Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-31, 08:55   #3061
Rotkohl
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzień dobry

Ile siedzicie mniej więcej z czarną glamglow? uskuteczniam od rana intensywne spa
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-31, 08:58   #3062
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Za mnie denkuje facet, dzisiaj wypsikal na pościel całą jakąś próbkę taka psikana 2ml i czuć oj czuć
Liczy się jako denko?

A co z tą metorytkowa nie tak? Chciałam próbować bo to niby jako serum jest na stronie.. nie warto?

pewnie że się liczy denko to denko

a co do bazy to mówimy o tej: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...ng-primer.html
mnie zapycha strasznie wiec nie mogę jej używać częściej niż raz na dwa tygodnie Aniyam też z niej nie zadowolona. Jeżeli chcesz, to mogę Ci podesłać odlewkę to sobie wypróbujesz
amyz jest offline  
Stary 2015-12-31, 08:58   #3063
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam Camel Coat . To jest bardzo ładny kolor, sam w sobie. Coś pomiędzy dość jasnym chłodnym beżem a szarością. W sumie nie używam go często, bo nie mam na niego pomysłu, ale wg mnie warto go mieć.
Ja się zakochałam w tym zestawie kolorystycznym Paint Potów i w związku z tym nabyłam wszystkie trzy . Perky też polecam
Dziękuję Może będzie mi pasował w takim razie.

Z zalinkowanego zestawu będę mieć Stormy Pink, ale Perky to kompletnie nie mój kolor Najbardziej się cieszę na te jasne Paint Poty, bo ostatnio lubię jasne oko (najczęściej z kreską) do mocniejszych ust

Kupiłam wczoraj w Naturze najjaśniejszy pisaczek do brwi z Catrice 020 i jest całkiem niezły. Można nakładać po ciemku, bo jest dość delikatny, a jednak zagęszcza brwi. No i kolor jest chłodny - to duży plus dla mnie
Mam też ciemniejszy kolor 030, ale z nim muszę uważać, bo łatwo o "Breżniewa" i nienaturalny wygląd. Lepszy jest za to do dorysowywania pojedynczych brakujących włosków, ale i tak lekką ręką trzeba to robić.
neath jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:04   #3064
amyz
Chanel Lady

w S na wyprzedaży szału nie ma kuszą mnie tylko helenkowe zestawy ale przecenione są marne 20 %
miałyście ten zapach?
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P1599048
fajny? jak lubię zapachy CK i Escady, Manifesto YSL i Modern Muse La Rouge EL to mi się spodoba czy nie bardzo

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ile siedzicie mniej więcej z czarną glamglow? uskuteczniam od rana intensywne spa
ja tak ok 15 minut z nią siedzę najpierw, podczas nakładania robię nią peeling przez ok 2 minuty, potem 15 minut ją trzymam na twarzy i podczas zmywania jeszcze raz robię peeling

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Pani zapakowała zakupy do foliowej siateczki, "reklamówczeki" znaczy się, wręczyła mi ze sztucznym uśmiechem, była wyraźnie znudzona i zirytowana kolejką klientów, nie powiedziała ani dobry wieczór ani dobranoc... a w siateczce oprócz MACa był tylko paragon nic, tylko do D. na zakupy

Ale ja już przyzwyczajona do takiego obrotu spraw - w S. ostatnio zrobiłam zakupy za prawie 400zł, dałam urodzinowy kupon na cienie i 2 x punkty i dostałam 2 erisy 50+, 1 pat&rub i 1 samoopalacz cienie też także ten no, ja chyba nie wyglądam na szacowną damę i dobrą klientkę
to poszalały z próbkami ale to zawsze tak jest podczas wyprzedaży
amyz jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:08   #3065
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Mam Hakuro H70 i bardzo polecam
Dziękuję A cienie jakim blendujesz?

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
super wyglądasz za rok też będę tak wyglądać
Ja postaram się wyglądać lepiej, bo w maju biorę ślub

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Denko super

Super

Aaaale denkoSuper!
Dziewczyny brawo!
Ja z moim to się chowam przy Was. I jeszcze nie zbierałam małych próbek. Ale za to w kremach do rąk pobiję wszystkich

Pięknie wyglądasz

Pięknie!
Pfff i po co Ci ta koszulka wyszczuplająca? Super laska jesteś!
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:09   #3066
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w S na wyprzedaży szału nie ma kuszą mnie tylko helenkowe zestawy ale przecenione są marne 20 %
miałyście ten zapach?
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P1599048
fajny? jak lubię zapachy CK i Escady, Manifesto YSL i Modern Muse La Rouge EL to mi się spodoba czy nie bardzo

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

ja tak ok 15 minut z nią siedzę najpierw, podczas nakładania robię nią peeling przez ok 2 minuty, potem 15 minut ją trzymam na twarzy i podczas zmywania jeszcze raz robię peeling

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

to poszalały z próbkami ale to zawsze tak jest podczas wyprzedaży
czyli czas zmwać, mam nadzieję że mi twarzy nie wypali
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:11   #3067
amyz
Chanel Lady

Cytat:
czyli czas zmwać, mam nadzieję że mi twarzy nie wypali
na pewno nie
amyz jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:12   #3068
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wow, koneser ?!

Które zamówiłaś? Zastanawiam się nad Painterly - ktoś ma, jakie wrażenia?
Lubi malować i niestety zwraca uwagę na takie szczegóły Ale czasem mi pomaga i mogę go zapytać o milion babskich spraw związanych z kolorem itp. A że po pracy pomaga ojcu w warsztacie samochodowym i maluje auta, to wczoraj zaciągnęłam go, żeby mi lakier hybrydowy ściągnął z paznokci. A jak mi zmatowił płytkę, ho ho Później poprawiał paznokcie, które ja sama matowiłam u jednej ręki i jeszcze mi się dostało, że chyba jestem ślepa, bo w kilku miejscach nie jest zmatowione

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ruszyła wyprzedaż w Sephorze online
Niestety żadne kody nie łączą się.
Nie zdążyłam kliknąć jednego produktu z kolorówki i zamiast 30% rabatu działa tylko wyprzedażowe 20%

Są przecenione sephorowe błyszczyki, które polecała Poziomka.

Wróciły na wyprzedaż patyczki kosmetyczne.

Pojawił się zapach limitowany Angela http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...etowa/P2138027
Never chyba Ty go zachwalałaś, czy to również jest "majtkozdzierca" Jak z trwałością (na KWC różnie piszą), czy lepiej Narciso For Her ?
Uwielbiam ten zapach Jest naprawdę boski i jestem w nim zakochana
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:16   #3069
AnoIi
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny!
Ciekawe czy D wrzuci dziś nowy prezent tygodnia albo ofertę miesiąca

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:20   #3070
cosmetix
Makeup challenge winner

Obniżyli cenę palet na 89,90zł Sephora szkatułkowych,które już są dawno wykupione. Takie mydlenie oczu klientom. A ta, którą chcę wciąż bez zniżki.

Któraś testowała te sephorowe błyszczyki w różdżce? Mają jakieś aplikatury?

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-31 o 09:39
cosmetix jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:22   #3071
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Cześć dziewczyny!

coś już wrzucili
https://www.douglas.pl/douglas/index_plc0800.html

mam nadzieję ze to tylko sylwestrowy żart z ich strony

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Anoli chciałaś prezent tygodnia i już jest
amyz jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:25   #3072
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
moje grudniowe denko
robi wrażenie
Cytat:
mam dokładnie tak samo jak Ty w przyszłym roku kupuję tylko potrzebne szanele i jak będzie na promocji -50% Guerlainowe Abeille Royale to też
Akurat ale przyłączam się do postanowienia. Tylko czemu przeszukuję wyprzedaż w S.
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Nie mam nawet chwilki, żeby Was dzisiaj poczytać

Ale dla fanek MACa ze Śląska mam info - w Douglasie w SCC jest zniżka na szminki, cienie i lakiery
Czytałam gdzieś, że tylko Katowice nie zrobiły zniżki na szminki MAC, ale dzisiaj coś sie widać zmieniło
Anulowałam przed chwilką zamówienie z Heroine i Pink Plaid - bo se stacjonarnie wzięłam
Potwierdzam, wchodzi zniżka a gratis dziki tłum. Próbek niet, za to piękne zachowanie sprzedawczyń. Jak zapytałam o coś usłyszałam cytuję: co? także takie tam standardy, luksusy, za własne pieniądze. W ostatni dzień wykorzystywałam kupon 40zł Chciałam spróbować w końcu podkład StudioFix i wzięłam NW15 czy on będzie różowe tony wybijał? NC15 mi się za jasny wydawał
Malinum jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:30   #3073
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
pewnie że się liczy denko to denko

a co do bazy to mówimy o tej: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...ng-primer.html
mnie zapycha strasznie wiec nie mogę jej używać częściej niż raz na dwa tygodnie Aniyam też z niej nie zadowolona. Jeżeli chcesz, to mogę Ci podesłać odlewkę to sobie wypróbujesz
A ja mówiłam nie kupujcie tego szajsu to biednej Never nikt nie słuchał : brzydal:.

Witam z rana .

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
robi wrażenie

Akurat ale przyłączam się do postanowienia. Tylko czemu przeszukuję wyprzedaż w S.

Potwierdzam, wchodzi zniżka a gratis dziki tłum. Próbek niet, za to piękne zachowanie sprzedawczyń. Jak zapytałam o coś usłyszałam cytuję: co? także takie tam standardy, luksusy, za własne pieniądze. W ostatni dzień wykorzystywałam kupon 40zł Chciałam spróbować w końcu podkład StudioFix i wzięłam NW15 czy on będzie różowe tony wybijał? NC15 mi się za jasny wydawał
Może wybijać niestety. NC15 z pro longa jest ciemniejsze.

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:31   #3074
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Dziewczynki to jakie pędzle do cieni sobie kupić?
Weszłam na mintishop w Hakuro i tam jest tyle pędzli, które służą do tego samego, np. do rozcierania i nie wiem, czym się różnią?
Są po 29,90 i po 18,50 i oba są do rozcierania? Jestem zielona
Ile takich podstawowych powinnam mieć?
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:31   #3075
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Cześć dziewczyny!

Kupiłam ten Corsodyl ale w stężeniu 0,2 % b 0,1 % nie było, podobno ten silniejszy, ból w ogóle nie ustępuje .

Stary 2015-12-31, 09:32   #3076
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
coś już wrzucili
https://www.douglas.pl/douglas/index_plc0800.html

mam nadzieję ze to tylko sylwestrowy żart z ich strony

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Anoli chciałaś prezent tygodnia i już jest
Rzeczywiście żarciki się ich trzymają na koniec roku. Nic ciekawego

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja mówiłam nie kupujcie tego szajsu to biednej Never nikt nie słuchał : brzydal:.

Witam z rana .

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Może wybijać niestety. NC15 z pro longa jest ciemniejsze.

Never jak zdrówko?

AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:33   #3077
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki to jakie pędzle do cieni sobie kupić?
Weszłam na mintishop w Hakuro i tam jest tyle pędzli, które służą do tego samego, np. do rozcierania i nie wiem, czym się różnią?
Są po 29,90 i po 18,50 i oba są do rozcierania? Jestem zielona
Ile takich podstawowych powinnam mieć?
Do rozcierania to przynajmniej ze 2 weź, ja mam Hakuhodo tez do rozcierania, a z Zoevy mój ulubieniec to numerek 227

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Rzeczywiście żarciki się ich trzymają na koniec roku. Nic ciekawego

Never jak zdrówko?

O widzisz jak o sobie nawzajem pomyślałysmy . Napisałam post wyżej .

Stary 2015-12-31, 09:33   #3078
Rotkohl
Zakorzenienie

Już mam od rana humor zepsuty Przyszły mi właśnie buty z Zalando, a że u rodziców jestem to od razu mama przyleciała co to co to i jak zobaczyła markę to już się komentarze zaczęły Wyszła tylko i dalej komentuje "to sie nazywa biedny student, torebki Korsa, buty Korsa itp " .Odechciało mi się już tych butów szczerze mówiąc...

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
extra jest

ja mam jeszcze zagwozdkę w jednej tak wyglądam a jeszcze druga na oku, ale foto nie mam
Super wyglądasz Widzę same laski na tym wątku

Czy ta sukienka ma odkryte plecy i jest z asosa?

Cytat:
Lubi malować i niestety zwraca uwagę na takie szczegóły Ale czasem mi pomaga i mogę go zapytać o milion babskich spraw związanych z kolorem itp. A że po pracy pomaga ojcu w warsztacie samochodowym i maluje auta, to wczoraj zaciągnęłam go, żeby mi lakier hybrydowy ściągnął z paznokci. A jak mi zmatowił płytkę, ho ho Później poprawiał paznokcie, które ja sama matowiłam u jednej ręki i jeszcze mi się dostało, że chyba jestem ślepa, bo w kilku miejscach nie jest zmatowione
Nic się przed nim nie ukryje

Cytat:
na pewno nie

ufff mam twarz ale w sumie nie wiem czy zadziałała bo nawet nie wiem co ona ma robić

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Obniżyli cenę palet na 89,90zł Sephora szkatułkowych,które już są dawno wykupione. Takie mydlenie oczu klientom. A ta, którą chcę wciąż bez zniżki.
Właśnie miałam pisać po co to zagranie, bo przecenili szminki mini MJ i zestaw too faced mini tusz i bronzer, a ich już jakiś czas nie ma
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:35   #3079
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Do rozcierania lubię też Maestro 480. Pędzelków typowych kulek nie lubię.

Stary 2015-12-31, 09:35   #3080
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Kupiłam ten Corsodyl ale w stężeniu 0,2 % b 0,1 % nie było, podobno ten silniejszy, ból w ogóle nie ustępuje .

O akurat pytałam o zdrowie. Telepatia. Never moim zdaniem powinnaś iść do lekarza. To już 3 dzień, nie ma na co czekać!

AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:36   #3081
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Do rozcierania to przynajmniej ze 2 weź, ja mam Hakuhodo tez do rozcierania, a z Zoevy mój ulubieniec to numerek 227

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

O widzisz jak o sobie nawzajem pomyślałysmy . Napisałam post wyżej .
W mintishop Zoeva 227 niedostępny póki co
A to bez znaczenia jakie, byle pisało, że do rozcierania? Bo w tych hakuro jest tak dużo do rozcierania.
Akurat nie wiem czemu uczepiłam się hakuro. Ale jakby była ta Zoeva to bym wzięła.
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:36   #3082
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Witam z rana .

--------
teraz już zawsze będziemy Cię słuchać idz może dzisiaj do lekarza z tym bólem bo inaczej dopiero w poniedziałek będziesz mieć okazję. A po co się męczyć tyle dni
amyz jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:38   #3083
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
O akurat pytałam o zdrowie. Telepatia. Never moim zdaniem powinnaś iść do lekarza. To już 3 dzień, nie ma na co czekać!

To już 5 albo 6 dzień bo bóle się zaczęły wcześniej . Teraz czuję, że mi lewa strona twarzy zaczyna drętwiec. Wzięłam wczoraj Ibuprom to ból przy przełykaniu zmniejszył się ale nie wiem do jakiego lekarza iść laryngologa czy stomatologa bo dalej nie wiem od czego to.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
W mintishop Zoeva 227 niedostępny póki co
A to bez znaczenia jakie, byle pisało, że do rozcierania? Bo w tych hakuro jest tak dużo do rozcierania.
Akurat nie wiem czemu uczepiłam się hakuro. Ale jakby była ta Zoeva to bym wzięła.
A pokaż linkami może to coś się znajdzie .

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
teraz już zawsze będziemy Cię słuchać idz może dzisiaj do lekarza z tym bólem bo inaczej dopiero w poniedziałek będziesz mieć okazję. A po co się męczyć tyle dni

Pójdę, pójdę ale teraz to i tak nie mam jak bo Sylwester i takie tam .

Stary 2015-12-31, 09:42   #3084
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Już mam od rana humor zepsuty Przyszły mi właśnie buty z Zalando, a że u rodziców jestem to od razu mama przyleciała co to co to i jak zobaczyła markę to już się komentarze zaczęły Wyszła tylko i dalej komentuje "to sie nazywa biedny student, torebki Korsa, buty Korsa itp " .Odechciało mi się już tych butów szczerze mówiąc...

ufff mam twarz ale w sumie nie wiem czy zadziałała bo nawet nie wiem co ona ma robić

współczuję ale moja matka też tak czasem zrzędzi. Trzeba olać po prostu

masz wyglądać jak gwiazda hollyłódu ona chyba rozświetlać, przywracać blask przed imprezą
taki szybki tiuning facjaty

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:

to samo uważam Never! do kolejki marsz!

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
To już 5 albo 6 dzień bo bóle się zaczęły wcześniej . Teraz czuję, że mi lewa strona twarzy zaczyna drętwiec. Wzięłam wczoraj Ibuprom to ból przy przełykaniu zmniejszył się ale nie wiem do jakiego lekarza iść laryngologa czy stomatologa bo dalej nie wiem od czego to.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------
.
ja obstawiam że to świnka
amyz jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:42   #3085
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Ja szukam na mintishop i akurat wlazłam w hakuro, bo się na pędzlach nie znam.
Wkleję link do wszystkich hakuro, bo jakbym zaczęła wklejać wszystkie to trochę za dużo by było

http://mintishop.pl/pol_m_PEDZLE_Hakuro-222.html

W ogóle wiecie, że dziś idę na sylwestra, a jutro o 10 na remanent do wujka do sklepu, bo co roku pomagam Ale się wyśpię, że ho ho
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:43   #3086
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:

Never! Idź do laryngologa! On znieczuli Ci gardło i zajrzy co tam masz. Po co się tyle męczyć? Taka wizyta długo nie trwa. Nie masz u siebie jakiegoś luxmedu czy innej przychodni? Umówią Cię na godzinę i dużo czasu nie stracisz.

AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:44   #3087
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

to samo uważam Never! do kolejki marsz!

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

ja obstawiam że to świnka

Jest tu na sali jakis doktór ? . Trzeba mnie przebadać i to już

Stary 2015-12-31, 09:44   #3088
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Do rozcierania lubię też Maestro 480. Pędzelków typowych kulek nie lubię.
A do czego służą kulkowe
Patrzyłam na te maestro, to pod tym numerkiem kryją się pędzle o dwóch różnych średnicach
Może ja na jakiś kurs o pędzlach się wybiorę
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:44   #3089
love1234
Born to shop

[QUOTE=Rotkohl;53956266]Już mam od rana humor zepsuty Przyszły mi właśnie buty z Zalando, a że u rodziców jestem to od razu mama przyleciała co to co to i jak zobaczyła markę to już się komentarze zaczęły Wyszła tylko i dalej komentuje "to sie nazywa biedny student, torebki Korsa, buty Korsa itp " .Odechciało mi się już tych butów szczerze mówiąc...

Nie przejmuj się, szkoda psuć sobie humoru z takiego powodu. Ja często spotykam się z takim zachowaniem w pracy, komentarze typu :zobacz tą, ubrana lepiej niż nasza dyrektorka, czy tobie nagroda nie jest potrzebna bo i tak masz kasę. Olewam to

Never, Ty nasza ekspertko od perfum i dobrego humoru- marsz do lekarza
Stary 2015-12-31, 09:44   #3090
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Patrzcie co znalazłam na innym wątku
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1225

Czyli wychodzi na to, że pomadki MAC można dorwać ze zniżką w stacjonarnym D
Paulincia1234 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości