Jak Cz瘰to Myjecie W這sy? - Strona 43 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-11-07, 20:43   #1261
izzale
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Dot.: Jak Cz瘰to Myjecie W這sy?

W zale積o軼i od potrzeb, ale przewa積ie co dwa dni. A czy to prawda 瞠 jesli w這sy sie przet逝szczaj to lepiej nie my ich za cz瘰to?
izzale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-08, 10:40   #1262
minka05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 464

Myj co drugi dzie rano
minka05 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-08, 12:28   #1263
j_fly
Raczkowanie

Lokalizacja: Miejsce zamieszkania - 奸御k, strony rodzinne - ukochane Pomorze Zachodnie.
Wiadomo軼i: 191

Odk康 pami皻am, myj w這sy co 3 dni (mam ciemny kolor), ale jak mia豉m rozja郾ione (b陰d m這do軼i :P ), to wystarcza這 raz na tydzie, bo by造 strasznie suche. W sumie, to ciesz si, 瞠 nie musz my ich codziennie, czy co drugi dzie, bo cho kocham moje g瘰te w這siska, to dosta豉bym na g這w, gdybym musia豉 codziennie walczy z nimi pod prysznicem
j_fly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-08, 16:16   #1264
szampejn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Ostatnio prawie codziennie.

Instagram
szampejn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-08, 20:37   #1265
201610111032
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 37 012

Odk康 zacz窸am od wrze郾ia pracowa myj w這sy ka盥ego dnia i codzienne wstawanie o 6 rano nie przeszkadza mi. Niestety w ruch posz豉 suszarka nad czym troch ubolewam. Na szcz窷cie mam w這sy kr鏂iutkie wi璚 wszystko jako d逝go nie trwa.
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-09, 10:47   #1266
Krolowalasu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Ja myje co 2 dzie. I wydaje mi si optymalnie
Krolowalasu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-09, 11:07   #1267
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 188

Codziennie, wieczorem, k豉d szampon dwa razy, za drugim razem na sam sk鏎 g這wy, a na w這sy od篡wk i trzymam to na czas prysznica. Przy t逝stej sk鏎ze g這wy nie da si inaczej.

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to natr皻na, niechciana reklama. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-09, 18:27   #1268
Edycia37
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Przy aktywnych dniach codziennie a tak co 2 dzie zawsze wieczorem i nie koniecznie przed snem
Stary 2015-11-09, 21:41   #1269
stotler
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

zawsze kr鏒sze trzeba my cz窷ciej
stotler jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-10, 17:58   #1270
victorion
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 764
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez chimay Poka wiadomo嗆
Codziennie, wieczorem, k豉d szampon dwa razy, za drugim razem na sam sk鏎 g這wy, a na w這sy od篡wk i trzymam to na czas prysznica. Przy t逝stej sk鏎ze g這wy nie da si inaczej.
Intensywne mycie w這s闚 przet逝szczaj帷ych si wzmaga ich przet逝szczanie.

http://wizaz.pl/Fryzury/5-wlosowych-...bala-trycholog
3. Stosowanie szampon闚 przeznaczonych do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si z SLS, SLES, ALS pomaga w walce z 這jotokiem
Jest to kolejny mit. Za homeostaz nask鏎ka odpowiada przede wszystkim p豉szcz hydrolipidowy. W momencie jego usuni璚ia dochodzi do naturalnej reakcji gruczo堯w 這jowych, kt鏎e wydzielaj wi璚ej substancji 這jowej na zewn徠rz, aby ochrania nasz sk鏎 i w這sy. Sk鏎a pozbawiona naturalnej ochrony jest nara穎na na czynniki szkodliwe i cz瘰to manifestacj tego jest 鈍i康, 逝szczenie, plamy, krosty oraz wypadanie w這s闚. Zatem stosuj帷 szampony z silnymi syntetycznymi detergentami zaburzamy prawid這we funkcjonowanie gruczo堯w 這jowych oraz potowych. Usuwamy dok豉dnie zanieczyszczenia, ale r闚nie elementy, kt鏎e s niezb璠ne by sk鏎a g這wy prawid這wo funkcjonowa豉.
victorion jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-11, 14:30   #1271
Black_Isabell
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196

Je郵i wychodz z domu: co dwa dni (rano).
Je郵i nie wychodz z domu: co trzy dni.
Black_Isabell jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-11, 14:37   #1272
Katarzynka_El
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Ja myj co 2 dni. Najlepszym okresem dla moich w這s闚 by豉 ci捫a. Wtedy du穎 wolniej si przet逝szcza造 i wystarczy這 jak umy豉m je co 4-5 dni
Katarzynka_El jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-11, 18:43   #1273
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez victorion Poka wiadomo嗆
Intensywne mycie w這s闚 przet逝szczaj帷ych si wzmaga ich przet逝szczanie.

http://wizaz.pl/Fryzury/5-wlosowych-...bala-trycholog
3. Stosowanie szampon闚 przeznaczonych do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si z SLS, SLES, ALS pomaga w walce z 這jotokiem
Jest to kolejny mit. Za homeostaz nask鏎ka odpowiada przede wszystkim p豉szcz hydrolipidowy. W momencie jego usuni璚ia dochodzi do naturalnej reakcji gruczo堯w 這jowych, kt鏎e wydzielaj wi璚ej substancji 這jowej na zewn徠rz, aby ochrania nasz sk鏎 i w這sy. Sk鏎a pozbawiona naturalnej ochrony jest nara穎na na czynniki szkodliwe i cz瘰to manifestacj tego jest 鈍i康, 逝szczenie, plamy, krosty oraz wypadanie w這s闚. Zatem stosuj帷 szampony z silnymi syntetycznymi detergentami zaburzamy prawid這we funkcjonowanie gruczo堯w 這jowych oraz potowych. Usuwamy dok豉dnie zanieczyszczenia, ale r闚nie elementy, kt鏎e s niezb璠ne by sk鏎a g這wy prawid這wo funkcjonowa豉.
Nie musi. Dzieje si tak, je郵i przet逝szczanie jest reakcj na zbyt silne mycie i odt逝szczanie. Moje nie jest, ma przyczyny wewn徠rz organizmu i przestawienie si na inne, rzadsze metody mycia b璠zie skutkowa這 jeszcze wi瘯szym odk豉daniem si sebum na sk鏎ze g這wy. Ju to testowa豉m.

Widz teraz, 瞠 komentarz, na kt鏎y odpowiedzia豉m to cytat z kolejnego rewelacyjnego "artyku逝" redakcyjnego z G堯wnej, wi璚 zapytam tylko sk康 takie twierdzenia, skoro wi瘯szo嗆 trychologicznych szampon闚 do w這s闚 t逝stych to s mocno oczyszczaj帷e zdzieraki bazuj帷e na SLES?

Linki w przypadkowych s這wach w moich postach nie pochodz ode mnie, jest to natr皻na, niechciana reklama. Linki pochodz帷e ode mnie wstawiam pod s這wem KLIK.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-11-11 o 20:31
Stary 2015-11-13, 11:32   #1274
ally5
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 564

Od 2 miesi璚y pij dro盥瞠 i zauwa篡豉m ogromn r騜nic je郵i chodzi o przet逝szczanie sk鏎y, nie tylko na g這wie, ale na ca造m ciele. Nie przypuszcza豉m, 瞠 to kiedy napisze, ale chyba b璠 musia豉 si przestawi na mycie co drugi dzie (codzienne mycie zaczyna mi si wydawa zbyt cz瘰te), chocia wcze郾iej nie by這 tym nawet mowy, bo nie wytrzymywa造 nawet 24 godzin. Pogodzi豉m si z tym, bo wiedzia豉m 瞠 przyczyna jest wewn皻rzna (my郵a豉m, 瞠 hormony, albo sk這nno軼i genetyczne), a tu takie zaskoczenie (dro盥瞠 zacz窸am pi z innego powodu). Na razie jestem zachwycona, ale wiem 瞠 nie mo積a dro盥篡 pi wiecznie i pewnie problem wr鏂i jak odstawi

Chimay pr鏏owa豉 kiedy dro盥篡? Mo瞠 Tobie te by pomog造
Stary 2015-11-15, 09:43   #1275
vivinn
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 230

Cytat:
Napisane przez ally5 Poka wiadomo嗆
Pytanie jakie ci郾ie mi si na usta: pomog造 na co w豉軼iwie?
Codzienne mycie w這s闚 to nie choroba, tylko higiena dostosowana do potrzeb.
Stary 2015-11-15, 17:13   #1276
dianna01
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Codziennie , moje w這sy szybko si przet逝szczaj . Na drugi dzie s oklapni皻e i wygl康aj na mokre zw豉szcza u nasady.
dianna01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-15, 21:50   #1277
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ally5 Poka wiadomo嗆
Nie, nie chc pr鏏owa, za du瞠 ryzyko wypryszczenia, a to cz瘰ty skutek uboczny po dro盥瘸ch. Nie sadz, 瞠 cokolwiek poza kuracj zlecon przez endokrynologa mo瞠 tu pom鏂, a i to nawet niekoniecznie. Moje wcze郾iejsze wi瘯sze problemy ze sk鏎a sko鎍zy造 si dzi瘯i antykoncepcji hormonalnej, ale nawet ona nie zmniejszy豉 w jakim znacznym stopniu przet逝szczania.
Jedyne co mog teraz robi, to niedopuszczenie do odk豉dania si tego nadmiaru sebum na g這wie, a potrafi si ono odk豉da w du瞠j ilo軼i, co zobaczy豉m dopiero w du篡m zbli瞠niu pod kamerk. I to pomimo stosowania mocnych, zio這wych szampon闚. Gdybym my豉 rzadziej, jak to co jaki czas mi kto radzi, to dopiero mia豉bym sajgon z tluszczu

Stary 2015-11-16, 06:14   #1278
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 553

Cytat:
Napisane przez chimay Poka wiadomo嗆
Nie, nie chc pr鏏owa, za du瞠 ryzyko wypryszczenia, a to cz瘰ty skutek uboczny po dro盥瘸ch. Nie sadz, 瞠 cokolwiek poza kuracj zlecon przez endokrynologa mo瞠 tu pom鏂, a i to nawet niekoniecznie. Moje wcze郾iejsze wi瘯sze problemy ze sk鏎a sko鎍zy造 si dzi瘯i antykoncepcji hormonalnej, ale nawet ona nie zmniejszy豉 w jakim znacznym stopniu przet逝szczania.
Jedyne co mog teraz robi, to niedopuszczenie do odk豉dania si tego nadmiaru sebum na g這wie, a potrafi si ono odk豉da w du瞠j ilo軼i, co zobaczy豉m dopiero w du篡m zbli瞠niu pod kamerk. I to pomimo stosowania mocnych, zio這wych szampon闚. Gdybym my豉 rzadziej, jak to co jaki czas mi kto radzi, to dopiero mia豉bym sajgon z tluszczu
A pr鏏owa豉 kuracji szamponem przeciw逝pie穎wym? Nawil瘸sz skalp po myciu, robisz peelingi?
Stary 2015-11-16, 10:34   #1279
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka wiadomo嗆
A pr鏏owa豉 kuracji szamponem przeciw逝pie穎wym? Nawil瘸sz skalp po myciu, robisz peelingi?
Niejednym, jak r闚nie kosmetyk闚 trychologicznych, u trychologa robi te peelingi. 畝den trycholog nie zlikwiduje problemu, je郵i przyczyna le篡 wewn徠rz organizmu, to mi od razu powiedziano i jest to chyba do嗆 oczywiste.

Stary 2015-11-16, 17:40   #1280
ally5
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 564

Cytat:
Napisane przez vivinn Poka wiadomo嗆
Pytanie jakie ci郾ie mi si na usta: pomog造 na co w豉軼iwie?
Codzienne mycie w這s闚 to nie choroba, tylko higiena dostosowana do potrzeb.
Wydawa這 mi si, 瞠 z mojego poprzedniego postu jasno to wynika, ale powt鏎z - ot騜 mnie pomog這 na uregulowanie pracy gruczo堯w 這jowych. Nie rozumiem te nazwania mycia chorob .

Aco do "higieny dostosowanej do potrzeb", to est r騜nica mi璠zy codziennym myciem "bo czuj si dobrze jak mam idealnie czyste w這sy", a konieczno軼i mycia w這s闚, kt鏎e wr璚z o to prosz, bo s przet逝szczone po kilku godzinach od poprzedniego mycia, co jest spowodowane jakimi zaburzeniami wewn徠rz organizmu (w moim przypadku najprawdopodobniej chodzi這 o braki witamin z grupy B, o czym nawet nie wiedzia豉m). Gdybym chcia豉 sobie higien dopasowa do potrzeb, to w pewnych okresach 篡cia musia豉bym my w這sy po 2x dziennie ka盥ego dnia...
Stary 2015-11-20, 12:41   #1281
klaudiuszz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 54

Ja jeszcze 2 miesi帷e temu musia豉m my w這sy niemal codziennie, a co drugi dzie to by這 max ich mo磧iwo軼i...:m ad: A teraz potrafi si trzyma nawet 3-4 dni bez mycia i naprawd wygl康aj dobrze! Nie wiem co dok豉dnie na to wp造n窸o - chyba zmiana szamponu. Mam nadziej, 瞠 ju tak zostanie.

W awaryjnych sytuacjach super sprawdzaj si te suche szampony. Najlepsze dla moich w這s闚 jest ten Batiste - mo瞠 i s ta雟ze, ale ja przetestowa豉m z 5 r騜nych firm (ta雟zych i dro窺zych) i tylko ten jest dobry i przede wszystkim wydajny.
klaudiuszz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-20, 14:19   #1282
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 310

Ja co drugi dzie, w sumie mog豉bym sokojnie co trzeci ale lubie jak w這sy mi pachn od篡wk
Stary 2015-11-20, 16:14   #1283
Wieszczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

Latem albo na wakacjach myj najcz窷ciej codziennie. Jesie, zima i wiosna - 鈔ednio co drugi dzie, a jak siedz w domu to co dwa dni. U篡wam te suchego szamponu w mi璠zyczasie.
Wieszczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-21, 16:26   #1284
Blawatek133
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ostatnio w這sy myj co 3 dzie. Moje s raczej suche. Bardzo rzadko zdarzaj si produkty, kt鏎e s w stanie je obci捫y. Cz瘰to 3 dnia u篡wam suchego szamponu 瞠by przed逝篡 ich 鈍ie穎嗆.
Blawatek133 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-02, 23:42   #1285
Ankara28
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 121

Codziennie albo co dwa dni je郵i nigdzie nie wychodz albo robie sobie koczka.
Ankara28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-04, 22:10   #1286
Jagoda5991
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Codziennie, ale czasami gdy nigdzie nie wychodze to ''przetrzymam,, je jeden dzie d逝瞠j 瞠by odpocz窸y
Jagoda5991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-05, 22:48   #1287
leleczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 081

Co dwa dni raczej mi si nie przet逝szczaj i czasami nawet co 3 dzie mog umy
Stary 2016-01-06, 10:54   #1288
cire
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 458

Co dwa dni, zwykle rano i susz suszark Na drugi dzie w這sy niestety nie wygl康aj ju idealnie, ale zdecydowanie za du穎 czasu zajmuje mi mycie, 瞠by si bawi w to codziennie
Moje k豉ki - efekty zapuszczania
Denko: 7/11

Nie ma wolno軼i dla cz這wieka, jak d逝go nie pokona on strachu przed 鄉ierci.
cire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-20, 22:07   #1289
Happy_Wonderland
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

JA myj w這sy codziennie. niestety po nocy nie mam uczucia, 瞠 moje w這sy s 鈍ie瞠... U篡wam szamponu silk& shine lbiotica i moje w這sy s g豉dkie, l郾i帷e i super pachn
Happy_Wonderland jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 10:17   #1290
my29butterfly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Ja myje co drugi dzie. Codzienne mycie w這s闚 tez nie jest dobre, bo wyp逝kuje wiele od篡wczych sk豉dnik闚 z w這s闚. Gdy w這sy wygl康aj 幢e, spr鏏uj uzy suchego szamponu. Mo瞠 to zadzia豉, u mnie si sprawdza
my29butterfly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-30 14:55:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.