Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-11, 10:27   #481
MartOoOoSka
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w wardze

Ja mam na dole po prawej str kolcyzk w wardze;D przebijalam go wenflonem szarym!! nie trzeba wiekszym ;D
wczorja przebijalam madonne mojej qmpeli i tez szarym to tak ja nei bolalo;D
MartOoOoSka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 17:18   #482
miss venflon
Zakorzenienie

różne firmy mają wenflony w róznych kolorach-i grubości wenflonu nie dobiera sie po kolorze ale do rozmiaru zakładanego kolca-i szary zazwyczaj nie jest w uzyciu jeśli chodzi o 1,6mm
Cytat:
Ja mam na dole po prawej str kolcyzk w wardze;D przebijalam go wenflonem szarym!! nie trzeba wiekszym ;D
Stary 2007-08-11, 17:59   #483
kleiner-Igel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MartOoOoSka Pokaż wiadomość
Gdybyś przeczytała choć częśc wątku, to pewnie zdałabyś sobie sprawę, że nie uzyskasz tu aprobaty i zachwytu.
Pochwal się za dwa lata, pokaż dziurkę po kolczyku, dziąsła, ogólny efekt swój i "qmpeli". Ciekawa jestem, czy będziesz tak samo zadowolona.

miss venflon zrób coś tym dzieciakom, przecież to obraza Twojego zawodu
Stary 2007-08-12, 19:33   #484
MartOoOoSka
Raczkowanie

uwazam ze jezeli ktos juz sie decyduje na kolcyzk to wie jakie z tym wiaza sie niebezpieczenstwa itd.ze po wyjeciu kolcyzka bedzie slad...ale moja jedna z kolezanek ma juz 2 lata kolcyzk w wardze jest przyzwyczajona do neigo i nie ma zadnych problemow z zebami cyz dziaslami..
jak narazie

a nie chwale sie tylko dziele moimi przezyciami bo zawsze w razie co moge polecic pare salonw(dobrych salonow)
Stary 2007-08-13, 14:22   #485
elmo_oka
Przyczajenie

hej, chce zrobić kolczyk w wardze po lewej stronie, kółko.
Możecie mi napisać jaka grubość pręta i średnica koloczyka bedą najlepsze na początek? Chce żeby wyglądało to dosyć subtelnie.
W sklepach z biżuterią oraz w sklepach inernetowych z kółek dostępne były jedynie kolczyki o grubości pręta 1,2 i 1,6 , w dodatku miały kulkę, a ja chciałabym zwykłe kółko bez kulki a z takiego kolczyka niestety jeszcze nie znalazłam..
Może macie adresy jakis internetowych sklepów z bogatym asortymentem do piercingu? Albo wiecie, gdzie jeszcze można kupić taki kolczyk (pomijając sklepy jubilerskie, które już sprawdzilam)?

Z góry dzięki za wszelką pomoc
elmo_oka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 14:47   #486
Yaza
Rozeznanie

wildcat ma kolka bez kulek. -> www.wildcat.pl

na przeklucie lepiej zalozyc labret, latwiej sie goi.
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 15:35   #487
elmo_oka
Przyczajenie

dzięki, faktycznie wszystko tam znalazłam i kolczyk też i własnie zamawiam wiem ze jest lepszy labret ale uparłam sie na te kółko :P
jeśli ktos ma ten sam dylemat co ja to według mnie(po lekturze oraz po wielu przemyśleniach)uważam że na początek najlepsze wymiary kolczyka-kółka to 1.0 x 11mm.
Kolczyk bedzie ładnie przylegal. W przyszlym tygodniu wybieram sie do znajomego piercera i zobaczymy co z tych moich przemyslen wyniknie i czy sie teraz nie myle
elmo_oka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 20:50   #488
miss venflon
Zakorzenienie

na pierwsze przekłucie kólko musi miec o 2-3 mm większą średnicę-warga puchnie i to dosyc znacznie-a opuchlizna musie się gdzieś zmieścić
Stary 2007-08-13, 20:56   #489
MartOoOoSka
Raczkowanie

Po pierwsze kolkiem si enei przebija!! hello nie powinno sie wkladac od razu kolka ..ale chyab powinnas o tym wiedziec?! ;/
Stary 2007-08-13, 21:00   #490
miss venflon
Zakorzenienie

można założyć kólko do pierwszego przebicia-jak ktoś ewidentnie sobie tego zyczy to czemu nie-z tym,ze musi się liczyć ze specyfika gojenia na kółku
co nie zmienia faktu ze ja polecam labreta-z wiadomych względów o których pisałam wczesniej wiele razy
Cytat:
Po pierwsze kolkiem si enei przebija!! hello nie powinno sie wkladac od razu kolka ..ale chyab powinnas o tym wiedziec?! ;/
i uważaj jak zabierasz się za upominanie-sama popełniasz już w zakresie "teorii" wiele błedów, które raczę ci wypominac tak jak wypominam je wszystkim-więc swoją uszczypliwością skierowaną w moją stronę nic nie zdziałasz
Stary 2007-08-13, 21:04   #491
MartOoOoSka
Raczkowanie

Ty mi wypominasz ja Tobie..poza tym dla Ciebei to sa bledy a dla mnie nie! kochana w kazdym salonie w ktorym bylam mowia to co ja tutaj pisze ...nie wiem skad ty jestes bo moze tak sa inne metody
Stary 2007-08-13, 21:15   #492
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:
Ty mi wypominasz ja Tobie..poza tym dla Ciebei to sa bledy a dla mnie nie! kochana w kazdym salonie w ktorym bylam mowia to co ja tutaj pisze ...nie wiem skad ty jestes bo moze tak sa inne metody
a więc oko za oko ząb za ząb -
Cytat:
tak jak wypominam je wszystkim
przeczytaj ten fragment mojego postu jeszcze raz
i wyobraź sobie ,ze w zawodzie siedze o wiele dłużej niż ty-i moje przemyslenia biorą się nie z czyichś ust -ale z własnego doświadczenia i z doświadczeń moich przyjaciól piercerów( btw. polska i nie tylko polska czołówka)
znam wielu ludzi pracujących w studiach ,którzy odwalają kasznę -więc nie ufam ich słowom

jak zdobedziesz takie doświadczenie jak ja to będziemy mogły podyskutowac jak równy z równym

na razie z mojej strony ignor
Stary 2007-08-13, 21:23   #493
MartOoOoSka
Raczkowanie

Co powies zo studjach takich jak "zool" "dereniowa" " Cyber factory" jak dla mnie to sa bardoz odbre salony... i wierze ludziom ktoryz tam pracuja
Stary 2007-08-13, 22:40   #494
Candy Killer
Zakorzenienie

martooska..naprawde nie masz co sie klocic z miss bo ona wie co mowi
a z tym komentarzem ze nie przebija sie kolkiem to polecialas hehe przeciez miss nie napisala nic o przebiciu kolkiem tylko ze na przebite swiezko miejsce zaklada sie kolko wieksze przeciez wszyscy tu wiemy ze przebija sie iglami
zreeeszta tez kilka lat zajmuje sie przekluwaniem i jak czytam niektore posty to az mi sie skora jezy na ciele

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 13:40   #495
kasiek87
Kokon pro

bosh nastepna "piercerka" od siedmiu bolesci martooska czy jak ci tam daj se siana, nie znasz sie, a wymadrzasz jak pojezdzisz na szkolenia i popracujesz troche to pogadasz sobie, a jakos watpie czy jestes po jakimkolwiek porzadnym kursie czy chocby po takim tandetnym z wydrukowanym dyplomem z byle jakiego studia za 500 zl. sie kobiety znaja na tym co robia i wiedza co mowia, wiec wrzuc na luz i nie draznij ludzi

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
kasiek87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 14:12   #496
Yaza
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
bosh nastepna "piercerka" od siedmiu bolesci martooska czy jak ci tam daj se siana, nie znasz sie, a wymadrzasz jak pojezdzisz na szkolenia i popracujesz troche to pogadasz sobie, a jakos watpie czy jestes po jakimkolwiek porzadnym kursie czy chocby po takim tandetnym z wydrukowanym dyplomem z byle jakiego studia za 500 zl. sie kobiety znaja na tym co robia i wiedza co mowia, wiec wrzuc na luz i nie draznij ludzi
nawet nie chodzi o szkolenia, ale dziewucha ma conajwyzej kilkanascie lat, wiec nawet gdyby chciala, nie moglaby miec tylu lat praktyki co miss a w calym zyciu zrobila zapewne tyle kolcow co miss w ciagu dwoch dni. wiecej sie nie wypowiem, bo nie chce dozywotniego bana.

MartOoOoSka, masz zerowe doswiadczenie i zerowa wiedze, nie ponizaj sie.
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

Stary 2007-08-14, 18:37   #497
jusali
Rozeznanie

Wink Dot.: Kolczyk w wardze

Wcześniej obiecana fotka mojego piercingu
Heh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 070806_103330.jpg (28,9 KB, 282 załadowań)
jusali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 18:40   #498
Yaza
Rozeznanie

ojojojku, jusali, jaka ładna z Ciebie dziewczyna! bardzo sie zmienilas od poprzednego zdjecia. Ładnie Ci z tymi kolcami.

edit: a z innej beczki, co znaczy 'polecający' w profilu uzytkownika, a obok tego liczba?

Stary 2007-08-15, 09:50   #499
kleiner-Igel
Zadomowienie

Jusali super kolczyki! Świetnie wyglądają
A ja miałam iść do studia w poniedziałek, ale wypadła praca - mam iść w piątek, może tym razem wypali.
Co do picia alkoholu - wiem, że od razu po przekłuciu nie można - ale jeśli mam imprezę w sobotę tydzień po zrobieniu kolca, to już mogę czy jeszcze lepiej się powstrzymać?

A i chciałabym troszkę podsumować to, co już było napisane - płukać szałwią po każdym posiłku, przemywać solą fizjologiczną (w aptece kupię?), nie dotykać i nie kręcić, skrócenie po 4 tygodniach - o czymś zapomniałam?
Stary 2007-08-15, 12:45   #500
Yaza
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Pokaż wiadomość
Jusali super kolczyki! Świetnie wyglądają
A ja miałam iść do studia w poniedziałek, ale wypadła praca - mam iść w piątek, może tym razem wypali.
Co do picia alkoholu - wiem, że od razu po przekłuciu nie można - ale jeśli mam imprezę w sobotę tydzień po zrobieniu kolca, to już mogę czy jeszcze lepiej się powstrzymać?

A i chciałabym troszkę podsumować to, co już było napisane - płukać szałwią po każdym posiłku, przemywać solą fizjologiczną (w aptece kupię?), nie dotykać i nie kręcić, skrócenie po 4 tygodniach - o czymś zapomniałam?
jeszcze plukac dentoseptem po kazdym posilku. sol bez problemów kupisz w aptece. jakby jednak byly problemy, to marimer mozesz mupic, albo octeisept.

Stary 2007-08-16, 10:17   #501
jusali
Rozeznanie

Cool Dot.: Kolczyk w wardze

I jeszcze kilka fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 070628_105949.jpg (30,8 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 070806_103827.jpg (28,4 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 070702_130319.jpg (19,3 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 070702_130304.jpg (22,2 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 070702_191858.jpg (33,9 KB, 195 załadowań)
jusali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 16:47   #502
wpaulam
Raczkowanie

Jusali Ty to jestes jakas maniaczka :P ile Ty masz tych kolczykow na buzi :P fajniee mi sie podoba alee jak mam isc sobie zrobic to masakraa. teraz czaje sie na jezyk.. ale narazie zbieram sily bo ja jak widze igle to blada sie robie.. no ale kilka kolczykow to mam i jakos dalam rade ;] mam nadzieje ze wytrzymam nastepne klucia
Stary 2007-08-16, 21:19   #503
Gof
Przyczajenie

witam.. chce sobie zrobic kolczyk w dolnej wardze, na poczatku myslalem o srodku ale dowiedzialem sie ze linia dziasel sie obniza dlatego chce zapytac czy gdybym mial kolko po prawej stronie to tez cos takiego by sie dzialo? pozdrawiam..
Gof jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 22:25   #504
Gof
Przyczajenie

znudzil Wam sie juz ten watek?:P przeczytalem praktycznie wszystkie strony ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi na moje pytanie.. moze chociaz ostatni raz napiszecie?:P
Stary 2007-08-17, 22:45   #505
Candy Killer
Zakorzenienie

zawsze sie moze takie cos dziac..fakt ze przy labretach czesciej moze do tego dochodzic ale nie nalezy wykluczac takiej mozliwosci.
slabo przegladales watek skoro sie tego nie doszukales bo to bylo kilka razy powtarzane..sama o tym kilka razy mowilam fakt ze ogolnie ale to nie ejst az tak "ciezko"napisane zeby nie zalapac...

Stary 2007-08-17, 22:55   #506
Gof
Przyczajenie

no slabo, sory jestem ciemny heh.. moze ale nie musi? po jakim czasie jest to zauwazalne i czy sa jakeis negatywne skutki tego?
Stary 2007-08-17, 23:39   #507
Candy Killer
Zakorzenienie

ciezko powiedziec po jakim czasie..to wszystko zalezy w jakim stanie masz dziasla,czy masz tendencje do osuwania krwanienia z dziasel( od razu mowie ze krawiienie dziasel to znak zmiekczenia tkanki dziasel co znaczy ze moga byc tendencje do osuwania sie dziasel...stomatolog w rodzinie robi swoje)
jezeli juz do tego dojdzie to moze to prowadzic do paradontozy...co prowadzi do wyhwiania zebow i wypadania mam nadzieje ze ladnie zobrazowalam :d
cooooo oczywiscie nie zdarza sie czesto ale nie mozesz wykluczyc ze ty nie bedziesz tym przypadkiem..jednym na 100 :P
esh...chcesz robic kolca a Twoja wiedza na jakikolwiek temat w tej dziedzinie ejst zerowa..moze najpierw poszperaj po stronach o piercingu poczytaj kilka artykulow i wtedy sie przymierz do tego co ?

Stary 2007-08-18, 00:37   #508
Gof
Przyczajenie

bardzo ladnie moja wiedza ogolnie jest znikoma.. chce miec tylko jednego kolca, ale co nieco czytalem o tym, pielegnacji itp. tylko boje sie troche o zeby zebym mial czym jesc hehe
Stary 2007-08-21, 08:39   #509
malina91
Przyczajenie

Boże nie rozumiem tego całego przezywania. My z dizewczynami nie miałyśmy pojęcia o przekłuwaniu wargi- pomarańczowy wenflon. Przekłułyśmy wargi we trzy jednym wenflonem Kolczyk srebrny . Odrazu jadłyśmy gorące ,zero pielęgnacji. Już drugiego dnia wyjełyśmy na chwile kolczyki . Przebicie wogóle nie bolało. Kolczyk wygląda super nic mi się nie paprze. Pewnie teraz mnie skrzyczycie powiecie że to głupota.To była czysty spontan Jeśli chcecie zrobić kolczyka..Zróbcie go! Im dłużej sie zastanawiałam tym bardziej odbiegałam od podjęcia decyzji na TAK
I jakieś gadanie o niszczeniu się zębów itd jest bezsensu bo nic takiego sie nie dzieje u mnie i u koleżanek..Pozdrawiam wszystkie bojące małolatki Buzka
malina91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:03   #510
Yaza
Rozeznanie

pani juz dziekujemy. powiedziala co miala madrego do powiedzenia.

nie chce mi sie badziej komentowac.

Odpowiedz

Tagi
kolczyk, kolczyk w wardze, kolczyki, problem, warga

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości