Po wizycie u fryzjera :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-24, 17:14   #1
lorinka
Rozeznanie

Po wizycie u fryzjera :/

właśnie wróciłam od fryzjera. Powiedziałam, że chcę je podciąć trochę i pocieniować bo są cieniutkie. No to fryzjerka podcięła mi je tak, że w najkrótszych miejscach na czubku głowy mają gdzieś 10 cm, podczas gdy przed ścięciem były za ramiona :/. Nie podoba mi się to wcale... co prawda, jest ich teraz jakby trochę więcej, trochę... ale są za krótkie! z tyłu do ramion, a z przodu takie krótkie. podoba mi się tylko grzywka do nosa, taka na bok, ale reszta jest beznadziejna . nie wiem nawet jak się uczesać żeby wyglądać po ludzku.... i boję się jutrzejszej reakcji koleżanek na mój widok.. będą się cieszyć że tak beznadziejnie wyglądam...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 17:49   #2
Versa
Raczkowanie

GG do Versa
Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

Wklej fotkę może coś ci poradzimy
ps. na pewno nie jest tak źle, tylko jesteś jeszcze nieoswojona ze swoją nową fryzurką
Versa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 19:34   #3
lorinka
Rozeznanie

nie mam jak wkleić fotki w każdym razie przed fryzjerem wyglądałam tak jak na załączonej fotce, no może miałam bardziej zniszczone włoski... a teraz mam włosy z tyłu do ramion, a z przodu krótkie. Dziwnie tak...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

Edytowane przez lorinka
Czas edycji: 2006-01-16 o 19:31
Stary 2005-11-24, 19:54   #4
szponciak
Raczkowanie

lorinka nie martw sie, niech sie smieja, to bedzie swiadczyc tylko o ich glupocie, a wlosy mozesz jakos zwiazac, te co beda wystawac podpiac wsuwkami i bedzie dobrze
szponciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:02   #5
dag_mar
Raczkowanie

Skandal! Pod sąd fryzjerkę! Ona nie wie że każda kobieta powinna mieć długie włosy, bo krótkowłosa kobieta nie jest kobietą!
dag_mar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:08   #6
diamelen
mała księżniczka

wiesz co? staralam sobie ciebie wyobrazic w krotszych wloskach, i wydaje mi sie ze fryzurka powinna nabrac swiezosci, z reszta wlosy szybciej odrosna i beda zdrowsze, ale to ze fryzjerka postapila zle robiac cos czego nie chcialas to sie zgadzam...Buziaki

diamelen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:14   #7
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

dag_mar, czy masz w zanadrzu inne, równie inteligentne i poparte konkretami argumenty?
Lukrecja_Borgia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:23   #8
xanka
Zadomowienie

GG do xanka
Cool Dot.: Po wizycie u fryzjera :/

Cytat:
Napisane przez dag_mar
Skandal! Pod sąd fryzjerkę! Ona nie wie że każda kobieta powinna mieć długie włosy, bo krótkowłosa kobieta nie jest kobietą!

"ciekawa" teoria.. to kim jest w takim razie krótkowłosa kobieta ?

niejedna kobieta wygląda dużo bardziej kobieco w krótkiej fryzurce ,niż w długich smutnych "strąkach"

Muszę edytować.. że też dałam się wciągnąć w tę dyskusję

jak to dag_mar pisała w innym poście :
Cytat:
Napisane przez dag_mar
Bo ścięcie włosów to olbrzymia frajda. I do tego kapitalna zabawa swoją kobiecością i zmiennością...

Edytowane przez xanka
Czas edycji: 2005-11-24 o 20:33 Powód: troll
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 20:45   #9
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

A ja myślę, że to jakaś obsesja
Cytat:
Napisane przez dag_mar
Nie dodałaś zdjęcia, ale na tej podstawie namawiam Cię żebyś nie ścinała włosów. Długie są bardziej kobiece. Wszystkim facetom się podobają długie. Jedna znana gwiazda TV ścięła włosy i nie poznał jej własny proboszcz!

(...)
Krótkie włosy noszą mężczyźni (dba o to między innymi wojsko!!!), a kobiety powinny nosić długie. Stąd namawiam, żebyś włosy zapuściła. Nie od dziś wiadomo, że takie są znacznie bardziej kobiece
(...)
Radzę szczerze i staram się być w swoich poradach oryginalna. Unikam sztampy
Lukrecja_Borgia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 21:08   #10
ila78
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
A ja myślę, że to jakaś obsesja

to jakis żart?.. te wypowiedzi o krótkich włosach sa wręcz smieszne ..
ila78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 21:26   #11
szponciak
Raczkowanie

kazda wypowiedz da_gmar, czy jak tej pani jest tyczy sie nie scinania wlosow- prosze pani- prosze sobie miec dlugie wlosy, ale nie narzucac swojego zdania innym oraz wprawiania w gorszy nastroj dziewczyny niezadowolonej ze sciecia,,,,
lorinka- wlosy odrosna, ja mialam scinane miesiac temu, byla to tragedia, poniewaz zle dobralam sobie fryzurke, teraz myje wlosy olejkiem rycynowym, moja psychika dziala i mam wrazenie, ze rosna szybciej co korzystkie wplywa na moje samopoczucie
szponciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 21:46   #12
Little_Shee
Zadomowienie

mimo że też lubię dłuższe włosy (lepiej sie w nich czuję i wyglądam) to bardzo mi się podobaja krótkie fryzurkim, a stwierdzenie że kobieta w krótkich włosach to nie kobieta jest śmieszne!! dążąc za Twoim tokiem rozumowania to kobieta w spodniach też jest wybrykiem natury!!

w takim razie jesli nie jest kobieta ani też mężczyzna (nie ma siusiaka ) to czym jest??

Lorinka nie przejmuj się tylko posiedz troche przed lustrem i pobaw sie włosami, zobacz w jakim uczesaniu wyglądasz najkorzystniej, do każdej fryzurki trzeba się przyzwyczaić <cmok>

moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:28   #13
ma-li-na
Zadomowienie

Lorniko nie martw sie włoski odrosną teraz jest juz zimno wiec włooz czapeczke i po kłopocie a wiosna bedziesz sie juz z tego smiac a co to ciebie dag mar to nie mam juz pytan

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:59   #14
Cestia
Zakorzenienie

Hehe dziewczyny... wypowiedź dag_mar to prowokacja, wystarczy poczytać kilka wcześniejszych wątków żeby wiedzieć, że dziewczyna kłóci się z każdym kto napisze coś złego o krótkich włoskach. Moim zdaniem jej wypowiedź była poprostu ironiczna

A co do Ciebie lorinka, nie przejmuj się włoski zawsze można spiąć zanim troszeczke nie odrosną. Pokombinuj z wsuweczkami, gumkami itp. A w ogóle, może troszke przesadzasz? My kobietki jesteśmy przewrażliwione Pozdrawiam
Cestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 13:04   #15
lorinka
Rozeznanie

hehe co do dag_mar - ja nie mam krótkich włosów, napisałam tylko że są jak dla mnie za krótkie, bo przedtem miałam długie i poniszczone . są pod spodem prawie do ramion, a z wierzchu za krótkie.
W szkole fryzurka koleżankom się podobała, kupiłam też jakieś wsuwki żeby wyglądać po ludzku... No to teraz tylko czekać aż odrosną i .... nigdy więcej fryzjera. Albo przynajmniej tej fryzjerki u której byłam. Ehh... :/
Mam jeszcze pytanko, jak najlepiej ułożyć włosy żeby były takie roztrzepane? Bo te moje z tyłu tworzą dwie warstwy, które różnią się bardzo długością (tak z 10 cm różnicy, pewnie będzie to głupio wyglądać przy odrastaniu... ;/) i pomyślałam, że rozrzepane by były fajne .
Dzięki, jesteście kochane

Stary 2005-11-25, 13:09   #16
prowokacja17
Zadomowienie

GG do prowokacja17

ja mam podobnie sciete włoski jak Ty I układam je na gruba szczotke ,a po umyciu wcieram żel prostujacy z goldwella (polecam ) mam włosy falowane i troche mi sie skrecają ale po tych zabiegach napewno mniej

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości