Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-31, 09:46   #3091
Magdalena___
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Obniżyli cenę palet na 89,90zł Sephora szkatułkowych,które już są dawno wykupione. Takie mydlenie oczu klientom. A ta, którą chcę wciąż bez zniżki.

Któraś testowała te sephorowe błyszczyki w różdżce? Mają jakieś aplikatury?
Maja, kazdy z nich ma maly pedzelek taki gabeczkowy - cos w stylu tych ktore byly w blyszczykach zelowych S do torby plazowej.
Generalnie nic specjalnego, na pewno tego nie potrzebujesz
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:46   #3092
AnoIi
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
współczuję ale moja matka też tak czasem zrzędzi. Trzeba olać po prostu

masz wyglądać jak gwiazda hollyłódu ona chyba rozświetlać, przywracać blask przed imprezą
taki szybki tiuning facjaty

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

to samo uważam Never! do kolejki marsz!

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

ja obstawiam że to świnka

Nie sądzę. Przy śwince powinna być gorączka.
Never może coś Ci się wbiło? Ja miałam kiedyś ość w gardle. Z dnia na dzień bolało bardziej. Zdecydowanie idź do lekarza!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:46   #3093
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki to jakie pędzle do cieni sobie kupić?
Weszłam na mintishop w Hakuro i tam jest tyle pędzli, które służą do tego samego, np. do rozcierania i nie wiem, czym się różnią?
Są po 29,90 i po 18,50 i oba są do rozcierania? Jestem zielona
Ile takich podstawowych powinnam mieć?
2 do rozcierania to podstawa
z Hakuro do rozcierania jest dobry h79, nie wiem czemu jest opisany jako do nakłądania cienia(choć sprawdza sie i tak). nie polecam h77, mnie strasznie to włosie kłuje i nie jestem jedyną osobą, która tak o tym pędzlu mówi.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
robi wrażenie

Akurat ale przyłączam się do postanowienia. Tylko czemu przeszukuję wyprzedaż w S.

Potwierdzam, wchodzi zniżka a gratis dziki tłum. Próbek niet, za to piękne zachowanie sprzedawczyń. Jak zapytałam o coś usłyszałam cytuję: co? także takie tam standardy, luksusy, za własne pieniądze. W ostatni dzień wykorzystywałam kupon 40zł Chciałam spróbować w końcu podkład StudioFix i wzięłam NW15 czy on będzie różowe tony wybijał? NC15 mi się za jasny wydawał
różowe tony bedą wybijać. Czemu nc20 nie mogłaś wziąść skoro nc15 za jasny?
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:46   #3094
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Ja szukam na mintishop i akurat wlazłam w hakuro, bo się na pędzlach nie znam.
Wkleję link do wszystkich hakuro, bo jakbym zaczęła wklejać wszystkie to trochę za dużo by było

http://mintishop.pl/pol_m_PEDZLE_Hakuro-222.html

W ogóle wiecie, że dziś idę na sylwestra, a jutro o 10 na remanent do wujka do sklepu, bo co roku pomagam Ale się wyśpię, że ho ho
To może ten http://mintishop.pl/product-pol-1184...ia-cieni-.html chociaż jak dla mnie one wszystkie ujowe, wielkie jakieś takie .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:46   #3095
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja mówiłam nie kupujcie tego szajsu to biednej Never nikt nie słuchał : brzydal:.

Witam z rana .

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Może wybijać niestety. NC15 z pro longa jest ciemniejsze.
dzękuję bardzo, to muszę wymienić. Jeśli brałam go z bonem nie będzie problemu z wymianą? Swoją drogą straszna przepaść między NC15 a NC20
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Już mam od rana humor zepsuty Przyszły mi właśnie buty z Zalando, a że u rodziców jestem to od razu mama przyleciała co to co to i jak zobaczyła markę to już się komentarze zaczęły Wyszła tylko i dalej komentuje "to sie nazywa biedny student, torebki Korsa, buty Korsa itp " .Odechciało mi się już tych butów szczerze mówiąc...

Super wyglądasz Widzę same laski na tym wątku

Czy ta sukienka ma odkryte plecy i jest z asosa?

Nic się przed nim nie ukryje

ufff mam twarz ale w sumie nie wiem czy zadziałała bo nawet nie wiem co ona ma robić

Właśnie miałam pisać po co to zagranie, bo przecenili szminki mini MJ i zestaw too faced mini tusz i bronzer, a ich już jakiś czas nie ma
Skąd ja znam to gadanie chociaż kilka dobrych lat na swoim, a i tak się nasłucham

Sephora jak zawsze na straży tytułu mistrza wyprzedaży A dziewczyny same laseczki, to Wam trochę pasztetowej swoją osobą na wątek wprowadzę
Malinum jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:47   #3096
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
z Hakuro do rozcierania jest dobry h79, nie wiem czemu jest opisany jako do nakłądania cienia(choć sprawdza sie i tak). nie polecam h77, mnie strasznie to włosie kłuje i nie jestem jedyną osobą, która tak o tym pędzlu mówi.

Też właśnie na ten H79 zerknęłam i fajny się wydaje . Do rozcierania z Hakuro chyba nie mam żadnego pędzla.

Stary 2015-12-31, 09:47   #3097
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:

Nc20 za ciemny
Malinum jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:49   #3098
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Never! Idź do laryngologa! On znieczuli Ci gardło i zajrzy co tam masz. Po co się tyle męczyć? Taka wizyta długo nie trwa. Nie masz u siebie jakiegoś luxmedu czy innej przychodni? Umówią Cię na godzinę i dużo czasu nie stracisz.

Nie mam, ja nawet ubezpieczenia nie mam wiec musialabym się prywatnie zapisywać.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Nc20 za ciemny
A pro longwear NC15? Jest ciemniejszy od Studio Fixa NC15.

Stary 2015-12-31, 09:49   #3099
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
A do czego służą kulkowe
Patrzyłam na te maestro, to pod tym numerkiem kryją się pędzle o dwóch różnych średnicach
Może ja na jakiś kurs o pędzlach się wybiorę
Poogladaj sobie jakies filmiki na youtube - polecam recenzje konkretnych pedzli, np. wyszukaj zestaw do oczy Zoeva, moze Real Techniques itp.

Kazda z nas kiedys zaczynala, niczym sie nie przejmuj
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:51   #3100
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Maja, kazdy z nich ma maly pedzelek taki gabeczkowy - cos w stylu tych ktore byly w blyszczykach zelowych S do torby plazowej.
Generalnie nic specjalnego, na pewno tego nie potrzebujesz
OK. Dzięki.W takim razie chyba zamówię tylko paletę,choć nie tę,na którą liczyłam. Z notatnikowej tylko połowa mi się przyda. Szkoda, że nie wchodzi na to żaden kod

Dla początkujących pędzlomaniaczek wklejam real photo Hakuro i Sigma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pędzle4.jpg (135,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle1.jpg (130,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle3.jpg (138,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle2.jpg (121,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle6.jpg (66,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pędzle5.jpg (104,4 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-31 o 10:03
cosmetix jest offline  
Stary 2015-12-31, 09:54   #3101
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Jest tu na sali jakis doktór ? . Trzeba mnie przebadać i to już
Na telefonie i tak nie widzę obrazków
Never! Słuchaj się starszych!

[QUOTE=love1234;53956376]
Cytat:
Już mam od rana humor zepsuty Przyszły mi właśnie buty z Zalando, a że u rodziców jestem to od razu mama przyleciała co to co to i jak zobaczyła markę to już się komentarze zaczęły Wyszła tylko i dalej komentuje "to sie nazywa biedny student, torebki Korsa, buty Korsa itp " .Odechciało mi się już tych butów szczerze mówiąc...

Nie przejmuj się, szkoda psuć sobie humoru z takiego powodu. Ja często spotykam się z takim zachowaniem w pracy, komentarze typu :zobacz tą, ubrana lepiej niż nasza dyrektorka, czy tobie nagroda nie jest potrzebna bo i tak masz kasę. Olewam to

Never, Ty nasza ekspertko od perfum i dobrego humoru- marsz do lekarza

O, u mnie podobnie z tymi nagrodami. Też to olewam! Nie znoszę jak ktoś komuś do portfela zagląda!

AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:00   #3102
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:

masz wyglądać jak gwiazda hollyłódu ona chyba rozświetlać, przywracać blask przed imprezą
taki szybki tiuning facjaty [COLOR="Silver"]
I tym sposobem ciuaty box z D. zapewni mi dzisiejszej nocy twarz z żurnala
Cytat:
Nie mam, ja nawet ubezpieczenia nie mam wiec musialabym się prywatnie zapisywać.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

A stomatolog chociaż żeby zerknął? Za samo patrzenie za wizytę skasować nie powinien.

Ja się kompletnie na MACu nie znam chciałam bon na 40zł wykorzystać, a muszę uzupełnić zapasy podkładów. Pro longwear dla mieszańca się nada?
Malinum jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:03   #3103
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:

Prywatnie to też jakieś rozwiązanie. Zapytaj wujka google. Jesteś z Białegostoku? (Nie wiem czy dobrze pamiętam, na tel mam ograniczone info). Wpisałam w wyszukiwarkę i wyskoczyły mi poradnie Eskulap. Coś znajdziesz.

AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:04   #3104
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

A stomatolog chociaż żeby zerknął? Za samo patrzenie za wizytę skasować nie powinien.

Ja się kompletnie na MACu nie znam chciałam bon na 40zł wykorzystać, a muszę uzupełnić zapasy podkładów. Pro longwear dla mieszańca się nada?
Zerknąć to i ja zerkałam i nic tam nie ma, tutaj chyba jakieś rtg byłoby potrzebne co by zobaczyć czy z korzeniem np. wszystko ok bo zadnej opuchlizny czy zaczerwienienia w środku nie ma. Ehh całe życie pod górke . Pro longwear nada się dla cery mieszanej chociaż ja go nie miałam nigdy .

Stary 2015-12-31, 10:05   #3105
Malinum
Zakorzenienie

Jak coś do dzisiaj działa jeszcze kod na wszystko -15% do ESephoryPAY15BACK niestety nie łączy się z wyprzedażą.
Malinum jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:05   #3106
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Prywatnie to też jakieś rozwiązanie. Zapytaj wujka google. Jesteś z Białegostoku? (Nie wiem czy dobrze pamiętam, na tel mam ograniczone info). Wpisałam w wyszukiwarkę i wyskoczyły mi poradnie Eskulap. Coś znajdziesz.

Dobrze pamiętasz ale ja dziś i tak nie pójdę no .

Stary 2015-12-31, 10:10   #3107
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
Dobrze pamiętasz ale ja dziś i tak nie pójdę no .

Babo jedna Ty! uparta!
Ok, rozumiem, ja też chodzę do lekarza jak już nie ma innego wyjścia. To w takim razie trzymam kciuki, żeby było lepiej.

AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:11   #3108
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Zerknąć to i ja zerkałam i nic tam nie ma, tutaj chyba jakieś rtg byłoby potrzebne co by zobaczyć czy z korzeniem np. wszystko ok bo zadnej opuchlizny czy zaczerwienienia w środku nie ma. Ehh całe życie pod górke . Pro longwear nada się dla cery mieszanej chociaż ja go nie miałam nigdy .
To pewnie i stomatolog i laryngolog by się przydał. A płukanie wodą z solą albo dentoseptem pomaga? Co do ubezpieczenia może do kogiś z rodziny mogłabyś się podpiąć?

Spróbuję podkład po nowym roku wymienić, dziękuję za pomoc szkoda, że w Sephorze ze zniżką już nie zdążę kupić żadnego
Malinum jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:12   #3109
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Babo jedna Ty! uparta!
Ok, rozumiem, ja też chodzę do lekarza jak już nie ma innego wyjścia. To w takim razie trzymam kciuki, żeby było lepiej.

I ja tak samo . Jak mnie boli to leków nie biorę no chyba, że ból jest nie do wytrzymania to wtedy jakiś Ibuprom wezmę .

Stary 2015-12-31, 10:12   #3110
Margo25
Zadomowienie

Cytat:
Jak coś do dzisiaj działa jeszcze kod na wszystko -15% do ESephoryPAY15BACK niestety nie łączy się z wyprzedażą.

i jeszcze PAYPAL20PL - rabat 20%
Margo25 jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:12   #3111
GlamKitty
Zakorzenienie

Witajcie z rana
Dzis najgorszy dzien w roku czyli SYLWESTER. Nienawidze

Przejrzalam wyprzedaz Sephory i na szczescie nic mnie nie kusi

Musze zameldowac, ze wczoraj uzylam probki kremu pod oczy Origins i jest Tak dobrze nawilzonej skory pod oczami jeszcze nie mialam, rano przypadkiem dotknelam i dopiero wtedy przypomnialo mi sie, ze testowalam nowy krem Jestem teraz strasznie napalona na te marke, wielka szkoda, ze nie ma jej stacjonarnie
Stary 2015-12-31, 10:13   #3112
love1234
Born to shop

Cytat:

Musisz to załatwić. Moja koleżanka miała podobne objawy i okazało się że to zapalenie okostnej. Dostała antybiotyk i jest ok.
Stary 2015-12-31, 10:14   #3113
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
W mintishop Zoeva 227 niedostępny póki co
A to bez znaczenia jakie, byle pisało, że do rozcierania? Bo w tych hakuro jest tak dużo do rozcierania.
Akurat nie wiem czemu uczepiłam się hakuro. Ale jakby była ta Zoeva to bym wzięła.
To jaki kształt Ci będzie najbardziej odpowiadał to niestety dopiero przy używaniu wyjdzie. Mi najbardziej odpowiadają właśnie typu Zoeva 227, Hakuro h79
http://mintishop.pl/product-pol-381-...ji-cieni-.html

Masz też szpiczaste o okrągłym przekroju, ale one dla mnie bardziej do precyzyjnego nakładania od razu z rocieraniem są, do rozcierania tak średnio.

Już pisałysmy wcześniej, ze najlepiej wziąść zestaw z zoevy nie ma tam pierdyliarda identycznych pędzli, dobra jakość i stosunek ceny do ilości.

Cytat:

taki szybki tiuning facjaty

eee to ja nawet jak żona holiłudu nie wyglądam Napięło mi skórę , ale nie wiem czy to nie ze ścigniącia po prostu, ale tuningu nie zauważyłam

Ja jestem chyba zbyt mało odpo9rna na takie teksty, bo to conajmniej brzmi jakbym zaciągała kredyty na Korsa, dzieciom z garnka odejmowała itp. Mój Tż zresztą ma podobne podejście, tylko on z kolei komentuje moją siostrę że jak można narzekać, ze się kasy nie ma a kupować spodnie za 300 zł Nie czaje takiego gadania, każdy ma swoje rzeczy w które chce inwestować, a to ze nie rozumie się czegoś to nie znaczy ze to jest głupie itp.

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

Nie przejmuj się, szkoda psuć sobie humoru z takiego powodu. Ja często spotykam się z takim zachowaniem w pracy, komentarze typu :zobacz tą, ubrana lepiej niż nasza dyrektorka, czy tobie nagroda nie jest potrzebna bo i tak masz kasę. Olewam to
O tak ja kiedyś usłyszałam, ze chyba za dużo zarabiam skoro takie torebki kupuje co to za tekst, nie wiem czy to zawiść czy to zazdrość itp, tym bardziej, że zazwyczaj takie komentarze nie są od osób których nie stać. Tylko od takich których stać jak najbardziej tylko wiecznie im na wszystko szkoda i ładują w przysłowiową skarpetę.

Cytat:
Nc20 za ciemny
ooo to nie zła przepaść kolorystyczna.
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:16   #3114
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
To pewnie i stomatolog i laryngolog by się przydał. A płukanie wodą z solą albo dentoseptem pomaga? Co do ubezpieczenia może do kogiś z rodziny mogłabyś się podpiąć?

Spróbuję podkład po nowym roku wymienić, dziękuję za pomoc szkoda, że w Sephorze ze zniżką już nie zdążę kupić żadnego
Kupiłam dziś Corsodyl który polecała Anoli i będę płukać . Co do ubezpieczenia niestety pod nikogo się nie mogę podpiąć . To trochę skomplikowana sytuacja z tym ubezpieczeniem ale mam nadzieje, że za jakiś czas się rozwiąże w końcu.
Kurcze szkoda, że ten NC15 za jasny, a może najpierw weź próbkę albo niech Cię pomalują na miejscu i zobacz? Albo tym pro longiem?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Musisz to załatwić. Moja koleżanka miała podobne objawy i okazało się że to zapalenie okostnej. Dostała antybiotyk i jest ok.
Ups . A samo to zapalenie da rade przejść?

Stary 2015-12-31, 10:17   #3115
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
I ja tak samo . Jak mnie boli to leków nie biorę no chyba, że ból jest nie do wytrzymania to wtedy jakiś Ibuprom wezmę .

Ale jak jutro będziesz się kiepsko czuć to idź na jakiś dyżur. To już za długo trwa

AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:21   #3116
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Ale jak jutro będziesz się kiepsko czuć to idź na jakiś dyżur. To już za długo trwa

Na razie przepłukałam tym corsodylem . W sumie nie jest taki zły w smaku, dentosept gorszy .

Stary 2015-12-31, 10:24   #3117
AnoIi
Zakorzenienie

Cytat:
To jaki kształt Ci będzie najbardziej odpowiadał to niestety dopiero przy używaniu wyjdzie. Mi najbardziej odpowiadają właśnie typu Zoeva 227, Hakuro h79
http://mintishop.pl/product-pol-381-...ji-cieni-.html

Masz też szpiczaste o okrągłym przekroju, ale one dla mnie bardziej do precyzyjnego nakładania od razu z rocieraniem są, do rozcierania tak średnio.

Już pisałysmy wcześniej, ze najlepiej wziąść zestaw z zoevy nie ma tam pierdyliarda identycznych pędzli, dobra jakość i stosunek ceny do ilości.

eee to ja nawet jak żona holiłudu nie wyglądam Napięło mi skórę , ale nie wiem czy to nie ze ścigniącia po prostu, ale tuningu nie zauważyłam

Ja jestem chyba zbyt mało odpo9rna na takie teksty, bo to conajmniej brzmi jakbym zaciągała kredyty na Korsa, dzieciom z garnka odejmowała itp. Mój Tż zresztą ma podobne podejście, tylko on z kolei komentuje moją siostrę że jak można narzekać, ze się kasy nie ma a kupować spodnie za 300 zł Nie czaje takiego gadania, każdy ma swoje rzeczy w które chce inwestować, a to ze nie rozumie się czegoś to nie znaczy ze to jest głupie itp.

O tak ja kiedyś usłyszałam, ze chyba za dużo zarabiam skoro takie torebki kupuje co to za tekst, nie wiem czy to zawiść czy to zazdrość itp, tym bardziej, że zazwyczaj takie komentarze nie są od osób których nie stać. Tylko od takich których stać jak najbardziej tylko wiecznie im na wszystko szkoda i ładują w przysłowiową skarpetę.

ooo to nie zła przepaść kolorystyczna.

Wiesz co, nie przejmuj się. Ja kiedyś też pozwalałam się wpędzać w poczucie winy, a teraz im jestem starsza tym bardziej mam w nosie innych gadanie. A potrafię tak odpowiedzieć, że niektórzy już więcej nie komentują. W życiu trzeba sprawiać sobie przyjemności. Każdego cieszy coś innego. Jak to się mówi Twój cyrk, Twoje małpy

AnoIi jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:26   #3118
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:

jak nc20 ze studio fixa było za ciemne to pro long nc15 też będzie mam próbkę nc25 studio fixa i pro long nc15 jest bardzo zbliżony możesz zobaczyć ewentualnie ten prolong nawilżajacy (który notabene nawilżajacy nie jest) tam też jest zupełnie inna kolorystyka Nc15 raczej za jasny by był, ale nc20 może być ok.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Poogladaj sobie jakies filmiki na youtube - polecam recenzje konkretnych pedzli, np. wyszukaj zestaw do oczy Zoeva, moze Real Techniques itp.

Kazda z nas kiedys zaczynala, niczym sie nie przejmuj
zestawy do oczu z RT są kiepskie
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-31, 10:28   #3119
love1234
Born to shop

Cytat:
Kupiłam dziś Corsodyl który polecała Anoli i będę płukać . Co do ubezpieczenia niestety pod nikogo się nie mogę podpiąć . To trochę skomplikowana sytuacja z tym ubezpieczeniem ale mam nadzieje, że za jakiś czas się rozwiąże w końcu.
Kurcze szkoda, że ten NC15 za jasny, a może najpierw weź próbkę albo niech Cię pomalują na miejscu i zobacz? Albo tym pro longiem?

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Ups . A samo to zapalenie da rade przejść?
Obawiam się, że nie 😐
Nie chciałabym też tutaj stawiać jakieś diagnozy, nie jestem lekarzem. Mnie kiedyś też nawalalo polowe twarzy, zrobili mi rtg i okazało się że mam zapalenie zatoki szczękowej. Dopiero antybiotyk załatwił sprawę. Symptomy są czasem identyczne w wielu przypadkach.
Na pewno musisz iść do lekarza, jak Ci nie przejdzie.
Mimo wszystko, życzę zdrówka i powiększenia kolekcji perfum w Nowym Roku
Stary 2015-12-31, 10:30   #3120
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co, nie przejmuj się. Ja kiedyś też pozwalałam się wpędzać w poczucie winy, a teraz im jestem starsza tym bardziej mam w nosie innych gadanie. A potrafię tak odpowiedzieć, że niektórzy już więcej nie komentują. W życiu trzeba sprawiać sobie przyjemności. Każdego cieszy coś innego. Jak to się mówi Twój cyrk, Twoje małpy

Rotkohl jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości