale dali próg
pogieło ich...
Stary 2015-11-17, 08:26   #3230
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
witam sie z rana
hello

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
jogurty i banany??
Ja ostatnio co wieczó wyciskam sobie soczek z pomaranczek i grejfrutków dzisiaj dla odmiany jabłko-marchew mniammm

-------o
tez sobie wyciskam codziennie soczki
amyz jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:26   #3231
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
jogurty i banany??

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

fajny ten poranek - sloneczny

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Próbki mega kaszana w D dobrze że nie ma niespodzianke sensai, bo to zawsze mnie kusi

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

pogieło ich...
a u mnie ciemno

buahhot jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:33   #3232
maarthusia

Cytat:

no to tak jak ja
Mnie tez kuszą masła do ciała tym bardziej, że mam tylko jedno w zapasie ale czekam na świąteczne mega wypaśne okazje

Muszę sobie kupić torebkę i trochę ubrań, bo wyglądam jak kloszard
co z tego, że na gębie Żiwęszi i Diory jak reszta odstrasza

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Co ten wizaż robi z postami

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
nowe promo tygodnia w D:

ale dali próg
oby tak dalej

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
jogurty i banany??

To moje główne pożywienie najlepsze jest to, ze za bananami nie przepadam, ale dobrze zapychają
Takie świeże soczki są pyszniaste też czasami robię, ale ten armageddon w kuchni mnie troszkę odstrasza
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:38   #3233
Wronia3
Wtajemniczenie

Heeej

w tematyce kotów
https://www.facebook.com/HuffPostGoo...7078930711625/
no padłam, leżę i nie wstanę
Stary 2015-11-17, 08:40   #3234
Malinum
Zakorzenienie

Dzień dobry

Czy ja dobrze widzę, że w Syforze koniec hiper wyprzedaży?

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2015-11-17 o 08:55
Malinum jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:44   #3235
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Mnie tez kuszą masła do ciała tym bardziej, że mam tylko jedno w zapasie ale czekam na świąteczne mega wypaśne okazje

Muszę sobie kupić torebkę i trochę ubrań, bo wyglądam jak kloszard
co z tego, że na gębie Żiwęszi i Diory jak reszta odstrasza

-

To moje główne pożywienie najlepsze jest to, ze za bananami nie przepadam, ale dobrze zapychają
Takie świeże soczki są pyszniaste też czasami robię, ale ten armageddon w kuchni mnie troszkę odstrasza
masz rację poczekamy na świąteczne atrakcje w D
ja ciuchów nowych też potrzebuję ale kasy brak

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Heeej

w tematyce kotów
https://www.facebook.com/HuffPostGoo...7078930711625/
no padłam, leżę i nie wstanę
musze mojemu podsunąć może one myślą że to wąż?
amyz jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:45   #3236
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za opinię z 10lat temu szarpnęłam się na Vichy ale w ogóle mi nie podszedł, chyba ze względu na zapach. Czy teraz uległ zmianie?

Dzięki Pierwsze widzę takie cudo

Dzięki za opinię Jestem teraz trochę confused
Muszę jeszcze pamiętać o Alterna i Nivea Pure
A najdelikatniejszy biały Vichy tzn w zapachu czy w działaniu? Jakbyś porównała ich działanie?-tzn tych wszystkich Vichy.

W ogóle te antyperspiranty to mają szansę obniżyć potliwość??? Ja jakoś po każdym (obojętnie jakim) i tak się pocę
Ja tego dezodorantu używam od około 6 lat i zmieniło się tylko opakowanie a zapach ten sam.
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:47   #3237
korinka3

Cytat:

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

albo że im ogon odpadł

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
hello

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

tez sobie wyciskam codziennie soczki
pomarancz-grejfrut? czy coś innego? szukam inspiracji
Stary 2015-11-17, 08:48   #3238
maarthusia

Cytat:

może w końcu spadną mi majty z wrażenia
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:49   #3239
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Czy ja dobrze widzę, że w Syforze koniec hiper wyprzedaży?

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka
ooo chyba tak może teraz coś innego dadzą. Boxa na przykład
amyz jest offline  
Stary 2015-11-17, 08:51   #3240
maarthusia

Tż wczoraj zauważył, że tacham wielką torbę z pracy i musiałam mu pokazać kufer na szczęście nie wywalił mnie z domu pochwalił zakup
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości