Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-29, 09:12   #2341
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
żebym ja tak mogła z pracy klikać zawsze by człowiek był na bieżąco

Never migdałki albo węzły -jedno i drugie potrafi nieźle boleć
ruchoma ta kulka
Migdałki to te większe co nie? . To one powiększone nie są. Pod żuchwą jak nacisnę mocno to boli wtedy ale czy tam coś jest powiększone to nie wiem . Chociaż jak naciskam to i tak mniej boli niż jak przełykam.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam z rana
Matko jak mi się nic nie chcę 😧

Never, trzymam kciuki za powodzenie misji u fryzjera.
A dziękuję . Po przebojach z ostatnim salonem idę do nowego poleconego przez znajomą która ma piekny blond i tam farbuje. Zobaczymy co to u mnie na łbie wyjdzie .

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-12-29, 09:16   #2342
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
tak
Kupiłam te same
Moja mam wzięła granatowe. Ona wolała bordowe, ale nie było jej rozmiaru. A ja znowu chciałam granat, ale wszyscy mówili, żebym wzięła bordowe

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, doradźcie co lepiej? Pomadka Givenchy czy paletka TF tzw. czekoladka? Cena podobna, a nie umiem się zdecydować
Ja kupiłam czekoladkę i jest cudna. Kolory na żywo piękniejsze. Mnie na zdjęciach S. przerażały te ciemne, a w rzeczywistości są piękne
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2015-12-29, 09:16   #2343
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam z rana jak śmietana .
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie bóle i wie co to jest?
Od 3 dni boli mnie gardło przy przełykaniu ale to na pewno nie gardło. Jak przełykam to czuję jakby mi się coś na języku zrobiło po lewej stronie z tyłu po boku i drażniło właśnie jak przełykam. Jak dotykam pod żuchwą, nie wiem co tam jest chyba jakiś malutki węzeł chłonny to boli. Strasznie to dokuczliwe jest i nie wiem co to, dziś to juz się rano popłakałam z bólu. To ból tylko przy przełykaniu i trochę jakby mnie po lewej stronie lekko rozpierało.
Podswietlałam latarką jame ustną i nic tam nie ma .

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

A i w ogóle dziś mi się śniła strzelanina, niby była świadkiem, niby sama brałam udział, sceny jak z filmów nawet Boguś Linda tam był . A krwią to tryskało jak Łysy z Brazzers na filmach czym innym .

I zapewne dobrze czujesz, pewnie masz aftę gdzies z tyłu i nie widać, moze palcem wyczujesz bolące miejsce. Powiększa sie przy tym węzeł chłonny. Miałam niedawno tak samo i potwierdzam, że to bardzo nieprzyjemne. Przejdzie za kilka dni

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-12-29, 09:16   #2344
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Chcialysmy porownac z Rose Blush Burberry, jesli mozesz to wrzuc troche zdjec 105
Teraz patrzę, to jest podobna. Zabieram się za fotki.
Stary 2015-12-29, 09:20   #2345
your Angel
czyli Endżi

Dziewczyny, jak określiłabyście tonację brązów w tej czekoladce TF? Ciepłe są? Czy neutralne?

Jestem zimna, blada, szukam dla siebie palety basiców i zaraz osiwieję. Chyba kliknę to, co jeszcze parę dni temu skreślałam.

Naked 1 mi nie podeszła. Naked 2 mam, ale jest metaliczna, potrzebuję czegoś neutralnego.

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2015-12-29, 09:24   #2346
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez Never
Migdałki to te większe co nie? . To one powiększone nie są. Pod żuchwą jak nacisnę mocno to boli wtedy ale czy tam coś jest powiększone to nie wiem . Chociaż jak naciskam to i tak mniej boli niż jak przełykam.

loda zjedz, coś co spuchło wróci na swoje miejsce i moze przestanie boleć
no i pożryj sporo witaminy C,
paluchem od środka próbowałaś dotknąć? Jak afta to poczujesz owrzodzenie, wtedy dobrze zetrzeć to aphtinem (gazik na palec i heja) jednak afty nie powiekszają węzłów

Cytat:
A dziękuję . Po przebojach z ostatnim salonem idę do nowego poleconego przez znajomą która ma piekny blond i tam farbuje. Zobaczymy co to u mnie na łbie wyjdzie .[

miesiąc temu świetna fryzjerka zrobiłą mi zielone włosy
nigdy więcej nie zmienię fryzjera

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2015-12-29 o 09:25
Miskaa78 jest offline  
Stary 2015-12-29, 09:26   #2347
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
I zapewne dobrze czujesz, pewnie masz aftę gdzies z tyłu i nie widać, moze palcem wyczujesz bolące miejsce. Powiększa sie przy tym węzeł chłonny. Miałam niedawno tak samo i potwierdzam, że to bardzo nieprzyjemne. Przejdzie za kilka dni
Oby przeszło
Podświetlałam latarką i nic tam nie ma aleeee jakby lekko mam dziąsło opuchnięte. Może to osemka wyrasta? Nie wiem.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:

paluchem od środka próbowałaś dotknąć? Jak afta to poczujesz owrzodzenie, wtedy dobrze zetrzeć to aphtinem (gazik na palec i heja) jednak afty nie powiekszają węzłów

Afty ni ma . Mam nadzieje, że to jednak przejdzie, to takie wrażenie jakby coś za język zaszło po lewej stronie i siedziało i jak przełykam to boli. Jak nie urok to sraczka eh
.

Stary 2015-12-29, 09:27   #2348
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Zaraz wrzucę fotki Przesyłam Ci linka do hybryd, o ktorych wcz rozmawiałyśmy https://spn.pl/pl,lakiery-hybrydowe-...ction-4ml.html
Dzięki. Jak wrócę od lekarza to sobie obejrzę na spokojnie. No dopiero teraz zwlekam się z łóżka ah ten wiek

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Normalnie się rozpłaczę, że nie mogłam być na spotkaniu

Dobrze, że dzisiaj ostatni dzień w roku jestem w pracy
Następnym razem będziesz z nami
korinka3 jest teraz online  
Stary 2015-12-29, 09:30   #2349
pin3ska
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

Nie zgodze się. Zawsze jak mam, to mi powieksza sie i boli wezeł chłonny po tej samej stronie.

Cytat:
Oby przeszło
Podświetlałam latarką i nic tam nie ma aleeee jakby lekko mam dziąsło opuchnięte. Może to osemka wyrasta? Nie wiem.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Afty ni ma . Mam nadzieje, że to jednak przejdzie, to takie wrażenie jakby coś za język zaszło po lewej stronie i siedziało i jak przełykam to boli. Jak nie urok to sraczka eh
.
A nie ukłułaś się czy albo nie uszkodziłas sobie dziąsła jakimś twardym jedzeniem? Może byc też i ósemka

...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline  
Stary 2015-12-29, 09:32   #2350
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Nie zgodze się. Zawsze jak mam, to mi powieksza sie i boli wezeł chłonny po tej samej stronie.

A nie ukłułaś się czy albo nie uszkodziłas sobie dziąsła jakimś twardym jedzeniem? Może byc też i ósemka
Nie mam pojęcia .
Jak nie przejdzie za kilka dni to chyba wybiorę się do lekarza . Znikam ja do tego fryzjera .

Stary 2015-12-29, 09:36   #2351
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Moje wczorajsze łowy S. i Tk Max. Oczywiścię próbka tylko jedna... Jednak wolę zakupy u siebie :-P EL do mnie leci kurierem, ale wieki będę czekać:-(
Magdalena___ jest teraz online  
Stary 2015-12-29, 09:52   #2352
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Witam z rana jak śmietana .
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie bóle i wie co to jest?
Od 3 dni boli mnie gardło przy przełykaniu ale to na pewno nie gardło. Jak przełykam to czuję jakby mi się coś na języku zrobiło po lewej stronie z tyłu po boku i drażniło właśnie jak przełykam. Jak dotykam pod żuchwą, nie wiem co tam jest chyba jakiś malutki węzeł chłonny to boli. Strasznie to dokuczliwe jest i nie wiem co to, dziś to juz się rano popłakałam z bólu. To ból tylko przy przełykaniu i trochę jakby mnie po lewej stronie lekko rozpierało.
Podswietlałam latarką jame ustną i nic tam nie ma .

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

A i w ogóle dziś mi się śniła strzelanina, niby była świadkiem, niby sama brałam udział, sceny jak z filmów nawet Boguś Linda tam był . A krwią to tryskało jak Łysy z Brazzers na filmach czym innym .
współczuję idź lepiej do lekarza bo to moze być jakiś problem z węzłami chłonnymi. A chorowałaś na świnkę? bo z tego co pamiętam to właśnie tak sie objawiało

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Moje wczorajsze łowy S. i Tk Max. Oczywiścię próbka tylko jedna... Jednak wolę zakupy u siebie :-P EL do mnie leci kurierem, ale wieki będę czekać:-(
super

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Witam w kolejny dzień pracy i ostatni już w tym roku

Dziewczyny nie pracują, to sobie śpią i nie zaglądają tutaj
ja właśnie wstałam

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
W D. niespodzianka pielegnacyjna 30+ 😐
Pewnie coś Eris dla 60 latek
albo perfecta 70+

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Jak wrażenia z paletki?

Też żałuję, że nie udało mi się dotrzeć
ja też żałuję że nie dotarłam to wszystko przez teściową nie dość że przyjeżdza i głowę zawraca to jeszcze przez nią mnie spotkanie ominęło ale następnym razem będę dajcie tylko znać kiedy

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Oby przeszło

.

ooo to możliwe. Jak mi się "wyżynały" dolne ósemki to przez tydzień chodziłam spuchnięta i na antybiotyku bo mi spuchły całe dziąsła ale problemów z przełykaniem to nie generowało bardziej z gryzieniem
amyz jest offline  
Stary 2015-12-29, 09:53   #2353
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
Pomimo slabych probek i tak piekne zakupy
Stary 2015-12-29, 09:57   #2354
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w końcu też EL zamówiłam, ale strasznie dziwnie to wyszło. wczoraj zapłaciłam ale po płatnosci operacja przerwana i nie zrealizowało wogóle zamówienia. Dziś jak próbowałam to zamiast do płatnosci po akceptacji koszyka od razu mi go zaakceptowało i przyszło potwierdzenie zamówienia. kase pobrało ale zatwierdzone zamówienie jest dzisiejsze z innymi próbkami
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2015-12-29, 10:01   #2355
GlamKitty
Zakorzenienie

A ja dzis czekam na kurierow
Pierwszy ma przyjsc z Sephory, a drugi z Douglasa z nagroda ze swiatecznego quizu. Trzymajcie kciuki zebym dostala krem Clarinsa a nie jakis badziew
Stary 2015-12-29, 10:08   #2356
Miskaa78
Kazar Lady

do mnie też jedzie kurier ino z kiecką

szukam czegoś na sylwestra jeszcze, bo się okazało, że po świętach jestem za niska do swojego BMI

Miskaa78 jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:12   #2357
Rotkohl
Zakorzenienie

Dostałam Maczki właśnie ale nie zdążyłam rozpakować przed wyjściem
Jadę na zakupy, mam nadzieję podmienić kiecke w Zarze i znaleźć coś na sylwestra
Rotkohl jest teraz online  
Stary 2015-12-29, 10:24   #2358
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki. Jak wrócę od lekarza to sobie obejrzę na spokojnie. No dopiero teraz zwlekam się z łóżka ah ten wiek
Wszystkiego naj, naj w tym zaawansowaym wieku !
kjd3 jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:29   #2359
amyz
Chanel Lady

Cytat:

szukam czegoś na sylwestra jeszcze, bo się okazało, że po świętach jestem za niska do swojego BMI
to tak samo jak ja
amyz jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:36   #2360
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

korinka3 wszystkiego najlepszego

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:39   #2361
Miskaa78
Kazar Lady

koronki się jeszcze nosi, czy w tym roku tylko cekiny
bo mam asoskę z koronki i się wahom

Miskaa78 jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:45   #2362
liv87
Guerlain Lover

Cytat:

ja też

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to tak samo jak ja

Cytat:
Nosi się jeszcze koronki, jak mnie wczoraj wypuścili z pracy to pojechałam kupić sukienkę na Sylwestra i bylo jeszcze duuużo sukienek z koronkami.
Ja akurat kupiłam sobie czarną, przed kolana, dopasowaną, z lekimi marszczeniami na brzuchu moja pierwsza mała czarna cudna jest wrzucę wam zdjecia potem (tzn. z zabawy ), bo na wieszaku to ona nieciekawie wygląda

Korinka, Ty dzisiaj urodzinki?
Wszystkiego najlepszego!

liv87 jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:46   #2363
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda torebki, ale będzie więcej kasy na kosmetixy
Kupiłaś te dwie pozostałe torebki?
Bardzo dobrze, że udało Ci się być z nami [COLOR="Silver"]
Ale ja potrzebuję torebki!
Jedną. Z drugiej zrezygnowałam. Fajna i ładny kolor ale jednak dla mnie niepraktyczna. A tą co kupiłam i tak pewnie oddam jak znajdę tę idealną.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Wybacz, że tak się wcinam, ale coś mi tu nie pasuje. Myślałam, że na takich wątkach powinno się siebie wspierać nawzajem, a tu pretensje... To Twoja sprawa co komu dajesz i jak zużywasz.
W każdym razie, dobrze że w tym wątku nikt nikogo nie ocenia i dlatego lubię tu zaglądać
Tamten wątek na początku wyglądał inaczej. Było wspieranie i tak dalej a potem zrobiła się jakaś chora atmosfera typu "znów coś kupiłaś?" "po co tu w ogóle jesteś skoro wcale nie chcesz się odwykować?" itp. Druga sprawa że dziwnie wyglądały listy Cosmetix, ile kupiła i ile rozdała. Dziewczyny nie mogły tego zrozumieć. Ale też żadna tam nie zmagała się chyba z takim prawdziwym zakupoholizmem, raczej z mozolnym zużywaniem zapasów.

Cytat:
Uuu... Oby się nie okazało, że ja
Bo też wyhaczyłam ładną torebeczke
Nie Ty.

Cytat:
Moje wczorajsze łowy S. i Tk Max. Oczywiścię próbka tylko jedna... Jednak wolę zakupy u siebie :-P
Gdzie zwykle kupujesz? Ja lubię S. w Plazie. Tylko asortyment mają okrojony.

Cytat:

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wszystkiego naj, naj w tym zaawansowaym wieku !
Dołączam się do życzeń.
Stary 2015-12-29, 10:48   #2364
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Jak najbardziej

Korinko wszystkiego najlepszego!
Stary 2015-12-29, 10:48   #2365
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
ja też

Nosi się jeszcze koronki, jak mnie wczoraj wypuścili z pracy to pojechałam kupić sukienkę na Sylwestra i bylo jeszcze duuużo sukienek z koronkami.
Ja akurat kupiłam sobie czarną, przed kolana, dopasowaną, z lekimi marszczeniami na brzuchu moja pierwsza mała czarna cudna jest wrzucę wam zdjecia potem (tzn. z zabawy ), bo na wieszaku to ona nieciekawie wygląda

Korinka, Ty dzisiaj urodzinki?
Wszystkiego najlepszego!
pokazuj nawet na wieszaku !! moze zgapię, bo pomysłu nie mam wcale

Miskaa78 jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:49   #2366
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam czekoladkę i jest cudna. Kolory na żywo piękniejsze. Mnie na zdjęciach S. przerażały te ciemne, a w rzeczywistości są piękne
Pytam, bo waham się również pomiędzy tą małą paletką z kolekcji Boudoir Natural
Stary 2015-12-29, 10:50   #2367
pannawiosna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na retro maty jest sposób - Macowa baza pod pomadki. Nie wiem, jak żyłam bez niej wcześniej bi matowych pomadek mam najwięcej.

Z satyn mam tylko Rebel, dojdzie mi teraz Faux. Nie są złe ogólnie, ale zraziłam się trochę przez Pink Nouveau.

Cremesheen mam tylko jedną - Creme Cup i mam mieszane uczucia, więcej nie kupię tego wykończenia. Frostów prawie nie znam, raz tylko testowałam Angel, ale wyglądałam w niej tragicznie

Dainty muszę przetestować na policzkach Blushbaby i Warm Soul bardzo lubię.

Musze tą baze wreszcie dorwac Miałam klikniętą w D. z boxem i resztą, anulowałam, zmieniłam i ktoś mi baze podkupił

Dainty wypróbuj, jest naprawdę uroczy

Pink Nouveau kiepska ?? a miałam ja na liście, nie żeby na już, ale chciałam kupić po skończeniu CYY dla odmiany

Cytat:

Jaka piękna paletka

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak określiłabyście tonację brązów w tej czekoladce TF? Ciepłe są? Czy neutralne?

Jestem zimna, blada, szukam dla siebie palety basiców i zaraz osiwieję. Chyba kliknę to, co jeszcze parę dni temu skreślałam.

Naked 1 mi nie podeszła. Naked 2 mam, ale jest metaliczna, potrzebuję czegoś neutralnego.

Czekolada nr 1 jest neutralna, ale uderza minimalnie w chłodne tony
Semi sweet jest z kolei ciepła
W obu jest sporo matów, ale sa też metaliczne i brokatowe.
pannawiosna jest offline  
Stary 2015-12-29, 10:52   #2368
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Następnym razem będziesz z nami
Oo, rowniez zycze samych dobroci
Stary 2015-12-29, 10:53   #2369
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Dostałam zamówienie z S. złożone wczoraj
Ale kosmetyki nie są zaklejone tak jak stacjonarnie. Przyjmą takie??
W ogóle delikatnie otworzyłam paletę TF i na dwóch cieniach wygląda jak macana i boję się, że jak oddam niezaklejoną i otworzą, to powiedzą, że to ja zmacałam.
Wymienić właśnie chciałam paletę i puder w kompakcie, bo są świeższe zamówione online.
Oktawiaaa jest teraz online  
Stary 2015-12-29, 10:58   #2370
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Musze tą baze wreszcie dorwac Miałam klikniętą w D. z boxem i resztą, anulowałam, zmieniłam i ktoś mi baze podkupił

Dainty wypróbuj, jest naprawdę uroczy

Pink Nouveau kiepska ?? a miałam ja na liście, nie żeby na już, ale chciałam kupić po skończeniu CYY dla odmiany

Jaka piękna paletka

Czekolada nr 1 jest neutralna, ale uderza minimalnie w chłodne tony
Semi sweet jest z kolei ciepła
W obu jest sporo matów, ale sa też metaliczne i brokatowe.
Ja tez nie lubie Pink Nouveau, ani jakosciowo ani w kolorze sie dobrze nie czuje - nie polecam.
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości