Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-16, 20:50   #1951
Elfia4
Moderator DOMator

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ntimoys89 Pokaż wiadomość
Mam cerę tłusta i obawiam się, że będę musiała go stosowac tylko troszeczkę żeby nie błyszczeć się.
Jeśli miałabyś stosować go tylko troszeczkę, to równie dobrze możesz nie stosować wcale. Ochrona filtrów maleje bardzo mocno jeśli nie zastosujemy odpowiedniej ilości.
Elfia4 jest offline  
Stary 2009-09-16, 22:51   #1952
ntimoys89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Jeśli miałabyś stosować go tylko troszeczkę, to równie dobrze możesz nie stosować wcale. Ochrona filtrów maleje bardzo mocno jeśli nie zastosujemy odpowiedniej ilości.

No tak, ale w sensie troszeczkę nie mam na myśli jakiejś zabójczo małej ilości. Chyba nie można też kłaść centymetrowej, tłustej mazi na twarz. Zresztą pytałam, czy ktoś wie właśnie jak bardzo tłusty on jest, bo jeszcze go nie stosowałam i może któraś doradziłaby mi, czy jest dobry pod make-up?
ntimoys89 jest offline  
Stary 2009-09-17, 02:46   #1953
Nais
Wtajemniczenie

Dziś zaczęłam poszukiwania filtra idealnego (chyba będę musiała zacząć kurację kwasową, więc o filtrach myślę zawczasu ). Po odwiedzeniu ok. 10 aptek udało się uzbierać to, co na zdjęciu Czy poza Avene są jakieś próbki, których mi brakuje? Mam cerę mieszaną/tłustą skłonną do wyprysków (po odstawieniu tabletek anty) i zaskórników. Trudno mi mówić o skłonności do zapychania, bo moja skóra zdaje się żyć własnym życiem - niezależnie od tego czym ją smaruję

Nais jest offline  
Stary 2009-09-17, 02:56   #1954
Nais
Wtajemniczenie

Dubel. Internet mi szaleje

Edytowane przez Nais
Czas edycji: 2009-09-17 o 02:58
Nais jest offline  
Stary 2009-09-17, 08:59   #1955
MeryJane
Zadomowienie

tak sobie jeszcze poczytuję, rozmyślam, przeglądam strony internetowe...tak patrzę i myślę - jaki jest wasz stosunek do kremów z kolorem i wysokim filtrem??Są przecież takie i chyba masę czasu to jakoś by oszczędziło...

przeglądałam różne wątki z "krem koloryzujący" i jakoś tak zdecydowane słowa nie padły, a nawet tak jakby temat był omijany- może nie umiem szukać ale jakby ktoś konkretnie łupnął= nadają się po kwasach, skoro maja te wysokie filtry, czy nie ???
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ

Edytowane przez MeryJane
Czas edycji: 2009-09-17 o 09:46
MeryJane jest offline  
Stary 2009-09-17, 10:06   #1956
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
tak sobie jeszcze poczytuję, rozmyślam, przeglądam strony internetowe...tak patrzę i myślę - jaki jest wasz stosunek do kremów z kolorem i wysokim filtrem??Są przecież takie i chyba masę czasu to jakoś by oszczędziło...

przeglądałam różne wątki z "krem koloryzujący" i jakoś tak zdecydowane słowa nie padły, a nawet tak jakby temat był omijany- może nie umiem szukać ale jakby ktoś konkretnie łupnął= nadają się po kwasach, skoro maja te wysokie filtry, czy nie ???

O filtrach tonujacych wiele pisalysmy jest tez watek poswiecony SVR50.
Problemem ogolnym jest to,ze nie sposob nalozyc odpowiedniej ilosci filtra tonujacego a dwa,ze ciezko jest dobrac kolor.
Stary 2009-09-17, 14:50   #1957
aniuska18032
Zakorzenienie

Nais jak masz cerę tłustą i mieszaną to polecam Photoderm MAX fluide SPF 50+/ UVA 35 to jest mój pierwszy taki lepszy filtr i muszę Ci powiedzieć, że skóra po nim nie jest tłusta a tego się bardzo bałam no i nie zostawia białego filmu. Jedynym minusem tego kremu jest zbyt szybkie wchłanianie się.
Troszkę tych próbek tam masz więc jeśli coś fajnego wynajdziesz dla cery tłustej i mieszanej to napisz
aniuska18032 jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:14   #1958
MeryJane
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
O filtrach tonujacych wiele pisalysmy jest tez watek poswiecony SVR50.
Problemem ogolnym jest to,ze nie sposob nalozyc odpowiedniej ilosci filtra tonujacego a dwa,ze ciezko jest dobrac kolor.
dzięki -naprawdę jesteś niesamowita czarowinica

MeryJane jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:51   #1959
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Czy ten filtr jest fotostabilny? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...rsja-2008.html

Chyba któraś w Was go używała, ale nie widziałam go na liście nieaptecznych, stabilnych filtrów. Ale może jestem ślepa
Stary 2009-09-17, 16:44   #1960
salomi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
To ja pochwalę tez Antheliosa Dermo-Pedriatrics 50 Spray...Dzisiaj nałożyłam po raz drugi z tym że nałozyłam wcześniej krem nawilżający...Antek się wchłonął całkowicie , zapomniałam w ogóle że miałam filtr na twarzy. W porównaniu z XL w kremie...niebo..mam nadzieję że jutro tez to sie powtórzy, jeżeli tak to będzie mój i tylko mój...zmian na skórze w postaci zapychania nie widzę...chyba że jeszcze przede mną bo to tylko 2 aplikacje
Też niedawno nabyłam ten filtr. Na razie niby ok, czy Ciebie dalej nie zapycha? Mi się dziś strasznie rolował i nie wiem czy to jego wina czy złuszczania po BHA 2%. Acha, w Superfarm jest z wodą termalną gratis za 36 zł .
salomi jest offline  
Stary 2009-09-17, 16:56   #1961
fanka_fiorda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez salomi Pokaż wiadomość
Też niedawno nabyłam ten filtr. Na razie niby ok, czy Ciebie dalej nie zapycha? Mi się dziś strasznie rolował i nie wiem czy to jego wina czy złuszczania po BHA 2%. Acha, w Superfarm jest z wodą termalną gratis za 36 zł .
wow wow wow, muszę koniecznie o SP zahaczyć dziś!
fanka_fiorda jest offline  
Stary 2009-09-17, 17:31   #1962
lemka
Zakorzenienie

A ja mam kryzys filtrowy. Obecnie mam 3 filtry. Mleczko Lait Veloute z LRP, które jest strasznie tłuste i świeci się na mnie niemiłosiernie. SVR 50 koloryzujący - niemożliwe jest nałożenie prawidłowej ilości, robi się straszna tapeta, a do tego ten filtr wysusza skórę. Trzecie to Lirene 50 i ten byłby idealny, gdyby się nie rolował. Także u mnie poszukiwanie filtra idealnego jeszcze potrwa...
Stary 2009-09-17, 17:39   #1963
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Lemka, którego filtra Lirene używasz?
Stary 2009-09-17, 18:35   #1964
marcheweczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Trzecie to Lirene 50 i ten byłby idealny, gdyby się nie rolował. Także u mnie poszukiwanie filtra idealnego jeszcze potrwa...
A nakładasz na dwa razy? Ja tak nakładałam i się nie rolował. Inna sprawa, że się sumiennie peelingowałam i potem nakładałam tylko puder.
Moje zwątpienie wynika z faktu, że Lirenka nie zdała testów na słońcu u paru Wizażanek (ja nie wychodziłam specjalnie na dwór, ale opaliło mnie trochę po spacerze ), a to mój filtr ukochany: nietłusty, nielepiący, niezapychający, łatwy do zmatowienia i nałożenia w przepisowej ilości . Tłuszcz z Babydream'a wychodzi spod każdej warstwy tapety, a fotostabilna i tania Soraya 30 najprawdopodobniej mnie zapycha
Mam ograniczony budżet, od lata nie używam niczego fotouczulającego i nie chcę się tapetować żeby mieć mat przed godzinę, a potem nowe pryszcze
marcheweczka jest offline  
Stary 2009-09-18, 13:18   #1965
MeryJane
Zadomowienie

Cytat:
A ja mam kryzys filtrowy. Obecnie mam 3 filtry. Mleczko Lait Veloute z LRP, które jest strasznie tłuste i świeci się na mnie niemiłosiernie. SVR 50 koloryzujący - niemożliwe jest nałożenie prawidłowej ilości, robi się straszna tapeta, a do tego ten filtr wysusza skórę. Trzecie to Lirene 50 i ten byłby idealny, gdyby się nie rolował. Także u mnie poszukiwanie filtra idealnego jeszcze potrwa...
SVR 50 koloryzujący- a próbowałaś na bazę ?? Ja się przymierzam do zakupów i nad tym rozmyslam- na razie mam już wykupiony odpowiednik- Retin-A krem
podobno filtry na bazę można i dodatkowo mają jeszcze ułatwiać im wchłanianie

Edytowane przez MeryJane
Czas edycji: 2009-09-18 o 13:20
MeryJane jest offline  
Stary 2009-09-18, 16:27   #1966
Narc
Wtajemniczenie

Czy ktoś używał kremu Dermedic Sun Protect, emulsja do opalania ?
Chodzi mi o ten - http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p6022-Derme...ia_60UVAB_50_g

Jest fotostabilny ?Zapchał kogoś ? Chcę go kupić bo wydaje się sensowny i jest tani.
Narc jest offline  
Stary 2009-09-18, 16:48   #1967
Justy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Czy ktoś używał kremu Dermedic Sun Protect, emulsja do opalania ?
.
to nie jest dobry produkt. tzn. pod względem ochrony nie jest dobry.

jeśli już dermedic, to w tegorocznej serii sunbrella-> chroni dobrze, ale jest niemiły w użyciu.
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...la,t11203.html

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2009-09-18 o 16:49
Justy jest offline  
Stary 2009-09-18, 21:33   #1968
lemka
Zakorzenienie

dotka65 - używam tego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...rsja-2008.html

marcheweczko - ja z tym filtrem już w różne opcje się bawiłam i niestety ciągle się roluje. Ten filtr byłby idealny, gdyby nie to.
Jeżeli chodzi o fundusze, to mnie najbardziej denerwuje to, że firmy kosmetyczne (chodzi mi o te apteczne) wysoko cenią swoje produkty, a w zamian wcale nie oferują czegoś interesującego. Wszystkie filtry w moim odczuciu są nieprzyjazne i to bez względu na to, czy kosztują 20zł jak Lirene, czy 60 zł jak Avene, Bioderma i LRP. Chyba rzeczywiście przechodzę kryzys. A najgorsze jest świecenie, które niczym nie mogę opanować.

Jeszcze co do Lirene, to mam wrażenie, że to taka uboższa wersja fluidu Avene. Oba produkty są dość lekkie (konsystencja fluidu/mleczka), nie ma problemu z wsmarowaniem odpowiedniej ilości i obie niestety rolują się na mojej twarzy. Avene ma jednak lepsze właściwości nawilżające.

MeryJane - ale ten filtr zachowuje się, jak podkład. Jest gęsty i praktycznie w ogóle się nie wchłania bez względu na to, czy jest coś pod spodem, czy nie. Jeżeli zamierzasz używać retinu, to tym bardziej nie polecam, bo ten filtr strasznie wysusza.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-09-18 o 21:35 Powód: dopisek
lemka jest offline  
Stary 2009-09-18, 21:50   #1969
iwona200
Zakorzenienie

Ja miałam przedwczoraj premierę z emulsją Avene 50+ (to mój pierwszy filtr). Przy pierwszym użyciu szok - blada jak trup byłam Ale na szczęście szybko zeszła ta bladość. Niestety u mnie ciężko się wchłania, czekałam ok. pól godziny i nadal miałam problem z nałożeniem podkładu/pudru mineralnego więc nałożyłam tylko skrobię zmieszaną z podkładem mineralnym, ale nie kryje to to dobrze i nadal dość blada jestem w porównaniu z resztą ciała Gdybym nie miała tylu przebarwień i zaczerwienień to zdecydowanie byłabym bardziej zadowolona Pozostaje mi chyba tylko rozprawić się z tymi przebarwieniami. We wtorek peeling migdałowy

Skrobia bardzo mi podpasowała pod względem matowania, chyba nic mnie na tak długi czas nie zmatowiło do tej pory Naprawdę widać różnicę
iwona200 jest offline  
Stary 2009-09-18, 23:18   #1970
aaaania1989
Zakorzenienie

ja mam takie pytanie,może troszkę nie na temat-czy po sezonie wakacyjnym mozna kupić filtry w jakiś mega promocjach? nie mam pojęcia bo dopiero od tych wakacji si.ę filtruję
i czy po sezonie letnim są w ogóle filtry w aptekach???
Stary 2009-09-19, 11:59   #1971
Czarniawa228
Rozeznanie

Question Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Obecnie w sklepach są niezłe promocje kremów z filtrami
Zakupiłam Soraya SPF45 za 8,99zł
http://www.s*********/product.php?group=body&id=461
Jako krem sprawdził się rewelacyjnie, żadnej tłustej powłoki -i to po nałożeniu podkładu. Ładny delikatny zapach, fajna konsystencja i szybkie wchłanianie. Oby tak dalej ...
Czy któraś z Was używała tego balsamu????

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Czy SPF45 mi wystarczy..??

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Zapomniałam dodać ,że stosuję tonik migdałowy 5% i mam zamiar zrobić dzisiaj peeling migdałowy.
Poradźcie kochane
Czarniawa228 jest offline  
Stary 2009-09-19, 12:17   #1972
aaaania1989
Zakorzenienie

mój błąd ,nie słyszałam o filtrach soraya

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2009-09-19 o 15:53
aaaania1989 jest offline  
Stary 2009-09-19, 12:23   #1973
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

a ja uzywam la roche posay 50+ anthelios dermo-pediatrics i uwazam ze jest bardzo przyjemny jesli chodzi o konsystencje wchlanianie, nie pobiela mnie sadze ze ochrona jest rownie dobra wkoncu to la roche

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline  
Stary 2009-09-19, 15:14   #1974
marcheweczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ale chodzi mo o takie filtry z prawdziwego zdarzenia,wątpie żeby soraya takim byla
Zanim wydasz opinię sprawdź KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23887

Połączenie Ethylhexyl Methoxycinnmate i Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate daje UVINUL A Plus B, czyli jeden z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych filtrów, po raz pierwszy dostępny w Polsce. Soraya SPF 30 chroni lepiej niż niejedna SPF 50 i możesz maziać twarz czym popadnie, a cena jest śmiesznie niska.

Chyba czas skończyć z mitem, że tylko Avenki i Klorane są bezparsolowe, a poza apteką nie można znaleźć dobrego filtra, o wydawaniu fortuny nie wspominając.

Proszę wybaczyć mój ton wypowiedzi, ale nie mogłam czytać takich opinii po raz kolejny i nie odpisać.

Cytat:
Napisane przez Czarniawa228 Pokaż wiadomość
Obecnie w sklepach są niezłe promocje kremów z filtrami
Zakupiłam Soraya SPF45 za 8,99zł
http://www.s*********/product.php?group=body&id=461
Jako krem sprawdził się rewelacyjnie, żadnej tłustej powłoki -i to po nałożeniu podkładu. Ładny delikatny zapach, fajna konsystencja i szybkie wchłanianie. Oby tak dalej ...
Czy któraś z Was używała tego balsamu????

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Czy SPF45 mi wystarczy..??
Powinien wystarczyć, ale przy migdale lepiej się zaopatrzyć w SPF 60, który Soraya też produkuje (wersja dla dzieci ma lepszy skład, ale trudno ją dostać).
Ja podejrzewałam Sorayę o zapychanie, ale dałam jej drugą szansę i póki co żadnych nowych potworów nie zauważyłam , ale poczekam z tydzień przed ostateczną opinią. Poza tym to może być sprawa mniejszego faktoru, wtedy dodają więcej nawilżaczy, czyli potencjalnych zapychaczy, chyba kupię SPF 45 - może będzie lepiej.
W porównaniu do Babydreama o wiele łatwiej ją zmatowić i nie trzeba się martwić o destabilizację.

Edytowane przez marcheweczka
Czas edycji: 2009-09-19 o 15:17
Stary 2009-09-19, 15:36   #1975
aaaania1989
Zakorzenienie

ja napisałam tylko że wątpie-nie że wiem,czy że jestem pewna
Stary 2009-09-19, 15:51   #1976
Ineso
Matka Smoka

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość
Zanim wydasz opinię sprawdź KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23887

Połączenie Ethylhexyl Methoxycinnmate i Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate daje UVINUL A Plus B, czyli jeden z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych filtrów, po raz pierwszy dostępny w Polsce. Soraya SPF 30 chroni lepiej niż niejedna SPF 50 i możesz maziać twarz czym popadnie, a cena jest śmiesznie niska.

Chyba czas skończyć z mitem, że tylko Avenki i Klorane są bezparsolowe, a poza apteką nie można znaleźć dobrego filtra, o wydawaniu fortuny nie wspominając.
.
Ineso jest offline  
Stary 2009-09-19, 17:40   #1977
Czarniawa228
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marcheweczka Pokaż wiadomość

Proszę wybaczyć mój ton wypowiedzi, ale nie mogłam czytać takich opinii po raz kolejny i nie odpisać.

Powinien wystarczyć, ale przy migdale lepiej się zaopatrzyć w SPF 60, który Soraya też produkuje (wersja dla dzieci ma lepszy skład, ale trudno ją dostać).
Ja podejrzewałam Sorayę o zapychanie, ale dałam jej drugą szansę i póki co żadnych nowych potworów nie zauważyłam , ale poczekam z tydzień przed ostateczną opinią. Poza tym to może być sprawa mniejszego faktoru, wtedy dodają więcej nawilżaczy, czyli potencjalnych zapychaczy, chyba kupię SPF 45 - może będzie lepiej.
W porównaniu do Babydreama o wiele łatwiej ją zmatowić i nie trzeba się martwić o destabilizację.

Marcheweczko dziękuję za radę.. znalazłam balsamy Soraya SPF 60 na Allegro. Zważywszy,że w październiku wybieram się do Egiptu
Muszę porządnie zadbać o twarz..
A mam jeszcze pytanie.. Po jakim czasie od zrobienia peelingu MIGDAŁOWEGO twarz " dochodzi" do siebie?? Czy dwa tygodnie wystarczą??
Czarniawa228 jest offline  
Stary 2009-09-19, 18:30   #1978
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
dotka65 - używam tego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...rsja-2008.html

marcheweczko - ja z tym filtrem już w różne opcje się bawiłam i niestety ciągle się roluje. Ten filtr byłby idealny, gdyby nie to.
Jeżeli chodzi o fundusze, to mnie najbardziej denerwuje to, że firmy kosmetyczne (chodzi mi o te apteczne) wysoko cenią swoje produkty, a w zamian wcale nie oferują czegoś interesującego. Wszystkie filtry w moim odczuciu są nieprzyjazne i to bez względu na to, czy kosztują 20zł jak Lirene, czy 60 zł jak Avene, Bioderma i LRP. Chyba rzeczywiście przechodzę kryzys. A najgorsze jest świecenie, które niczym nie mogę opanować.

Jeszcze co do Lirene, to mam wrażenie, że to taka uboższa wersja fluidu Avene. Oba produkty są dość lekkie (konsystencja fluidu/mleczka), nie ma problemu z wsmarowaniem odpowiedniej ilości i obie niestety rolują się na mojej twarzy. Avene ma jednak lepsze właściwości nawilżające.

MeryJane - ale ten filtr zachowuje się, jak podkład. Jest gęsty i praktycznie w ogóle się nie wchłania bez względu na to, czy jest coś pod spodem, czy nie. Jeżeli zamierzasz używać retinu, to tym bardziej nie polecam, bo ten filtr strasznie wysusza.
oj, chyba masz filtrowy kryzys wg mnie jakość filtrów avene (i mojego ulubionego kremu) jest nieporównywalna z innymi markami, choc i tu zdarzają się wyjątki
Cytat:
A mam jeszcze pytanie.. Po jakim czasie od zrobienia peelingu MIGDAŁOWEGO twarz " dochodzi" do siebie?? Czy dwa tygodnie wystarczą??
chodzi ci o to, po jakim czasie można pokazać się ludziom na oczy czy bezpiecznie (to chyba złe słowo) wystawić skórę na słońce? bo z tego co wiem to skóra regeneruje się po takich pilingach po ok 4 tyg, ale mogę się mylić.
mam jeszcze do was pytanie - ostatnio w Naturze zauważyłam promocję (chyba 50%) na filtry l'oreala - mleczko dla dzieci 50+ za ok 19 zł, no i - czy mogę sobie zrobić z niego zapas na przyszły rok? ma datę ważności do 2011 a ja trzymałabym butelki w lodówce (chce kupić 2-3). czy filtry będą po takim przezimowaniu stabilne i w ogóle ok?
Stary 2009-09-19, 18:55   #1979
marcheweczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ja napisałam tylko że wątpie-nie że wiem,czy że jestem pewna
Wybacz, że na Ciebie padł mój komentarz
Cytat:
Marcheweczko dziękuję za radę.. znalazłam balsamy Soraya SPF 60 na Allegro. Zważywszy,że w październiku wybieram się do Egiptu
Muszę porządnie zadbać o twarz..
Nie ma za co!
Po jakimkolwiek kwasie trzeba czekać miesiąc. Po peelingu te 30 dni liczy się chyba od momentu jak ostatecznie "zrzucisz skórę", ale niech peelingomaniaczki się wypowiedzą
Stary 2009-09-19, 20:20   #1980
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

Mnie sie wydaje ze wszystko zalezy od stezenia. Ktoras z wizazanek pisala, ze co tydzien lub 2 mozna robic taki peeling. Sama czekam, az sie zluszcze z tym, ze moja skore toporna, jestem po 2 peelingach 20% migdala a na trzeci dzien dodatkowo walnelam glyco - a. I nic poza troszke chropowata skora.

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
filtry, filtry uv, grecja, kremy z filtrem, kwasy, opalanie, uva, wakacje

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości