Metamorfoza włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-05-19, 20:47   #1
emaerioel
Przyczajenie

Red face

Jaki mam kształt twarzy i jaką fryzurę wybrać?

Hej ! Kompletnie nie wiem jaki mam kształt twarzy... niby patrzę mówię "podłużna!" Ale na zdjęciu widzę coś innego... pomocy !
I jaka fryzura by mi pasowała? (Tylko nie piszcie "w tej jest spoko") ta była na próbę, a chce coś zmienić mam grzywkę w sumie na czoło, ale nie chce... bo wyglądam jak dziecko, chce doroślej przypominam mam 20 lat. Ja bym chciała grzywkę na równo, ale mówią, że nie ładnie bo mi wyciąga twarz... :/

Zdjęcie w prostych przedstawia mnie prawie codziennie, bo taką noszę fryzurę. Ale chce coś zmienić . Dopiero od paru dni mam nowy kolor na głowie, bo miałam rude.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0859.jpg (79,0 KB, 550 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0832.jpg (85,2 KB, 554 załadowań)
emaerioel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 11:38   #2
Kaminka24
Rozeznanie

Dot.: Jaki mam kształt twarzy i jaką fryzurę wybrać?

Może chciałabyś je skrócić, zostawić dłuższe kosmyki z przodu a tył krótko wyciąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Short-in-the-Back-and-Long-in-the-Front.jpg (32,6 KB, 41 załadowań)
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 13:46   #3
avokia
Raczkowanie

Hm nie jestem w stanie ocenić czy masz wysokie czoło bo go po prostu nie widać jeśli tak to faktycznie masz podłużną a jeśli nie to masz owalną czyli taką do której pasuje większość fryzur . Ja na twoim miejscu skróciłabym trochę włosy i grzywkę np tak http://ifryzjerzy.pl/images/joomgall...1291650923.jpg ale jeśli chcesz wyglądać poważniej to proponuję to http://weselnybox.pl/img/5238505ed7002.jpg . Powodzenia
avokia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 20:48   #4
avokia
Raczkowanie

Dziewczyny myślę , że to prostokąt " Twarz prostokątna lub podłużna – w zależności od kształtu szczęki i linii włosów – jest bardzo pożądana w świecie medialnym. Ma świetne proporcje, najczęściej jest bardzo symetryczna, a do tego pasuje do niej większość fryzur. Mimo to jej posiadacze nie zawsze są z niej zadowoleni i napotykają wiele trudności z ukrywaniem jej mankamentów. " " Zdecydowanie polecamy cieniowanie i pazurki. Odradzamy równą długość wszystkich włosów, zwłaszcza, jeśli Twoje włosy są dłuższe, niż za ramiona. Najlepsza długość włosów dla tych, którzy chcą optycznie skrócić twarz, to włosy maksymalnie do ramion. Bardzo krótkie włosy uniemożliwią dodawanie szerokości w odpowiednich miejscach, a długie i proste włosy wydłużą tylko dodatkowo twarz. "
avokia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 14:19   #5
Mary_0
Raczkowanie

Masz chyba taką jak ja :P Prostokąt albo owal...,
nie jestem w stanie określić bo masz na zdjęciach zasłoniętą linię szczęki która właśnie określa kształt buzi To tego typu buzi pasuje większość fryzur, więc możesz szaleć i eksperymentować ze ścięciami grzywkami itp.
Stary 2014-05-21, 14:52   #6
veronikes
Raczkowanie

Według mnie twarz jest pociągła
W sensie najlepsza fryzura to taka, która bardziej już nie wydłuża, czyli krótsze niż teraz, najlepiej przycięte w okolicy ucha? Może troszkę niżej, wyżej, można kombinować, żeby nie było prosto.
Stary 2014-05-21, 17:12   #7
emaerioel
Przyczajenie

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...00698432_n.jpg

tutaj chyba będzie lepiej widać... krótkie już miałam kiedyś, strasznie mi nie ładnie.. długie też myslałam, że jest spoko, ale w sumie faktycznie wydłuża... chce pocieniować, ale boję się tego, bo mam bardzo mało włosów i cienkie...
Stary 2014-05-21, 19:08   #8
dzamatasi
Wtajemniczenie

Jak dla mnie to jest bardźiej pod owalną, a nie podłuźna... I nie radźiłabym krótkich włosów nawet gdyby była podłuźna twarź będźie jesźćźę dłuźsźa- mimo iź jest powiedźiane,źe skróci. Bźdury
Stary 2014-05-22, 22:59   #9
kruszynka007
Raczkowanie

Przepraszam,że nie na temat ale strasznie spodobał mi sie Twój kolor włosów co to za kolor,zdradź mi a ze zdjeć widze że super wyglądasz w loczkach
kruszynka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 12:51   #10
mpt
Zakorzenienie

Napisałaś, że "wyglądasz jak dziecko", zdecydowanie się z tym nie zgadzam. Wyglądasz na przemalowaną dwudziestkę, więc wszystko by się zgadzało Moim zdaniem nasz za mocne brwi i płaski efekt na twarzy przez brak różu i mocno kryjący podkład (tak wygląda na zdjęciu). Na Twoim miejscu poszłabym w bardziej naturalne wydanie, jaśniejszy kolor włosów, jaśniejsze brwi - nie wypełnione tak "szczelnie", jakiś kolor na ustach, błyszczyk.
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 19:53   #11
emaerioel
Przyczajenie

Z Joanny Paloną kawę

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Różu to ja używam nawet za dużo.. Kryjący aż taki nie mam tak w sumie na zdjęciu wygląda :/, ale nie jest tak. Brwi mam masakryczne bez malowania nie chciałabyś ich widzieć... W jednej mam brwi w drugiej prawie nie, tylko je podmalowuje, bo mam spore luki, a ostatnio zmieniłam cienie na trochę jaśniejsze i postanowiłam na zmianę fryzury, robię taką https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...30819916_n.jpg na noc zakręcam włosy upinam do góry przedziałek jak widać i rano roztrzepuję je ugniatam pianką i trochę tapiruje, nie wiem czy ładnie to wygląda ?
Stary 2014-05-25, 14:30   #12
veronikes
Raczkowanie

Proste do ramion też będą ok. Albo dłuższy bob. I koniecznie rudy odcień, bardzo Ci ładnie
Stary 2014-05-26, 14:02   #13
JadoreFashion
Raczkowanie

Ale masz ładne oczyyyy <3
JadoreFashion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 22:10   #14
KASKAww
Raczkowanie

Mi się bardziej podobasz w rozpuszczonych z grzywką, która jest genialna.
Jeśli chcesz coś zmienić, to zacznij od uczesania na co dzień, niekoniecznie muszą to być zawsze drastyczne cięcia.

Jan Paweł II <33
KASKAww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 23:49   #15
emaerioel
Przyczajenie

A co sądzicie o tej co teraz na co dzień robię ?
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/...49279239_n.jpg
Fryzura zajmuję mi około 6-7 minut jest mi w niej nawet spoko ? Chce żeby mi włosy odpoczęły od prostowania
Stary 2014-05-27, 08:04   #16
mpt
Zakorzenienie

Fryzura spoko, ale spróbuj zmienić kolor ust. Ten jest bardzo nietwarzowy - dla Twojego typu urody już kompletnie nie pasuje (żółtawy odcień cery+mleczny róż na ustach - to nie może się udać). Wrzuć foto z neutralnymi ustami.
Stary 2014-05-27, 10:55   #17
KASKAww
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez emaerioel Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tej co teraz na co dzień robię ?
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/...49279239_n.jpg
Fryzura zajmuję mi około 6-7 minut jest mi w niej nawet spoko ? Chce żeby mi włosy odpoczęły od prostowania
Jest również ładnie, choć chciałabym zobaczyć Cię w prostych włosach, wysoko uczesanym kucykiem, warkoczem, czy coś w tym stylu, klasycznie, ale sexownie
I popieram koleżankę powyżej. Zmieniłabym zdecydowanie pomadkę na ciemniejszą, proponowałabym Ci kolory : pomarańczowe, czerwone, brzoskwiniowe.

Jan Paweł II <33
Stary 2014-05-27, 20:20   #18
emaerioel
Przyczajenie

W prostych https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/...94347784_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...24916076_n.jpg w kucyku jakimś takim :P

tutaj nie mam nic na ustach
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...63571319_n.jpg
mam bardzo małe usta więc chyba czerwona szminka odpada :/

może zaproponujecie mi jakieś szminki firmy i wgl? gdzie można kupić, bo teraaz będę w mieście to mogę kupić
Stary 2014-05-27, 21:00   #19
inspiron2
Zadomowienie

Moim zdaniem najładniej ci w tym rudym kolorze https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...00698432_n.jpg

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 21:15   #20
emaerioel
Przyczajenie

na razie do rudego nie wracam znudził mi się
Stary 2014-05-27, 21:29   #21
inspiron2
Zadomowienie

przez przypadek własnie trafiłam na twój profil na fb takie sama zdjecia tam masz :P mamy wspolnego znajomego

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
Stary 2014-05-27, 22:49   #22
mpt
Zakorzenienie

Moim zdaniem brwi sa do zapuszczenia, bo za duzo rwiesz przy nosie, a szeroki rozstaw jest bardzo niekorzystny dla proporcji twarzy. Wlosow na glowie bym nie ruszala, bo masz fajne
Stary 2014-05-27, 23:22   #23
KASKAww
Raczkowanie

Super wyglądasz w rudym i dzięki kochana za fotki. Ogólnie to zacznę od tego, że jesteś śliczną kobietą ! Twoje kości policzkowe i piękne duże oczy <33 w kucyku wyglądasz sexi polecam Ci pomadki z firmy Mac, lub z avonu o wykończeniu matowym ! Są genialne ! Mam zamiar założyć stronę internetową o tego typu rzeczach, więc dam znać.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Jan Paweł II <33
Stary 2014-05-28, 13:06   #24
emaerioel
Przyczajenie

Dziękuję no właśnie szukam matowych i takich które będą pasować do mnie... i nigdy nie mogę dobrać wydaje mi się, że w każdej mi brzydko...

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez inspiron2 Pokaż wiadomość
przez przypadek własnie trafiłam na twój profil na fb takie sama zdjecia tam masz :P mamy wspolnego znajomego
Tak ? kogo ? haha

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Moim zdaniem brwi sa do zapuszczenia, bo za duzo rwiesz przy nosie, a szeroki rozstaw jest bardzo niekorzystny dla proporcji twarzy. Wlosow na glowie bym nie ruszala, bo masz fajne
teraz domalowuje brwi bardziej w strone nosa :P
bo mam "dzikie" na początku
Stary 2014-05-28, 22:07   #25
inspiron2
Zadomowienie

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Tak ? kogo ? haha

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

tak Konrada W.

Stary 2014-06-02, 04:01   #26
Candy_lips
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez veronikes Pokaż wiadomość
Według mnie twarz jest pociągła
W sensie najlepsza fryzura to taka, która bardziej już nie wydłuża, czyli krótsze niż teraz, najlepiej przycięte w okolicy ucha? Może troszkę niżej, wyżej, można kombinować, żeby nie było prosto.
Zgadzam się. Mam takie samo zdanie.
W sumie to rzadko się maluję, więc może i się nie znam, ale moje odczucie jest też takie, że za mocno trochę się malujesz. Jak na wieczór, to ok, ale na co dzień postawiłabym na coś delikatniejszego
Pozdrawiam
Candy_lips jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 12:46   #27
emaerioel
Przyczajenie

Nie maluje się tak mocno na co dzień. Kiedyś może tak teraz tylko tusz, podkład, róż, brwi, korektor

Jeżeli mi się nudzi to testuje jakieś makijaże :P. Wczoraj "testowałam" nową fryzurkę :
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...90316267_n.jpg

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Tak się pomalowałam wczoraj może być? http://i57.tinypic.com/2nurm75.jpg
Makijażów uczę się z youtube. Chciałabym być makijażystką... ale nie wiem jak mi to wychodzi
Stary 2014-06-06, 20:57   #28
veronikes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez emaerioel Pokaż wiadomość
Nie maluje się tak mocno na co dzień. Kiedyś może tak teraz tylko tusz, podkład, róż, brwi, korektor

Jeżeli mi się nudzi to testuje jakieś makijaże :P. Wczoraj "testowałam" nową fryzurkę :
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...90316267_n.jpg

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Tak się pomalowałam wczoraj może być? http://i57.tinypic.com/2nurm75.jpg
Makijażów uczę się z youtube. Chciałabym być makijażystką... ale nie wiem jak mi to wychodzi
jeśli nie chcesz mieć pociągłej twarzy to nie prostuj włosów. same w sobie są ładne, ale podkreślają pociągłość twarzy. masz brwi w tym samym odcieniu co włosy?

a co do makijaży - troszkę zazdroszczę. też się uczę blendować, żeby cienie były spójne i czasami jak wyjdzie to jestem mega zadowolona ale czasami nie wychodzi masz pędzle jakieś fajne?
Stary 2014-06-06, 21:18   #29
MissChievousTess
Zakorzenienie

Jak na moje oko to diament
O kształtach twarzy masz tutaj:
http://matleenamakeup.blogspot.com/2...ty-twarzy.html
Co do cięć - powinnaś z uwagi na podbródek wybierać te zalecane do twarzy trójkątnej.
Stary 2014-06-07, 17:14   #30
emaerioel
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez veronikes Pokaż wiadomość
jeśli nie chcesz mieć pociągłej twarzy to nie prostuj włosów. same w sobie są ładne, ale podkreślają pociągłość twarzy. masz brwi w tym samym odcieniu co włosy?

a co do makijaży - troszkę zazdroszczę. też się uczę blendować, żeby cienie były spójne i czasami jak wyjdzie to jestem mega zadowolona ale czasami nie wychodzi masz pędzle jakieś fajne?
mi makijaż oka mało zajmuję, pędzli niestety właśnie nie mam... jak zacznę pracować i zarabiać to zakupuje wszystkie! i paletki! haha.

strasznie lubię robić makijaż, chociaż wiadomo nie mam oka wizażystki to wiadomo, że są nierówności, bo w szkołach tego uczą jak trzymać pędzel i jak zrobić równo.. cieni też nie mam jakiś szałowych, zwykłe tanie.. ale próbuję ! :P
Odpowiedz

Tagi
fryzury, image, włosy

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości