Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-17, 18:48   #211
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Słyszę bicie dzwonów, ale jeszcze nie zlokalizowałam, w którym kościele.
Do L. jest kilka kodów- chyba pod koniec poprzedniego wątku były zbiorczo podane wszystkie.
Na darmową dostawę- od 79, bodajże Darmowadostawa
Na gratisowy krem do rąk masło shea, większa pojemność- chyba URODZINY? Na mini krem i mini żel masło shea...nie pamiętam dokładnie SHEAcośtam i POWITANIE ale wchodzi od konkretnej kwoty i nie łączy się z innymi kodami, albo i się łączy, ale na jakiej zasadzie to nie wiem.

Tak, tak, wiem, że pomogłam.
Nie trzeba dziękować.
A może to nie dzwony biły, tylko serce?
AnulaQa jak zwykle mnie rozśmieszyłaś do łez uwielbiam Cię i oczywiście sto lat! zdrówka! szczęścia! dobrych promocji!, stałego przypływu dużej gotówki! i spełnienia marzeń (nie tylko kosmetycznych )
to mówiłam ja - Ania Jarząbek
amyz jest offline  
Stary 2015-12-17, 18:50   #212
kjd3
only smart shopping

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pokażę Wam jaki komplecik córce kupiłam, puszapek
A w jakim wieku nosicielka puszapka ? Bo moja ma 14 wiosen.

Też się przyłączam do życzeń dla Anulki!

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-12-17 o 18:51
kjd3 jest offline  
Stary 2015-12-17, 18:52   #213
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
u nas prezenty są obowiązkowe
dla każdego ma być, koniec i kropka
maż mi zawsze robi mega niespodzianki, czekam więc z niecierpliwością
w zeszłym roku dostałam dwa prezenty, oba płaskie
kasy się nie spodziewałam raczej, no i się okazało, że były tam wierszyki wskazówki - se musiałam sama znaleźć prezenty rozwieszone na choince ( oddzielnie kolczyki, zawieszka i łańcuszek)

kochom ten zapach, teraz poczebuje nowej buteleczki

Jaka niespodzianka

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zestaw Glamglowa czarny
Kurtka https://www.zalando.pl/hilfiger-deni...1q005-k11.html
Szpile https://zychstaszewski.pl/2053-damsk...ny-czarny.html
Majciochy https://www.zalando.pl/calvin-klein-...1a018-q11.html
Stanik https://answear.com/546825-tommy-hilfiger-bielizna.html
Stanik https://answear.com/572471-gossard-b...d-balcony.html
Chanel Micro Serum bo już mi się skończyło

i jutro idziemy do stacjonarki S i chcę dorwać zestaw Black Opium, a jak nie będzie to pewnie coś innego mi wpadnie w oko

Zakupy mega a kurteczka mnie się bardzo podobywuje

Cytat:
Właśnie przypomniały mi się moje zaręczyny , dałam ciała po całości Było to w 2004 r i jechaliśmy oglądać samochód, który chciałam sobie kupić. Tż przed wyjściem mówi do mnie żebym sprawdziła czy wszystko wzięłam to mówię, że wszystko, no to się upiera, czy aby na pewno , więc mówię że tylko torebkę i jestem gotowa. No to on dalej ciągnie, że mam sprawdzić czy wzięłam ubezpieczenie i prawko ( ja akurat kierowałam ) no to na niego warknęłam, żeby się odczepił, że nie jestem przygłupem i niech mnie nie traktuje jak debila, bo nigdy dokumentów nie wykładam. No to on dalej żeby sprawdziła. Już nie miałam siły, zbluzgałam dziada ale profilaktycznie sprawdziłam torebkę a tam pudełeczko z pierścionkiem Jak mi było głupio to już tylko ja wiem. Niespodzianka była tym bardziej,że nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy o zaręczynach

Cytat:
O jakie fajne

Ja to mam całą szafę bielizny, niektóre rzeczy nigdy nie noszone jeszcze z metkami, wszystko tam jest staniki jakie tylko sobie wymyślę kolory i wzory i zapięcia, majciochy od fikuśnych stringów po szorty, pończochy i pasy do pończoch, haleczki, koszuleczki, body Normalnie mam bzika na tym punkcie

Twój TŻ musi być zadowolony, kiedy codziennie widzi Cię w czymś innym

Cytat:
A pitolę,
nie nadrabiam!!!

Ku pamięci, zanim laptop całkowicie się zawiesi.

Taki mały apel, do Miłych Dziewczyn, których życie nie oszczędzało.
Przygarnę wszystko i ze wszystkiego się ucieszę. Nie marudzę, nie wybrzydzam. Także ten-tego. Chcesz kogoś obdarować? Obdaruj mnie.
Jestem chętna, dyskretna i lojalna. Chcesz dać mydło?- nie martw się, nie pomyślę, że to dlatego, że śmierdzę. Kupiłaś biżuterię- na pewno nie pomyślę, że to z niechcianych gratisów. Masz kremik na zbyciu?- ostatnie co mi wpadnie do głowy to to, że jest stary i chcesz się go pozbyć.
Jakby co to wiecie gdzie mnie szukać.
Ja nie żartuję!
Nadchodzę.

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2015-12-17 o 18:54
Paulincia1234 jest offline  
Stary 2015-12-17, 18:54   #214
paulina aurora
Kosmetykoholiczka

Wszystkiego naj Anulka!

YouTube
paulina aurora jest offline  
Stary 2015-12-17, 18:57   #215
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

Zakupy mega a kurteczka mnie się bardzo podobywuje

Twój TŻ musi być zadowolony, kiedy codziennie widzi Cię w czymś innym
A jaka cieplutka i wygodna ta kurtałka

Tż musi być zadowolony ,nie ma innego wyjścia

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:01   #216
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Anula

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:01   #217
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Jednak ten zapach z yr nie dla mnie

buahhot jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:02   #218
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Uwaga chwalę się moim osobistym półmiesięcznym Denkosławem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0813.jpg (142,3 KB, 85 załadowań)

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:07   #219
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Wycisnęłaś zawartość wszystkich opakowań do wanny i wskoczyłaś ?

kjd3 jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:08   #220
Malinn
Zakorzenienie

hello

czy sa aktualnie jakies kody do Douglasa?
Stary 2015-12-17, 19:08   #221
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Wczoraj przeżywałam, że za zakupy z iHerb zapłacę cło, a dzisiaj listonosz przyniósł mi pudło, bez opłaty dwupak gąbeczek RT i mini - małe - coś do mycia (?), całość za 30 zł

PS. Czy któraś z Was wie, dlaczego każde dodane zdjęcie przekręca mi w lewo, mimo że na komputerze jest normalnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0005.jpg (113,0 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2015-12-17 o 19:17
Stary 2015-12-17, 19:09   #222
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
O i moja Tilda zdenkowana :brzyda l:

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:12   #223
nate
Rozeznanie

Właśnie skończyłam Was nadrabiać, toteż witam się w nowej części, jak zwykle w okolicach dziesiątej strony... Ma się ten refleks szachisty
Zanim tu dotarłam, to zdążyłam zapomnieć, co przeczytałam...

Amyz, do zobaczenia w którejś z krakowskich syforek
nate jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:13   #224
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wycisnęłaś zawartość wszystkich opakowań do wanny i wskoczyłaś ?
takie miniatury to u mnie moment schodzą, najdłużej, bo od września, męczyłam te balsamy lirene i puder do mycia z the body shop

Cytat:
Wczoraj przeżywałam, że za zakupy z iHerb zapłacę cło, a dzisiaj listonosz przyniósł mi pudło, bez opłaty dwypak gąbeczek RT i mini - małe - coś do mycia (?), całość za 30 zł

PS. Czy któraś z Was wie, dlaczego każde dodane zdjęcie przekręca mi w prawo, mimo że na komputerze jest normalnie?
I było się stresować

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:13   #225
AnulaQa
Zakorzenienie

Dziękuję Żyjątkom za tyyyyle serdeczności. Dziewczyny, Wy naprawdę istniejecie??? Świat taki okrutny, a tu tyle wspaniałych osób siedzi. Matko jedyna! Cuda, cuda, ogłaszają.
Dziękuję:
Szefowej za niekończące się toasty- dziewczyny korzystajcie, bufet otwarty; cosmetix za skrzydła i aureolę- stara jakoś dziwnie się wygięła, oraz za cenne uwagi i serce na dłoni; Ani Jarząbek za moc niekończących się życzeń- jest w czym wybierać; kjd3- za przyłączenie się do życzeń, to się liczy. KiLaNeCzce za tego mistrza, wow, cóż za wy(p)różnienie, Paulinie A. za wysyp kurierów poświątecznych, Rapsodii- pomimo wszystko, nawet i tego, że cieniami rzuca, taki z niej Bazyliszek.
I parafrazując słowa Czyjejś Babci, to chyba moje ostatnie urodziny, w każdym razie na pewno w tym roku.
Never...
Ach, skąd wiedziałaś?????
Leo <love>

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2015-12-17 o 19:18
AnulaQa jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:14   #226
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:

takie miniatury to u mnie moment schodzą, najdłużej, bo od września, męczyłam te balsamy lirene i puder do mycia z the body shop

I było się stresować
No ja wszystko przeżywam jak stonka wykopki
Stary 2015-12-17, 19:16   #227
amyz
Chanel Lady

Cytat:
zacny denkosław a powiedz mi te antycellulitowe Lirene coś dają? fajne toto?

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Wczoraj przeżywałam, że za zakupy z iHerb zapłacę cło, a dzisiaj listonosz przyniósł mi pudło, bez opłaty dwypak gąbeczek RT i mini - małe - coś do mycia (?), całość za 30 zł

PS. Czy któraś z Was wie, dlaczego każde dodane zdjęcie przekręca mi w lewo, mimo że na komputerze jest normalnie?
super że nic nie musiałaś dopłacać

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam Was nadrabiać, toteż witam się w nowej części, jak zwykle w okolicach dziesiątej strony... Ma się ten refleks szachisty
Zanim tu dotarłam, to zdążyłam zapomnieć, co przeczytałam...

Amyz, do zobaczenia w którejś z krakowskich syforek
się nie mogę doczekać jak kiedyś w syforce zauważysz takiego blond krasnala gapiącego się ze ślinotokiem na pielęgnację szanela to na pewno ja wiec uderzaj i się poznamy
amyz jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:17   #228
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
O i moja Tilda zdenkowana :brzyda l:
Nooo oszczędzałam ją, bo mi się spodobała Może nie chciałabym pachnieć tym na wyjścia, ale lubiłam psiknąć sobie w salonie, wtedy mi się tak miło i ciepło robiło jak w drewnianej chatce i obowiązkowo mój domowy dresik był wypsikany. Dyni tam nie wyczułam tylko kominek i drewno

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:18   #229
amyz
Chanel Lady

wybieram się jutro do Organique po prezent dla mamy, teściowej i babci tż-a przekonałam tż że te kosmetyki to bedzie najlepszy prezent dla nich a ja przy okazji nabiję sobie trochę punktów na kartę u nich brawo ja
powiedzcie mi proszę czy są tam aktualnie jakieś promocje typu gratisy do zakupów albo zniżki?
amyz jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:19   #230
Paulincia1234
CzekoladoweLove

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

super że nic nie musiałaś dopłacać
Też siem cieszem bałdzo
Stary 2015-12-17, 19:21   #231
amyz
Chanel Lady

Cytat:
za czasów mojej podstawówki się mówiło "przeżywasz jak mrówka okres"

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Dziękuję Żyjątkom za tyyyyle serdeczności. Dziewczyny, Wy naprawdę istniejecie??? Świat taki okrutny, a tu tyle wspaniałych osób siedzi. Matko jedyna! Cuda, cuda, ogłaszają.
Dziękuję:
Szefowej za niekończące się toasty- dziewczyny korzystajcie, bufet otwarty; cosmetix za skrzydła i aureolę- stara jakoś dziwnie się wygięła, oraz za cenne uwagi i serce na dłoni; Ani Jarząbek za moc niekończących się życzeń- jest w czym wybierać; kjd3- za przyłączenie się do życzeń, to się liczy. KiLaNeCzce za tego mistrza, wow, cóż za wy(p)różnienie, Paulinie A. za wysyp kurierów poświątecznych, Rapsodii- pomimo wszystko, nawet i tego, że cieniami rzuca, taki z niej Bazyliszek.
I parafrazując słowa Czyjejś Babci, to chyba moje ostatnie urodziny, w każdym razie na pewno w tym roku.
Never...
Ach, skąd wiedziałaś?????
Leo <love>
piękne podziękowania
amyz jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:21   #232
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

Czemu nie chcesz cyckodźwiga z Intimi?
bo oni nie posiadają cyckodzwigów, mają gustowne zasłonki
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A w jakim wieku nosicielka puszapka ? Bo moja ma 14 wiosen.
16
Cytat:

bo tak masz w telefonie czy tam tablecie, najsamwpierw się w urządzeniu powinno przekręcić, mnie też nieraz takie cuda się robią
czasem pomaga ponowne zapisanie

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:23   #233
Lidia1984
Lady Dior

Cytat:
wybieram się jutro do Organique po prezent dla mamy, teściowej i babci tż-a przekonałam tż że te kosmetyki to bedzie najlepszy prezent dla nich a ja przy okazji nabiję sobie trochę punktów na kartę u nich brawo ja
powiedzcie mi proszę czy są tam aktualnie jakieś promocje typu gratisy do zakupów albo zniżki?
Z tego co kojarzę to dodają mydełka świąteczne do zakupów
Lidia1984 jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:25   #234
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:

Cytat:
zacny denkosław a powiedz mi te antycellulitowe Lirene coś dają? fajne toto?

Mi one tylko krwi napsuły, cellulit mam początki na udach i go normalnie nie widać dopiero jak się ręką poszczypie a balsamy nic nie robiły, jeszcze ten chłodzący był przyjemny w upały, tak ten hot koszmarnie palił, kilka razy po posmarowaniu wskakiwałam pod lodowaty prysznic, bo nie mogłam wyrobić. Działania żadnego nie zauważyłam

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:25   #235
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to dodają mydełka świąteczne do zakupów
zapomniałam o tych mydełkach fajnie
amyz jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:26   #236
kjd3
only smart shopping

Cytat:

16
O, to jesteśmy posiadaczkami najstarszych latorośli na tym wątku .

kjd3 jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:28   #237
amyz
Chanel Lady

Cytat:

Mi one tylko krwi napsuły, cellulit mam początki na udach i go normalnie nie widać dopiero jak się ręką poszczypie a balsamy nic nie robiły, jeszcze ten chłodzący był przyjemny w upały, tak ten hot koszmarnie palił, kilka razy po posmarowaniu wskakiwałam pod lodowaty prysznic, bo nie mogłam wyrobić. Działania żadnego nie zauważyłam
tak mi się właśnie wydawało że to pewnie o rozbić jak wszystko na cellulit
amyz jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:29   #238
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
za czasów mojej podstawówki się mówiło "przeżywasz jak mrówka okres"

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

piękne podziękowania
U mnie się mówiło bardziej chamsko "przeżywasz jak świnia okres"

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:30   #239
amyz
Chanel Lady

Cytat:
U mnie się mówiło bardziej chamsko "przeżywasz jak świnia okres"
też fajne
amyz jest offline  
Stary 2015-12-17, 19:31   #240
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
tak mi się właśnie wydawało że to pewnie o rozbić jak wszystko na cellulit
Dokładnie

aniyam jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości