Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-12, 18:39   #2071
xxxescapismxxx
Pani Pech

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Rabatowe takie:
093RSPL - 11% ważny do 31.01.2016
099OPPL - 10%
093OPPL -10%

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Sephora wrzuciła kilka nowości zestawy Erisa
myślałam o prezentach
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-11-12, 18:45   #2072
AnulaQa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja mam teraz z rana dwie rozkminy.

Po pierwsze - wygrałam KASETKĘ od ArtDeco. Więc pytanie za 100 punktów - z cieniami czy bez?

Po drugie - na prezent od tż wybrać perfumy, które bardzo mu się podobają, mnie też, ale mniej czy też perfumy, które mnie się bardzo podobają a on - o ile go znam - będzie na nie kręcił nosem? Czyli pojedynek La Vie Est Belle EDP vs. J'ose.
Dobre rozkminy nie są złe.
Po pierwsze- gratuluję wygranej.
Po drugie-
https://www.youtube.com/watch?v=1qwB62lat6g

Jeśli to ma być prezent dla Ciebie to weź te perfumy, które Tobie się bardziej podobają. Jak TŻ nie przypadną do gustu i tak kupi Ci drugi flakon, ten, który jemu się podoba. Ten chytry plan może się udać.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-12, 18:46   #2073
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Laski to masło shea z organique jest świetne mowię o takim nabieranym szpatułką ma takie fajne grudki, własnie takiego masła shea szukałam a nigdzie nie mogłam dostać przepieknie pachnie, cudownie nawilża jak wykończę- a wiem że nie szybko- kupię kolejne, zostaję mu wierna nie chcę innych balsamów/maseł
Mąż mi przywiózł z wyjazdu do jednego z krajów środkowej Afryki masło shea naturalne, w żaden sposób nie obrabiane. Śmierdzi niesamowicie, raz się nim posmarowalam... Skóra była miękka ale zapach.. Ale Tż mówił, że kobiety się tam nim całe smakowały i miały piękna skórę.
Dobry wieczór
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2015-11-12, 18:56   #2074
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ale do zamówienia z locci nie mogłam sobie już wybrać próbek . Nie mają już ich, czy dają takie które mają?
Sami wrzucają
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-11-12, 18:57   #2075
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Te miniatury zwykle wiszą dłużej niż boxy

Ten krem, krzywdy mi nie zrobił, wow nie było również ale śmierdział okrutnie.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,66...ing-cream.html
Ten na noc mial delikatny zapach i jak by byla jakas mega promocja to bym go kupila ale ze w D. Nie lubia nas rozpieszczac to mam focha i nie kupuje u nich... chcialam kupic jak byla mini szmineczka z Tom F. Ale nie zdążyłam

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:04   #2076
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Ten podkład-balsam z Givenchy jest przepiękny - mam nowe chciejstwo Oby nie wykupili wszystkich przed boxami
pingwintastas jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:05   #2077
Antymionka
Moderator

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Sami wrzucają
Dzięki
Niedawno nabiłam 4 transakcje w S. i ciekawa jestem kiedy przyjdzie moja karta black. Do tej pory zazwyczaj kupowałam w Douglasie, online mają trochę większy wybór chyba, najbardziej interesował mnie i tak mac.
Antymionka jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:05   #2078
ellenas
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Myślałam o prezentach
l15
clochee11
eris50
ellenas jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:06   #2079
Antymionka
Moderator

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ten podkład-balsam z Givenchy jest przepiękny - mam nowe chciejstwo Oby nie wykupili wszystkich przed boxami
Może któraś z was wrzucić linka do tego podkładu? Może i ja się zakocham
Antymionka jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:08   #2080
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ten podkład-balsam ja kupowałam latem, więc raczej nie wykupią

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
l15
clochee11
eris50
i jeszcze clochee6

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Może któraś z was wrzucić linka do tego podkładu? Może i ja się zakocham
http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...alsam/P2230020

jeśli potrzebujesz dużego krycia to nie da rady, on jest bardzo delikatny prawie jak krem BB, u mnie idealnie spisuje się latem

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:17   #2081
Antymionka
Moderator

Cytat:
Ten podkład-balsam ja kupowałam latem, więc raczej nie wykupią

i jeszcze clochee6

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...alsam/P2230020

jeśli potrzebujesz dużego krycia to nie da rady, on jest bardzo delikatny prawie jak krem BB, u mnie idealnie spisuje się latem
Dziękuję Ja właśnie nienawidzę dużego krycia. Lubię delikatny makijaż, zimą preferuje mocniejsze usta. Więc podkłady a la tapeta nie są dla mnie
Kolorki chyba pójdę obczaić do S. bo jestem dosyć jasna, i raczej gustuje w beżach/żółciach
Antymionka jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:41   #2082
AnulaQa
Zakorzenienie

Chwilę mnie nie było a na biurku stos zaległej makulatury.
Dwie sprawy niby na" na wczoraj" ale przedawnione o kilka dni:
- kuferek EL no niby nie było mnie na niego stać gdy był dostępny( co okazało się marnym pocieszeniem, albowiem nawet gdyby mnie było wtedy na niego stać to i tak nie miałabym szansy go upolować, albowiem o tym co mnie minęło dowiedziałam się po fakcie) ale teraz A i Owszem. Tak, tak, Fortuna kołem się toczy. Wzdycham, zdycham, łzy przecieram, lwią zmarszczkę karmię. Zazdroszczę Wszystkim, którym się udało "capnąć" ten kufer dobroci. Czekam na pierwsze fotki, opinie i okrzyki radości ;
- zestaw błyszczyków EL, byłby dobry na pocieszenie po nieudanym polowaniu na kuferek, ale i ta zdobycz była sprytniejsza od myśliwego. Ech. Los mnie nie oszczędza.
Kontynuuje przegląd prasy.
Z pozdrowieniami dla Wszystkich redaktorek JaZąbek.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:47   #2083
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dziękuję Ja właśnie nienawidzę dużego krycia. Lubię delikatny makijaż, zimą preferuje mocniejsze usta. Więc podkłady a la tapeta nie są dla mnie
Kolorki chyba pójdę obczaić do S. bo jestem dosyć jasna, i raczej gustuje w beżach/żółciach
A to powinien Ci się spodobać Ja też jestem z tych jaśniejszych i mam 03 Nude sand, taki mi dobrała pani w Sephorze i trafiła idealnie, wtapia się w skórę i w ogóle nie widać żadnej różnicy nigdzie, nic się nie odcina

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:48   #2084
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Chwilę mnie nie było a na biurku stos zaległej makulatury.
Dwie sprawy niby na" na wczoraj" ale przedawnione o kilka dni:
- kuferek EL no niby nie było mnie na niego stać gdy był dostępny( co okazało się marnym pocieszeniem, albowiem nawet gdyby mnie było wtedy na niego stać to i tak nie miałabym szansy go upolować, albowiem o tym co mnie minęło dowiedziałam się po fakcie) ale teraz A i Owszem. Tak, tak, Fortuna kołem się toczy. Wzdycham, zdycham, łzy przecieram, lwią zmarszczkę karmię. Zazdroszczę Wszystkim, którym się udało "capnąć" ten kufer dobroci. Czekam na pierwsze fotki, opinie i okrzyki radości ;
- zestaw błyszczyków EL, byłby dobry na pocieszenie po nieudanym polowaniu na kuferek, ale i ta zdobycz była sprytniejsza od myśliwego. Ech. Los mnie nie oszczędza.
Kontynuuje przegląd prasy.
Z pozdrowieniami dla Wszystkich redaktorek JaZąbek.
Zabku, stacjonarnie w S. tego pelno
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:51   #2085
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zabku, stacjonarnie w S. tego pelno

Taku samo zestawu, w taku samo cenu?
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-12, 19:56   #2086
Antymionka
Moderator

Cytat:
A to powinien Ci się spodobać Ja też jestem z tych jaśniejszych i mam 03 Nude sand, taki mi dobrała pani w Sephorze i trafiła idealnie, wtapia się w skórę i w ogóle nie widać żadnej różnicy nigdzie, nic się nie odcina
To myślę że capnę go po świętach, na zniżce. Teraz muszę zdenkować BB od Clinique, no a potem nic lżejszego nie mam . A nóż widelec się zakocham i zakupię też na lato
Antymionka jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:00   #2087
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
To myślę że capnę go po świętach, na zniżce. Teraz muszę zdenkować BB od Clinique, no a potem nic lżejszego nie mam . A nóż widelec się zakocham i zakupię też na lato

Jakby co to od dzisiaj jest -20% w S kod:
-20% XMS15TBU
-20% ANSWEAR15

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:00   #2088
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:

Taku samo zestawu, w taku samo cenu?
Pare zlotowkuw drozszuw.. Kuferuw 409 zlotowkuw, a blyszczykuw 115 zlotowkuw. myslu, ze wartu jesli napalanu jestes
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:02   #2089
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Pare zlotowkuw drozszuw.. Kuferuw 409 zlotowkuw, a blyszczykuw 115 zlotowkuw. myslu, ze wartu jesli napalanu jestes

Ale kuferuw w S to wersja okrojona niestety niż ta co była w Estee

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:16   #2090
Salisia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
No właśnie nic
Ucięłyśmy sobie pogaduszki m.in. o braku zimowej kolekcji Guerlaina, pani też jest fanką Meteosków popsioczyłyśmy na dystrybutora i jakoś tak wyszło, że pani chyba jakoś zapałała do mnie sympatią poszła po psikaną próbkę na zaplecze, ale jak wróciła, to powiedziała, że ma nawet coś fajniejszego i voila ! Dostałam miniaturkę Ma się ten zwierzęcy magnetyzm

I brawa dla iperfumy ! Napisałam do nich w sprawie tego nieszczęsnego Petite Cherie i odpisali, że mam odesłać, potrącą mi od kwoty zwrotu tylko niewielką część za zużycie Kto pyta nie błądzi
Cieszę jak dzieciak, że się pozbędę tego smrodka.
Super, przeczuwałam, że tak będzie, to dla nich nie problem oddać kasę, flaszkę przecenią i pójdzie na sprzedaż lub porobią próbki. Duży szacun dla nich za to, napewno bardziej im się to opłaci niż niezadowolony klient
Salisia jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:21   #2091
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Ooooo
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:23   #2092
Malinum
Zakorzenienie

Informatyków Syfory nic tylko ubiczować. Chciałam złożyć zamówienie to mi non stop produkty z koszyka wyrzucało, jak już się udało to mi wyskoczył błąd z płatnością. Jak nie purchawy to strona w rozsypce. Luks malina
Malinum jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:35   #2093
Penny90
Wtajemniczenie

Omg o.O "chwilę" mnie tu nie było i nagle ze strony 59 zrobiła się 105!
Były boxy? Czy co?

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:38   #2094
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Super, przeczuwałam, że tak będzie, to dla nich nie problem oddać kasę, flaszkę przecenią i pójdzie na sprzedaż lub porobią próbki. Duży szacun dla nich za to, napewno bardziej im się to opłaci niż niezadowolony klient
No mile mnie zaskoczyli. Chociaż czuję się niefajnie, bo narobiłam ludziom kłopotu. Praca w handlu bardzo niewdzięczna

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Jeśli miły Ci pełny portfel, nie wchodź do stacjonarki ewentualnie iść z niesprawnym węchem
Mówisz ? Podniecające zniechęcanie uskuteczniasz
Macintosh jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:43   #2095
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Nom, poczułam ten dreszczyk emocji.
Cytat:
Niestety...
przeszył mnie przeszywający dreszcz.
Ale mówią, że jak spadać to z wysokiego konia.
No i spadłam.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:44   #2096
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Nie strasz
Wczoraj dopiero co pisałam do Loccitane na fb czy ten kalendarz będzie jeszcze dostępny, a oni odpisali że nie wiedzą. I dosłownie przed chwilą przyszedł mail, że jest dostępny.. Chyba nie muszę mówić co dalej
Cóż...to teraz pozostaje się cieszyć nowym nabytkiem
Macintosh jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:49   #2097
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Ooooo
PoZiomeczko dziękuję za dobre chęci.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość

Mówisz ? Podniecające zniechęcanie uskuteczniasz
Podniecające zniechęcanie zazwyczaj kończy się konsumpcją.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:55   #2098
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:

Niestety...
No i spadłam.
Nie łam się, jeszcze się kiedyś na coś zrujnujesz

Lancome ma zwyczaj wydawać co roku na święta takie spore kosmetyczne kufry. Oczywiście u nas nie są dostępne, ale jest na czym oko zawiesić. Jak ktoś lubi Lancome to w ogóle, szał.

Była może któraś z Was na bezcłówce w Dubaju ? Chłop mój tam będzie niebawem i ciekawam co oni tam mają takiego, czego nie ma gdzie indziej

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Podniecające zniechęcanie zazwyczaj kończy się konsumpcją.
I to namiętną

Edytowane przez Macintosh
Czas edycji: 2015-11-12 o 20:51
Macintosh jest offline  
Stary 2015-11-12, 20:57   #2099
meredith85
Raczkowanie

Byłam na zakupach i wdepnęłam do S. sprawdzić odcienie tego podkładu Givenchy. Nude Sand za różowy dla mnie, najbardziej mi pasuje Nude Porcelain, też mi się tego podkładu zachciało i rozmyślam nad nim, konsystencja super

Edytowane przez meredith85
Czas edycji: 2015-11-12 o 21:13
meredith85 jest offline  
Stary 2015-11-12, 21:45   #2100
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:

Niestety...
No i spadłam.
Miałam podobnie Nie mogłam się zdecydować, a kiedy dostałam odpowiedź ze sklepu Estee, że już nie będzie, nagle poczułam, że jednak baaaaardzo go chcę...
Pozostaje czkać na Wasze zdjęcia Pochwalicie się co?
sylwia1986sz jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości