Jak Cz瘰to Myjecie W這sy? - Strona 5 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-03-02, 19:34   #121
Tusio
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 568
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak Cz瘰to Myjecie W這sy?

.
'Cause it's okay to be a boy
But for a boy to look like a girl is degrading
'Cause you think being a girl is degrading

Edytowane przez Tusio
Czas edycji: 2009-07-15 o 11:34
Tusio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 19:48   #122
ewunia2
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 275

Myj co drugi dzie ale na drugi to nie wygladaj za 鈍ie穎, strasznie przet逝szczaj mi si w這sy gdy nie robi sobie lok闚 tylko zwi您uj w kucyk, jak robi loki i mam rozpuszczone w這sy to i na drugi dzie wygl康aja dobrze - czemu tak si dzieje niewiem sama
ewunia2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 19:56   #123
Sandija
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

Mnie si absolutnie nie przet逝szczaj w這ski, myj przewa積ie co 4 dni, zawzwyczaj wychodzi, 瞠 myj w sobot, a potem we wtorek.
Nast瘼nego dnia i tak wygl康aj jak 鈍ie穎 umyte

Ale fakt, 瞠 jak zdarza mi si umy g這w jakimkolwiek szamponem "hipermarkatowym", to s beznadziejne ju na drugi dzie, jakie przyklapane. D
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 20:07   #124
_wanilka_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 403
GG do _wanilka_ Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do _wanilka_

JA tez myje codziennie, chod bardziej to jest z貫 smaopoczucie na drugi dzi, ni faktycznie przet逝szcozne w這sy. Jakbym my豉 w這sy co 2 dzie, to wten 2 by造 by ju w豉snie takie "inne", a tego bardzo nie lubie.
Przy w這sach kr鏒kich zawsze szybciej si przet逝szczaj poniewa cz瘰ciej ich dotykamy, s bardziej "nara穎ne". Co do suszarki to je郵i w這sy przesuszaj Ci si bardzo przez to u篡waj szampon闚 i od篡wek albo do w這s闚 po trwa貫j, lub bardzo zniszcoznych. Ja rozja郾iam w這sy i najlepiej zdaje egzamin szampon fructis i odpoiwednia od篡wka do w這s闚 farbowanych i z pasemkami. W這sy s potem mi璚iutkie i delikatne.
Dobre nawil瞠nie jest bardzo wa積e zw豉szcza je郵i nastawiamy w這sy na suszenie, prostowanie.
Jesli twoje w這sy s bardzo przesuszone zaopatrz si r闚nie w od篡wke bez sp逝kiwania do w這s闚 suchych i wcieraj j sobie ju po suszeniu w niewielkiej ilo軼i na same np. koncowki (nie przy sk鏎ze g這wy). Nie b璠 si tak "roz豉zi" i elektryzowac

Pozdrawiam cieplutko
_wanilka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 21:24   #125
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie
Dot.: Jak czesto myjecie w這sy?:D

ej sluchajcie!!!!! przypomnialam sobie o fantastycznym sposobie na tluste wlosy!! niestety nadaje sie tylko dla bladynek gdzies o nim czytalam i teraz zastanawiajac sie czy muc wlosy bo mam tluste a wczoraj mylam przypomnialam sobie o nim!!! i postanowilam wyprobiwac i naprawde dziala!!!! mianowicie chodzi o zwykla zasypke,talk czy puder ( kto jak woli to nazywac) dla dzieci!!!ja ze nie mialam akurat talku dla dzieci uzylam taklu do stop z oriflame. nie rozni sie w sumie bardzo skladem gdyz glownym jego skladnikiem jest talk ktory pochlania wilgoc i sebum wiec posypalam odrobine tego pudru na czubek glowy przy skorze tam gdzie sa tluste dokladnie wmasowalam w skore i wlosy a nastepnie dokladnie wyczesalam grzebieniem o gestych zebach( mozna tez szczotka wlosiana) i naprawde nie sa juz tluste!!! nie nadaje sie dla dziewczuy n o ciemnych wloskach bo moze zostawiac jasna warstewke, a na blad nie widac i mozna o 1 dzien dluzej nie mycjesli dobrze pamietam dziewczyna polecala zasypke j&j jutro kupuje
Stary 2006-03-02, 21:36   #126
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

sprawdzilam jaka jest roznica w skladzie miedzy tym talkiem oriflame a j&j. w oriflame jest oprocz talku tlenek cynku,triscolan,perfumy,m elaleuca,alternifolna
a w pudrze j&j talk i perfumy
Stary 2006-03-02, 21:41   #127
katrina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 707
GG do katrina

Codziennie! A jak mam wielkie wyj軼ie, to nawet dwa razy dziennie, opr鏂z normalnego mycia rano, jeszcze jedno przed wyj軼iem. O jeez, pi瘯nie bym wygl康a豉, jakbym my豉 co 2-3 dni! Zazdroszcz Wam.
katrina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 21:48   #128
Chezzy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 423

Ja jak narazie co 2 dni ale chyba niestety bede musiala czesciej. Wszytsko przez t zim.... ja i moje w這sy ju wytrzymac nie mog

Chezzy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 22:01   #129
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

Hallo!!!
moim skromnym zdaniem w這sy nale篡 myc czesto nawet codzienni , jak tego potrzebuj,stosuj帷 odpowiednie do nich 鈔odki myj帷e oraz pielegnuj帷e.W這sy doskonale wch豉niaj zapachy,(wlasciciel wlosow ich nie czuje) wi璚 wyobra盧ie sobie jak mog pachniec w這sy po tygodniu .
Uwierzcie mi, mam z tym do czynie nia na codzien, i nie zawsze jest to dla nas pzryjemne, nadmienie , ze np wlosy palaczy, nawet codziennie myte maja swoj specyficzny zapach i nawet jak dam na nie pachnace srodki stylizujace , podczas modelowania czuc zapach nikotyny.
Tak wiec , bez wzgladu na dlugo嗆 wlosa powinno je myc czesto ptzynajmniej co dwa dni, wlosy nie boja sie wody a dobzre dobrane srodki tylko dodaja im urody
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 22:03   #130
zapalka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 023
GG do zapalka

Ja zawyczaj myj co dwa dni, wieczorem. Jedynie gdy nie mam czesu lub baardzo mi si nie che, to rzadziej. Tak jak ju pisa豉 studentka, ja te czasem myj sam grzywk. A propo, id zaraz umy w這sy !

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554818 <-- WYMIANA
zapalka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 22:07   #131
nataliacz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 559
GG do nataliacz

Och Ach mi te dzisiaj wypad這 mycie w這sk闚 ale chyba zrobie to dopiero rano, le ze mnie
nataliacz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-02, 23:40   #132
iskralight
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 570

ja myje wloski codziennie rano, szamponem i odzywka dove. nastepnie podsuszam je delikatnie. jednak kiedy wiem ze nigdzie nei wychodze w danym dniu z domu - nie myje ich, wiem ze codzienne mycie niszczy wlosy, przeciez nawet najlepszy szampon i odzywka to chemia....
iskralight jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 00:25   #133
karii86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 151

Ja myje co dwa dni , uwilbiam mie 鈍ieze pachnace wlosy suszarki uzywam tylko jak musz gdzies szybko wyjsc a w這sy mam jeszcze mokre a najczesciej to spie z mokrymi 豉dnie mi sie przez sen uk豉daj
Stary 2006-03-03, 00:39   #134
Sandija
Go嗆

Ja bym nie mia豉 zdrowia my tak cz瘰to - mam w這sy do pasa, wi璚 jest z nimi troch roboty, tym bardziej, 瞠 samo suszenie trwa ok. 3 godzin (suszark susz tylko przy g這wie). Mnie si zapach kosmetyk闚 do w這s闚 utrzymuj kilka dni spokojnie
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 00:46   #135
moods
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66

Ja myje codziennie i nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej uwielbiam takie zaraz po wysuszeniu,takie"sypkie" ale przyznam sie bez bicia ze nieraz mnie to irytuje tak codziennie w kolko to samo no ale coz zrobic ...
Stary 2006-03-03, 01:28   #136
_wanilka_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 403
GG do _wanilka_ Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do _wanilka_

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja bym nie mia豉 zdrowia my tak cz瘰to - mam w這sy do pasa, wi璚 jest z nimi troch roboty, tym bardziej, 瞠 samo suszenie trwa ok. 3 godzin (suszark susz tylko przy g這wie). Mnie si zapach kosmetyk闚 do w這s闚 utrzymuj kilka dni spokojnie
zdead sekret jakich u篡wasz, ze tak d逝go sie trzymaj ??
_wanilka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 01:51   #137
Sandija
Go嗆

Cytat:
Napisane przez _wanilka_
zdead sekret jakich u篡wasz, ze tak d逝go sie trzymaj ??

Wanilka, do mycia sk鏎y g這wy u篡wam od lat tylko jednego szamponu Welli:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10318

Wszystkie poza nim podra積iaj mi sk鏎 g這wy.
Do mycia w這s闚 czasem innych - bardziej dla zapachu (ostatnio Schaumy Aroma pomara鎍zowej), ale przewaznie te myj Well.
U篡wam Welli od kilku lat, wi璚 ten proces normalizacji w這sk闚 nie wyst徙i po miesi帷y, ale naprawd, ja sobie nie wyobra瘸m 篡cia bez niego
A to m鎩 pupilek:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12843

A op鏂z tego do piel璕nacji w這s闚 r騜ne kosmetyki Matrix, od篡wki, maseczki (pianek czy lakier闚 w og鏊e innych nie uznaj), a na co dzie u篡wa豉m spreju z algami Joanny (ju wycofali).

A, i czasem domowej roboty maseczki na w這ski (nafta, piwo, olej rycynowy, bia趾o) - 40 minut w turbanie si siedzi, ale jaki efekt

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-03-03 o 01:52 Pow鏚: Link.
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 02:52   #138
pattyt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 124
GG do pattyt
Dot.: Jak Cz?sto Myjecie W?osy?

Codziennie wieczorem ale nie susze, chodze spac w mokrych, rano prostuje prostownica
pattyt jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 13:44   #139
ViViean
BAN sta造

Wiadomo軼i: 261

Ja mam w這sy kr鏒kie i myj codziennie. Szybko mi si przet逝szczaj, wi璚 tak cz瘰te ich mycie jest raczej konieczne. Jak mi si nie chce my wieczorem to wtedy robi to zaraz z rana, ale najcz窷ciej my wieczorem i k責 si spa z jeszcze wilgotnymi. Rano mam artystyczny nie豉d na g這wie, ale zawsze tak je uk豉dam, 瞠 nic nie odstaje. Do stylizacji u篡wam tylko gumy do w這s闚 i to tak minimalnie, 瞠by nie przeci捫y, chyba 瞠 szykuje si jakie wi瘯sze wyj軼ie to wtedy odrobina lakieru do w這s闚 i jest super. W og鏊e to nie narzekam na swoje w這sy, no chyba 瞠 mam z造 humor i nic mi si nie podoba Teraz jestem w trakcie zapuszczania, wi璚 nie mog si juz doczeka kiedy b璠 d逝窺ze i b璠 mog豉 je inaczej uk豉da.
ViViean jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 14:09   #140
sara17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 364
GG do sara17 Send a message via Skype™ to sara17

Ja myje co 2-3 dni Ale zazwyczaj pozwalam im samym wyschn望. Ale nie moge znie嗆 np. po wypadzie do pubu jak smierdza papierosami... Wtedy potrafie my pare dni pod rz康

sara17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 14:27   #141
anniaa

Wiadomo軼i: 13 687

ja myje do codziennie wieczorem i ich nie s逝sze woel zeby sobie same sch造 ale za to zawsze codziennie rano musze prostowac grzywke bo sie faluje... eh nie nawidze falujacych w這s闚 wrr

Nigdy nie zmienisz swojego 篡cia dop鏦i nie zmienisz czego, co codziennie robisz..

anniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 15:12   #142
Lena :)
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 818

co drugi dzie, i id spa z mokrymi... !
ale ja lubi si "bawi w artystyczny nie豉d na gl闚ce a na takowy 鈍ieze wloski mi nie za bardzo ida na reke, wiec swieze rozpuszczam, po dniu nie豉dzik i tak cz瘰to, dop鏦i nie wpadn na jakis nowy rewelacyjny nieladzikowy pomysl...

t瘰kni za wiosn....

wiza weekendami, je郵i w og鏊e.

moja bi簑teria
1989

Lena :) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 15:21   #143
anciaahk
kosmitka

Wiadomo軼i: 18 355
Unhappy Dot.: Jak Cz瘰to Myjecie W這sy?

Myj co drugi dzie, ale teraz nie my豉m ju od poniedzia趾u, bo jestem chora i lekarz zakaza mi robi cokolwiek ze spuszczon g這w .
Wygl康a to koszmarnie...

Pos逝chaj, jak mi pr璠ko bije Twoje serce...

jet set pale blue szuka domu
anciaahk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 15:35   #144
czuczenka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 370

Cytat:
Napisane przez anniaa
ja myje do codziennie wieczorem i ich nie s逝sze woel zeby sobie same sch造 ale za to zawsze codziennie rano musze prostowac grzywke bo sie faluje... eh nie nawidze falujacych w這s闚 wrr
identycznie teraz tylko ze czasem to myje tez co 2 dzien

Ju Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wiza簑

DUKAM
czuczenka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 15:43   #145
ciekawa_鈍iata
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 378

Codziennie Jako tak si przyzwyczai豉m Niby nie musz tak cz瘰to, ale czuj si du穎 bardziej 鈍iezo z wci捫 czystymi w這skami
Myj zawsze wieczorem, jakie dwie-trzy godziny przed snem, rano w zale積o軼i jak wyrabiam z czasem albo katuj je prostownic, albo zostawiam w spokoju

ciekawa_鈍iata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 15:54   #146
Gonia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 517

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Myj co drugi dzie ale na drugi to nie wygladaj za 鈍ie穎, strasznie przet逝szczaj mi si w這sy gdy nie robi sobie lok闚 tylko zwi您uj w kucyk, jak robi loki i mam rozpuszczone w這sy to i na drugi dzie wygl康aja dobrze - czemu tak si dzieje niewiem sama
Ja te tak mam. To normalne, 瞠 jak w這sy zwi捫e si w "kucyk" to s one "軼i郾i皻e" i przez to szybciej si przet逝szczaj.
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 21:37   #147
AaniaA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 630

ja tez myje co 2 dzien moje wloski . im mam krotsze wlosy tym dluzej moge nie myc, ale i tak myje, bo nie lubie miec nieswiezych.
AaniaA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-03, 21:51   #148
LEW
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Mam kr鏒kie,kr璚one w這sy i myj je codziennie rano
LEW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-14, 16:47   #149
green_tea
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Moje w這sy si璕aj nieco poni瞠j lini ramion. W sumie to nie mia豉m z nimi nigdy wielkich problem闚, ale ostatnio zacz窸y si strasznie przet逝szcza. Myj je codziennie rano. Zanim wychodz do pracy s ju suche (staram si unika suszarki). S potem mi瘯kie i puszyste, ale tylko przez kilka godzin, gdy po po逝dniu staj si oklapni皻e i przet逝szczone jakbym nie my豉 ich co najmniej kilka dni. Dzieje si tak od kilku tygodni - i zupe軟ie nie wiem z jakiego powodu. Ostatnio zacz窸am to nawet zrzuca na karb zimy. Ale czy to racjonalne wyt逝maczenie? Tego nie wiem...
green_tea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-14, 19:19   #150
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

moja kolezanka karcila mnie ze codzioen mylam wlossy. ja mialam do pasa ona do ramion mowila ze to przez to ze je codzien myje tak mi sie przetluszczaja.zmienila zdanie gdy jej wlosy podrosly do mniej wiecej takiej dlugosci jak moje tez zaczely jej sie tak przetluszczac

Tagi
w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-30 14:55:31

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.