Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-13, 14:42   #2401
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Macintosh Pokaż wiadomość
[/COLOR]

[/COLOR]Spoczko, zadałam sobie ten mega trud specjalnie dla naszego tutaj Towarzystwa Wzajemnej Adoracji

Tobie to nie dogodzisz, kobieto. Pozdrowienia dla męża

maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 14:44   #2402
Macintosh
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Idę do fryzjera a właściwie idę przebijać się przez korki Na drugi koniec miasta. Jeszcze nie wyszłam, a już jestem zirytowana
Mam nadzieję, że w piątek trzynastego nie obetnie mi kobiecina głowy tylko do włosów się ograniczy. Kto to może wiedzieć.
Macintosh jest offline  
Stary 2015-11-13, 14:45   #2403
maarthusia

Cytat:
Idę do fryzera a właściwie idę przebijać się przez korki Na drugi koniec miasta. Jeszcze nie wyszłam, a już jestem zirytowana
Mam nadzieję, że w piątek trzynastego nie obetnie mi kobiecina głowy tylko do włosów się ograniczy. Kto to może wiedzieć.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Box na Piątek Trzynastego byłby fajniejszy

No dobra, to jak nie chcecie mnie poinstruować, to nie pokażę Wam jak wyprowadziłam z D. 3 mini tusze Lancome w jednym zamówieniu
Zestaw Lancome z zapachem i tuszem + prezent dedykowany do marki: 3 mini Lancome (LVEB, tusz + serum) + mini tusz Lancome z kodu L15 zgadłam?
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 14:45   #2404
Macintosh
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Macintosh jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:00   #2405
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Sprawdziłam w historii zamówień na swoim koncie w S. i zeszłoroczny box zamówiłam 9 grudnia. To w tym roku pewnie też będzie jakoś tak. Mówicie mi Sherlocku
brawo Ty !!! 9 grudnia mi odpowiada
amyz jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:02   #2406
Malenstwo82
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Zestaw Lancome z zapachem i tuszem + prezent dedykowany do marki: 3 mini Lancome (LVEB, tusz + serum) + mini tusz Lancome z kodu L15 zgadłam?
Zapewne. Przecież z tego co widzę tzn czytam na wątku to żadna promocja nie jest Ci obca. Myślę, że jakby Cię ktoś w środku nocy nawet obudził i zapytał o kody i gratisy to wymieniłabyś je bez zająknięcia.
Malenstwo82 jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:07   #2407
maarthusia

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Zapewne. Przecież z tego co widzę tzn czytam na wątku to żadna promocja nie jest Ci obca. Myślę, że jakby Cię ktoś w środku nocy nawet obudził i zapytał o kody i gratisy to wymieniłabyś je bez zająknięcia.
każdy ma jakiegoś bzika

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Syfora na fejsie napisała, że w przyszłym tygodniu na stronie powinny być kufry Estee (te biedniejsze ), będą wchodziły też VIPy, więc cena będzie całkiem całkiem
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:11   #2408
amyz
Chanel Lady

Cytat:
[/COLOR]

[/COLOR]Spoczko, zadałam sobie ten mega trud specjalnie dla naszego tutaj Towarzystwa Wzajemnej Adoracji

Tobie to nie dogodzisz, kobieto. Pozdrowienia dla męża

nasze kółko Moherowe jest Ci niezmiernie wdzieczne

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:

jak zawsze niezawodna jesteś Einsteinem promocji
a jeżeli jestesmy przy zapachach Lancome - wygrzebałam dziś przypadkiem próbkę Tresora i niestety mi się podoba no i jak żyć?
amyz jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:15   #2409
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nasze kółko Moherowe jest Ci niezmiernie wdzieczne

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

jak zawsze niezawodna jesteś Einsteinem promocji
a jeżeli jestesmy przy zapachach Lancome - wygrzebałam dziś przypadkiem próbkę Tresora i niestety mi się podoba no i jak żyć?

Który Tresorek ? Ten nowy - Nuit coś tam? ja kocham klasycznego Tresora ale ten nowy też ładny Lancome ma śliczne zapachy ale kolorówkę do
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:18   #2410
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Który Tresorek ? Ten nowy - Nuit coś tam? ja kocham klasycznego Tresora ale ten nowy też ładny Lancome ma śliczne zapachy ale kolorówkę do
ten:
https://www.douglas.pl/douglas/Zapac...eRef=leZ6bBQwi

amyz jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:20   #2411
maarthusia

Podoba mnie się przypomina mi trochę LVEB kupie se w jakimś zestawie na wyprzedaży w S.
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:20   #2412
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

a pielęgnacja to sam alkohol bleeeeh

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:20   #2413
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Coś jest z tą kolorowka lancome- Testowałam przez wiele próbek podkłady i żaden nie urwał. A czailam się na ten rozświetlający no ale co zrobić jak podkreślał w tych gorszych dniach suche skórki.
Boże ale jak za mną chodzi ten podkład od G. chyba będę musiała kupić sobie w ramach prezentu świątecznego

buahhot jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:23   #2414
maarthusia

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
a pielęgnacja to sam alkohol bleeeeh
jak w Shiseido albo u Diora lubię trochę serum Visionnaire - fajne, przyjemne, ale .upy nie urywa
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:24   #2415
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:

Ja też kocham Tresor, jest to zapach który mi towarzyszy chyba od 13 roku życia. moja mama miała, ale nie bardzo jej odpowiadał więc jęj podkradalam. Aż w końcu go zdenkowalam. Kilka dni temu dostalam zestaw W prezencie. No koooocham.
Ale wersji la nuit nie znam jeszcze.
Dzień dobry, przetrwala ten ciężki dzień w pracy. Ufff
baletnica_natasza jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:24   #2416
maarthusia

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Coś jest z tą kolorowka lancome- Testowałam przez wiele próbek podkłady i żaden nie urwał. A czailam się na ten rozświetlający no ale co zrobić jak podkreślał w tych gorszych dniach suche skórki.
Boże ale jak za mną chodzi ten podkład od G. chyba będę musiała kupić sobie w ramach prezentu świątecznego
Weź z boxem, będzie mniej bolało
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:25   #2417
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Podoba mnie się przypomina mi trochę LVEB kupie se w jakimś zestawie na wyprzedaży w S.
a mi akurat LVEB nie za bardzo podchodzi - jakiś taki za słodki a co do kolorówki to się zgadzam - tragedia. Raz mnie wysmarowała kobieta podkładem Lancome w Sephorze i masakra. Ledwo wytrzymałam żeby w tramwaju tego nie zmywać tak mi skórę ściągnęło
amyz jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:25   #2418
maarthusia

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja też kocham Tresor, jest to zapach który mi towarzyszy chyba od 13 roku życia. moja mama miała, ale nie bardzo jej odpowiadał więc jęj podkradalam. Aż w końcu go zdenkowalam. Kilka dni temu dostalam zestaw W prezencie. No koooocham.
Ale wersji la nuit nie znam jeszcze.
Dzień dobry, przetrwala ten ciężki dzień w pracy. Ufff

Zaraz do domciu i weekendzik
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:25   #2419
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
jak w Shiseido albo u Diora lubię trochę serum Visionnaire - fajne, przyjemne, ale .upy nie urywa
to prawda

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:27   #2420
maarthusia

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a mi akurat LVEB nie za bardzo podchodzi - jakiś taki za słodki a co do kolorówki to się zgadzam - tragedia. Raz mnie wysmarowała kobieta podkładem Lancome w Sephorze i masakra. Ledwo wytrzymałam żeby w tramwaju tego nie zmywać tak mi skórę ściągnęło
Dla mnie też LVEB za słodkie
Podkładów tej firmy nie testowałam, ale tusze to największe g... z jakim miałam do czynienia

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
to prawda
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:31   #2421
201606201234
Konto usunięte

Witam się, aniyam gdzie najlepiej uderzyć we Wrocku do S.? Magnolia, Dominikanska czy Pasaż Grunwaldzki?
201606201234 jest offline  
Stary 2015-11-13, 15:36   #2422
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Dostałam w końcu wczoraj moje VIPki!! I co? I pojechałam od razu z mamą do Sephory
Kupiłam sobie tylko te zestawy Daywear, udało nam się z różem Marca Jacobsa, przeceniony na 76,90 ze 165 zł i jeszcze wszedł z kodem, więc zapłaciłam za niego 61,52
I to samo z cieniami Estee Lauder, przecenione na 148,90 zł, a mama zapłaciła 119 zł
I tym razem trafiłyśmy na koszmarną babę, chciałyśmy z mamą zobaczyć odcienie przecenionych szminek z Estee Lauder, czy może któryś kolor jest podobny do tego, którego używa mama (nieprzeceniony akurat był). To baba tak się popatrzyła na nas z góry, jakbyśmy co najmniej zapytały, czy da nam te szminki za darmo
I już Wam więcej nic nie powiem, bo jedynym gratisem wczoraj był zestaw EL, który nam się należał, od pań nie dostałyśmy nic A tak ostatnio się nachwaliłam jakie to panie miłe są
I jeszcze kupiłam mini bazę Make Up Forever, a w domu się okazało, że to baza redukująca zaczerwienienia, a nie matująca...
Ale oddałam już
I w ogóle Was nie lubię, bo u mnie w Sephorze nie ma błyszczyków EL, a ja je tak chcę!!! I zestawu Revitalizing Supreme za 129 zł też nie było i nie wiem, czy czekać, aż pojawi się na stronie, czy lepiej zamówić ze strony EL?
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:38   #2423
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Witam się, aniyam gdzie najlepiej uderzyć we Wrocku do S.? Magnolia, Dominikanska czy Pasaż Grunwaldzki?
Zależy co chcesz kupić. W Renomie jest cała szafa Too Faced i nawet miłe panie, w Pasażu różnie bywa zależy jak trafisz, Magnolia strasznie żydzą próbek, najbardziej skąpa Sephora ( ale mają dużo Benefita i MJ ) . Ja lubię Koronę i Bielany ( choć mały asortyment) a najczęściej zaopatruję się w Dominikańskiej, po tym jak zrobiłam tam kiedyś rewoltę i kierownik z przeprosinami wydzwaniał od tej pory dużo się zmieniło, Panie miłe, chętne do pomocy, nawet ogarniają tematy, próbki jakieś tam dają ale jak poprosisz sama o dodatkowe żeby dali lub zrobili to nie robią problemu no i mają szeroki asortyment m.in. MJ i inne, które nie wszędzie są Z drugiej strony teraz w weekend ma być w Renomie jakaś weekend czy sobota rabatów i S też obejmuję, ale jak masz Vipy to lepiej z Vipami, bo tak to chyba tylko -15% dają

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:46   #2424
Angel_007
Shopping Queen

Tak czekam i czekam na tego boxa z Sephory a tu nic... No to sobie wyprodukowałam zamówienie z Clinique bo puder mi się kończy i szukałam jakiegoś transparentnego. Zobaczymy czy będzie ok
Jeśli się nie sprawdzi to nie wiem... Będzie trzeba iść na kolejne zakupy, czy coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Clinique.PNG (53,5 KB, 48 załadowań)
Angel_007 jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:46   #2425
201606201234
Konto usunięte

Cytat:
Zależy co chcesz kupić. W Renomie jest cała szafa Too Faced i nawet miłe panie, w Pasażu różnie bywa zależy jak trafisz, Magnolia strasznie żydzą próbek, najbardziej skąpa Sephora ( ale mają dużo Benefita i MJ ) . Ja lubię Koronę i Bielany ( choć mały asortyment) a najczęściej zaopatruję się w Dominikańskiej, po tym jak zrobiłam tam kiedyś rewoltę i kierownik z przeprosinami wydzwaniał od tej pory dużo się zmieniło, Panie miłe, chętne do pomocy, nawet ogarniają tematy, próbki jakieś tam dają ale jak poprosisz sama o dodatkowe żeby dali lub zrobili to nie robią problemu no i mają szeroki asortyment m.in. MJ i inne, które nie wszędzie są Z drugiej strony teraz w weekend ma być w Renomie jakaś weekend czy sobota rabatów i S też obejmuję, ale jak masz Vipy to lepiej z Vipami, bo tak to chyba tylko -15% dają
Dzięki Ci za obszerna odpowiedz mam vipy na mailu, w sumie to najbardziej mi zależy na przecenach, zestawach i pielegnacji, będę tylko jeden dzień w polsce, chcialabym zrobić jakieś zakupy.
Stary 2015-11-13, 15:50   #2426
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dzięki Ci za obszerna odpowiedz mam vipy na mailu, w sumie to najbardziej mi zależy na przecenach, zestawach i pielegnacji, będę tylko jeden dzień w polsce, chcialabym zrobić jakieś zakupy.
Jak przeceny pielęgnacji to ostatnio w Dominikańskiej nic już prawie nie było, chyba, że pochowały, bo mieli rabatową sobotę. Za tow Magnolii było tego sporo. Zestawy są wszędzie, a w Magnolii dodatkowo są Benefitu m.in ten http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...estaw/P2313017 On jest tylko dostępny w Magnolii

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 15:55   #2427
201606201234
Konto usunięte

Dziewczyny poleccie mi jakiś dobry krem, ale do cery mieszanej koniecznie. Byłam w perfumerii, obczajalam, ale na nic się nie mogłam zdecydować, a teraz będę miała okazję coś kupić.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Jak przeceny pielęgnacji to ostatnio w Dominikańskiej nic już prawie nie było, chyba, że pochowały, bo mieli rabatową sobotę. Za tow Magnolii było tego sporo. Zestawy są wszędzie, a w Magnolii dodatkowo są Benefitu m.in ten http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...estaw/P2313017 On jest tylko dostępny w Magnolii
Fajny zestaw, jak będzie dostępny to chyba go kupie, bo ma kilka rzeczy które chciałam przetestować. To dobrze się składa, bo będę w Magnolii, mam jedną rzecz odłożoną. Super, nie mogę się doczekać jutra.
Stary 2015-11-13, 15:58   #2428
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dziewczyny poleccie mi jakiś dobry krem, ale do cery mieszanej koniecznie. Byłam w perfumerii, obczajalam, ale na nic się nie mogłam zdecydować, a teraz będę miała okazję coś kupić.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Fajny zestaw, jak będzie dostępny to chyba go kupie, bo ma kilka rzeczy które chciałam przetestować. To dobrze się składa, bo będę w Magnolii, mam jedną rzecz odłożoną. Super, nie mogę się doczekać jutra.
No to pozostaje mi życzyć udanych zakupów, dużo rabatów, dużo zestawów i jeszcze więcej próbek

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-11-13, 16:00   #2429
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
I na pewno byłaś zdrowa wtedy ?

To po co to w ogóle prowadzą, taką dezinformację
No nic, to najwyżej zmolestuję starego (męża znaczy) przez FaceTime i mi pokaże na żywo co tam mają. O ile jest tam wifi Bo przecież może tam faktycznie być WSZYSTKO - jak mówisz, a akurat wifi może zabraknąć
Spoko spoko, nadrobię Wifi lotniskowe mi nie działało (nawet przez standardową 1godzinę, nic), ale są zahasłowane kawiarniane, które działają

No ale pooowiedz czy o czymś myślisz

Ja się zastanawiam ostatnio nad tymi 5 mini pomadkami MJ, pewnie w S przy okazji boxa ich nie będzie i nie wiem czy szukać gdzieś tutaj
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-11-13, 16:01   #2430
katerineczka
Raczkowanie

Cytat:
haha, nieźle
Taka kumulacja trzynastek to już samo szczęście !
Trochę strachu, ale mam teraz zdrowe wszystkie ząbki. Chyba trzymalyscie kciuki bo wrocilam cala i zdrowa ide poczytać co tam napisalyscie
katerineczka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości