Jaki podkład matujący:)?????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-25, 14:22   #1
geofizyk
Przyczajenie

Jaki podkład matujący:)??????

Hej dziewczyny!!!Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego podkładu matującego do cery mieszanej z rozszerzonymi porami-który dobrze kryjeCena do 50zł.Czekam na fajne podpowiedzi.Dzieki bardzo
geofizyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 15:27   #2
Maxine2
Raczkowanie

Re: Jaki podkład matujący:)??????

Podciagam Tez od pewnego czsu szperam i szukam odpowiedniego podkladu. Nie koniecznie matujacego bo od tego sa pudry sypkie, ale podkladu ktory nie zatyka porow, trzyma sie dlugo na buzi. I co dla mnie dosc wazne zeby kryl i nie tworzyl maski. A z tym to ciezko, bo kazdy lepszy podklad kosztuje od 120zl w zwyz. Ja zastanawiam sie nad Lumene Double Stay. No ale opinie na KWC sa rozne. Konczy mi sie podklad Avonu (dla mnie porazka) i nie moge nic znalesc ciekawego, pewnie znow bedzie tak, ze jak juz mi sie podklad skonczy to kupie pierwszy lepszy w najblizszym sklepie by jakos moc wyjsc z domu .
Maxine2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-25, 17:37   #3
Maxine2
Raczkowanie

Ktory podklad byscie dziewczyny polecaly: L'Oreal Translucide, Translucide; MF Colour Adapt; Unifiance firmy La Roche Posay?? Jak jest z ich trwaloscia, matowieniem, kryciem?? Czy nadaja sie do mlodej cery??
Stary 2004-09-27, 18:20   #4
Maxine2
Raczkowanie

Nikt nie pomoze ???
Stary 2004-09-27, 18:32   #5
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

proponuje rimmel natural sensation bo jest beztłuszczowy i bardzo go lubie, fajnie matuje lub loreala air wear( moj nowy zakup)tez jest ok
Maxine2 napisał(a):
> Nikt nie pomoze ???

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 19:00   #6
Maxine2
Raczkowanie

Gabi2 a jak sie sprawuje u ciebie ten z L'oreala dlugo sie trzyma?? A jak z kryciem i czy nie tworzy maski?
Stary 2004-09-27, 19:16   #7
sabi
Zadomowienie

GG do sabi

Polecam Ideal Balance L'oreala. Mam skórę mieszaną i sprawuje się dobrze. Idealny nie jest, ale niezły. Zwłaszcza wśród podkładów do 50 zł Link do innego wątku i mojego opisu tego podkładu: http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...tern=&pattern=
Jesli chodzi o Unifiance LRP, to przetestuj przed zakupem. Wiem, że dużo osób chwali ten podkład, ale na mojej twarzy wygląda po 2 godzinach tak, że musiałabym chyba założyć maskę żeby wyjść w nim z domu Kryć - owszem, kryje, ale jest tak nienaturalny, że wyglądam jak pobita i nieudolnie próbujaca ukryć siniaki 40-latka
Pozdrawiam
Sabina
Ain't so far down
sabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 19:53   #8
lucka
Przyczajenie

polecam avon all-day comfort .miałam taki sam problem do czasu ,gdy konsultantka avonu poleciła mi go.możesz poprosic konsultantke o próbke lub kupic w biurze avonu.sama ocenisz.uzywam go od dwóch lat ,tylko zmieniam odcienie w zalezności od stopnia opalenia twarzy.
kasiek napisał(a):
> Hej dziewczyny!!!Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego podkładu matującego do cery mieszanej z rozszerzonymi porami-który dobrze kryjeCena do 50zł.Czekam na fajne podpowiedzi.Dzieki bardzo
lucka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 20:04   #9
asinek
Raczkowanie

Maxine2 napisał(a):
> Ktory podklad byscie dziewczyny polecaly: L'Oreal Translucide, Translucide; MF Colour Adapt; Unifiance firmy La Roche Posay?? Jak jest z ich trwaloscia, matowieniem, kryciem?? Czy nadaja sie do mlodej cery??

Translucide slabo kryje i nie jest matujacy
MF Colour Adapt toz samo (uzywalam obu, sa dobre, ale bez matu)

Unifiance sa dwa - jeden do cery suchej - ten sie pewnie nie nada, drugi do tlustej i ten powinien dobrze kryc i niezle matowac - ma sporo ocen na KW.

myslalas moze o Dermacolu?
tani jak barszcz, tez ma niezle recenzje na KW (sama nie znam tego produktu ale mam zamiar sobie kupic)

pozdrawiam
asinek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 20:23   #10
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Ani Translucide ani Color Adapt nie matują. Unifiance - ofercie jest i podkład korygujacy i podkład dla mieszanej w wersji fluidu - może i fajny ale u mnie się szybko świecił i był nietrwały (spływał okrutnie). Dużo lepszy jest podkład korektor Unifiance, ten mocno kryjący, jest trwalszy i nie błyszczy się tak na skórze, ale nie lubię nakładać czegoś aż tak kryjącego na całą twarz.

Ze średniopółkowych najlepsze podkłady zostały wycofane niestety Bardzo, bardzo lubiłam Air Wear Loreala oraz Facefinity Maxa Faxtora. A jeszcze wcześniej matującego Bourjois, jeszcze w białej tubce.

Jeśli zależy Ci na super macie, to wypróbuj starego Colorstaya Revlona.

Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 10:41   #11
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

Ten loreala jest całkiem ok, ale mysle ze u mnie spisywałby sie lepiej gdybym miala jasniejszy kolor, kupowalam go troche w ciemno przez allegro i nie jest do konca dopasowany,kryje tez dobrze a dzieki temu ze jest za ciemny no nawet wygladam jak musnieta słoneczkiem, wydaje mi sie ze wyglada naturalnie..
pozdrawiam!

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 12:05   #12
redia
Raczkowanie

GG do redia

polecam Astor anyt shine- ok 36zl najlepszy moim zdaniem jednak jest max factora nawilzajaco matujacy dlugo sie trzyma i nie widac takiej tapety- cena ok 57zl
redia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:52   #13
jagodzianka612
Raczkowanie

Dot.: Jaki podkład matujący:)??????

ja uzywam teraz podkladu Z Manhattanu powder make-uo.matuje on bvardzo dobzre na ok 6 godzkin a mam bardzo tlusta skore.niestety jest on dosc ciezki.teraz zbliza sie wiosna wiec potrzebuje czegos lezejszego macie jakies propozycje??
jagodzianka612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:03   #14
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw
Dot.: Jaki podkład matujący:)??????

O matko jaki stary temat Teraz pewnie sie to dziewczynie nie przyda. xD

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości