Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-29, 18:15   #3781
love1234
Born to shop

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wklejam na zyczenie zdjecia blyszczola Sephorowego Sorki za taka jakosc zdjec, ale cykalam z telefonu Jest piekny! Zdjecia z flashem i bez
Fajny efekt 😍
love1234 jest offline  
Stary 2015-11-29, 18:31   #3782
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś krem do cery odwodnionej i bardzo sobie go chwaliłam

Byłam dzisiaj w S skorzystałam z promocji 3za2 wzięłam polecany przez Poziomkę błyszczol Fuchsia Mermaid, masło do ciała i balsam do ust zawsze 71 punktów mniej do golda

http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...o-ust/P2346020

http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...-ciala/P112317

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...do-ust/P407013

gratis dostałam próbkę CK Eternity Now

Za to na bank na wyprzedaży muszę kupić zestaw Black Opium i tego nowego męskiego Bossa The Scent
Pikna ta syrenka, nie? Daj znac koniecznie jak sie bedzie sprawdzal na ustach

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Mój ukochany zapach muszę w końcu mojego Tż-ta namówić, aby sprawił mi taki prezent

Ależ usta śliczny ten błyszczyk!

A propos Organique - polecacie ich masła do ciała?
Dziekuje No boski jest

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Fajny efekt 😍
Dziekuje I tak trzeba go zobaczyc na zywo, bo zdjecia w ogole nie oddaja jego uroku Na ustach jest pelno niebieskich drobinek Na zdjeciu tego tak nie widac
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-29, 19:04   #3783
iza89
Zakorzenienie

Poziomko one już są w sprzedaży, wszystkie 3 kolory?
Stary 2015-11-29, 19:08   #3784
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Wklejam na zyczenie zdjecia blyszczola Sephorowego Sorki za taka jakosc zdjec, ale cykalam z telefonu Jest piekny! Zdjecia z flashem i bez
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2015-11-29, 19:27   #3785
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Poziomko one już są w sprzedaży, wszystkie 3 kolory?
Tak, tak Wszystkie 3 juz sa

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-29, 19:34   #3786
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A widzisz mnie na tamtym wątku?
Przestałam walczyć z wiatrakami i oszukiwać samą siebie.

Znaczy wyleczona jesteś czy odpuściłaś jak ja?
Ja zaglądam na odwykowy, by zeznać, co wyszło i przyszło - to trochę dyscyplinuje , ale tu dziewczyny tez proponowały, by takie bilanse wrzucać. Mamy niemal koniec miesiąca, więc kto chętny, może się chwalić zużyciami i zakupami listopada .
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Macie jakieś super produkty na usta do skrajne przypadki? Mam otwarte rany na ustach aż i nie mogę sobie niczym z tym poradzić ;( nie skubalam, po prostu mi popekaly aż do krwi, generalnie widok nie za ciekawy i już mi ręce opadają z bezsilności.
Polecam Chapstick Medicated.
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałyście do czynienia z kosmetykami Phenome do twarzy? Kilka rzeczy mnie zainteresowało, w sklepie internetowym są nawet małe pojemności i dobrej cenie, akurat do przetestowania, ale życzą sobie 20 zł za przesyłkę warto wybierać się do stacjonarki?
Miałam 2 kremy, zrecenzowałam w KWC.
Cytat:
Jeśli chodzi o masła z shea, efekty niezłe, ale wymagają sporo czasu, by je zaaplikować i długo się wchłaniają (rano nie da rady tego używać ). Moje wylądowało u mamy, bo straciłam do niego cierpliwość.

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-11-29 o 19:35
kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-11-29, 19:35   #3787
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

Błagam pilnie o jakiś kod rabatowy do Empiku, chociaż na 5% LuxMed5 mi już nie wchodzi

Już nieaktualne, bo i tak zamówiłam z lekkimi promo, ale trafiłam na inny książkowy wątek, gdzie jakieś osoby dzielą się książkowymi łupami. Też zapytałam, czy ktoś nie chciałby podzielić się kodem, choć na 5%. Wiecie co usłyszałam? Że z jakiej racji to właśnie ja mam mieć taniej i skoro nie mam kodu, to niech sobie płacę normalnie... Ręce opadają z powodu nieżyczliwości drugiego człowieka, cebulactwa i bycia Polaczkiem...A pewnie tamtej osoby nie stać na żadną książkę w normalnej cenie, mnie tak, tylko po co mam płacić w ten sposób, skoro wiem, że mogę taniej? Wcześniej nie byłam za tym, ale teraz podpisuję się na tym wątku rękami i nogami za stworzeniem klubu elity elit, gdzie będziemy wrzucać po prostu kody, żeby handlary, czy inna chamówa się do tego nie dostała. Na ogół jestem miła, ale się nieco wkurzyłam

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-11-29 o 20:23
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-11-29, 19:39   #3788
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Fajne zakupy
Pamiętam mini masło z boxa chyba je lubiłam, skoro zużyłam
Czyli błyszczyki warte kupna?
Dzięki Też lubię to masełko, błyszczyki kolory ładne, na ustach jeszcze lepiej

Cytat:

Polecam, szczególnie z masłem shea pomarańcza i chili, zapach boski, dobrze natłuszcza i nawilża tylko bardzo długo się wchłania

Cytat:
Pikna ta syrenka, nie? Daj znac koniecznie jak sie bedzie sprawdzal na ustach
Ślicznie wyglądają, na ustach efekt zdecydowanie lepszy niż w opakowaniu, wzięłam fuchsię

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-11-29, 19:40   #3789
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Informacja z ostatniej chwili jakby któraś z Was chciała wymienić BOXA Sephorowego na jakieś fajne, nowe kosmetyki czy zapach to zapraszam na PW do mnie .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-11-29, 19:47   #3790
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:

Ślicznie wyglądają, na ustach efekt zdecydowanie lepszy niż w opakowaniu, wzięłam fuchsię
To super ze Ci sie podoba Ja jestem zakochana Wiec nalozylas juz na ustka? Jeszcze kusi mnie jeden kolorek z tej klasycznej serii Lip Gel - chyba nr 05, taki pudrowy przybrudzony roz
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-29, 20:20   #3791
pffe
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Błagam pilnie o jakiś kod rabatowy do Empiku, chociaż na 5% LuxMed5 mi już nie wchodzi

Już nieaktualne, bo i tak zamówiłam z lekkimi promo, ale trafiłam na inny książkowy wątek, gdzie jakieś osoby dzielą się książkowymi łupami. Też zapytałam, czy ktoś nie chciałby podzielić się kodem, choć na 5%. Wiecie co usłyszałam? Że z jakiej racji to właśnie ja mam mieć taniej i skoro nie mam kodu, to niech sobie płacę normalnie... Ręce opadają z powodu nieżyczliwości drugiego człowieka, cebulactwa i bycia Polaczkiem...
Jedynym cebulaczkiem na tym forum jesteś Ty. I brawo, chwal się tym masakra. Nie ma to jak żerować na innych.
pffe jest offline  
Stary 2015-11-29, 20:26   #3792
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
To super ze Ci sie podoba Ja jestem zakochana Wiec nalozylas juz na ustka? Jeszcze kusi mnie jeden kolorek z tej klasycznej serii Lip Gel - chyba nr 05, taki pudrowy przybrudzony roz
No zaraz nałożyłam, bo nie mogłam się powstrzymać
Z klasycznej mam nr 21 Raspberry punch, ale w sumie na ustach wygląda na gloss, w ogóle kolorku nie ma a chciałam żeby był taki jak w opakowaniu

Cytat:

Już nieaktualne, bo i tak zamówiłam z lekkimi promo, ale trafiłam na inny książkowy wątek, gdzie jakieś osoby dzielą się książkowymi łupami. Też zapytałam, czy ktoś nie chciałby podzielić się kodem, choć na 5%. Wiecie co usłyszałam? Że z jakiej racji to właśnie ja mam mieć taniej i skoro nie mam kodu, to niech sobie płacę normalnie... Ręce opadają z powodu nieżyczliwości drugiego człowieka, cebulactwa i bycia Polaczkiem...
Brak słów ciekawe ile z nich żeruje na naszym wątku

W sprawie rabatów i zniżek polecam ten wątek http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post53631828

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-11-29, 20:28   #3793
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Jedynym cebulaczkiem na tym forum jesteś Ty. I brawo, chwal się tym masakra. Nie ma to jak żerować na innych.
Okres?
Stary 2015-11-29, 20:30   #3794
pffe
BAN stały

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Okres?
Nie? Ale brawo, że tak postrzegasz kobiety
pffe jest offline  
Stary 2015-11-29, 20:30   #3795
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Okres?
Gorzej, jesli to taki charakter. Okres przynajmniej daje kilka dni spokoju, a charakter to tak na stale...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-11-29, 20:31   #3796
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca

O, właśnie ta jakże przyjazna osoba zaszczyciła Nas swoją obecnością i napisała powyżej na wątku, czuję się śledzona . Nie muszę przecież już mówić, jakim to JA jestem cebulakiem, skoro szanowna osoba zrobiła to za mnie Jak ja lubię takich ludzi, co się dorwali do internetów i zieją jadem, ogniem i bóg jeden wie czym jeszcze Nie starajmy się karmić trolla, to sobie pójdzie

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-11-29 o 20:32
Xandrine_Marie jest offline  
Stary 2015-11-29, 20:39   #3797
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Cytat:
O, właśnie ta jakże przyjazna osoba zaszczyciła Nas swoją obecnością i napisała powyżej na wątku, czuję się śledzona . Nie muszę przecież już mówić, jakim to JA jestem cebulakiem, skoro szanowna osoba zrobiła to za mnie Jak ja lubię takich ludzi, co się dorwali do internetów i zieją jadem, ogniem i bóg jeden wie czym jeszcze Nie starajmy się karmić trolla, to sobie pójdzie
Niestety, wiem, że kluby może i nie są miłe, bo jednak jest ograniczenie kogo się tam przyjmuje, ale chyba tak byłoby najlepiej Bo jeśli ktoś tu przychodzi i wyzywa od cebul osoby, które chcą cos taniej kupić ( a to nie jest zachowanie godne pana Kuźniara) to juz przesada

Od razu widać kto jest obcy na wątku

Wymiana

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-11-29 o 20:40
Aniia91 jest offline  
Stary 2015-11-29, 20:44   #3798
pffe
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Niestety, wiem, że kluby może i nie są miłe, bo jednak jest ograniczenie kogo się tam przyjmuje, ale chyba tak byłoby najlepiej Bo jeśli ktoś tu przychodzi i wyzywa od cebul osoby, które chcą cos taniej kupić ( a to nie jest zachowanie godne pana Kuźniara) to juz przesada

Od razu widać kto jest obcy na wątku
A to, ze ktoś robi offtop na każdym możliwym wątku bo"BŁAGA" o kody rabatowe to już jest ok? po czym leci na inny wątek i wyzywa od polaczków i cebulaczków? no brawo.
Co za poronione pomysły.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Idź kupować za wybłagane rabaty
serio, śledzona, ach, jak sobie schlebiasz to po pierwsze a po drugie nie należę do osób, które szaleją w internecie bo dokładnie to samo mogę Ci powiedzieć prosto w oczy. Nie ma problemu. Nie raz proponowałam ale zawsze każda od razu zamyka buźkę (co by nie powiedzieć paszczę).

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

btw. "deeeej Pan pisiont groszy". normalnie jak żul pod sklepem "błagam, deeej ten kod".
pffe jest offline  
Stary 2015-11-29, 20:45   #3799
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
No zaraz nałożyłam, bo nie mogłam się powstrzymać
Z klasycznej mam nr 21 Raspberry punch, ale w sumie na ustach wygląda na gloss, w ogóle kolorku nie ma a chciałam żeby był taki jak w opakowaniu
]
Hehe no to fajnie Ciesze sie, ze Ci przypadl do gustu No 21 to chyba jedyny kolor oprocz tego calkowicie przezroczystego, ktory jest transparentny na ustach.. Widac to po konsystencji Natomisat jest bardzo duzo kolorow w kolekcji gdzie krycie jest baaaardzo dobre
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-29, 20:45   #3800
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Chcę sobie kupić jakąś paletkę do konturowania twarzy Naoglądałam się filmików Huda Beauty i się zakochałam. Coś tam sobie powyczyniałam wczoraj na twarzy, znalazłam fajny kremowy korektor, który idealnie się nada, ale nie mam takiego w ciemnym kolorze. Czy myślicie, że Boing Benefit w najciemniejszym odcieniu (przecena na 34,90) będzie się nadawał? Mam Boing w najjaśniejszym odcieniu, ale kamufluję nim niespodzianki i tu sprawdza się świetnie. Ale nie wiem, jak przy konturowaniu by się ten ciemny zachował. Co radzicie?
a może znacie jakieś fajne i niedrogie paletki do konturowania? Fajne ma Smashbox, ale obawiam się, że po jakimś czasie może mi się to znudzić i 189 zł będzie sobie leżeć
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2015-11-29, 20:51   #3801
xPoziomkax
Zakorzenienie

GlamKitty - Fajnego masz Insta, obserwuje

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-11-29 o 20:53
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-29, 21:00   #3802
Penny90
Wtajemniczenie

Poziomko, to Ty dostałaś od TŻ kosmetyki Charlotta Tilbury? Czy Martusia?
Interesuje się ich podkładem, ale boję się jego trwałości i czy się nada do mieszanej cery

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-11-29, 21:07   #3803
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Kurde, zapomniałam Jak wchodze do roboty to o Bożym świecie zapominam.. Dowiem się

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Ja miałam kiedyś krem do cery odwodnionej i bardzo sobie go chwaliłam

Byłam dzisiaj w S skorzystałam z promocji 3za2 wzięłam polecany przez Poziomkę błyszczol Fuchsia Mermaid, masło do ciała i balsam do ust zawsze 71 punktów mniej do golda

http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...o-ust/P2346020

http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...-ciala/P112317

http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...do-ust/P407013

gratis dostałam próbkę CK Eternity Now

Za to na bank na wyprzedaży muszę kupić zestaw Black Opium i tego nowego męskiego Bossa The Scent
nie no szał
amyz jest teraz online  
Stary 2015-11-29, 21:08   #3804
nieznajoma19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Chcę sobie kupić jakąś paletkę do konturowania twarzy Naoglądałam się filmików Huda Beauty i się zakochałam. Coś tam sobie powyczyniałam wczoraj na twarzy, znalazłam fajny kremowy korektor, który idealnie się nada, ale nie mam takiego w ciemnym kolorze. Czy myślicie, że Boing Benefit w najciemniejszym odcieniu (przecena na 34,90) będzie się nadawał? Mam Boing w najjaśniejszym odcieniu, ale kamufluję nim niespodzianki i tu sprawdza się świetnie. Ale nie wiem, jak przy konturowaniu by się ten ciemny zachował. Co radzicie?
a może znacie jakieś fajne i niedrogie paletki do konturowania? Fajne ma Smashbox, ale obawiam się, że po jakimś czasie może mi się to znudzić i 189 zł będzie sobie leżeć
Nie wiem czy lubisz konturowanie na mokro, ale fajny produkt ma Kobo http://www.koboprofessional.pl/produ...ce-contour-mix Mam go już ponad miesiąc i trzyma się praktycznie cały dzień i nie zapycha

A mi przyszła w końcu paleta matowych cieni z Too Faced i się zakochałam
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline  
Stary 2015-11-29, 21:09   #3805
ladypeterpan
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Interesuje się ich podkładem, ale boję się jego trwałości i czy się nada do mieszanej cery

Z tego co pamiętam to Poziomka ma takiego rozpieszczającego ją TŻ

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ladypeterpan jest teraz online  
Stary 2015-11-29, 21:21   #3806
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Na 100% to Poziomka

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

nie no szał
Jak szaleć to szaleć

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-11-29, 21:31   #3807
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, to ja jakbys chciala to mam ten podklad do wydania w odcieniu 2 Fair
xPoziomkax jest offline  
Stary 2015-11-29, 22:18   #3808
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
😨 😯
Never, policja potrzebna na wizaż
love1234 jest offline  
Stary 2015-11-29, 22:28   #3809
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
😨 😯
Never, policja potrzebna na wizaż
Już już przepraszam jestem . Co tu się odpierdziela ja sie pytam?

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-11-29, 22:33   #3810
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Już już przepraszam jestem . Co tu się odpierdziela ja sie pytam?

starczy, że był poruszany temat bajek i Gumisiów to się nam trolle sprowadzają na wątek
Malinum jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości