Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 13:20   #3181
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
A dziś eksperyment - wymieszałam LRP fluid +50 biały i barwiony, wyszło niezłe coś, co daje fajyny efekt na mojej buzi, oczywiście nie jest to zabronione?
Można mieszać w ramach 1 firmy. Sama mieszam dokładnie te same filtry co Ty i też wychodzi niezłe coś. Aczkolwiek u mnie czasem wpada w róż, czego wolałabym uniknąć. Ale to zalezy od proporcji.

A dziś aż się zdziwiłam Szukałam alternatywy dla kosmetyczki, do której do tej pory chodziłam - droga jak piorun - i zadzwoniłam do innego salonu w mojej okolicy. Chciałam się dowiedzieć o jeden zabieg i trochę prowokacyjnie zapytałam o pożądany czas stosowania filtrów po nim. Zaskoczyła mnie, bo zasugerowała stosowanie filtrów non-stop. (poprzednia powiedziała tylko, żebym - po takim samym zabiegu - nie opalała się). Chyba się do niej wybiorę, zwłaszcza, że jest prawie dwa razy tańsza i zrobiła na mnie dobre wrażenie
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-06-10 o 13:21
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 14:09   #3182
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Właśnie zauwazyłam, że ma to leki odcień różu, w sensie ciemnego brudnego różu, wyszło mi takie kakao... naprawde fajne na mojej buzi, duzo lepiej niż ten biały sam, gdy do tego się ścił to już w ogóle porażka...

Szkoda, że barwionego mam tylko próbkę... bo nie starczy na długo...
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 14:51   #3183
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pintalabios Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, w gąszczu tych postów nie znalazłabym zdjęcia z Antkiem - potwornie ciemny i pomarańczowy, odpada ...




Shiseido spf 50: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-401530

Po lepiszczach z apteki doceniam go jeszcze bardziej

Mój drugi nr 1 to Lancaster spf 50, ale on pod makijaż się nie nadaje, za to świetny na plażę i stok: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-401520

Oba niebarwiące, więc namiętnie poszukuje czegoś z jaśniutkim kolorem.
Może kiedyś będzie mnie na takie stać... Trzeba się przykładac do nauki
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 17:56   #3184
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Znów zwątpiłam...jest taki upał ,ze po wyjściu na dwór zaraz wycieram pot chusteczką z twarzy i filtra juz nie ma...
co do pudru ryżowego jest super! nie bieli,matuje na długo.wczoraj chodziłam pół dnia po domu z Antkiem i pudrem i nic się nie świeciło...ale po wyjściu na dwór dziś z tą samą kombinację filtra po godzinie już nie było
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 07:40   #3185
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny widziała któraś skład tego http://www.sklep.pollenaewa.com.pl/2...a_spf_50_.html ?
Wydaje się fajny,ponoć jest fotostabilny ale wolę sie upewnića może któraś już go miała?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 08:28   #3186
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cześć Czy orientujecie sie czy biała glinka destabilizuje filtr czy może tak jak pudry z BU można ją bezpiecznie nakładać bez obawy o detsabilizacje?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 08:43   #3187
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziała któraś skład tego http://www.sklep.pollenaewa.com.pl/2...a_spf_50_.html ?
Wydaje się fajny,ponoć jest fotostabilny ale wolę sie upewnića może któraś już go miała?
Do twarzy chcesz tego używać?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 12:35   #3188
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziała któraś skład tego http://www.sklep.pollenaewa.com.pl/2...a_spf_50_.html ?
jeśli ma sklad taki jak tu: http://www.laboratoriumurody.pl/foru...un,t11523.html to lepiej wydać pieniądze na coś innego, naprawdę stabilnego i chroniącego przed całym spektrum UV. w umiarkowanych cenach jest np. na nivea, garnier, iwostin.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 13:37   #3189
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A tak z innej beczki - dziewczyny Wy też tak macie, że gdy widzicie inne dziewoje bez filtrów na skórze w tak upalny dzień, to az wam gęsia skórka się robi z przerażenia???
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 14:33   #3190
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki - dziewczyny Wy też tak macie, że gdy widzicie inne dziewoje bez filtrów na skórze w tak upalny dzień, to az wam gęsia skórka się robi z przerażenia???
nie

Gęsią skórke masz tylko na widok dziewoi czy może mężczyzn, dzieci i starszych osób także?
Myślę, że da się to leczyć.

btw jak rozpoznajesz, że ktoś jest posmarowany filtrem?

wracając do tematu wątku: eva sun 50+ nawet daje radę w te upały - matuję ją pudrem Hauschki i takie zestawienie wytrzymuje kilka godzin - potem muszę reaplikowac filtr
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:14   #3191
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yaheira Pokaż wiadomość
nie

Gęsią skórke masz tylko na widok dziewoi czy może mężczyzn, dzieci i starszych osób także?
Myślę, że da się to leczyć.

btw jak rozpoznajesz, że ktoś jest posmarowany filtrem?

wracając do tematu wątku: eva sun 50+ nawet daje radę w te upały - matuję ją pudrem Hauschki i takie zestawienie wytrzymuje kilka godzin - potem muszę reaplikowac filtr
Ogólnie mam na mysli ludzi, ale dziwczyny bardziej dbają o siebie i więcej wagi do tego przywiązują. Natchnęło mnie, gdy dziś w sklepie przede mną dziewczyna kupywała sok, i upierała sie, że ma być bez cukru... wiadomo, albo dba o zdrowie albo sie odchudza.... był tylko jeden problem była spalona na heban, a jechała sie oplać, nie wygladała na posmarowaną jakimkolwiek kremem. A smarowanie się na samej plazy jak wsyztskie tu wiemy, to stanowczo za póxno...

Skąd wiem ?- to widać.... wystarczy, że widze jak ja wyglądam posmarowana na całym ciele filtrami a zwłaszcza na twarzy...

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Robiłabyś makijaz na plaże przy 40 stopniowym upale??? Mam tu na myslu pudrowanie filtrów????
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 15:19   #3192
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

muszę znowu się pożalic na nową emulsję aven. zakupiłam ze dwa mies. temu, skład mi nie podpasował, więc odstawiłam i od tego czasu przestałam się filtrtowac. już pisałam tu ostatnio o mojej czerwonej twazry po dniu spędzonym na zewnątrz głównie w cieniu, ale bez filtra. dzisiaj znowu miałam aktywny dzień - wycieczka w góry, więc trzeba było się koniecznie pofiltrowac. no i musiałam wygrzebac z szafy prawie nieużywaną avenkę (zamówiona bioderma AR 50+ jeszcze niestety nie dotarła), co by znowu twarzy nie zaszkodzic jak ostatnio. nakładam rano 4 psiknięcia na oblicze i szok - nie wchłania się, zostaje wstrętna, tłusta, biała maź wklepuję, wklepuję i wklepuję i nic musiałam chusteczką odcisnąc tą maź. nie wiem, co oni namieszali w składzie tej nowej emulsji, że taka tragedia przy upałach. poprzednie wersje normalnie się wchłaniały w każdej temp. ale to jeszcze nic. jak wracałam z tej górskiej wycieczki, to spotkałam koleżankę, która już mnie dobiła słowami: "widzę, że się mocno dzisiaj pofiltrowałaś, bo jesteś strasznie biała". i rzeczywiście po powrocie do domu zobaczyłam w lustrze tą mega biel, bo chyba w tej temp. prawie 40 stopni filtr zupełnie mi się zwarzył na twarzy. czegoś takiego z poprzednimi emulsjami nigdy nie miałam, nawet w egipskich upałach. po dzisiejszym dniu nienawidzę nowej emulsji avene
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:55   #3193
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Oj... widze ze nowe wersje Avene naprawde kiepsko. A ja kiedyś narzekałam na mleczko Avene - ze klei i lepi. A teraz jest moim faworytem i ciesze sie, ze mam jeszcze jakas polowe tubki starej wersji . potem wypróbuje Ducray, pokładam w nim duzą nadzieje.
bosti wiem co czujesz. Komentarz osoby trzeciej jest irytujacy Mnie sie też zdarzyła uwaga o "czymś białym" na policzku. Zwłaszcza TŻ, jak to facet niby mało spostrzegawczy w tych sprawach- ale takie coś to dostrzeże
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 15:55   #3194
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Beata no myślałam o twarzyale zapach mnie trochę odrzuca
Justy ale ja znalazłam opinie o nim i tam dziewczyny pisały że jest stabilny.
No nic...szukam dalej czegoś co by mi odpowiadało
Dzieki dziewczyny
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:17   #3195
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Beata no myślałam o twarzyale zapach mnie trochę odrzuca
Justy ale ja znalazłam opinie o nim i tam dziewczyny pisały że jest stabilny.
No nic...szukam dalej czegoś co by mi odpowiadało
Dzieki dziewczyny
Ale to maleństwo Polleny na superwrazliwe miejsca-jak dla mnie ok. Trochę tępy może, ale ten mat
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:27   #3196
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja mam genialne połączenie, juz dwa dni testuje i ejstem bardzo zadowolona LRP antki 50+ biały i barwiony, trochę przy tym maziania, ale mam super kolor na twarzy, takiej lekkiej miodowej opalenizny... szkoda, że producent nie pwadł na taki pomysł, żeby zmieszac te dwa filtry, bo wtedy wychodzi naprawde optymalna wersja

PS. I teraz mam dylemat, dokupić LRP barwiony? Czy kolejny to Lierac hmmm
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:29   #3197
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

a mnie w te upały od razu filtr spływa więc bez sensu się smarować a twarz czerwona jak burak
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 17:27   #3198
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Oj... widze ze nowe wersje Avene naprawde kiepsko. A ja kiedyś narzekałam na mleczko Avene - ze klei i lepi. A teraz jest moim faworytem i ciesze sie, ze mam jeszcze jakas polowe tubki starej wersji . potem wypróbuje Ducray, pokładam w nim duzą nadzieje.
bosti wiem co czujesz. Komentarz osoby trzeciej jest irytujacy Mnie sie też zdarzyła uwaga o "czymś białym" na policzku. Zwłaszcza TŻ, jak to facet niby mało spostrzegawczy w tych sprawach- ale takie coś to dostrzeże
TŻ mnie jeszcze dziś nie widział, więc wpatrywania się i pytania, czy to mi na pewno pomaga, nie było. ale kurcze było chyba coś jeszcze gorszego - komentarz jednej uczennicy na wycieczce, że "pani profesor to ma fajny kolor twarzy". myśłałam, że pewnie rano cały filtr odcisnęłam w chusteczkę i opaliłam się znowu na czerwono, a to chodziło pewnie o tą biel. brrr!!
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 17:38   #3199
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Możesz uzywać - przyspieszacz opalania nie gryzie sie z filtrem, bo jak wyzej bylo napisane - filtr czesc promieniwoania przepuszcza. Wystarczajacą by przyspieszacz mogł zadziałac i spowodowac szybsze powstanie opalonego koloru.
Takze: przybrazawiasz sie szybciej, a jednoczesnie filtr chroni skóre przed negatywnym działaniem promieni, czyli fotostarzeniem
Tu masz obszerniejszy artykul Basi Kwiatkowskiej na ten temat
http://mediweb.pl/beauty/wyswietl_vad.php?id=908
Super, bardzo ci dziękuję . Link mi wszystko rozświetlił. Wcześniej czytałam o tej biodermie na BU, ale jednak mało kto tam mówił o nakładaniu na twarz.

A czy którakolwiek z was spotkała się może z próbkami filtrów w spray'u? Istnieją w ogóle jakieś mini atomizery, tak jak mini tubki kremów? Obawiam się, że pewnie nie...

A do wszystkich dziewczyn, które wątpią w filtry z powodu ciężkiej aplikacji w upał, to ja (chociaż też narzekam, ale ostatnio jakoś mi się jednak udaje wklepać i utrzymać SVR) jednak widzę znaczną poprawę ogólnie twarzy (pewnie też dlatego, że skończyła się ta okropna wilgoć), a naczynek w szczególności

Edytowane przez Linka_
Czas edycji: 2010-06-11 o 17:42
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 17:50   #3200
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Linka_ Pokaż wiadomość
A do wszystkich dziewczyn, które wątpią w filtry z powodu ciężkiej aplikacji w upał, to ja (chociaż też narzekam, ale ostatnio jakoś mi się jednak udaje wklepać i utrzymać SVR) jednak widzę znaczną poprawę ogólnie twarzy (pewnie też dlatego, że skończyła się ta okropna wilgoć), a naczynek w szczególności
U mnie to samo Ale powiem wam, że strasznie mnie mój organizm denerwuje , bo tuż po chwili w gorącym pomieszczeniu bez żadnego przewiewu mam zroszone potem miejsce nad górną wargą . Bardziej niż np. nos.

I chociaż filtry nie utrzymują się na twarzy tak jak np. zimą, to nie zrezygnuję z filtrowania w upały, nawet jeśli je w jakiś tam sposób ścieram.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 19:08   #3201
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Beata maleństwo jest super ale nic nie pokrywa a nie mam zamiaru maziać się podkładami na wakacjach
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 08:05   #3202
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Można mieszać w ramach 1 firmy. Sama mieszam dokładnie te same filtry co Ty i też wychodzi niezłe coś. Aczkolwiek u mnie czasem wpada w róż, czego wolałabym uniknąć. Ale to zalezy od proporcji.

A dziś aż się zdziwiłam Szukałam alternatywy dla kosmetyczki, do której do tej pory chodziłam - droga jak piorun - i zadzwoniłam do innego salonu w mojej okolicy. Chciałam się dowiedzieć o jeden zabieg i trochę prowokacyjnie zapytałam o pożądany czas stosowania filtrów po nim. Zaskoczyła mnie, bo zasugerowała stosowanie filtrów non-stop. (poprzednia powiedziała tylko, żebym - po takim samym zabiegu - nie opalała się). Chyba się do niej wybiorę, zwłaszcza, że jest prawie dwa razy tańsza i zrobiła na mnie dobre wrażenie
pierwszy raz słyszę o kosmetyczce, która zaleca stosowanie filtrów ja jeszcze takiej nie spotkałam
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Cześć Czy orientujecie sie czy biała glinka destabilizuje filtr czy może tak jak pudry z BU można ją bezpiecznie nakładać bez obawy o detsabilizacje?
wg mnie można - glinka to kaolin a ten minerał nie szkodzi filtrom (talk i mika destabilizują filtry)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 08:13   #3203
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Beata maleństwo jest super ale nic nie pokrywa a nie mam zamiaru maziać się podkładami na wakacjach
Ale fluid się trzyma na tym filtrze nieźle
Spróbuj tę Soraje 45, może na Tobie się nie będzie błyszczeć
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 16:22   #3204
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
pierwszy raz słyszę o kosmetyczce, która zaleca stosowanie filtrów ja jeszcze takiej nie spotkałam
Dobrze rozumiem, że to zaskoczenie pozytywne?
...u mnie tak
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 18:11   #3205
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam,

chciałem zapytać czy jest tu gdzieś na wizażu zdjęcie twarzy osoby, która stosuje filtry przez cały rok? Chciałbym zobaczyć "żywy" przykład.

Zależy mi na tym, ponieważ wciąż się zastanawiam nad stosowaniem filtrów cały rok i nie wiem czy nie będę miał bladej cery, na którą modę u Was tutaj zauważyłem

Moja siostra jest akobieca, mama nie wie czym jest filtr, nie mam żywego przykładu nigdzie, więc może znajdzie się jakieś anonimowe zdjęcie?
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2010-06-12 o 18:16
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 20:46   #3206
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Witam,
chciałem zapytać czy jest tu gdzieś na wizażu zdjęcie twarzy osoby, która stosuje filtry przez cały rok? Chciałbym zobaczyć "żywy" przykład.
Zależy mi na tym, ponieważ wciąż się zastanawiam nad stosowaniem filtrów cały rok i nie wiem czy nie będę miał bladej cery, na którą modę u Was tutaj zauważyłem
Moja siostra jest akobieca, mama nie wie czym jest filtr, nie mam żywego przykładu nigdzie, więc może znajdzie się jakieś anonimowe zdjęcie?
Nie rozumiem. Jak jesteś z natury blady i będziesz stosował filtry to oczywiście taki blady pozostaniesz. Jak ktoś ma ciemną karnację to nawet z filtrem blady nie będzie. Logiczne.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 20:55   #3207
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. Jak jesteś z natury blady i będziesz stosował filtry to oczywiście taki blady pozostaniesz. Jak ktoś ma ciemną karnację to nawet z filtrem blady nie będzie. Logiczne.
Nie jestem blady, mam fototyp II lub III, z filtrem przecież się normalnie można opalić, tak pisałyście na tym forum, więc teraz nie rozumiem Ciebie. Blady przecież nie zostanie bladym.

Z drugiej strony chyba nic taka fotka mi nie da Okej. Już nie chcę :P

Idę dalej czytać o filtrach, dobranoc.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 21:04   #3208
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Nie jestem blady, mam fototyp II lub III, z filtrem przecież się normalnie można opalić, tak pisałyście na tym forum, więc teraz nie rozumiem Ciebie. Blady przecież nie zostanie bladym.

Z drugiej strony chyba nic taka fotka mi nie da Okej. Już nie chcę :P

Idę dalej czytać o filtrach, dobranoc.
Zależy od wysokości filtra jaki stosujesz, ja przy spf 50 pozostawałam blada mimo leżenia plackiem na plaży, natomiast przy spf 30 lekko się zbrązowiam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 21:23   #3209
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Zależy od wysokości filtra jaki stosujesz, ja przy spf 50 pozostawałam blada mimo leżenia plackiem na plaży, natomiast przy spf 30 lekko się zbrązowiam
To jak to się ma do tego? Mowa tam o tym, że żaden filtr nie zablokuje opalenizny w 100% więc jak mogłaś być nie ruszona słońcem po leżeniu plackiem? Yyyy nie kumam dlatego poczytam jeszcze o tych filtrach.

Link: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...9&postcount=21

Dziewczyny, czy to znowu znaczy, że "każdego inaczej"? :P
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2010-06-12 o 21:35
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 21:31   #3210
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
To jak to się ma do tego? Mowa tam o tym, że żaden filtr nie zablokuje opalenizny w 100% więc jak mogłaś być nie ruszona słońcem po leżeniu plackiem?
spf 50 blokuje 99-98%, a moja skóra ciężko i wolno się opala (i zwykle na czerwono) więc jak widać ten 1-2% promieni nie wystarczyło dla widocznego efektu
Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Link: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...9&postcount=21

Dziewczyny, czy to także znaczy, że "każdego inaczej"? :P
Ale że co każdego inaczej? bo nie rozumiem
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.