Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-27, 00:01   #2731
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Syforka powinna wprowadzić ograniczenie - 1 box dla 1 stałego klienta (z kartą black lub gold)
To nic nie da bo będą zamawiać na mężów, siostry, braci, dziadków, pradziadków, wujków

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-11-27, 00:05   #2732
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To nic nie da bo będą zamawiać na mężów, siostry, braci, dziadków, pradziadków, wujków
Ale zawsze to będzie jakieś utrudnienie - za każdą kartę będą musiały 4x do stacjonarki lecieć (żeby dostać black)
pingwintastas jest offline  
Stary 2015-11-27, 00:11   #2733
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S

Cytat:
Prawda, tylko trzeba wtedy bardzo uważać na purchawy, bo tam zazwyczaj same starocie na wyprzedaży są I to nie tylko w PL Jakiś czas temu pisałam o moich znaleziskach z tegorocznej letniej wyprzedaży - podkłady z 2010 roku... Co prawda były jakieś 50-60% taniej, ale nie powinny być wcale w sprzedaży
To już swoją drogą
Na szczęście te produkty marki Sephora, przynajmniej u mnie były ok. Jedynie błyszczyk był ważny najkrócej ok. rok

Wymiana
Aniia91 jest offline  
Stary 2015-11-27, 00:23   #2734
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A co chciałaś z niego najbardziej? Bo coś z niego możliwe że oddam
Chciałam zasadniczo tylko pomadkę Givenchy. Może dobrze, że się nie załapałam, bo resztę rzeczy z boxa i tak bym rozdała.
Na pewno znajdę ją na allegro w ilościach hurtowych
Stary 2015-11-27, 00:24   #2735
annaszel
Rozeznanie

Gratuluję zdobycia boxów

No ja niestety sprawdzając wątek o tej porze mogę się w brokuła pocałować ale niesprawiedliwe jest to że tak szybko znika. No szkoda bo przygarnęłabym te miniaturki. Ech życie...
annaszel jest offline  
Stary 2015-11-27, 00:28   #2736
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chciałam zasadniczo tylko pomadkę Givenchy. Może dobrze, że się nie załapałam, bo resztę rzeczy z boxa i tak bym rozdała.
Na pewno znajdę ją na allegro w ilościach hurtowych
A jaki to kolor? Może mi się nie spodoba, to się wymienimy

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2015-11-27, 01:22   #2737
katerineczka
Raczkowanie

Maarthusia i aniyam specjalne podziękowania dla Was za kod na priv. Obie jesteście kochane. nie ogarnęłabym tego bez Was. . Zamówiłam dla męża pod choinkę zestaw paco rabanne one million. Dobrze zrobiłam? Nie znam tego zapachu i wzięłam w ciemno sugerując się uwaga.. opakowaniem bo takie ładne pasujące pod choinkę. a boksik zgadnijcie dla kogo będzie?
katerineczka jest offline  
Stary 2015-11-27, 04:04   #2738
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Nie mogę spać Wiec nadrobiłam wątek. Wczoraj myślałam, że Wizaz umarł przez box-goraczke :-D
Mam ten mini zestaw TF. O ile bronzer jest super do torebki na poprawki, nawet mi nie przeszkadza tandetne opakowanie to tusz u mnie to jakaś masakra. Nie wygląda dobrze na rzęsach. Po kilku godzinach wyglądam jak panda. Tyle, że ja mam opadające powieki i wiele tuszy mi tak robi.
baletnica_natasza jest teraz online  
Stary 2015-11-27, 05:06   #2739
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nie mogę spać Wiec nadrobiłam wątek. Wczoraj myślałam, że Wizaz umarł przez box-goraczke :-D
Mam ten mini zestaw TF. O ile bronzer jest super do torebki na poprawki, nawet mi nie przeszkadza tandetne opakowanie to tusz u mnie to jakaś masakra. Nie wygląda dobrze na rzęsach. Po kilku godzinach wyglądam jak panda. Tyle, że ja mam opadające powieki i wiele tuszy mi tak robi.
Dzień dobry
Dobrze wiedzieć, bo kusilo mnie zamówić ten zestaw

Patrzę, że moje zamówienie dalej w przygotowaniu. Którejś z Was już wysłali?
Malinum jest teraz online  
Stary 2015-11-27, 07:07   #2740
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
A ta pomadka to wyglada moze na taka ktora dostalas ostatnio w stacjonarce?
Dokładnie tak i sztyft ma równie malutki, jak na zdjęciu

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
mini maskara Roller Lash Benefit
Smart Serum Clinique 5ml
Wydaje mi się, że Clinique to będzie krem pod oczy z serii Smart bo serum ma dłuższą buteleczkę

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
A Box już wykupiony
Nieźle szybko się rozszedł

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:06 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ja już myślałam, że mi chłop odciął wizaż, bo za dużo tu przesiaduję

Też się wczoraj wystraszyłam sprawdzałam na różnych sprzętach i na żadnym nie działała strona cały wieczór w stresie
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:08   #2741
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Zgadnijcie co???
Zamówiłam.
klask i: a nowa emota z torbą mega
amyz jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:19   #2742
maarthusia

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Wiecie co się stało!!!!! Anulowali mi zamówienie z boxem!!!!!! Zamówiłam o 11 i poszłam robić obiad... Ok 16 wchodzę ma pocztę, a tam potwierdzenie anulowania od S. Z rozpaczy złożyłam na szybko nowe, wzięłam cokolwiek i na szczęście capnęłam, jak się okazuje, jeden z ostatnich boxów!!! Myślałam że zawału dostanę... No takich rzeczy się nie robi Wtf??? Dzwonię na info a tam muuuuuuuuzyka, relaksująca, a jakże! Po x-nastu próbach odbiera nasz kocha y pan konsultant... Sprawdza, mówi że nie wie o co chodzi... Po dłuższej chwili - też muzyczka - informuje mnie, że to błąd systwmu i przeprasza, następne jest w przygotowaniu... No przecież gdyby nie przypadek to by mnie olali :-( Byłabym bez boxa... Ale im naskrobałam maila...
Macie jeszcze tą meliskę???
Jeżuuuu, jak tak można człowieka stresować

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Ale żenada Chyba początkująca handlara http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=39523310 - nakupiła zestawów w S. ze zniżką i sprzedaje je sporo drożej, niż cena w S. Najśmieszniejsze jest to, że te zestawy są dalej dostępne ze zniżką w S. Chyba nie będzie byznesu

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Maarthusia i aniyam specjalne podziękowania dla Was za kod na priv. Obie jesteście kochane. nie ogarnęłabym tego bez Was. . Zamówiłam dla męża pod choinkę zestaw paco rabanne one million. Dobrze zrobiłam? Nie znam tego zapachu i wzięłam w ciemno sugerując się uwaga.. opakowaniem bo takie ładne pasujące pod choinkę. a boksik zgadnijcie dla kogo będzie?
za zamówienie
One Million dla faceta jest super mój Tż ma
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:19   #2743
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które chciały boxa, a nie załapały się

to nie fair, ze ktoś na handel wykupuje hurtowo i nawet doby box nie wytrzymuje... ale cóż, prawo wolnego rynku...
Jest jeszcze
prawo pięści, prawo Agaty i prawo ojca.

Cytat:
Syforka powinna wprowadzić ograniczenie - 1 box dla 1 stałego klienta (z kartą black lub gold)
Się pozwolę nie zgodzić.
Box dla każdego, bez względu na rasę, pochodzenie, wiek, stan konta, wzrost i kolor włosów. A nawet i kilka, ile kto chce! I to bez stania w kolejkach.
Taka Szlachetna Paczka, tylko, że inaczej.
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i: a nowa emota z torbą mega
Tyle braw?! A dziękuję, dziękuję.
Nie ma to jak wsparcie wątkowych autorytetów w dziedzinie "nie pitol, tylko zamawiaj"
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:24   #2744
maarthusia

Cytat:
Oj, szkoda, że tusz do ostatnio co otworzę nowa miniaturę tuszu to poracha ja nie wiem, czy wyprodukowanie dobrego tuszu to taka trudność powinni się bardziej starać tym bardziej, że krzyczą sobie niezłe sumki za te badziewia

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Cytat:
Jest jeszcze

Się pozwolę nie zgodzić.
Box dla każdego, bez względu na rasę, pochodzenie, wiek, stan konta, wzrost i kolor włosów. A nawet i kilka, ile kto chce! I to bez stania w kolejkach.

Nie ma to jak wsparcie wątkowych autorytetów w dziedzinie "nie pitol, tylko zamawiaj"

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Moje zamówienie z boxem też niewysłane, aleeeee miałam kilka sytuacji, kiedy zamówienie z S. było w trakcie przygotowania, a ja rano dostawałam smsa z DPD, że przywiezie mi pakę więc do godziny 8:27 będę żyła nadzieją

Albo jest tak, że zalałyśmy ich zamówieniami i nie wyrabiają
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:31   #2745
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oj, szkoda, że tusz do ostatnio co otworzę nowa miniaturę tuszu to poracha ja nie wiem, czy wyprodukowanie dobrego tuszu to taka trudność powinni się bardziej starać tym bardziej, że krzyczą sobie niezłe sumki za te badziewia

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Moje zamówienie z boxem też niewysłane, aleeeee miałam kilka sytuacji, kiedy zamówienie z S. było w trakcie przygotowania, a ja rano dostawałam smsa z DPD, że przywiezie mi pakę więc do godziny 8:27 będę żyła nadzieją

Albo jest tak, że zalałyśmy ich zamówieniami i nie wyrabiają
Albo oni zalali.
Co do tuszy- wszystko zniesem, ale osypywania, kruszenia i podrażniania, wszystko w pakiecie, za który zapłaci się wysoką cenę- nie! Chamstwa nie zniesem.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:33   #2746
maarthusia

Cytat:
Albo oni zalali.
Co do tuszy- wszystko zniesem, ale osypywania, kruszenia i podrażniania, wszystko w pakiecie, za który zapłaci się wysoką cenę- nie! Chamstwa nie zniesem.
jak natrzaskałyśmy tyle zamówień, to chyba musieli się zalać z rozpaczy
też tak uważam mogliby się trochę postarać, jak sprzedają tusze za trzycyfrowe ceny
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:41   #2747
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Ale żenada Chyba początkująca handlara http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=39523310 - nakupiła zestawów w S. ze zniżką i sprzedaje je sporo drożej, niż cena w S. Najśmieszniejsze jest to, że te zestawy są dalej dostępne ze zniżką w S. Chyba nie będzie byznesu
o masakra ludzie chyba nie sprawdzają stron S czy D, albo może nawet nie wiedzą że są? uwierzcie że jest sporo ludzi którzy nie mają o tym pojęcia a handlary wykorzystują tą naiwność

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Wiecie co się stało!!!!! Anulowali mi zamówienie z boxem!!!!!! Zamówiłam o 11 i poszłam robić obiad... Ok 16 wchodzę ma pocztę, a tam potwierdzenie anulowania od S. Z rozpaczy złożyłam na szybko nowe, wzięłam cokolwiek i na szczęście capnęłam, jak się okazuje, jeden z ostatnich boxów!!! Myślałam że zawału dostanę... No takich rzeczy się nie robi Wtf??? Dzwonię na info a tam muuuuuuuuzyka, relaksująca, a jakże! Po x-nastu próbach odbiera nasz kocha y pan konsultant... Sprawdza, mówi że nie wie o co chodzi... Po dłuższej chwili - też muzyczka - informuje mnie, że to błąd systwmu i przeprasza, następne jest w przygotowaniu... No przecież gdyby nie przypadek to by mnie olali :-( Byłabym bez boxa... Ale im naskrobałam maila...
Macie jeszcze tą meliskę???
oooo dobrze że jeszcze zdążyłaś nowego capnąć ale nerwów współczuję. Obsługa klienta jak na Białorusi

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Załapałam się na te okonie

Muszę przyznać, że jestem w szoku. Już nie ma, część nie dostałą, miało być na stronie podane, nie podali (chyba nie zdążyli?)... co to się dzieje no naprawdę

Teraz na niektórych stronach jest już black f... jak coś chcecie kupić to szybko, bo cholera wie, co następnego wykupią.
Już nie mam siły do tych ludzi co oni robią przed śwętami

I ta propozycja z zamkniętym forum jest całkiem sensowna, bo ile nagle oglądających się znalazło, no szok

Już mi brakuje słów i z emocji przez chwile nie pamiętałam, co zamówiłam
chociaż wkurzają mnie handlary to nie do końca jestem za zamkniętym wątkiem. No bo wtedy już nie będzie szans aby ktoś nowy do nas dołączył a jednak sporo dziewczyn by chciało - w końcu prawie każda z nas dołączyła w jakimś momencie trwania wątku (poza założycielką ). Fajne jest w tym wątku że coraz więcej osób się udziela jest wesoło jak zrobimy zamkniętą grupę to już tak nie będzie. No chyba że ktoś będzie decydował kogo dodatkowego wpuścić a kogo nie - no ale to też nie będzie wtedy do zweryfikowania czy ten "ktoś" to nie zakamuflowana handlara.

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Czytam wasz wątek od jakiegoś czasu i, chociaż się nie udzielam, skrupulatnie wypełniam punkty regulaminu:
- kupuję, by ewentualnie żałować, ale unikam żalu, że nie kupiłam, w efekcie wszystkiego mam po kokardy i kupę radości,
- jak jest box, to kupuję, ale tylko 1 sztukę. Pominęłam tylko chyba jeden, ale nie było mnie w kraju, więc czuję się trochę usprawiedliwiona.

Chętnie bym wzięła udział w różnego typu waszych głupawkach (bo nie ma boxu, bo już po boxie, bo piątek, bo brak fajnych promo), ale czas mam zazwyczaj dopiero późnym popołudniem, kiedy tu właściwie cichnie. Z powodu tylko wieczornego dostępu do wizażu omijają mnie też fajne oferty, które tu upowszechniacie, ale nie rozpaczam. Nie handluję, kupuję, bo lubię piękne rzeczy. Ponadto bardzo mi się podoba atmosfera panująca tutaj oraz wasze poczucie humoru.

Na dzisiejszego boxa się załapałam, wzięłam balsam żiwąszi i dopchałam płatkami.
witamy

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
też tak sobie wczoraj pomyślałam
amyz jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:41   #2748
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Też się wczoraj wystraszyłam sprawdzałam na różnych sprzętach i na żadnym nie działała strona cały wieczór w stresie
miałam to samo

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Jest jeszcze

Się pozwolę nie zgodzić.

amyz jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:42   #2749
maarthusia

Cytat:
o masakra ludzie chyba nie sprawdzają stron S czy D, albo może nawet nie wiedzą że są? uwierzcie że jest sporo ludzi którzy nie mają o tym pojęcia a handlary wykorzystują tą naiwność

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

oooo dobrze że jeszcze zdążyłaś nowego capnąć ale nerwów współczuję. Obsługa klienta jak na Białorusi

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

chociaż wkurzają mnie handlary to nie do końca jestem za zamkniętym wątkiem. No bo wtedy już nie będzie szans aby ktoś nowy do nas dołączył a jednak sporo dziewczyn by chciało - w końcu prawie każda z nas dołączyła w jakimś momencie trwania wątku (poza założycielką ). Fajne jest w tym wątku że coraz więcej osób się udziela jest wesoło jak zrobimy zamkniętą grupę to już tak nie będzie. No chyba że ktoś będzie decydował kogo dodatkowego wpuścić a kogo nie - no ale to też nie będzie wtedy do zweryfikowania czy ten "ktoś" to nie zakamuflowana handlara.
brak słów na te aukcje najgorsze jest to, że mnóstwo ludzi się nie zna i będzie kupować te zestawy w tak zbójeckich cenach

Zgadzam się
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:43   #2750
amyz
Chanel Lady

nadrobiłam wątek od wczorajszego wieczoru brawo ja

dostałam maila z D o czarnym piątku i rabatach do 50 % ale jak go otwieram to nic sie nie wyświetla dostałyście też takiego?
amyz jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:49   #2751
maarthusia

W S. sporo nowych próbek same zapachy, w sumie 7

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
nadrobiłam wątek od wczorajszego wieczoru brawo ja

dostałam maila z D o czarnym piątku i rabatach do 50 % ale jak go otwieram to nic sie nie wyświetla dostałyście też takiego?

Ja maile z D. dostaje wieczorami
Ciekawe, co tam wymyślili
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:51   #2752
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Albo oni zalali.
ja mam swój nr 1 wśród tuszy i co gorsza zaraziłam tą miłością mamuśkę
jest to tusz Chanel Le Volume De Chanel Mascara.

iiiii... moja mama miała niedawno urodziny, podarowałam jej kilka rzeczy z kufra Estee Lauder- w tym tusz. wyobraźcie sobie, że była urażona, że to nie Chanel
Stary 2015-11-27, 07:53   #2753
maarthusia

Przecenili klasycznego Tresorka w D. a moja flaszka na wykończeniu dobrze, że nie ma fajnych gratisów

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:

iiiii... moja mama miała niedawno urodziny, podarowałam jej kilka rzeczy z kufra Estee Lauder- w tym tusz. wyobraźcie sobie, że była urażona, że to nie Chanel
no wiadomo, szanel to szanel
Może sobie kupię ten tusz z VIPami (skoro taki extra ) - nie miałam jeszcze nic szanelowego
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 07:57   #2754
amyz
Chanel Lady

Cytat:
brak słów na te aukcje najgorsze jest to, że mnóstwo ludzi się nie zna i będzie kupować te zestawy w tak zbójeckich cenach
no właśnie

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:

też bym się obraziła na jej miejscu i z miejsca wykresliła Cię z testamentu
a tak poważnie zapisuję tusz do przetestowania bo jeszcze nie miałam

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

udało mi się otworzyć maila od D oto ich przeceny na "czarny piątek":
https://www.douglas.pl/douglas/index...wt_cc2=1453366

może ja jakaś wybredna się zrobiłam ale słabe te przeceny
amyz jest offline  
Stary 2015-11-27, 08:00   #2755
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:

Może sobie kupię ten tusz z VIPami (skoro taki extra ) - nie miałam jeszcze nic szanelowego
A ja miałam!
Próbkę perfum.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Brawa dla Mamuśki.
Ma kobieta swoje zdanie, a nie lata z kwiatka na kwiatek.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-27, 08:01   #2756
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Przecenili klasycznego Tresorka w D. a moja flaszka na wykończeniu dobrze, że nie ma fajnych gratisów

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

bierz Tresora, to też moja miłość. ale ja niedawno zaczęłam nową flaszkę i tusz też bierz, będzie

Cytat:
no właśnie

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

obawiam się, że moja mama pomyślała o tym samym. tego tuszu to mi chyba nie wybaczy, pewnie liczy, że na święta zmądrzeję.
Amyz też bierz tusz
Stary 2015-11-27, 08:02   #2757
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:

Widocznie przeceniają nasze możliwości.
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-11-27, 08:04   #2758
maarthusia

Cytat:
no właśnie

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

udało mi się otworzyć maila od D oto ich przeceny na "czarny piątek":
https://www.douglas.pl/douglas/index...wt_cc2=1453366

lipa
S. wygrywa ten pojedynek

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
A ja miałam!
Próbkę perfum.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Brawa dla Mamuśki.
Ma kobieta swoje zdanie, a nie lata z kwiatka na kwiatek.
ja też miałam perfumy ale się pozbyłam, bo jakieś nudne były
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 08:09   #2759
maarthusia

Cytat:
bierz Tresora, to też moja miłość. ale ja niedawno zaczęłam nową flaszkę i tusz też bierz, będzie

obawiam się, że moja mama pomyślała o tym samym. tego tuszu to mi chyba nie wybaczy, pewnie liczy, że na święta zmądrzeję.
Amyz też bierz tusz
kocham ten zapach, ale wezmę go w S. D. mam w d. Ponabijam sobie punkty, ale to już w nowym roku

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Widocznie przeceniają nasze możliwości.

Powinni podczytywać nasz wątek i starać się dorównać konkurencji, która od niedawna szaleje

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

W tych przecenach piątkowych w D. prawie same Cliniki nie sprzedają się, czy co
maarthusia jest offline  
Stary 2015-11-27, 08:14   #2760
korinka3
Melissa Lejdi :)

Uf udało mi się nadrobić zaległości z wczoraj- ale byłam zła na wizaż
Chyba dzisiaj boxa nie bedzie

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Martusia - tresora już nie ma chyba że nie mówiłaś o tym:
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...mowana/P106117
korinka3 jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości