Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-24, 14:12   #1261
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a kuweta to pewnie dopiero dla zamówień od 379 zł będzie
dobrze, ze nie mam kota zaoszczędzę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:14   #1262
love1234
Born to shop

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Widzę, że małe poruszenie na wątku, czyli box mnie nie ominął

Pozytywna wiadomość dnia: do golda zostało tylko 968 punktów ( w kocu 3-cyfrowa )
Teraz już z górki
Wiecie może kiedy sephora nalicza pkt.. złożyłam wczoraj zamówienie on line (płatność za pobraniem ) na 300 zł prawie. Liczba pkt. zmniejszyła się tylko o mniej wiecej 100 złotych 😨
Nie wiem czy naliczyli mi za mało, czy to jakieś wcześniejsze zamówienie
love1234 jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:15   #1263
nate
Rozeznanie

Cytat:
i to jest dobra myśl wnioskujemy o karmę dla kota!!!

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

a kuweta to pewnie dopiero dla zamówień od 379 zł będzie
Piszemy petycję do D A ta kuweta to chyba pozłacana albo przynajmniej z jakąś stylową łopatką do wyciągania tego i owego, jak dopiero od 379
nate jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:16   #1264
maarthusia

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
no tak i pewnie bez żwirku

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Poczytałam na blogach wiele pozytywnych opinii na temat Yonelle i nawet miałam ochotę kupić krem lub jakąś maskę, ale... chyba sporo za młoda jestem, bo one są dla kobiet 40+ A byłam pewna, że część z tych testujących blogerek jest młodsza ode mnie. Ba, nawet w niektórych przypadkach jestem tego pewna na 100%. I zgłupiałam

Miałyście coś z tych kosmetyków? Można je stosować "nieco" wcześniej???
Ja tam nie wierzę w te kategorie wiekowe do kremów np. bardzo mi pasuje seria I.Eris Algoritm (mimo, że jest przy niej napisane 40+, a ja mam 31lat ).
Miałam próbkę serum Infusion Yonelle i mi nie urwało ale też trudno sobie wyrobić opinię po 1 próbce

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Widzę, że małe poruszenie na wątku, czyli box mnie nie ominął

Pozytywna wiadomość dnia: do golda zostało tylko 968 punktów ( w kocu 3-cyfrowa )
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:29   #1265
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

to już bliżej jak dalej
teraz to już górki, chyba, że w przyszłym miesiącu wskoczy mi więcej

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Teraz już z górki
Wiecie może kiedy sephora nalicza pkt.. złożyłam wczoraj zamówienie on line (płatność za pobraniem ) na 300 zł prawie. Liczba pkt. zmniejszyła się tylko o mniej wiecej 100 złotych 😨
Nie wiem czy naliczyli mi za mało, czy to jakieś wcześniejsze zamówienie
Nie wiem jak jest z zamówieniami online, ale ze stacjonarek są od razu na drugi dzień, ja mam już wczorajsze zakupy policzone, ale na infolinii mówiła, że może to być nawet 72h

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:32   #1266
sylwia1986sz
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Donoszę że jeśli ktoś lubi pędzle ecotools to świąteczny limitowany zestaw jest w super cenie:
http://www.iherb.com/EcoTools-Four-P...-Brushes/64812

u nas w Polsce kosztuje 130 zeta, mi wyszło 15 dolców już z przesyłką czyli niewiele ponad 60 zł.
Czyli brałaś za 4$ przesyłkę? Czy to jest paczka rejestrowana?
Ja teraz zrobiłam symulację z pędzlami i mini szamponem dla dzieci i wyszło 11,24$ z przesyłką. Ale nie znam firmy w ogóle... Poza tym kupiłam ost dwa pędzle i nie wiem czy potrzebuję
sylwia1986sz jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:36   #1267
love1234
Born to shop

Cytat:
teraz to już górki, chyba, że w przyszłym miesiącu wskoczy mi więcej

Nie wiem jak jest z zamówieniami online, ale ze stacjonarek są od razu na drugi dzień, ja mam już wczorajsze zakupy policzone, ale na infolinii mówiła, że może to być nawet 72h

Dzięki, w takim razie czekam. Widzę, że coraz bliżej upragnionego złota. U mnie już tez malutko. Czekam na boxa, szkoda tylko, że liczy się dzień zakupowy. Poprzestane zatem na 1 pudełku, resztę dobije na wyprzedażach, o ile takowe będą.
love1234 jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:39   #1268
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość

Poczytałam na blogach wiele pozytywnych opinii na temat Yonelle i nawet miałam ochotę kupić krem lub jakąś maskę, ale... chyba sporo za młoda jestem, bo one są dla kobiet 40+ A byłam pewna, że część z tych testujących blogerek jest młodsza ode mnie. Ba, nawet w niektórych przypadkach jestem tego pewna na 100%. I zgłupiałam

Miałyście coś z tych kosmetyków? Można je stosować "nieco" wcześniej???
Myślę, że niemal każdy kosmetyk mozna zastosować zanim się osiągnie wiek, dla którego jest dedykowany, jako jednorazową kurację. A jeśli chodzi o Yonelle zużyłam serum i maseczkę - szału nie było. Aktualnie używam kremu Infusion i pierwsze wrażenia są dla mnie pozytywne. Ma fajną masełkowatą konsystencję, nieźle nawilża, odżywia i nie podrażnia (mimo, że jestem w trakcie mezoterapii i mam uwrażliwioną skórę). Jeśli nie masz cery tłustej i potrzebujesz odżywienia - zainwestuj w krem, dla mnie najlepszy produkt z przetestowanego tria.

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-11-24, 14:40   #1269
maruda80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Czyli brałaś za 4$ przesyłkę? Czy to jest paczka rejestrowana?
Ja teraz zrobiłam symulację z pędzlami i mini szamponem dla dzieci i wyszło 11,24$ z przesyłką. Ale nie znam firmy w ogóle... Poza tym kupiłam ost dwa pędzle i nie wiem czy potrzebuję
Do tej pory zawsze bralam przesylke za 4, dzisiaj kliknelam za 6. Przesylki sa rejestrowane na terenie usa, potem juz nie. Za 6 to priorytetowa i zobacze czy szybciej dojdzie niz zwykla. Do mnie paczki dochodzily w przeciagu 2tyg. , najdluzej czekalam miesiac ale to tylko raz

maruda80 jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:45   #1270
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dzięki, w takim razie czekam. Widzę, że coraz bliżej upragnionego złota. U mnie już tez malutko. Czekam na boxa, szkoda tylko, że liczy się dzień zakupowy. Poprzestane zatem na 1 pudełku, resztę dobije na wyprzedażach, o ile takowe będą.
Coraz bliżej golda, coraz bliżej golda....

Też czekam na wyprzedaże, bo w tej chwili nawet nie mam co klikać takie marne zestawy są No i na boxa ale to oczywista oczywistość

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:49   #1271
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Też czekam na wyprzedaże, bo w tej chwili nawet nie mam co klikać takie marne zestawy są No i na boxa ale to oczywista oczywistość
jak już wszystkie się ozłocą to trzeba będzie nowy cel w życiu znaleźć
amyz jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:51   #1272
maarthusia

Cytat:
A o co chodzi z tym dniem zakupowym? coś mi się rzuciło w oczy, że jest jakaś wzmianka o naliczaniu punktów, ale nie pamiętam dokładnie

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:

Oby w D. nie wprowadzili takich kart, bo wtedy na bank mnie komornik zlicytuje
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:59   #1273
kaaterina
Zadomowienie

Dziewczyny jak rzucą☠boxa to ja na pewno będę zamawiać - może która tam potrzebuje zgarnąć moje punkty, może szybciej gold będzie
kaaterina jest offline  
Stary 2015-11-24, 14:59   #1274
love1234
Born to shop

Cytat:
A o co chodzi z tym dniem zakupowym? coś mi się rzuciło w oczy, że jest jakaś wzmianka o naliczaniu punktów, ale nie pamiętam dokładnie

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Jak dokonasz w ciągu dnia kilka zamówień liczy się tylko jedno, niestety.
love1234 jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:00   #1275
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak rzucą☠boxa to ja na pewno będę zamawiać - może która tam potrzebuje zgarnąć moje punkty, może szybciej gold będzie
Ja chętnie

Sorki zapomniałam, że ja też będę zamawiać a liczy się dzień zakupowy i mi przepadną. Może ktoś inny skorzysta

Edytowane przez love1234
Czas edycji: 2015-11-24 o 15:05
love1234 jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:01   #1276
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
może wtedy zacznę kupować z powrotem w D, bo jak na razie dalej jestem obrażona

Cytat:

wtedy i ja pójdę z torbami

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:02   #1277
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Wy tu psujecie rzeczy i dziadkom chcecie pedzle zabierac, a ja w tym tygodniu naprawilam juz 2 umywalki. Nasz palacz/pracownik gospodarczy sobie nie poradzil. A ja wszystko rozkrecilam, umylam, odetkalam i dziala. Stwierdzilam, ze jestem pracownikiem wielozadaniowym, wiec nalezy mi sie pensja animatora +dodatek 'zlotej raczki'

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:05   #1278
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak rzucąâ˜☠boxa to ja na pewno będę zamawiać - może która tam potrzebuje zgarnąć moje punkty, może szybciej gold będzie
Ja, ja - wybierz mnie

Edit: za późno

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Jak dokonasz w ciągu dnia kilka zamówień liczy się tylko jedno, niestety.
Kutfa - to ładnie załatwili

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
może wtedy zacznę kupować z powrotem w D, bo jak na razie dalej jestem obrażona

wtedy i ja pójdę z torbami
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:08   #1279
kjd3
only smart shopping

Ja też nie walczę o golda i mogę oddać punkty. Tylko ta osoba musiałaby się ze mną skontaktować czy na pewno chcę boxa po ujawnieniu jego zawartości.

kjd3 jest teraz online  
Stary 2015-11-24, 15:14   #1280
maarthusia

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Ja też nie walczę o golda i mogę oddać punkty. Tylko ta osoba musiałaby się ze mną skontaktować czy na pewno chcę boxa po ujawnieniu jego zawartości.
Tylko szkoda, że nie naliczą punktów, jak z jednego konta pójdzie kilka zamówień jednego dnia a box będzie dostępny przez max. 2 dni - nie sadzę, żeby ktoś zaryzykował zamawianie drugiego dnia (jak będzie fajna zawartość)

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Wy tu psujecie rzeczy i dziadkom chcecie pedzle zabierac, a ja w tym tygodniu naprawilam juz 2 umywalki. Nasz palacz/pracownik gospodarczy sobie nie poradzil. A ja wszystko rozkrecilam, umylam, odetkalam i dziala. Stwierdzilam, ze jestem pracownikiem wielozadaniowym, wiec nalezy mi sie pensja animatora +dodatek 'zlotej raczki'
za niebywałe zdolności

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Niedługo zrobią tak, że będzie się liczyła jedna transakcja podczas trwania VIPów
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:17   #1281
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Ja chętnie

Sorki zapomniałam, że ja też będę zamawiać a liczy się dzień zakupowy i mi przepadną. Może ktoś inny skorzysta

A w którym miejscu w regulaminie jest o tym mowa, bo ja ciele jestem i nie mogę znaleźć . Widzę, tylko zapis, że z kuponu -10% można przez cały dzień korzystać, a o punktach nie widzę zapisu

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:

Niedługo zrobią tak, że będzie się liczyła jedna transakcja podczas trwania VIPów
No weź, wypluj te słowa

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:20   #1282
maarthusia

Cytat:
A w którym miejscu w regulaminie jest o tym mowa, bo ja ciele jestem i nie mogę znaleźć . Widzę, tylko zapis, że z kuponu -10% można przez cały dzień korzystać, a o punktach nie widzę zapisu

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

No weź, wypluj te słowa
No właśnie ja też nie ogarniam tej zasady, dlatego wolałam dopytać może Poziomka by wyjaśniła

Tfu, tfu

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Kurde, czytam ten regulamin i tam nic nie ma o tym, ze naliczane są punkty z jednej transakcji danego dnia albo nie umiem czytać ze zrozumieniem o tej porze jest to możliwe
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:20   #1283
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
No właśnie ja też nie ogarniam tej zasady, dlatego wolałam dopytać może Poziomka by wyjaśniła

Tfu, tfu

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Kurde, czytam ten regulamin i tam nic nie ma o tym, ze naliczane są punkty z jednej transakcji danego dnia albo nie umiem czytać ze zrozumieniem o tej porze jest to możliwe
N własńie ja też nic nie widzę i mi to spokoju nie daję, więc własnie wiszę na tele i rozmawiam z infolinią

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:21   #1284
maarthusia

Cytat:
N własńie ja też nic nie widzę i mi to spokoju nie daję, więc własnie wiszę na tele i rozmawiam z infolinią
To czekam na info z pierwszej ręki
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:24   #1285
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

I już wiem wszystko. Nie ważne ile zrobisz w ciągu dnia transakcji liczą się wszystkie punkty do golda, natomiast do tego kuponu -10% wszystkie transakcje w danym dniu liczą się jako jedna, czyli jak się zrobi w ciągu dnia 5 zakupów to liczą do kuponu jako jeden dzień zakupowy ale do golda liczą punkty z wszystkich tych zakupów

Info bezpośrednio z BOKa, a Pani jeszcze upewniała się u swojego przełożonego

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:25   #1286
maarthusia

Cytat:
I już wiem wszystko. Nie ważne ile zrobisz w ciągu dnia transakcji liczą się wszystkie punkty do golda, natomiast do tego kuponu -10% wszystkie transakcje w danym dniu liczą się jako jedna, czyli jak się zrobi w ciągu dnia 5 zakupów to liczą do kuponu jako jeden dzień zakupowy ale do golda liczą punkty z wszystkich tych zakupów

Info bezpośrednio z BOKa, a Pani jeszcze upewniała się u swojego przełożonego
Jupiiiiiiiiiii
Dziękuję, że wyjaśniłaś tę zagwozdkę
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:26   #1287
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Jak będą boxy to pomogę dobić do golda tylko proszę o instrukcje jak to zrobić planuję dwa zamówienia
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:27   #1288
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Jupiiiiiiiiiii
Dziękuję, że wyjaśniłaś tę zagwozdkę

Zapomniałam się zapytać kiedy będzie box, może ta by mi powiedziała

aniyam jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:28   #1289
maarthusia

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Jak będą boxy to pomogę dobić do golda tylko proszę o instrukcje jak to zrobić planuję dwa zamówienia
Napisałam PW

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Zapomniałam się zapytać kiedy będzie box, może ta by mi powiedziała
tego chyba najstarsi górale nie wiedzą
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-24, 15:36   #1290
Rapsodia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Piszemy petycję do D A ta kuweta to chyba pozłacana albo przynajmniej z jakąś stylową łopatką do wyciągania tego i owego, jak dopiero od 379

"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości