Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-28, 19:57   #2221
maarthusia
Shoe addict :)

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czyżby takie wsuwane na niewielkim obcasie? Ze złotą wstawką nad obcasem?
tak
maarthusia jest offline  
Stary 2015-12-28, 19:59   #2222
cosmetix
Makeup challenge winner

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jak Ty to robisz, naucz mnie, błagam :
Pytasz serio? Nie wiem, czy moje doświadczenie Ci w czymś pomoże, bo najważniejsza jest silna motywacja.
Jest telefon zaufania prowadzony przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP dla osób cierpiących z powodu uzależnień behawioralnych: 801 889 880.
Nie chcę pisać, co mnie doprowadziło do zakupoholizmu, ale napiszę, jak wychodziłam.
Po prostu małymi kroczkami. Wchodziłam do sklepu i zamiast kupować, coś przetestowałam, powąchałam, pogadała z ekspedientką i pomyślałam, że w Internecie znajdę taniej. Dużo daje też porządkowanie zapasów i sprawdzanie dat przydatności. Chciałam być bardziej mobilna, ta ilość kosmetyków zaczęła mi uwierać. Inne rzeczy mogą sprawiać większą satysfakcję. No i uświadomiłam sobie jedno - nie muszę mieć wszystkich zapachów świata, bo ich nie zużyję do końca życia.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-28 o 20:05
cosmetix jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:01   #2223
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję, ale czaję się na Mehr

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Zamówiłam podkład cały dzień Was nim tutaj męczyłam, ale już nie będę, promise

Twoje produkty Cena jednostkowa Ilość Kwota
Lancôme Teint Miracle | 010 Beige Porceleine | #280310 179,00zł 1 179,00zł
Oferta promocyjna
Oferta: Rabat 30% na makijaż dla Klientów Gold -53,70zł
Próbki
Thierry Mugler Alien - Woda perfumowana - 1,2 ml 1
Kenzo Kenzo Jeu d'Amour - Woda Perfumowana 1 ml 1
Sephora Chusteczki do ekspresowego demakijażu oczu 1
Udział w kosztach DPD
Dostawa przewidziana najpóźniej w ciągu 1-4 dni 9,90zł

Wartość z VAT Twojego zamówienia 135,20zł
Super

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Ale Wam zazdroszczę

Za to ja dziś poszalałam Zaczęło się skromnie
-dwie piżamki w Etam ( zresztą kolejne już w tym miesiącu ), potem już było gorzej:

-w Kazarze kupiłam kolejne w tym miesiącu szpile http://www.kazar.com/pl/sklep/7080-c...080-01-00.html

-w SP jest jakaś promocja drugi produkt za 1 gr czy coś takiego akurat kupowałam pomadkę Maybeline i drugą dostałam za 1 gr i tak samo z Essie brałam wysuszacz do lakieru i lakier dostałam za 1 gr ( wzięłam pealry white ), do tego szampon i żel do mycia buzi La Roche

- no i weszłam do Sephory, z pielęgnacją na razie jest nędza, perfumy też szału nie było jedynie Karl Lagerfeld był po 99 zł i Chloe Love Story za 119 zł ,ja kupiłam
*podkład ELDW To Go http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...To-Go/P2343003
*płyn do mycia pędzli
*lakier OPI http://www.sephora.pl/Makijaz/Paznok...necka/P2290006 kolor Gimme a Lido Kiss
*błyszczyk Marca Jacobs Boom Boom ( podobno go wycofują ) http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...kolor/P1728011
http://ecx.images-amazon.com/images/...eL._SY355_.jpg
* zestaw kredek i tusz Estee Lauder http://www.esteelauder.pl/product/14...ering-Eyes-Kit

Z próbek dostałam My Burberry i Tokyo Smile Masaki Matsushima, krem Chanel CC i krem pod oczy Rexeline. Próbki słabe, u siebie pewnie dostałabym coś lepszego

chciałam zestaw Chloe albo Narcisco Rodriguez ale nie było, Chanel CC też nie wchodzi na promocje bo to niby pielęgnacja
jeszcze tylko online zamówię bazę pod podkład i będę zaspokojona

Oczywiście miałam bana na ustowe, więc oprócz MACa w D, mam MJ i 2 Maybelline

-i w Mohito sukienkę z kieszeniami http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...x/ladies-dress

I jak to stwierdził Tż: do końca roku ban na zakupy Dobrze, że to tylko 3 dni
super zakupy
maarthusia jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:02   #2224
ally21
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A klikałaś może odcień pomadki MAC Cosmo?

Tylko Toma Forda Indian Rose.
ally21 jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:02   #2225
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Ale Wam zazdroszczę

Za to ja dziś poszalałam Zaczęło się skromnie
-dwie piżamki w Etam ( zresztą kolejne już w tym miesiącu ), potem już było gorzej:

-w Kazarze kupiłam kolejne w tym miesiącu szpile http://www.kazar.com/pl/sklep/7080-c...080-01-00.html

-w SP jest jakaś promocja drugi produkt za 1 gr czy coś takiego akurat kupowałam pomadkę Maybeline i drugą dostałam za 1 gr i tak samo z Essie brałam wysuszacz do lakieru i lakier dostałam za 1 gr ( wzięłam pealry white ), do tego szampon i żel do mycia buzi La Roche

- no i weszłam do Sephory, z pielęgnacją na razie jest nędza, perfumy też szału nie było jedynie Karl Lagerfeld był po 99 zł i Chloe Love Story za 119 zł ,ja kupiłam
*podkład ELDW To Go http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...To-Go/P2343003
*płyn do mycia pędzli
*lakier OPI http://www.sephora.pl/Makijaz/Paznok...necka/P2290006 kolor Gimme a Lido Kiss
*błyszczyk Marca Jacobs Boom Boom ( podobno go wycofują ) http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...kolor/P1728011
http://ecx.images-amazon.com/images/...eL._SY355_.jpg
* zestaw kredek i tusz Estee Lauder http://www.esteelauder.pl/product/14...ering-Eyes-Kit

Z próbek dostałam My Burberry i Tokyo Smile Masaki Matsushima, krem Chanel CC i krem pod oczy Rexeline. Próbki słabe, u siebie pewnie dostałabym coś lepszego

chciałam zestaw Chloe albo Narcisco Rodriguez ale nie było, Chanel CC też nie wchodzi na promocje bo to niby pielęgnacja
jeszcze tylko online zamówię bazę pod podkład i będę zaspokojona

Oczywiście miałam bana na ustowe, więc oprócz MACa w D, mam MJ i 2 Maybelline

-i w Mohito sukienkę z kieszeniami http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...x/ladies-dress

I jak to stwierdził Tż: do końca roku ban na zakupy Dobrze, że to tylko 3 dni
woooow ale poszalałaś

moze trzy dni jakoś wytrzymasz będę trzymać kciuki
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:03   #2226
love1234
Born to shop

Cytat:
W wielu miejscach jest o nim:
http://www.tvp.info/23356605/weteryn...nym-zwierzetom

https://fr-fr.facebook.com/KronikaPr...93753684138273

Tylko się zastanawiam kto z fejsa wysłał mi infor. Stowarzyszenie Pomocy Jeży, czy nie wiem kto?
Absurd goni absurd 😐

Aniyam, konkretne zakupy i tak trzymać.
Stary 2015-12-28, 20:05   #2227
dzastinaaaaa
Zakorzenienie

Ja bym chciała Boga

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Tel mi swiruje miało być boxa
Stary 2015-12-28, 20:05   #2228
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Jak Ty to robisz, naucz mnie, błagam

ja też nie lubię chodzić po sklepach, bo wiem, ze to będzie katastrofa dla portfela Teraz ban do końca roku na zakupy, jedyne co może mnie skusić to box w S lub Vipy, bo muszę szanele kupić
ja chce kupić sobie jakąś maskę szanelową odkryłam bowiem dziś że nie mam właściwie żadnej nawilżającej maski w zapasach
używałam przez półtora miesiąca zestawu serum + krem na dzień + krem na noc Visionnaire. No i niestety rozstroił mi cerę nos mi się łuszczy, na polikach mam przesusz i do tego dostałam wągrów (nie wiem jak to może iść w parze ale jakimś cudem idzie) dobrze że już zdenkowałam i nigdy więcej
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:06   #2229
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Cytat:
W wielu miejscach jest o nim:
http://www.tvp.info/23356605/weteryn...nym-zwierzetom

https://fr-fr.facebook.com/KronikaPr...93753684138273

Tylko się zastanawiam kto z fejsa wysłał mi infor. Stowarzyszenie Pomocy Jeży, czy nie wiem kto?
Kobietko, jak ewentualnie gdzie mozna podpisac te petycje? Ja niekumata jestem, wiem. Jeszcze weszlam na facebooka tej kroniki przestepstw i sie poryczalam. Jako wspollokatorka 5 siersciuchow nie jestem w stanie zrozumiec sensu istnienia niektorych podgatunkow ludzi.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:09   #2230
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Pytasz serio? Nie wiem, czy moje doświadczenie Ci w czymś pomoże, bo najważniejsza jest silna motywacja.
Jest telefon zaufania prowadzony przez Instytut Psychologii Zdrowia PTP dla osób cierpiących z powodu uzależnień behawioralnych: 801 889 880.
Nie chcę pisać, co mnie doprowadziło do zakupoholizmu, ale napiszę, jak wychodziłam.
Po prostu małymi kroczkami. Wchodziłam do sklepu i zamiast kupować, coś przetestowałam, powąchałam, pogadała z ekspedientką i pomyślałam, że w Internecie znajdę taniej. Dużo daje też porządkowanie zapasów i sprawdzanie dat przydatności. Chciałam być bardziej mobilna, ta ilość kosmetyków zaczęła mi uwierać. Inne rzeczy mogą sprawiać większą satysfakcję. No i uświadomiłam sobie jedno - nie muszę mieć wszystkich zapachów świata, bo ich nie zużyję do końca życia.
myślę że Aniyam mogłaby przekonać nawet telefon zaufania że to czego im w życiu brak to kompulsywne kupowanie szaneli

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja bym chciała Boga

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Tel mi swiruje miało być boxa
n awet tel wie że dla nas dobry box jest jak dobry Bóg

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dzięki za propozycję, ale czaję się na Mehr

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Zamówiłam podkład cały dzień Was nim tutaj męczyłam, ale już nie będę, promise

Twoje produkty Cena jednostkowa Ilość Kwota
Lancôme Teint Miracle | 010 Beige Porceleine | #280310 179,00zł 1 179,00zł
Oferta promocyjna
Oferta: Rabat 30% na makijaż dla Klientów Gold -53,70zł
Próbki
Thierry Mugler Alien - Woda perfumowana - 1,2 ml 1
Kenzo Kenzo Jeu d'Amour - Woda Perfumowana 1 ml 1
Sephora Chusteczki do ekspresowego demakijażu oczu 1
Udział w kosztach DPD
Dostawa przewidziana najpóźniej w ciągu 1-4 dni 9,90zł

Wartość z VAT Twojego zamówienia 135,20zł
no i brawo czekamy na recenzję
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:09   #2231
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
myślę że Aniyam mogłaby przekonać nawet telefon zaufania że to czego im w życiu brak to kompulsywne kupowanie szaneli
Nie wątpię. Dlatego tak uwielbiam ten wątek. Cieszę się razem z Wami Waszymi zakupami.
Stary 2015-12-28, 20:09   #2232
korinka3
Melissa Lejdi :)

Dzięki dziewczyny za spotkanie bardzo miło było Was poznać mam nadzieje, ze następnym razem będzie nas więcej
Za chwike pochwale się moimi lowami
korinka3 jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:09   #2233
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Nie wiem, czy moje doświadczenie Ci w czymś pomoże, bo najważniejsza jest silna motywacja.
Jest telefon zaufania prowadzony przez Instyt Psychologii Zdrowia PTP dla osób cierpiących z powodu uzależnień behawioralnych: 801 889 880.
Zapasy przeglądam na bieżąco i daty też. Z drugiej strony jak tak patrzę na tym wątku na innych to u mnie nie jest tak źle W sumie grudzień byll tragiczny w zakupach, teraz postanowiłam przystopować a ja jak sobie coś postanowię to nie ma wuja we wsi

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Super

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

super zakupy

Cytat:
woooow ale poszalałaś

moze trzy dni jakoś wytrzymasz będę trzymać kciuki

jeszcze tylko opłacę moje MACi i poczekam na gold i tylko baza potem ban, aż do Vipów lub boxa i tak mi dopomóż Panie Boże

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:18   #2234
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Nie wątpię. Dlatego tak uwielbiam ten wątek. Cieszę się razem z Wami Waszymi zakupami.
ja też uwielbiam ten wątek
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:18   #2235
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Absurd goni absurd 😐

Aniyam, konkretne zakupy i tak trzymać.

Cytat:
ja chce kupić sobie jakąś maskę szanelową odkryłam bowiem dziś że nie mam właściwie żadnej nawilżającej maski w zapasach
używałam przez półtora miesiąca zestawu serum + krem na dzień + krem na noc Visionnaire. No i niestety rozstroił mi cerę nos mi się łuszczy, na polikach mam przesusz i do tego dostałam wągrów (nie wiem jak to może iść w parze ale jakimś cudem idzie) dobrze że już zdenkowałam i nigdy więcej
Nic nie mów, ja jestem u rodziców i tu jest okropna woda, do tego używałam tego kremu, który dostałam do testów i serum Algenista i moja twarz wygląda jak apokalipsa. Wągry, przesusz, ściągnięta skóra, skórki na wierzchu, ani podkładu nie mogę nałożyć ani nic, koszmar

Cytat:
Podobno mam wielki dar przekonywania

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za spotkanie bardzo miło było Was poznać mam nadzieje, ze następnym razem będzie nas więcej
Poka, poka

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:19   #2236
amyz
Chanel Lady

Cytat:
ooo czekamy a ile w końcu Was dotarło na spotkanie? szkoda że nie mogłam przyjechać
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:20   #2237
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:

no i brawo czekamy na recenzję
Napiszę, napiszę
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:21   #2238
amyz
Chanel Lady

Cytat:

jeszcze tylko opłacę moje MACi i poczekam na gold i tylko baza potem ban, aż do Vipów lub boxa i tak mi dopomóż Panie Boże
ja teraz czekam tylko na boxa, na dobrą promocję na szampony i jeszcze musze maskę kupić i to tyle planów na styczeń
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:22   #2239
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
ja teraz czekam tylko na boxa, na dobrą promocję na szampony i jeszcze musze maskę kupić i to tyle planów na styczeń
i obyśmy w tych postanowieniach wytrwały

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:25   #2240
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Nic nie mów, ja jestem u rodziców i tu jest okropna woda, do tego używałam tego kremu, który dostałam do testów i serum Algenista i moja twarz wygląda jak apokalipsa. Wągry, przesusz, ściągnięta skóra, skórki na wierzchu, ani podkładu nie mogę nałożyć ani nic, koszmar

Podobno mam wielki dar przekonywania
oooo czyli obie wejdziemy w nowy rok z zadaniem uratowania cery. Chyba musze moje szanele rozpakować nie ma wyjścia aż dzisiaj musiałam sobie podkład na twarz zapakować i tonę korektora a naprawdę bardzo rzadko muszę to czynić i do tego ten łuszczący się nos - nałożenie na to podkładu żeby to jako-tako wyglądało to ciężka robota. Ehhhh chyba powinnam pozwać Lancome za produkcję takich bubli.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
i obyśmy w tych postanowieniach wytrwały
ale na wszelki wypadek zapiszę sobie ten numer który podawała Cosmetix

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-12-28 o 20:24
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:29   #2241
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
oooo czyli obie wejdziemy w nowy rok z zadaniem uratowania cery. Chyba musze moje szanele rozpakować nie ma wyjścia aż dzisiaj musiałam sobie podkład na twarz zapakować i tonę korektora a naprawdę bardzo rzadko muszę to czynić i do tego ten łuszczący się nos - nałożenie na to podkładu żeby to jako-tako wyglądało to ciężka robota. Ehhhh chyba powinnam pozwać Lancome za produkcję takich bubli.
Ty tylko nos, a u mnie tak jest na nosie, brodzie, policzkach i skroniach, jeszcze mam tu u rodziców tylko podkład MJ Remarcable a on mi teraz robi taką szapchlę, wszystko podkreśla i wygląda to okropnie. Jutro aplikuję tego ELDW To Go może będzie lepiej. Też myślałam, żeby od stycznia w końcu rozpakować te szanele

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:

ale na wszelki wypadek zapiszę sobie ten numer który podawała Cosmetix
Też sobie profilaktycznie zapisałam

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:29   #2242
korinka3
Melissa Lejdi :)

Moje szaleństwa - drugie zdjęcie gratisy do mini zestawu EL (tusz i krem 5ml), dodatkowo wchodził rabat 30%
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151228_200633.jpg (97,1 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151228_200645.jpg (71,3 KB, 60 załadowań)
korinka3 jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:31   #2243
love1234
Born to shop

Cytat:
Ja też dałam sobie na luz. Ostatnio to juz kurierzy mijali się w drzwiach. Czekam jeszcze tylko na paczkę z D., S., EL i wsio
Stary 2015-12-28, 20:32   #2244
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Moje szaleństwa - drugie zdjęcie gratisy do mini zestawu EL (tusz i krem 5ml), dodatkowo wchodził rabat 30%

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-28, 20:32   #2245
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Ty tylko nos, a u mnie tak jest na nosie, brodzie, policzkach i skroniach, jeszcze mam tu u rodziców tylko podkład MJ Remarcable a on mi teraz robi taką szapchlę, wszystko podkreśla i wygląda to okropnie. Jutro aplikuję tego ELDW To Go może będzie lepiej. Też myślałam, żeby od stycznia w końcu rozpakować te szanele

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Też sobie profilaktycznie zapisałam
czyli styczeń będzie szanelowy
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:32   #2246
love1234
Born to shop

Cytat:
Fajoskie 😊
Stary 2015-12-28, 20:33   #2247
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Jaka szkoda, że nie udało mi się dotrzeć Chwal się łupami

Polecacie paletki TF czekoladki?
Stary 2015-12-28, 20:33   #2248
amyz
Chanel Lady

Cytat:
fajne zakupy
amyz jest teraz online  
Stary 2015-12-28, 20:33   #2249
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Fajne zakupki
Stary 2015-12-28, 20:34   #2250
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
to w salonie EL poczynione?
Rotkohl jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości