Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-15, 19:31   #4141
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Wybaczcie, ze wyskakuje tak z nienacka.
Zadzwoniłam na infolinie dla goldow. Mowie pani, ze nazywam sie tak i tak, numer karty i kiedy bedzie karta?
A oba ze nie przekroczyła progu, ze mam mniej niż pokazuje na stronie u ze to jest błąd!

Jutro maja to wyjaśnić

W T F ?!

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

A dodam, zecudowna strona mi pokazuje 6691 punktów... i ze kilka razy mnie zapewniali ze przekroczyła punkty
A ta mi mowi, ze nie liczą 12 miesięcy wstecz co do dnia, tylko pełne miesiące! Mam dosyć i chcę płakać

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2015-12-15, 19:33   #4142
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi tż tak to tłumaczy jak mówię że małe
I tego się trzymajmy

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Tez mnie tak każdy pociesza ale wg mnie moje mimo że małe to już zwisaja

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam na infolinie dla goldow. Mowie pani, ze nazywam sie tak i tak, numer karty i kiedy bedzie karta?
A oba ze nie przekroczyła progu, ze mam mniej niż pokazuje na stronie u ze to jest błąd!

Jutro maja to wyjaśnić

W T F ?!

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

A dodam, zecudowna strona mi pokazuje 6691 punktów... i ze kilka razy mnie zapewniali ze przekroczyła punkty
A ta mi mowi, ze nie liczą 12 miesięcy wstecz co do dnia, tylko pełne miesiące! Mam dosyć i chcę płakać
No nie strasz mnie

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-12-15, 19:34   #4143
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Przecież ja ich rozniosę! :pal a:

Dziewczyny, dzwońcie i sprawdzajcie, na tej infolinii 800 700 010 (dla goldów)

Moze wszystkie mamy jakiś ku.... błąd? A może tylko ja?

YouTube
Stary 2015-12-15, 19:34   #4144
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:

Jutro maja to wyjaśnić

W T F ?!

Nie daj sobie wmówić, że to błąd. Nawet jeśli - za błędy się płaci. Rób screen i upieraj się przy swoim. Niech nie wprowadzają ludzi w błąd.
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2015-12-15, 19:36   #4145
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

aniyam ja już zaczynam płakać chyba, po *uj mi te karty prezentowe? tak bym se zaoszczędzała na dom!!!

YouTube
Stary 2015-12-15, 19:36   #4146
Pollinaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
nie wyobrazam sobie fungowania bez blendera, kielich zamówilas?
Takie coś: http://www.euro.com.pl/blendery/zelmer-491-6.bhtml
Miał najlepsze opinie Kielichowe chodziły za ponad 100zł, nie chciałam się na tej karcie zadłużyć
Pollinaa jest offline  
Stary 2015-12-15, 19:37   #4147
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Nie daj sobie wmówić, że to błąd. Nawet jeśli - za błędy się płaci. Rób screen i upieraj się przy swoim. Niech nie wprowadzają ludzi w błąd.
Już zrobiłam, powiedziałam im, że tak tu jest na stronie, a oni, że to błąd systemu, nie ma teraz osoby decyzyjnej i że zadzwonią jak najszybciej...

YouTube
Stary 2015-12-15, 19:40   #4148
love1234
Born to shop

Cytat:

Jutro maja to wyjaśnić

W T F ?!

WTF
To sa juz jakies jaja .
To ile Ci brakuje, tym razem ?
love1234 jest offline  
Stary 2015-12-15, 19:44   #4149
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Cytat:
Już zrobiłam, powiedziałam im, że tak tu jest na stronie, a oni, że to błąd systemu, nie ma teraz osoby decyzyjnej i że zadzwonią jak najszybciej...
Skoro to błąd systemu to i tak niech poniosą konsekwencje. Ale mnie się wydaje, że się pojawiło nagle za dużo goldow, problemy i kombinowanie się zaczynają. Wytoczcie największe działa.
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2015-12-15, 19:48   #4150
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
WTF
To sa juz jakies jaja .
To ile Ci brakuje, tym razem ?
Zadzwoniłam jeszcze na normalną i facet (wydawał się ogranięty) powiedział, że 2 grudnia przekroczyłam próg i zakupy z 5 grudnia już były po przekroczeniu, że kartę otrzymam 4 do 6 tygodni po zamianie na stronie, zmiana 30 grudnia, a jak się nie zmieni, to dzwonić w połowie dnia.
Tylko powiedzcie, gdzie ja 30 grudnia kupię I CO (bo już pomysłów nie mam) na 200 zł (tyle brakuje niby?)???!!!

YouTube
Stary 2015-12-15, 19:49   #4151
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
Skoro to błąd systemu to i tak niech poniosą konsekwencje. Ale mnie się wydaje, że się pojawiło nagle za dużo goldow, problemy i kombinowanie się zaczynają. Wytoczcie największe działa.
Oj trzaba walczyc o swoje. Jak to tak na swieta golda zabieraja.
Tez sie dzisiaj wkurzylam. Okazalo sie, ze anulowali mi ponad 500pkt payback. Od razu wyslalam print screen i potwierdzenia zamowienia, niech je oddawaja. Przy okazji zrobilam przeglad punktow i okazalo sie, ze ok3 tys jeszcze nie naliczyli, a kolejne 300 anulowali, bedziemy sie klocic. Nie oddam.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2015-12-15, 19:52   #4152
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Nie wiem, czy dużo goldów, dzisiaj byłam w arkadii i mało kto miał w ogóle kartę przy kasie, a stałam długo w kolejce, kilka osób jeszcze przepuściłam, bo przez telefon rozmawiałam.
Na wątku może i tak, ale tutaj są maniaczki, pasjonatki itd
A realnie przychodzi dużo osób w niewiedzy.

Poza tym gówno mnie obchodzi, ile mają tych goldów, zrobili takie zasady i mają mi dać, a nie. Jak chcą, to niech se platynowe i inne wymyślą, ale nie takie numery.

Jak już wydałąm te 6,5 tysięcy to niech głupi plastik dazdą.

A jak się baba z infolinii gold pomyliła, to ja chce 50zł wynagrodzenia, a nie osrane 10 czy 15

YouTube
Stary 2015-12-15, 19:53   #4153
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Jutro maja to wyjaśnić

W T F ?!

MASAKRA co oni odwalają???? nie daj im się zbyć "błędem systemu" może trafiłaś na jakąś niedoinformowaną dziunię?

EDIT: jak się będą upierać to postrasz ich Rzecznikiem Praw Konsumenta. Powiedz że z premedytacją wprowadzili Cię w błąd, bo w zeszłym miesiącu pokazało Ci się na stronie sephory, że jeżeli wydasz jeszcze 1500 zł (strzelam bo nie wiem ile tam jest na tym suwaku goldowym) to dostaniesz kartę gold. Wydałaś i teraz nie mogą Ci ot tak powiedzieć "sorry, ale się źle zrozumieliśmy"

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-12-15 o 19:56
amyz jest offline  
Stary 2015-12-15, 19:58   #4154
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Ktoś się musiał pomylić, ale mnie to już naprawdę nie interesuje kto.
Albo baba z info golda, albo facet z normalnej.
Chyba do cholery mają ten sam system, czy ja jakaś debilka jestem?

Naprawdę, mam temperaturę, a oni mi jeszcze ciśnienie podnoszą

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
MASAKRA co oni odwalają???? nie daj im się zbyć "błędem systemu" może trafiłaś na jakąś niedoinformowaną dziunię?
Wiesz, albo ona, albo facet - ktoś się musi mylić. Albo mi się należy, albo nie, ale wcześniej conajmniej 3 razy mnie zapewniali, że się należy. To teraz też 4, a razem, to pewnie więcej dzwoniłam, może bilingi sprawdzę?

Jak jutro zadzwonią, to będzie awantura chyba, czy się pomylili, czy nie, to i tak KTOŚ wprowadził mnie w błąd. Albo liczą miesiącami, albo równo 356 dni wstecz. Żadna filozofia, trzeba się tylko raz reguł nauczyć, a jak nie nauczyć, to zapisać, czy coś

Pomocy ;(

YouTube
Stary 2015-12-15, 20:01   #4155
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała ten jasny-bo będzie się ładnie komponował w każdym kolorze kuchni aczkolwiek czerwony jest ile kosztuje takie cudo?

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Czemu taka niska cena? Do kiedy jest promocja? I gdzie kupiłaś w jakim mieście?
W SP w Warszawie. Nie wiem do kiedy jest promocja. Cena wyszła taka, bo jest -50% na drugie perfumy. A że kupowałm tacie na święta, to chciałam coś dobrać. Nic innego mnie nie zainteresowało, tylko LVEB edt. Na opakowaniu była cena 329 zł, na półce 249, przy kasie okazało się, że kosztują 230 zł. A że były tańsze niż te tatowe perfumy, to wyszły za połowę ceny, czyli 115 zł.

Cytat:

Jutro maja to wyjaśnić

W T F ?!

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

EDIT: jak się będą upierać to postrasz ich Rzecznikiem Praw Konsumenta. Powiedz że z premedytacją wprowadzili Cię w błąd, bo w zeszłym miesiącu pokazało Ci się na stronie sephory, że jeżeli wydasz jeszcze 1500 zł (strzelam bo nie wiem ile tam jest na tym suwaku goldowym) to dostaniesz kartę gold. Wydałaś i teraz nie mogą Ci ot tak powiedzieć "sorry, ale się źle zrozumieliśmy"
Weźcie nawet nie straszcie Mam taką samą sytuację. Zrobiłam print screena strony i będę się kłocić.

W ogóle lecicie strasznie, nie mam kiedy Was nadrabiać, bo pracuję tyle, że ledwo stoję. Nie mam nawet ochoty na zakupy. Znaczy jestem chora
oliwia18 jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:04   #4156
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Dzwoniłam na infolinię golda i ta "niedoinformowana dziunia" też mi powiedziała, że jeszcze do golda mi brakuje, bo nie mam 6615 punktów tylko 6350 punktów i brakuje mi jeszcze 150 zł i ona nic zrobić nie może, osoba decyzyjna będzie jutro i będą do mnie dzwonić. Ciśnienie podniosła mi na maxa

Zadzwoniłam też na zwykłą infolinię i tam Pan mi sprawdził , że faktycznie mam 6615 i w ostatnią środę miesiąca mi się zmieni na golda, mam być spokojna. No to mówię mu, że maja bałagan i jak mam być spokojna jak mi 30 grudnia pokaże się info, że znowu brakuje mi 800 punktów albo i więcej. Zapewnił, że nic takiego nie będzie, że u nich w systemie mam 6615 i będę goldem i on tą informację przekazuje już dalej i nie wie skad koleżanka z infolinii gold wzięła te dane

I komu teraz wierzyć? Nawet jak mi brakuje te 150 zł to profilaktycznie zrobię zakupy, ale żeby potem nie okazało się znowu, że brakuje nie 150 tylko jeszcze ileś tam. Co za popier....ona firma

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-12-15, 20:04   #4157
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Chwalę się, a co Jaram się jak sprzęgło w Volkswagenie

PS. Nie wiem dlaczego mi się przekręciło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1493.jpg (148,9 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2015-12-15 o 20:05
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:06   #4158
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Ktoś się musiał pomylić, ale mnie to już naprawdę nie interesuje kto.
Albo baba z info golda, albo facet z normalnej.
Chyba do cholery mają ten sam system, czy ja jakaś debilka jestem?

Naprawdę, mam temperaturę, a oni mi jeszcze ciśnienie podnoszą

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Wiesz, albo ona, albo facet - ktoś się musi mylić. Albo mi się należy, albo nie, ale wcześniej conajmniej 3 razy mnie zapewniali, że się należy. To teraz też 4, a razem, to pewnie więcej dzwoniłam, może bilingi sprawdzę?

Jak jutro zadzwonią, to będzie awantura chyba, czy się pomylili, czy nie, to i tak KTOŚ wprowadził mnie w błąd. Albo liczą miesiącami, albo równo 356 dni wstecz. Żadna filozofia, trzeba się tylko raz reguł nauczyć, a jak nie nauczyć, to zapisać, czy coś

Pomocy ;(
jeżeli przedstawiają rozbieżne wersje to moze akurat ta laska z goldowej infolinii się myli. Zobaczysz co Ci jutro powiedzą. Jak coś to postrasz ich rzecznikiem konsumentów - to zwykle działa.
amyz jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:07   #4159
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Pomocy ;(
Ja czekam na telefon od nich jutro, będzie awantura jak nic, nie ważne czy będą dzwonić z dobrą czy złą wiadomością, swoje powiem, bo taka jestem i inaczej nie potrafię. Niech się konkretnie określą a nie co miesiąc mówią inaczej, albo niech przeszkolą lepiej ludzi i ujednolicą sobie system

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-12-15, 20:09   #4160
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dzwoniłam na infolinię golda i ta "niedoinformowana dziunia" też mi powiedziała, że jeszcze do golda mi brakuje, bo nie mam 6615 punktów tylko 6350 punktów i brakuje mi jeszcze 150 zł i ona nic zrobić nie może, osoba decyzyjna będzie jutro i będą do mnie dzwonić. Ciśnienie podniosła mi na maxa

Zadzwoniłam też na zwykłą infolinię i tam Pan mi sprawdził , że faktycznie mam 6615 i w ostatnią środę miesiąca mi się zmieni na golda, mam być spokojna. No to mówię mu, że maja bałagan i jak mam być spokojna jak mi 30 grudnia pokaże się info, że znowu brakuje mi 800 punktów albo i więcej. Zapewnił, że nic takiego nie będzie, że u nich w systemie mam 6615 i będę goldem i on tą informację przekazuje już dalej i nie wie skad koleżanka z infolinii gold wzięła te dane

I komu teraz wierzyć? Nawet jak mi brakuje te 150 zł to profilaktycznie zrobię zakupy, ale żeby potem nie okazało się znowu, że brakuje nie 150 tylko jeszcze ileś tam. Co za popier....ona firma
masakra ale burdel tam mają trzeba było nagrać rozmowy z infolinią.

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

padłam
a telefon super
amyz jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:15   #4161
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
W SP w Warszawie. Nie wiem do kiedy jest promocja. Cena wyszła taka, bo jest -50% na drugie perfumy. A że kupowałm tacie na święta, to chciałam coś dobrać. Nic innego mnie nie zainteresowało, tylko LVEB edt. Na opakowaniu była cena 329 zł, na półce 249, przy kasie okazało się, że kosztują 230 zł. A że były tańsze niż te tatowe perfumy, to wyszły za połowę ceny, czyli 115 zł.

Weźcie nawet nie straszcie Mam taką samą sytuację. Zrobiłam print screena strony i będę się kłocić.

W ogóle lecicie strasznie, nie mam kiedy Was nadrabiać, bo pracuję tyle, że ledwo stoję. Nie mam nawet ochoty na zakupy. Znaczy jestem chora
Też jestem chyba chora, mam temperaturę

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Właśnie nie wiem, komu wierzyć. Nie mam do nich słów, przecież ja do niech co dzień prawie wydzwaniałam, zapewniali, a jak bym teraz nie zadzwoniła a ta baba ma rację? To bym w błoto wydała te pieniądze na kartę podarunkową? Czy jak? Bo od stycznia to będzie mi sporo sporo więcej brakować, a od lutego to conajmniej 2 tysie.

YouTube
Stary 2015-12-15, 20:16   #4162
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Tymczasem na moim koncie S... "Dokonałaś(-eś) 4 transakcje* i Twoje saldo wynosi 910 punkty.
Pozostało Ci tylko 4 transakcje lub 140 punkty aby otrzymać kolejny kupon rabatowy." - to ile teraz pkt i transakcji trzeba mieć, żeby dostać ten ich marny kupon - 10%?
pingwintastas jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:16   #4163
love1234
Born to shop

Cytat:
Ja czekam na telefon od nich jutro, będzie awantura jak nic, nie ważne czy będą dzwonić z dobrą czy złą wiadomością, swoje powiem, bo taka jestem i inaczej nie potrafię. Niech się konkretnie określą a nie co miesiąc mówią inaczej, albo niech przeszkolą lepiej ludzi i ujednolicą sobie system
Ja boje sie tam dzwonic

Sephoro -F**k off
love1234 jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:18   #4164
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

super ja mam chyba z pół roku xperie m4 wodoodporną, w sumie jeszcze jej nie sprawdzałam w takich warunkach, ale w kontakcie ze śliną przestaje działać moj Marcel kilka razy przetestował przez moją nieuwagę

buahhot jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:19   #4165
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tymczasem na moim koncie S... "Dokonałaś(-eś) 4 transakcje* i Twoje saldo wynosi 910 punkty.
Pozostało Ci tylko 4 transakcje lub 140 punkty aby otrzymać kolejny kupon rabatowy." - to ile teraz pkt i transakcji trzeba mieć, żeby dostać ten ich marny kupon - 10%?
Ze jak ?!

Edytowane przez love1234
Czas edycji: 2015-12-15 o 20:23
love1234 jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:20   #4166
xxxescapismxxx
Pani Pech

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie
KodNazwa produktuIlośćCena
21621Zestaw Neroli159.95 zł
20367Zestaw Quelques Notes d'Amour159.95 zł
N66959Żel do kąpieli i pod prysznic Truskawka1PREZENT
F16326Olejek odbudowujący do włosów1PREZENT
F31495Męska woda toaletowa Cyprys & Grejpfrut1PREZENT
Łączna cena produktów: 119.90 zł
Z Jakim kodem

Aż się golda odechciewa.. pff..

Trzeba chyba zacząć mniejsze firmy które dbają o klienta a nie takie coś..
xxxescapismxxx jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:23   #4167
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Cytat:
Też pracowałam na infolinii, ale jak czegoś nie wiedziałąm, to mówiłam, że nei wiem, albo nie mogę określić. A nie takie gówno ludziom wciskać.

Już w tej chwili jestem taka zła, że bez znczenia, czy mi brakuje, czy nie, ale czuję się tak wykorzystana, a d. ma gówniany program lojalnościowy równie superowe oferty, że chyba przestanę kupować i tu i tu, jeśli mi tego jakoś nie wynagrodzą, to będę się wydzierać.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
NIe wiem, jest jasno w ulotce, że 4, na stronie i chyba w regulaminie też. Mają Ci dać zasrane 10%, bo jak nie, to się stanę rzecznikiem niezadowolonego klienta s

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super ja mam chyba z pół roku xperie m4 wodoodporną, w sumie jeszcze jej nie sprawdzałam w takich warunkach, ale w kontakcie ze śliną przestaje działać moj Marcel kilka razy przetestował przez moją nieuwagę
Jeden z tych xperii był na basenie, późiej został sprzedany, ekhm, nie będę już tłumaczyć... ale nie róbcie tego ze swoimi

YouTube
Stary 2015-12-15, 20:23   #4168
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Też jestem chyba chora, mam temperaturę

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Właśnie nie wiem, komu wierzyć. Nie mam do nich słów, przecież ja do niech co dzień prawie wydzwaniałam, zapewniali, a jak bym teraz nie zadzwoniła a ta baba ma rację? To bym w błoto wydała te pieniądze na kartę podarunkową? Czy jak? Bo od stycznia to będzie mi sporo sporo więcej brakować, a od lutego to conajmniej 2 tysie.
Ja też nie wiem już komu wierzyć, bo wydam te 150 zł a za chwilę mi powiedzą, że znowu ileś tam brakuje, bo system, bo coś.... Niech uzgodnią wspólną wersję i tyle. Od stycznia będzie mi pewnie znowu koło 800 punktów brakowało, po co kupowałam te dziadowskie karty

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Ja boje sie tam dzwonic

Sephoro -F**k off
Nic nie mów, ja mam takie ciśnienie, zaczęłam w domu "mięchem" rzucać, zawsze przeklinam ale teraz to już masakra, chodzę podminowana, aż TŻ zszedł mi z drogi i poszedł naparzać w playstation żeby tylko uniknąć zderzenia

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-12-15, 20:23   #4169
amyz
Chanel Lady

świerzbiły mnie ręce od tygodnia i dziś pod prysznicem przypomniałam sobie że skończył mi się peeling i klikłam zamówienie w Samparze teraz do zamówień za min 15 Euro jest darmowa dostawa do Polski
no i kliknęłam dwa zamówionka o takie:
ORDER
Anti-Aging Discovery Set
45ml

Quantity: 2 24,00 €

Street A Peel 2.5 ml
Quantity: 1 FREE

Nocturnal Line-Up Mask 2.5 ml

Vivid Radiance Serum 2.5 ml

i za niecałe 210 zł mam 60 ml peelingu + 60 ml kremu + 60 ml serum + 6 miniatur
amyz jest offline  
Stary 2015-12-15, 20:24   #4170
201606201234
Konto usunięte

Obstawiam ze ta baba na infolinii golda jest niedoinformowana albo jest nowa. Ja jak mi się złoty suwak pojawił juz miałam odpowiedz od nich ze jest Gold. To się liczy ten suwak właśnie a nie jakieś z d. wzięte obliczenia.
201606201234 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości