zmiana fryzury meskiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-15, 01:45   #1
adevon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Smile

zmiana fryzury meskiej


Witam, chcialbym fryzure zmienic. Niestety w przeszlosci nie mialem wybory wiekszego dlatego scinany bylem na krotko az mialem je dosc dlugie i tak w kolko (zapuszczenie rodzicow). w danym momeci eobcinam wlosy na 5/3 szukalem mocnej gumy do wlosow zeby cos z nimi zrobic ale niestety nie znalazlem, kupilem jakis wosk do wlosow za slaby jest. Zel do wlosow tez zaslaby jest.. grube i geste.

w zalaczniku ostatnie z aktualnych zdjec wstawie a moze dwa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11960253_1721962374691655_1237289066341730884_n.jpg (69,4 KB, 154 załadowań)
adevon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 08:47   #2
numika77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: zmiana fryzury meskiej

Ciesz się z takiej ilości. Skorzystaj z porady stylisty choć raz. Przez Internet można zamówić mnóstwo rzeczy..
numika77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 13:13   #3
adevon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: zmiana fryzury meskiej

i tak chce zamowic gume do wlosow prze zinternet u mnie w sklepach jej niestety nie ma ;/ , i pytalem o propozycje fryzury dostalem ze mam sie udac do stylisty
adevon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 14:03   #4
agrafka122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 13
Dot.: zmiana fryzury meskiej

spytaj w salonie czego uzywaja - na pewno maja mocne srodki ktore utrzymaja lad na glowie
agrafka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 22:09   #5
adevon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: zmiana fryzury meskiej

rozmawialem juz z pewna fryzjerka i powiedziala ze gume musze kupic. druga sprawa jaka fryzura by mi pasowala
adevon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 21:31   #6
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: zmiana fryzury meskiej

Tu też najlepiej zapytać fryzjera, i druga rzecz co tobie się podoba, jeśli włosy ci się nie kręcą i już zakupisz gumę do włosów to możesz poszaleć z długością. Nie mówię do ramion zapuszczać, ale tak 10 cm i jakiś fajny zaczes Popatrz w internecie, jest teraz coraz więcej możliwości dla mężczyzn i coraz odważniejsze fryzury, może coś wydrukuj i pokaż fryzjerowi, powie co ci będzie pasowało a co nie.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 01:43   #7
adevon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: zmiana fryzury meskiej

szczerze? tak naprawde nie wiem czy mi sie lokuja, bylem maly to sie lokowaly ale tez grubosc inna byla i kolor ich.
adevon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 11:22   #8
Kata999
Przyczajenie
 
Avatar Kata999
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 17
Dot.: zmiana fryzury meskiej

Mi się wydawało, że gumę normlanie można w jakimś Rossmannie kupić czy innej drogerii
Kata999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 23:40   #9
adevon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: zmiana fryzury meskiej

Mieszkam za granica i tak przeszedlem wszystkie apteki nie ma tutaj czegos takiego jak rossman czy drogeria a przynajmniej w mojej okolicy ale za to kupilem loreal txt grooming soft clay, to trzyma
adevon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 10:33   #10
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: zmiana fryzury meskiej

A co na to fryzjer? Fajnie jakbyś poszedł i podpytał o porade bo przeciez może coś podpowie z czego bedziesz mógł korzystać bezstresowo
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 17:31   #11
adevon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: zmiana fryzury meskiej

juz bylem u niego, obcial wlosy tak jak chcialem tyle ze jak mowilem grzywka w dwie strony idzie, to wiekszosc w lewo sie uklada to z prawej przycial i zaczesywac bede zeby sie poddaly same z czasem
adevon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-28, 14:38   #12
pragmatka
Raczkowanie
 
Avatar pragmatka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 94
Dot.: zmiana fryzury meskiej

Jestem zdziwiona komenatrzami 'poszukaj w necie' 'idz do stylisty' 'spytaj fryzjera'. Faktem jest ze musisz przejsc kilka fryzur i prob zeby zobaczyc jak twoje wlosy reaguja. . ale nie zmienia to faktu ze napisales tu zeby uslyszec nasze zdanie. Dobrze ze sie interesujesz.

Moje rady ogolne
-twoja obecna fryzura jest taka 'okragla' , modne jest aby jednak mocniej przyciasc boki zeby kontrastowaly z dluzsza gora.
-Rozumiem ze nie masz lekkich wlosow ktore wystarczy zaczesac ale tez uwazaj z zelem do wlosow bo kiedy go mocno widasc albo widasc posklejane wlosy to tez bardzo zle wygladac. Fajnym produktem jest Pasta do wlosow bo jest matowa
-proboj sie scinac u roznych fryzjerow. Ciezko jest dobrze sciasc mezczyzne. Dobry fryzjer scina tak ze wlosy sie prasktycznie same uklasdaja. Czasem warto zaplacic wiecej. Serio!
-ukladanie wlosow zaczyna sie od ich mycia. To jakiego szamponu uzywasz.jak je suszysz ,czy myjesz rano czy wieczorem tez ma wplyw na to jak ukladaja sie twoje wlosy. Moze zmien szampon i czesz wlosy zaraz po umyciu powinny sie wtedy latwiej ukladac.

Jezeli chodzi o sama fryzuje to proponuje duzo krotsze boki niz na zdjeciu ii zapuscic troche gore tak o 2cm wiecej i zaczesywasc ja po skosie. To dla ciebie najlepsze rozwiazanie duzo dluzsze wlosy beds odstawasc w kazda strone jezeli masz grube sztywne wlosy. Nie probuj tez ich na sile podnosic prosto do gory bo beds uciekac. Staraj sie tylko zeby wlosy nie kladly sie na czolo. Po umyciu sprobuj je przylizasc na bok wtedy jak wyschna to sie uniosa I beda po skosie .na to naloz np paste do wlosow zeby utrzymac ten efekt I gotowe. Moze kup jakis szampon zmiekczajacy wlosy skoro mowisz ze robi ci sie przedzialek no I tez pamietaj ze wlosy sie przyzwyczajaja jak bedziesz je skrupulastnie zaczesywac to one powinny 'zapamietac' to ustaswienie. Jak dziewczyna robi przedzialek na jedna strone to nawet jak umyje to wlosy same zaczynaja robic tam przedzialek. Proboj probuj I jescze raz probuj

Troche inspiracji:
http://www.podlinski.net/wp-content/...-1-205x300.jpg

http://www.facetemjestem.pl/wp-conte...yzury_3_05.jpg
http://fryzurki.blox.pl/resource/15811.jpg

Fajnie ze dbasz o wlosy bo to ma ogromny wplyw na wyglad mezczyzny. Ten Sam facet a z zaczesanymi do gory wlosami zamiast z grzywka na dol wyglasda 100% lepiej.
__________________
Pozdrawiam
pragmatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 16:36   #13
adevon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: zmiana fryzury meskiej

Dziekuje za odpowiedz, wlasnie tak jak druga i trzecia fryzura na takie cos wlasnie chcialem. bylem u fryzjera i pokazalem to zdjecie mu
http://gentlehair.com/wp-content/upl...6570168228.jpg
no i przycial wlosy na bokach gore zostawil i grzywke a prawej strony przycial, no i zaczesuje je sobie i tak siedza mam ten produkt co mowilas i dziala.
adevon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 13:50   #14
SzalonaWiola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: zmiana fryzury meskiej

Pochwalisz się jakąś fotką?
SzalonaWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 20:59   #15
adevon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 8
Dot.: zmiana fryzury meskiej

Zdjecie

prosze bardzo boki bardziej skroce przed swietami i gore zostawie tylko wyrownam
adevon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 21:59:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.