Eris-"Lirene City Matt"- Naprawdę Cudo?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-07, 19:15   #121
Asieńka_86
Rozeznanie

GG do Asieńka_86
Dot.: Eris-"Lirene City Matt"- Naprawdę Cudo??

City Matt to mój ulubiony podkład już z 3 opakowania miałam (o dziwo) mam cere raczej normalną z tendencją do błyszczenia w strefie T. Podkłąd jest naprawde super mi fajnie matuje, nie tworzy maski i mam idealny odcień. Wytrzymuje z 6 godz. ma super konsystencje, pojemniczek i cene. Gorąco polecam i bardzo go sobie chwale. Może nie kryje rewelacyjnie ale jak dla mnie to jego +

Asieńka_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 19:31   #122
nerikka
Raczkowanie

Miałam Lirene City Matt, ale niestety musiałam sprzedać - najjaśniejszy odcień był za ciemny . Zapowiadał się fajnie-konsystencja w sam raz, dobrze rozprowadzał się na filtrze, no ale paletę kolorów powiększyłabym o jakiś porcelanowy odcien .
Co do tqwojej cery, to myślę, że się nadaje, dość dobrze matuje, ale osobiście nie spotkałam sie jeszcze z podkładem, który matowałby cały dzień więc poprawek pewnie nie unikniesz.
nerikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 21:33   #123
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja mialam probke City Matt i chociaz mam cere mieszana to u mnie sprawowal sie okropnie. Strasznie przesuszal, podkreslal wszelkie skorki. Cera nie wygladala wcale swiezo- przypominalam po nim jakas pudernice . Wole 1000 razy Shiny Touch !!!
Co do Astora, to Natural Fit jest spoko, tylko ze to wg mnie taki krem tonujacy,a nie podklad. Na pewno ciezko bedzie go dobrac osobom o jasnej karnacji, bo nawet najjasniejszy odcien jest dosc ciemny.
Kiedys uzywalam Facefinity w plynie i to byl moj ulubiony podklad, ale potem nigdy wiecej nie znalazlam mojego ulubionego odcienia
Właśnie chodzi mi o coś w stylu kremu tonującego
Więc chyba skusze sie na tego Astorka

Honeycomb Chętnie kupię te bibułki matujące łatwo jest je dostać? Bo jak do tej pory nie spotkałam się z nimi...
Stary 2007-09-08, 07:38   #124
honeycomb
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość

Honeycomb Chętnie kupię te bibułki matujące łatwo jest je dostać? Bo jak do tej pory nie spotkałam się z nimi...
ja je kupiłam przez internet bo rzeczywiście nie spotkałam sie z nimi w drogeriach. widziałam różne na allegro a sama zamówiłam ze strony lara.pl maja chyba 2 rodzaje ja wybrałam bielandy ze względu że były tańsze i zamówiłam 4 opakowania które mam do teraz bo bibułek jest 50 w paczuszce (bardzo poręczne i zajmują mało msca w torebce)
honeycomb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 16:32   #125
irie18*
Wtajemniczenie

a czy jest trwały?? bo to dla mnie jedna z wazniejszy cech jesli chodzi o podklad...
irie18* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 20:34   #126
magdaSEM
Rozeznanie

dla mnie to cudo!!!! Po latach szukania mam idealny podkład w idealnym kolorze.
magdaSEM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:19   #127
mrrrLady
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez malena18 Pokaż wiadomość
wlasnie kupilam lirene matujacy, odcien tiramisu/idealnie pasuje do koloru mojej skory/ zobaczymy jak sie sprawdzi, na pewno napisze
Ja mam ten sam i też kolor mi idealnie pasuje Moja buzia jest po nim taka przyjemna w dotyku i ładnie pachnie ten podkład
mrrrLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:21   #128
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
a czy jest trwały?? bo to dla mnie jedna z wazniejszy cech jesli chodzi o podklad...
Podkład jest niezły, ma fajną konsystencję, kolory, natomiast trwałość bardzo kiepska. Nałożony o 7 rano już o 9ej daje błysk, a gdy zmywam makijaż po powrocie do domu, na waciku nie mam już nic.

Podkład dostępny jest w drogeriach Rossmann i w Naturze.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 518 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:24   #129
anCcik
Zakorzenienie

ja na początku byłam zachwycona tym podkładem ale im dłuzej go uzywam tym bardziej wazam go za bardziej niz przeciętny.
nakłada się bardzo przyjemnie, lecz na suchych partiach skróy, mimo nalozonego wczesniej kremu nawilzajacego, podskresla suche skórki :/. na poczatku twarz jest mtowa, lecz juz po 2-3h błyszczy się, lecz nie tak mocno. gdy wracam ze szkoły ok 14-15 podkładu praktycznie nie ma, jedynie smugi i nieestetyczne placki :/

wydaje mi się, ze jednak podklad jest lepszy dla cery normalnej niz mieszanej.
anCcik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 10:33   #130
mrrrLady
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fascynacja25 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o trwałość to nie wiem jak jest tak na sucho, ponieważ utrwalam obydwa fixatorem Art Deco i wtedy od godz 12.00 do 20.00 mam nadal podkład na buzi w stanie nienaruszonym bez fixatora nie próbowałam
Fixator? Jeszcze nie słyszałam o czymś takim, możesz mi dokładniej wyjaśnij? Bo brzmi zachęcająco
mrrrLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:11   #131
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Eris-"Lirene City Matt"- Naprawdę Cudowny podkład??

Cytat:
Napisane przez MonikaPrzybylska Pokaż wiadomość
Kochane
Zamierzam kupić ten podkładzik skuszona ceną ( ok. 18.90zł),
i waszymi dobrymi opiniami
Tylko muszę się z Wami, dziewczyny, skonsultowac .
Czy ten podkładzik nadaje sie do cery tłustej, z lekkim trądzikiem,
dając naturalny efekt??
Serdecznie zapraszam!
ja jestem na nie dla niego, wogole mi nie odpowiada slabo matuje i kryje, do tego ciemniejszy ktory mam tworzy smugi na twarzy mi sie wogole nie podoba! nie wart jest nawet takich pieniedzy
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:03   #132
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Ja tez nabralam watpliwosci co do cudownosci tego podkladu.Ma swietna konsystencje,daje ladny efekt,ktoy jednak stopniowo zanika.Podkresla suche skorki.Najjasniejszy kolor bedzie dla mnie ok pewnie dopiero wtedy,kiedy mocno (jak na mnie) sie oplale.
Nie polecalabym go do skory tlustej,do mieszanej jest juz sredni.Bo jesli ktos ma mieszana z naprawde suchymi policzkami i tlusta strefa T,to w strefie T bedzie sie strasznie swiecil juz po niedlugim czasie,a suchosc policzkow podkresli.W przypadu cery tlustej bedzie tak,jak w strefie T,tylko na calej buzi.Radze zainwestowac w cos lepszego,szczegolnie ze o tlusta cere powinno sie szczegolnie delikatnie dbac
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 16:18   #133
gosik.s
Wtajemniczenie

Nie dane mi będzie tego sprawdzić, bo podkłady Lirene kolorystycznie są wyjątkowo nieprzyjazne dla bladolicych.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:05   #134
lenuary
Przyczajenie

Wiec drogie Panie... ja kupilam podklad, poniewaz sprobowalam go na szkoleniu wizarzu i powiem ze jestem mile zaskoczona.Tez jestem blada,ale odcien natural (204) jest w sam raz- jezeli ktos uwaza te kolory za sztuczne, powinien chwile odczekac po nalozeniu, wtedy nadmiar podkladu wsiaka i jest naprawde fajnie.Poza tym, na podkladzie wyrownywanie cery sie nie konczy, proponuje dobrac odpowiedni koretor-polecam z maybeline w plynie-sa naprawde fajne- i wtedy sie wyrowna wszysto do konca.Poza tym, zeby podklad pokryl dokladnie, miejscami trzeba go nanies gabka, zeby byla nieco grubsza warstwa.Uwazam ze podklad utrzymuje sie nprawde dlugo i ma konsystencje podkladow silionowych. Tez mam skore mieszana i jest cacy.Jezeli komus przesusza, to proponuje przez podkladem nalozyc kram :-] as always ;-) jezeli dla kogos ten podklad jest zaslaby, zawsze moze kupic silikonowy podklad z revlon'a....wtedy pokryje wszystko i nadlugo :-] - nie zmywa sie pod wplywem wody...a ni mydla tylko kosmetyki do demakijazu.
Pozdrawiam
lenuary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 13:35   #135
nAtaL!a
Zakorzenienie

Mialam kilka lat temu, dawal fajne pudrowe wykonczenie,jednak uzylam tylko kilka razy poniewaz najjasniejszy odcien byl zdecydowanie za ciemny Nie polecam kobietom o jasnych cerach.
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 14:57   #136
anuanusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja jestem na nie dla niego, wogole mi nie odpowiada slabo matuje i kryje, do tego ciemniejszy ktory mam tworzy smugi na twarzy mi sie wogole nie podoba! nie wart jest nawet takich pieniedzy
mi się robiły plamy na twarzy ale dopiero po mniej więcej 5 m-ca pewnie dlatego ,że był nie świeży
anuanusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:01   #137
nusia4
Raczkowanie

Dzisiaj kupiłam podkład Lirene,jest nawet niezły. Cerę mam normalną jak chyba każda czasami się zaświeci Hmm co do podkładu w sumie matuje dobrze,kupiłam trochę za jasny jak dla mojej karnacji,ale z czasem zrobił się jakby ciemniejszy co mi akurat bardzo odpowiada Dopasował się mimo tego nieźle do do twarzy. Jednak chyba zostanę przy maybelline fresh matt
nusia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 21:58   #138
Blond_Venus
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus

ja go używam od lat i jestem bardzo zadowolona, jak dla mnie jest najlepszy!nawet z tych drozszych firm sie chowają przy nim.jest gęsty, pięknie matuje i dla mnie jest nr.1
Blond_Venus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 23:29   #139
MonikaM89
Przyczajenie

GG do MonikaM89

kilka dni temu kupiłam podkład lirene city matt. przeczytałam opinie o tym kosmetyku, a szukałam akurat czegoś taniego. jestem nim po prostu zachwycona! świetnie matuje (mam cerę mieszaną), przyjemnie pachnie, nieźle się rozprowadza. na pewno jeszcze go kupię
Stary 2009-08-10, 15:14   #140
evak1988
Zadomowienie

GG do evak1988

Ja używam tego podkładu od 3 miesiecy ale nie codziennie i jestem z niego zadowolona , po nałozeniu skóra staje sie gładka i wogole go nie czuję na twarzy a np maybelline dream matt mousse czuję na twarzy i mnie to denerwuje, u mnie matuje na taki sam czas jak ten z maybelline czyli moja skora po gdzies 2-3 godz zaczyna sie swiecic ale mam tłustą cerę..
Jedyne co mi się w nim nie podoba to krycie bo np takich syfków różnych nie ukryje.. trzeba z jakimś korektorem go używać
dziewczyny a powiedzcie jak dobrac odcien korektora do podkładu?albo też pudru prasowanego? powinien być troche jaśniejszy czy jak?
evak1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:45   #141
Ikowa
Przyczajenie

GG do Ikowa

Podkład jest naprawdę fajny Jest gęsty, długo się trzyma i ładnie pachnie. Dodam, że mam tłustą cerę, przez co muszę być wybredna Jest tyle opinii na jego temat, ile osób się wypowiadających, jednak według mnie jest świetny Pozdrawiam.
Ikowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 11:59   #142
madzia3323
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

zawsze uzywalam tego podkladu matujacego tiramisu i bylam zadowolona pozniej zrobilam przerwe i uzywalam innego podladu wczoraj zakupilam ponownie tiramisu matujace i dzisiaj sie nim pomalowalam i jestem przerazona!!!!!!! mialam jakies plamy na twarzy nie wiem czemu przeciez kiedys mi odpowiadal a cera mi sie nie pogorszyla . odcien jakis zolty masakryczny!!! moze lepiej on wygladal dlatego ze chodzilam kiedys na solarium sama juz nie wiem..
madzia3323 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 12:04   #143
uparta Marti
Zakorzenienie

zawsze go mam w kosemtyczce lubie go ale niestety szybkko znika z twarzy pozatym kolor toffi kryje super ale juz kolor Beż nic nie kryje..
Stary 2010-02-08, 17:09   #144
czarniutka19
Raczkowanie

Witajcie, też kiedyś używałam tego podkładu i, z tego co pamiętam, bardzo mi odpowiadał. Potem zaczęłam używać innych, droższych i tak do tej pory. Obecnie mam la roche posay, miałam vichy, revlon itp. Ale chciałabym ponownie kupić ten właśnie podkład, bo już jestem zmęczona tymi ciężkimi podkładami
Zastanawiam się tylko, czy też nie przeżyję rozczarowania, bo kiedyś go lubiłam, a teraz.. ciekawe...
czarniutka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 19:18   #145
karola_20
Raczkowanie

GG do karola_20

Kiedyś używałam tego podkładu. Jednak kolory były dla mnie za ciemne, a poza tym podkład słabo kryl. Poza tymi dwoma minusami jest ok
karola_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 06:37   #146
czarniutka19
Raczkowanie

kolory akurat byly ok jak dla mnie, uzywalam drugiego z rzedu chyba beż
a krycia kiedys nie potrzebowalam wiec byl dla mnie idealny, fajny zapach, konsystencja, teraz niestety potrzebuje krycia aaale te podklady kryjace maja uboczne skutki, zly wplyw na cere. nie wiem jak lirene, nie pamietam czy mozna go uzywac do cery z niedoskonalosciami, zeby see nie narobic biedy
Stary 2010-02-09, 10:26   #147
honeycomb
Przyczajenie

Odpowiem Ci z mojego doświadczenia. Też kiedyś używałam i zachwalałam Lirene (mat oraz roświetlający) w tym wątku, odkąd go odstawiłam i zaczęłam inwestować w podkład nie mogę się do niego przekonać. Kupiłam w listopadzie po dosyć długiej przerwie i... tragedia! Mat to taki do wyjścia z domu no i może paru minut.. no i z kryciem to chyba o to mam do niego największy żal - minimalne. Nie potrzebuję super krycia jak LRP, ale chciałabym żeby twarz wyglądała "w miarę jednolicie" tego mi nie zapewnił. Leży nie ruszany od listopada i niech tam skiśnie za takie robienie mnie w bambuko. Po takich podkładach jak LRP, Revlon (colorstay? - lubię go) czy Vichy nie będziesz raczej zadowolona bo jesteś już przyzwyczajona do w miarę dobrze pokrytej twarzy. Skoro nie żyłujesz na podkład polecam Estee Lauder double wear light- jest w miarę lekki, kryje drobniejsze niedoskonałości i skóra pod nim spokojnie oddycha. Jak dobrze poszukasz to możesz znaleźć w necie sprawdzoną drogerię i cenę niższa od tej douglasowej o ok 40 zł trochę droższy od vichy ale warto. Mam nadzieję, że wypociny się przydały. pozdrawiam J.
Stary 2010-02-09, 15:15   #148
czarniutka19
Raczkowanie

LRP w miare ladnie kryje, ale vichy lepiej, a ja potrzebuje wiekszego krycia
co do estee lauder to slyszalam wiele dobrych opinii ale troche boje sie wydac tyle kasy bo tak jak napisalas, zakryje drobne niedoskonalosci.. a co z wiekszymi??
Poza tym, od niedawna(chyba ponad miesiac)lecze sie u dermatologa i te apteczne podklady bardziej mi odpowiadaja niz te z drogerii. A z apteki to chyba vichy tylko ladnie kryje?? chyba ze o czyms nie wiem..
Stary 2010-02-09, 20:57   #149
honeycomb
Przyczajenie

Jedno jest pewne - City Matt na problemową skórę nie pomoże. Co do Vichy raczej uważam, że są przereklamowani. Sama musisz wiedzieć czy LRP jest za lekki - na mojej skórze sie nie sprawdza bo jest mega ciężki a ja nie mam za bardzo problemowej skóry. DW light na mocniejsze krycie też raczej nie pomoże, jednak ma w miarę nieszkodliwe działanie na skórę. A Colorstay nie podobał Ci się? Ja mam Sand beige i jest na pewno bardziej kryjący i matujący niż City Matt ale używam go rzadko bo nie potrzebuję na co dzień mocnego krycia. Śmignij do Douglasa i poproś o próbkę EL DWear'a. A ze średniej półki cenowej to chyba Revlon jest ok. Chociaż mimo wszystko radziłabym odstawić podkłady skoro masz kurację tudzież przerzucić się na coś mineralnego? Zajrzyj na wątek o minerałach tam dziewczyny ostro walczą z nimi to już się robi off top więc ewentualnie zapraszam PW
Stary 2010-02-10, 18:46   #150
czarniutka19
Raczkowanie

a może znasz jakiś dobry minaralny podkład? byłabym wdzięczna..
oczywiście, sama poszperam na forach może coś znajdę
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości