Rude wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-19, 18:11   #1
Edzia21
Przyczajenie

rude wloski

witam niedawno rozjasnilam sobie moje wsloki a ze mialam troche pigmentu czerwonego moje wlosy zrobily sie rudawe .Bardzo prosze jaka farbie moglabym uzyc zeby ladnie mi je zakryly a strazsnie bym chciala uzyskac jasny czekoladowy kolor .
Edzia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 18:01   #2
Blablak
Zadomowienie

Rude wlosy

Witam! Mam ogromna prosbe, czy ktos moglby mi polecic farby dajace intensywny rudy kolor? planuje radykalna zmiane z ciemnych wloskow na rudy czy w takim wypadku wlosy trzeba dekoloryzowac? czy mozna to zroibc samodzielnie czy lepiej isc z tym do fryzjera? Prosze o odpowiedz
Blablak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 18:57   #3
Edycia15
Raczkowanie

GG do Edycia15
Dot.: Rude wlosy

Jeżeli twoje włosy są brązowe lub czarne to powinnaś zdekoloryzowac i najlepiej u fryzjera. Bo na naturalnych napewno wyjdzie ciemniejszy i nie tak intensywny. Caluski
Edycia15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 19:18   #4
Blablak
Zadomowienie

dzieki a nie orientujesz sie moze ile kosztuje taki zabieg?
Stary 2005-11-24, 12:04   #5
Edycia15
Raczkowanie

GG do Edycia15

To zalezy w różnych miastach i miasteczkach jest różnie. musisz zapytać. Ja wiem ze swojego doświadczenia że tak drastycznych zmian lepiej nie robić samemu, chyba że ktoś w rodzinie ma jakieś doświadczenie. Moim naturalnym kolorem jest rudy a chciałam być blondynką i dekoloryzowałam w domu sama włosy, a potem farba mówię ci co ja na tej głowie nie miałam i żółte i platyne buuuuu, jak sobie przypomne to mi zle. W końcu obcięłam i odrosły moje własne rude. Może dlatego że byłam kompletnie zielona jeżeli chodzi o takie zmiany.
Edycia15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 12:12   #6
sayal8
Raczkowanie

Rudy jest piekny!!!Naturalny i niepowtazalny!!!
Stary 2005-11-24, 12:13   #7
sayal8
Raczkowanie

Rudy jest piekny!!!Naturalny i niepowtarzalny!!!nie zrobilo mi rz
Stary 2005-11-24, 12:36   #8
Cestia
Zakorzenienie

Ja rok temu zmieniałam mój ciemny kolorek na rudy (a w zasadzie czerwony ). Dekoloryzowałam włoski w domu, ale nie polecę Ci tego. No chyba, że tak jak pisze Edycia, masz w domu kogoś z doświadczeniem w tego typu "eksperymentach". Co do farby to ja najpierw używałam Wella Viva - czerwień granatu, ostatnio zmieniłam na Safirę - dzika orchidea i jestem bardzo zadowolona Życzę powodzenia i mam nadzieję, że niedługo będę mogła Cię powitać w gronie rudych
Cestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 12:53   #9
ALYA1
Przyczajenie

WITAM WAS

Właśnie wczoraj miałam umówioną wizytę u fryzjera i z blondynki z czekoladowymi pasemkami stalam się rudo-brązowa.CUDO!!!Farbowanie długich włosów w 3 odcieniach +strzyżenie to 130zł ale warto było.Nie polecam eksperymentow w domu ponieważ sama tak już próbowałam i nigdy nie był to ten sam kolor co na opakowaniu.Do tej pory chodziłam do zaprzyjaznionej fryzjerki która najlepiej robiła tylko pasemka i nic poza tym .Zdecydowałam się na dużo droższego ale i rewelacyjnego fryzjera i jestem zadowolona.Najważniejsze to dobranie koloru do karnacji i oczu a tego same na pewno nie zrobimy.Lepiej wydać raz i mieć efekt niż pózniej niszczyć włosy kolejnymi poprawkami.Akurat jak byłam w salonie przyszła pani jak się potem okazało w peruce bo właśnie na własną rękę próbowała zrobić sobie kolor i zostało jej na głowie pół centymetra wlosów.Pozdrawiam
ALYA1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 14:35   #10
Blablak
Zadomowienie

Dziekuje wam ALYA1 masz zdjecie przed i po? chetnie bym zobaczyla jakie cudo ci wyczarowal fryzjer 130 zl to duzo ale racja - lepiej pojsc do fryzjera bo samemu to moze sie zle skonczyc
No coz, zainwestuje w fryzjera - raz sie zyje :P w zasadzie mialam to zrobic przed studniowka, ale wole nie ryzykowac, wiec zrobie to niedlugo zeby zobaczyc czy rude wloski mi pasuja Pozdrawiam!
Stary 2005-12-08, 23:12   #11
szalonaweronika
Przyczajenie

Dot.: rude wloski

Ale rude włosy są
szalonaweronika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 23:16   #12
kaska222
Moderator

Dot.: rude wloski

powinien zakryc ciemny blad lub kasztan z firmy palet

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 02:18   #13
jowisia
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to jowisia

Macie jakies foty dziewczyny...?
Jutro wybieram sie do fryzjera, jestem teraz blondynka ale okrutnie potrzebuje zmian!... I dlatego zdecydowalam sie jutro na rudy kolor, intensywnie RUDY... Czy sadzicie, ze rudy kolor pasuje niezaleznie do jakiego typu urody, wystarczy miec naprawde fajny styl..?

jowisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 03:13   #14
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez jowisia
Macie jakies foty dziewczyny...?
Jutro wybieram sie do fryzjera, jestem teraz blondynka ale okrutnie potrzebuje zmian!... I dlatego zdecydowalam sie jutro na rudy kolor, intensywnie RUDY... Czy sadzicie, ze rudy kolor pasuje niezaleznie do jakiego typu urody, wystarczy miec naprawde fajny styl..?

Witaj.Jezeli potrzebujesz zmian i sadzisz ze bedzie tobie pasowal rudy to zrob sobie.Najlepiej to moglabys opisac jaka masz karnacje skory.Sadze ze nie kazdemu rudy pasuje.Mozesz dac fotke i dziewczyny zrobia symulacje czy bedzie Tobie pasowac.Pozdrawiam

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2006-03-17, 10:30   #15
jowisia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaska222
Witaj.Jezeli potrzebujesz zmian i sadzisz ze bedzie tobie pasowal rudy to zrob sobie.Najlepiej to moglabys opisac jaka masz karnacje skory.Sadze ze nie kazdemu rudy pasuje.Mozesz dac fotke i dziewczyny zrobia symulacje czy bedzie Tobie pasowac.Pozdrawiam
Wow. Dziekuje za mile przyjecie pierwszy raz jestem na tym forum, nie wiedzialam, ze az Tak tu jest. W kazdym razie zorientowalam sie za pozno, bo wlasnie wychodze do fryzjera. Ufam mu i mam nadzieje, ze doradzi mi i powie, czy widzi mnie w rudych wlosach, czy nie i zrobi cos innego. Kurcze, szkoda.
Poza tym mam jasna cere, delikatne rumience na policzkach, niebieskie oczy, jestem latem. Ale rudy jakos chodzi mi po glowie od miesiaca, czuje, ze chce cos zmienic.
Pozdrawiam strasznie mocno kasko222

Stary 2006-03-17, 10:51   #16
fk4i4
Raczkowanie

A macie dziewczyny jakies linki z watkami, w ktorych byly wklejane fryzurki w tym wlasnie pieknym kolorze, jesli taki watek byl.
A jesli nie to moze powklejamy, ostatnio widzialam dziwczyne w najpiekniejszym rudym na swiecie, nie do opisania, cos jak rudy-blond.
fk4i4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:51   #17
Lovisa
Zakorzenienie

Ja też zmienialam ciemny kolor włosów na rudy U fryzjera rzecz jasna, choć teraz będę w domu farbować. Z farb, ktore widzialam intensywny rudy dają np. Feria i Feria color booster [odcienie: Pure paprika power, mango, ciemny miedziany, blond miedziano-czerwony], z Excellence też jest kilka takich kolorów, ale na moich wlosach niestety nie sprawdził się blond miedziano-złocisty, choć na opakowaniu był baaardzo rudy Z nowej serii Garniera 100% color też widzialam dwa takie rude kolory, ale narazie pozostanę przy Ferii
Stary 2006-03-17, 14:52   #18
Chomiczka
Rozeznanie

GG do Chomiczka
Smile Dot.: Rude wlosy

Cytat:
Napisane przez jowisia
Wow. Dziekuje za mile przyjecie pierwszy raz jestem na tym forum, nie wiedzialam, ze az Tak tu jest. W kazdym razie zorientowalam sie za pozno, bo wlasnie wychodze do fryzjera. Ufam mu i mam nadzieje, ze doradzi mi i powie, czy widzi mnie w rudych wlosach, czy nie i zrobi cos innego. Kurcze, szkoda.
Poza tym mam jasna cere, delikatne rumience na policzkach, niebieskie oczy, jestem latem. Ale rudy jakos chodzi mi po glowie od miesiaca, czuje, ze chce cos zmienic.
Pozdrawiam strasznie mocno kasko222
Jowisiu, daj koniecznie nam znać jak wyszedł kolor, wklej zdjęcia.
wydaje mi się, że rudy powinien pasować Tobie, mimo iż nie widziałam Twojego zdjęcia, ale z tego co piszesz masz jasna karnacje, wiec powinno byc ok ja sama tez mam jasna karnacje i zielone oczy i ten kolor wlosow jest stworzony dla mnie

Chomiczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 15:12   #19
Blablak
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Jowisiu, daj koniecznie nam znać jak wyszedł kolor, wklej zdjęcia.
wydaje mi się, że rudy powinien pasować Tobie, mimo iż nie widziałam Twojego zdjęcia, ale z tego co piszesz masz jasna karnacje, wiec powinno byc ok ja sama tez mam jasna karnacje i zielone oczy i ten kolor wlosow jest stworzony dla mnie
Ja też mam jasną karnację i zielone ockza Ale już nie jestem ruda, zrezygnowałam z rudego na rzecz blondu
Stary 2006-03-17, 15:18   #20
jowisia
Wtajemniczenie

Dziewczyny, nie mam w koncu rudych wlosow....
Historia jest skomplikowana pewnie dla was, ale niestety ja zyje w takim pokopanym kraju i w takim miescie...
Chcialam rudy, ale nie byle jaki rudy, ale taki Rudy Prawdziwy najlepiej wlasnie jak mowila Lovisa - Paprika z Ferii. Do tego wyobrazilam sobie taka swietna fryzurke, z dlugimi wlosami i grzywka na oko, wywiniete jak w Grease, albo jedna ze starych aniolkow Charliego.
Pomysl mialam w glowie i wiem, ze byloby mi w nim dobrze, ogolnie dobrze mi w wiekszosci kolorow wlosow i dokladnie wiedzialam jak chcialam wygladac.
Niestety, zyje w Tym kraju i w Tym miescie..
Fryzjer jest super, prawdziwy artysta z paryza, naprawde swietny facet. Przed pojsciem do niego pytalam wszystkich znajomych co sadza, i oczywiscie, jak to fraczki, wszyscy krecili glowami. A od tego pracuje w pewnej pracy, gdzie srodowisko jest raczej BGBD czyli burzuazja ogolnie i zasugerowano mi, ze taki kolor nie bylby mile widziany tam, gdzie pracuje.

Moj kochany fryzjer, powiedzial, ze on zrobilby mi ten kolorek z przyjemnoscia, i ze jest szczesliwy ze wreszcie (!) ma jakas klientke, ktora odwazy sie na taki szalowy kolor (=bo francuzki tu tego nie robia o niee ), i ze on tez uwaza ze wygladalabym funki, ale po rozmowie z nim zdecydowanie odradzil mi ten pomysl. Ze wzgledu glownie na moja prace. Gdybym mieszkala w paryzu - nie byloby problemu. Ale niestety wszystko poza paryzem nie akceptuje tego, co wykracza za pewne konwebnanse i ...niestety.
Wahalam sie, ale on kilkoma argumentami przekonal mnie, ze owszem kolorek moze zrobic, ale pozniej bedziemi ciezko...

W zwiazku z tym, ze potrzebowalam zmian, zrobilam sie zblondynki na brunteke, mam teraz ciemne wloski. Fryzure mi zrobil GENIALNA, choc caly trick jest w brushingu czyli w wymodelowaniu. Ogolnie jestem zadowolona z fryzury bardziej niz moglam sie tego spodziewac, ale zawiodlam sie po raz kolejny na tym miejscu, z ktrego chce uciec ( i uciekne, juz za 4 msce)
TO tyle.

Strasznie wam dziekuje, Tobie Chomiczko zwlaszcza Rudy jest wystrzalowym kolorem i napewno wygladasz rewelacyjnie, zazdroszcze Ci.
Dzieki dziewczyny, i do nastepnego razu.

Stary 2006-03-17, 19:16   #21
kaska222
Moderator

To tylko wspolczuc Tobie ze tak wyszlo,a nie inaczej.Ale coz taki swiat jest i nikt tego nie zmieni.Musze powiedziec ze masz bardzo dobrego fryzjera ze ci odradzil z rudego,rzadko sie takich spotyka fryzjerow.Jesli mozna spytac, gdzie chcesz wyemigrowac.Rowniez mocno sciskam .Pozdrawiam

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

Stary 2006-03-17, 21:00   #22
annLee
Zakorzenienie

Ja też jestem posiadaczką rudych niestety farbowanych,ale zawsze Może zrobimy tu jakąś galerię? Jaka farba i efekt będzie można zobaczyć.Noszę już moje zrudziałe przez rok i chcę zmienić odcień,ale jeszcze nie wiem na jaki.Myślałam o jakimś brązowo-miedzianym jest taki w ogóle?Ciągle mam za mało czasu,żeby spędzić go między półkami z farbami..Taka galeria troszkę by mi ułatwiła wybór
Ja mogę wkleić moje wypłowiałe po fallaxie albo czerwone,ale może są inne chętne Co Wy na to?Robimy galerię rudzielców?
annLee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 22:06   #23
Cestia
Zakorzenienie

Ja jestem za

Jak zrobię fotkę w dziennym świetle to wkleję, bo teraz w świetle lampki moje włosy wyszły hmmm... sama nie wiem co to za kolor
Cestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:49   #24
Lovisa
Zakorzenienie

Ja też wkleję, jak zafarbuję odrosty, bo narazie mam spłowiały kolor Ale w przyszłym tygodniu będę sie farbować
Stary 2006-03-19, 16:02   #25
bethi
Raczkowanie

Witam! Ja mam blond pasemka a marza mi sie wloski Sylwii Gliwy,ktora gra w serialu Na Wspolnej.Sliczne ma te rude wloski ale kiedys widzialam ten jej rudy jakby zmieszany z blond.Macie moze jakies fotki blondu np.z rudymi pasemkami? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude1.jpg (16,9 KB, 94 załadowań)
bethi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 16:23   #26
jowisia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaska222
To tylko wspolczuc Tobie ze tak wyszlo,a nie inaczej.Ale coz taki swiat jest i nikt tego nie zmieni.Musze powiedziec ze masz bardzo dobrego fryzjera ze ci odradzil z rudego,rzadko sie takich spotyka fryzjerow.Jesli mozna spytac, gdzie chcesz wyemigrowac.Rowniez mocno sciskam .Pozdrawiam
Kasku222 dziekuje za cieple slowa. Fryzjer do ktorego chodze to naprawde fantastyczny czlowiek i prawdziwy artysta. Przeprowadzil sie z paryza tutaj, do Nancy. Ale juz dzwonilam do niego i powiedzialam, ze w czerwcu, kiedy konczy mi sie umowa o prace robimy RUDY!! Do Paryza przenosze sie wlasnie pod koniec czerwca.
Polecam wam stronke (po francusku niestety) nowych pianek z L'oreala, gdzie mozna zobaczyc wszystkie kolory ( ja chcialam Cuivre Fizz), oraz sprawdzic wklejajac swoje foto, jak sie bedzie w tym kolorze wygladac!

http://www.lorealparis.ca/fr/haircol...olor_pulse.asp

(kliknijcie na napis Color Pulse)

.

Stary 2006-03-19, 16:47   #27
Lovisa
Zakorzenienie

Widziałam w Paryżu te pianki, fajne są kolory Szkoda, że u nas ich jeszcze nie ma Chociaz to kolor zmywalny, wiec raczej nadaje się do eksperymentów lub odświeżania wczesniej farbowanych włosów, tak myślę
Stary 2006-03-19, 16:53   #28
jowisia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Widziałam w Paryżu te pianki, fajne są kolory Szkoda, że u nas ich jeszcze nie ma Chociaz to kolor zmywalny, wiec raczej nadaje się do eksperymentów lub odświeżania wczesniej farbowanych włosów, tak myślę
Tak, no bo jednak zrobic sobie taki kolor to jedno, a chodzic w nim i czuc sie dobrze to drugie. Wiec to raczej dla eksperymentujacych.. Jak ktos juz sie odnalazl i wie czego chce, to idzie farba Ja sprawdze juz niedlugo jak mi w Cuivree Fizz. A ty jaki masz kolorek lovisa, wklejaj te swoje obiecane foto!

Stary 2006-03-19, 17:02   #29
Lovisa
Zakorzenienie

Jak zrobię moim już dawno kupionym Hot ginger z Ferii, to wkleję, to niedługo bedzie
Stary 2006-03-20, 17:24   #30
Lovisa
Zakorzenienie

Oto moje zdjęcia. Farbowalam się dzisiaj [sorry, ze twarzy nie pokazuję, ale wyglądam jak kupa, zreszta ważny jest kolor włosów ]. Zmieszałam dwa rodzaje Ferii i wyszlo tak, jak widać. Przyznam, że spodziewałam się bardziej miedzianego a mniej czerwonego, ale podoba mi sie w sumie.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości