Jak Cz瘰to Myjecie W這sy? - Strona 41 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-06-09, 12:44   #1201
belgisto
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 42
Dot.: Jak Cz瘰to Myjecie W這sy?

Ja myje w這sy codziennie, niestety.
Nak豉dam na nie olejek arganowy gdy s mokre i w momencie gdy ju wyschn

Pozdrawiam
belgisto jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-10, 21:02   #1202
IELENI85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Standardowo w這sy myj co dwa dni. Lekarze m闚i ci庵le, 瞠 codziennie to przesada. Powinno si nawet rzadziej ze wzgl璠闚 zdrowotnych, ale to z kolei zaburza moj estetyk Nigdy nie codziennie, bo po pierwsze szkoda w這s闚 a tak瞠 dlatego, 瞠 tracimy te dobre bakterie, kt鏎e os豉niaj nasz g這w. To dziwnie brzmi, ale s i takie Wyj徠ek jaka impreza typu wesele, gdy w這sy musz by naprawd super 鈍ie瞠.
IELENI85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-10, 21:48   #1203
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 543

Cytat:
Napisane przez IELENI85 Poka wiadomo嗆
Standardowo w這sy myj co dwa dni. Lekarze m闚i ci庵le, 瞠 codziennie to przesada. Powinno si nawet rzadziej ze wzgl璠闚 zdrowotnych, ale to z kolei zaburza moj estetyk Nigdy nie codziennie, bo po pierwsze szkoda w這s闚 a tak瞠 dlatego, 瞠 tracimy te dobre bakterie, kt鏎e os豉niaj nasz g這w. To dziwnie brzmi, ale s i takie Wyj徠ek jaka impreza typu wesele, gdy w這sy musz by naprawd super 鈍ie瞠.
W這sy powinno si my tak cz瘰to, jak tego potrzebuj. Je郵i sk鏎a g這wy jest zdrowa to codzienne mycie jej nie zaszkodzi. A je郵i w這sy si pdzetluszczaja to warto si zainteresowa nawil瞠niem skalpu i stosowa maski na sk鏎 g這wy oraz wcierki. Dodatkowo szampony powinny mie mo磧iwie najkr鏒szy sk豉d.
Stary 2015-06-11, 09:46   #1204
ally5
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 564

Od kilku lat myj w這sy codziennie i cho熲ym bardzo chcia豉, niestety nie jestem w stanie rzadziej. Drugiego dnia w這sy s po prostu bardzo t逝ste, a sk鏎a sw璠zi.

Ostatnio po zachwianiach hormonalnych dosta豉m tabletki, po kt鏎ych sk鏎a (nie tylko na g這wie) przet逝szcza mi si w takim tempie, 瞠 aby mie ca造 czas 鈍ie瞠 w這sy powinnam je my 2 razy dziennie... Oczywi軼ie nie robi tego i mam nadziej, 瞠 po zako鎍zeniu kuracji wszystko wr鏂i do normy
Stary 2015-06-11, 19:02   #1205
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 543

Cytat:
Napisane przez ally5 Poka wiadomo嗆
Od kilku lat myj w這sy codziennie i cho熲ym bardzo chcia豉, niestety nie jestem w stanie rzadziej. Drugiego dnia w這sy s po prostu bardzo t逝ste, a sk鏎a sw璠zi.

Ostatnio po zachwianiach hormonalnych dosta豉m tabletki, po kt鏎ych sk鏎a (nie tylko na g這wie) przet逝szcza mi si w takim tempie, 瞠 aby mie ca造 czas 鈍ie瞠 w這sy powinnam je my 2 razy dziennie... Oczywi軼ie nie robi tego i mam nadziej, 瞠 po zako鎍zeniu kuracji wszystko wr鏂i do normy
Spr鏏uj przez miesi帷 kuracji szamponem przeciw逝pie穎wym Seboradin. Nak豉daj na w這sy maski zio這we, po myciu wcierki. Jak chcesz mog dok豉dniej opisa o co chodzi.
Stary 2015-06-11, 19:30   #1206
Kori_Yoitama
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
Spr鏏uj przez miesi帷 kuracji szamponem przeciw逝pie穎wym Seboradin. Nak豉daj na w這sy maski zio這we, po myciu wcierki. Jak chcesz mog dok豉dniej opisa o co chodzi.
Ja my豉m w這sy szamponem Seboradin Niger i mia豉m wcierk z tej samej serii, czy szampon przeciw逝pie穎wy Seboradin daje lepsze efekty na przet逝szczaj帷ych si w這sach?

Bo ja to nadal myje codziennie rano w這sy i nast瘼nego dnia z rana nie s z貫, ale w upi璚iach si nie widz (albo za du瞠 kompleksy mam, albo moja szeroka twarz + rzadkie i cienkie w這sy w upi璚iach to po prostu masakra).
Kori_Yoitama jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-24, 11:26   #1207
ally5
Zadomowienie

Faktycznie kiedy po Seboradinie w這sy odrobin wolniej si przet逝szcza造, ale przy d逝窺zym stosowaniu podra積ia mi sk鏎 g這wy i wi璚ej ju do niego nie wr鏂i豉m. Z tym, 瞠 to by這 lata temu. Wiem, ze zmienili opakowanie. Mo瞠 w sk豉dzie te co si zmieni這?

visionAM ch皻nie dowiem si wi璚ej o maskach zio這wych i wcierkach z wcierek stosowa豉m do tej pory tylko Joann z rzep w celu ograniczenia wypadania w這s闚. Na przet逝szczanie nie mia豉 chyba za bardzo wp造wu.
Stary 2015-08-14, 15:35   #1208
AgataDanielczyk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Ja myj w這sy codziennie, ale to tak na prawd zale篡 od tego jak szybko w這sy nam si przet逝szczaj. Natomiast staram si ogranicza u篡cie suszarki, bo to jest wi瘯szy problem ni samo mycie w這s闚.
Troch zmieni豉m podej軼ie do tego jak prawid這wo my w這sy z tego artyku逝: jak my w這sy. Cz瘰te mycie w這s闚 to nie jest problem je郵i stosujemy si do kilku zasad tam opisanych
AgataDanielczyk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-15, 21:07   #1209
Anonimka1988
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 941

Kiedy moje w這sy nieco bardziej si przet逝szcza造 - i gdy przesta豉m je my codziennie, a zacz窸am co dwa dni, to stopniowo z biegiem czasu przet逝szcza造 si rzadziej. Oczywi軼ie to nie zmienia faktu, 瞠 myj w這sy minimum trzy razy w tygodniu, ale codziennie to chyba lekka przesada ... lekarz dermatolog mi to zdecydowanie odradzi豉, wr璚z zabroni豉 my codziennie
Anonimka1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-17, 18:46   #1210
Niebieskooka arystokratka
Marsza趾ini II RP

Avatar Niebieskooka arystokratka

Wiadomo軼i: 5 377

Codziennie.

https://www.instagram.com/borzeckamarta/
Niebieskooka arystokratka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-20, 12:47   #1211
madziullka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 879

Cytat:
W這sy powinno si my tak cz瘰to, jak tego potrzebuj. Je郵i sk鏎a g這wy jest zdrowa to codzienne mycie jej nie zaszkodzi. A je郵i w這sy si pdzetluszczaja to warto si zainteresowa nawil瞠niem skalpu i stosowa maski na sk鏎 g這wy oraz wcierki. Dodatkowo szampony powinny mie mo磧iwie najkr鏒szy sk豉d.
Cytat:
Myj codziennie, cho bardzo chcia豉bym my co dwa dni, no ale c騜. Taki stan rzeczy trwa ok 10-12 lat wi璚 w徠pi abym co mog豉 z tym zrobi. Po wstaniu mam po prostu przet逝szczone w這sy i nie wyobra瘸m sobie aby p鎩嗆 z tak t逝st g這w do pracy Co najgorsze, to od jakiego czasu sw璠zi mnie czasem sk鏎a g這wy i pr鏏uj nowych szampon闚, ale sytuacja jest wci捫 taka sama i boj si 瞠 podra積i jeszcze bardziej. Wcierki zdaje si 瞠 s na alkoholu i tego te si obawiam. Nawil瘸j帷e szampony nie wyp逝kuj mi si z w這s闚 i zostawiaj t逝staw warstw u nasady-niby g這wa umyta a jak dotkn palcami to mam wra瞠nie ze s t逝ste. Mo瞠 kt鏎a ma podobn sytuacj i zna remedium?

Wymianka http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=836297
madziullka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-03, 22:20   #1212
ally5
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziullka Poka wiadomo嗆
Myj codziennie, cho bardzo chcia豉bym my co dwa dni, no ale c騜. Taki stan rzeczy trwa ok 10-12 lat wi璚 w徠pi abym co mog豉 z tym zrobi. Po wstaniu mam po prostu przet逝szczone w這sy i nie wyobra瘸m sobie aby p鎩嗆 z tak t逝st g這w do pracy Co najgorsze, to od jakiego czasu sw璠zi mnie czasem sk鏎a g這wy i pr鏏uj nowych szampon闚, ale sytuacja jest wci捫 taka sama i boj si 瞠 podra積i jeszcze bardziej. Wcierki zdaje si 瞠 s na alkoholu i tego te si obawiam. Nawil瘸j帷e szampony nie wyp逝kuj mi si z w這s闚 i zostawiaj t逝staw warstw u nasady-niby g這wa umyta a jak dotkn palcami to mam wra瞠nie ze s t逝ste. Mo瞠 kt鏎a ma podobn sytuacj i zna remedium?
Ja mam podobn sytuacj. Niestety na przet逝szczanie w jakim znacznym stopniu nic nie pomog這 i nadal myj w這sy codziennie, ale na problem ze sk鏎 g這wy identyczny jak u Ciebie (podra積ienie i sw璠zenie niezale積ie od szamponu) podzia豉 szampon Vichy Dercos na 逝pie t逝sty (mia豉m dodatkowo od czasu do czasu drobny 逝pie, nie wiem czy od podra積ienia czy czego innego).

Od razu jednak przestrzegam, aby tego szamponu nie stosowa codziennie, bo spowoduje jeszcze wi瘯sze podra積ienie i wysuszy sk鏎. Ja stosowa豉m go pocz徠kowo co 2-3 mycia, a teraz profilaktycznie raz na 1,5 - 2 tygodnie. Jest drogi, ale na allegro mo積a znale潭 czasem du穎 taniej ni w aptece, no i jest mega wydajny. Polecam spr鏏owa. Nie wiem dlaczego, ale mi pom鏬 (mo瞠 to jakie pocz徠ki 逝pie簑 t逝stego). Teraz mog ka盥ego szamponu normalnie u篡wa i sk鏎a si 豉dnie uspokoi豉. Do mycia pomi璠zy polecam Familijny je郵i si nie boisz takich prostych szampon闚
Stary 2015-09-04, 10:27   #1213
Agnieszka_02
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

Niestety w這sy myj codziennie rano. I dlatego musz przez to wcze郾iej wstawa.
Agnieszka_02 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-04, 15:32   #1214
zakochana06
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

ja te myj codziennie i nie uwa瘸m,瞠 codzienne mycie szkodzi.
Jedyne co mo瞠my zyska, to puszyste i od鈍ie穎ne w這sy.
zakochana06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-04, 20:58   #1215
wampi23
BAN sta造

Wiadomo軼i: 61

r騜nie, lubi jak s coedziennie 鈍ie瞠, ale staram si chocia co 2 dni my. czym cze軼iej my豉m tym szybciej si przet逝szcza造
wampi23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 14:07   #1216
wiktoria881
BAN sta造

Wiadomo軼i: 19

wydaje mi si ze jednak mycie codziennie w這s闚 im nie s逝篡, sama myje co 2 dni
wiktoria881 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 14:21   #1217
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Nie wyobra瘸m sobie nie mycia w這s闚 tak cz瘰to, jak tego potrzebuj. Odpowiedni szampon i jazda.
Po 2-3 dniach sk鏎a mnie tak sw璠zi od 這ju, 瞠 umieram. Jak mo積a przetrzymywa t逝ste w這sy, bo tak?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 14:58   #1218
motyleq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Poka wiadomo嗆
Ja myj codziennie, po prostu 幢e si czuj z nieumytymi w這sami
mam to samo x.x myj w這sy co drugi dzie tylko wtedy kiedy jestem chora x.x chocia i tak nie zawsze...T.T
Stary 2015-09-06, 16:26   #1219
Kler60
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Codziennie. Inaczej nie mog.
Kler60 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-08, 22:15   #1220
wenszyca
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 044

myj je codziennie, poniewa w przeciwnym razie ju po 1,5 dnia s niemi這siernie t逝ste i czuj 鈍i康 na sk鏎ze g這wy. 瘸den szampon i wcierka nie zmienia tego stanu rzeczy.

raz jednak b璠帷 w go軼iach, umy豉m w這sy szamponem Stapiz Sleek Line i o dziwo pozosta造 鈍ie瞠 i sypkie przez 2 dni dziwi si, poniewa ten szampon kojarzy mi si z typowym "obci捫aczem". Ale za這輳 si, 瞠 sk鏎a g這wy i tak by si do niego przyzwyczai豉 i musia豉bym szorowa je tak czy siak codziennie
wenszyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-08, 22:20   #1221
Sasza_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 214

Ja r闚nie myj w這sy codziennie. Na szcz窷cie mog umy wieczorem i do nast瘼nego wieczoru nie mam przet逝szczonych w這s闚. Zdarza mi si bardzo wcze郾ie wstawa- poranne mycie g這wy by這by utrapieniem. W這sy myje r騜nymi szamponami, obecniie mam du篡 joanny wi郾iowy, nie mam problemu ze sk鏎 g這wy.
Sasza_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-08, 22:28   #1222
Madziorek08
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 780
GG do Madziorek08

myj 2 razy w tygodniu
Stary 2015-09-08, 22:35   #1223
Koteu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 254

Co 2 dzie bo si t逝szcz

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-08, 22:45   #1224
wenszyca
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Koteu Poka wiadomo嗆
Co 2 dzie bo si t逝szcz
chcia豉bym, 瞠by mi si przet逝szcza造 na tyle, bym mog豉 my je co 2 dni
Stary 2015-09-08, 22:51   #1225
Koteu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 254

Cytat:
Napisane przez wenszyca Poka wiadomo嗆
chcia豉bym, 瞠by mi si przet逝szcza造 na tyle, bym mog豉 my je co 2 dni
e tam, dla mnie co 2 dni to udr瘯a. ale wsp馧czuje Ci, ja bym nie mog豉 codziennie my

Ain't nobody loves me better
makes me happy
makes me feel this way
ain't nobody loves me better than
YOU <3
Koteu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-08, 22:56   #1226
Flavis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 396

Ja si staram ograniczy mycie w這s闚 do 2-3 dni. Kiedy my豉m w這sy codziennie.

Codzienne mycie w這s闚 nie zaszkodzi dop鏦i u篡wa si odpowiedni szampon.
Flavis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-08, 23:15   #1227
Natalica1809
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 202

Mam kr鏒kie w這sy i musz my codziennie. Strasznie szybko si przet逝szczaj...
Z ciemno軼i pod捫amy ku wierze.”
Dean Koontz
Natalica1809 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-09, 09:08   #1228
wenszyca
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Koteu Poka wiadomo嗆
e tam, dla mnie co 2 dni to udr瘯a. ale wsp馧czuje Ci, ja bym nie mog豉 codziennie my
Oj tam, kwestia przyzwyczajenia Nie ubolewam nad codziennym myciem, ale mi這 by by這, gdyby zechcia造 si troch wolniej przet逝szcza
Stary 2015-09-09, 12:49   #1229
joanstark
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 424

Jak mia豉m d逝gie to my豉m co 4dni (ale to by豉 udr瘯a, 瞠by to-to rozczesa...), teraz mam przed ramiona i myj co dwa (w sumie dlatego, 瞠by m鏂 nak豉da maski i oleje troch cz窷ciej - mam bardzo przesuszone w這sy - u篡wam naprzemiennie do mycia od篡wki i szamponu). Jak polepszy si ich stan to b璠 my豉 co 3 dni.

LC
joanstark jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-09, 20:19   #1230
wenszyca
Zadomowienie

Takie mo瞠 troch g逝pie pytanko, ale... Czy macie tak, 瞠 jak przebywacie ca造 dzie w domu, to w這sy przet逝szczaj si wolniej ni gdy jeste軼ie gdziekolwiek na zewn徠rz? Mam wra瞠nie, 瞠 u siebie obserwuj to zjawisko Po domu chodz przewa積ie w rozpuszczonych w這sach, wi璚 to nie tak, 瞠 upi璚ie w這s闚 ogranicza ich przet逝szczanie. Bardzo bym chcia豉 si przestawi z mycia codziennego na mycie co 2 dni, ale raczej nie jest mi to dane
Odpowiedz

Tagi
w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-30 14:55:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.