Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-29, 18:03   #2551
neath
Zakorzenienie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie evocation nie jest brązowy, w opakowaniu to taki ciepły mauve, niezwykle subtelny na policzkach

Z Gat zgadzam się, ja nie jestem fanką fuksji bo kiepsko wyglądam zazwyczaj, a Gat to Niby fuksja ale taka przygaszona.
A to lepiej, widać jakieś kiepski swatche znalazłam
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Wiesz, że ma wyjść Rose Oud w Yves Rocher na Walentyki?
Och, czekam
neath jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:03   #2552
Penny90
Wtajemniczenie

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

O matko, nie da sie Was nadrobić!
Dostałam dzisiaj moje zamowienie z S: Burberry kisses w kolorze blush i bright coral - oba piękne! *______*

Poszukuję każdej ilości micela Bioderma Sensibio

Vinted:
kinga9001
Penny90 jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:08   #2553
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Perfumowe znawczynie

http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ro...Oud-22194.html

Możecie mi coś o tym zapachu powiedzieć? W seph ani w Douglasie nie ma więc nie mogę powachac. Kupiłam je dziś w ciemno i w sumie nie wiem czy je zatrzymać czy nie.

Nie evocation nie jest brązowy, w opakowaniu to taki ciepły mauve, niezwykle subtelny na policzkach

Z Gat zgadzam się, ja nie jestem fanką fuksji bo kiepsko wyglądam zazwyczaj, a Gat to Niby fuksja ale taka przygaszona.
A możesz powiedzieć za ile kupiłaś? Właśnie chciałam przetestować jakiś zapach Cavalli, ale chcę z promo, bo nie wąchałam żadnego
pingwintastas jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:09   #2554
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Testowałam. Niech moc będzie z Tobą

Wykończenie satynowe:
MAC Faux
NYX Lip smacking Fun Colors 628 Tea Rose
Golden Rose Vision 105
Pupa Volume 102 (ta o której gadam, jak szalona od tygodnia na forum, satynka, ale połysk jest)
No i wycofana:
Maybelline Hydra Extreme It's Mauve 210

A możesz je do czegoś przyrownac ?

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To mi oddaj
142zl za 75 ml w tkmaxx dałam
Wachalas je czy poprostu chcesz? Jaki to zapach mniej więcej będzie?
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:17   #2555
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:

A w Tk Maxxie to zawsze się wstrzymuję - woziłam ostatnio jakieś perfumy w koszyku po sklepie i w końcu żadnych nie wzięłam, bo bez wąchania bałam się kupić... A w S. wzięłam inne 2tyg później też bez testowania Nie ma tych perfum w S? Może sobie je gdzieś powąchaj?
pingwintastas jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:21   #2556
love1234
Born to shop

Cytat:

To tanio, na proste zakupy po 368 zł stoją
Stary 2015-12-29, 18:25   #2557
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

Niestety nie znam . Nuty ma fajne, chociaż oud z różą jak dla mnie oklepany, zależy jeszcze jaki ten oud czy dentystyczny czy słodki, a tego nie wiem, w Syforce i innych dostępne nie są. Z tego co czytam to raczej tego oudu nie ma się co obawiać bo nie jest to oud w rodzaju np. Rose D'Arabie, oj tam to daje po nozdrzach.

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:25   #2558
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Zapytaj never, bo ona jest mocna w Kilianach i innych oudowych. To jest uniseks. Wyczułam po prostu agar z różą w formie silnie rozcieńczonej. D0bra cena

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-29 o 18:50
cosmetix jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:26   #2559
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
O matko, nie da sie Was nadrobić!
Dostałam dzisiaj moje zamowienie z S: Burberry kisses w kolorze blush i bright coral - oba piękne! *______*
Daj znać jak z ich trwałością

Wrrr ale jestem zła... rozbolał mi się ząb i zaraz jadę do dentysty, zaś 150 zł w plecy
Stary 2015-12-29, 18:34   #2560
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Zapytaj never, bo ona jest mocna w Kilianach i innych oudowych. Wyczułam po prostu agar z różą w formie silnie rozcieńczonej. D0bra cena
Schlebiasz mi . Nie no Kilianów dużo nie znam, mam jednego tylko . A oudy lubię to fakt .

Stary 2015-12-29, 18:39   #2561
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Schlebiasz mi . Nie no Kilianów dużo nie znam, mam jednego tylko . A oudy lubię to fakt .
Zazwyczaj jestem krytyczna. Po prostu znasz się na oudach. Mam takie rozcieńczone esencje olejowe i agar zawsze był dla mnie typowo męską nutą, tyle że teraz jest moda na ciężkie i słodkie dla kobiet, a wodne i niesłodkie nuty dla mężczyzn. Zresztą podział zapachów na płeć jest bezsensowny. Każdy ma inny gust.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-29 o 18:41
cosmetix jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:39   #2562
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A możesz powiedzieć za ile kupiłaś? Właśnie chciałam przetestować jakiś zapach Cavalli, ale chcę z promo, bo nie wąchałam żadnego
142 zł za duża butle w tkmaxx.

W hebe masz czarna i klasyczne 30 ml w promo. Złote klasyczne są moimi ulubieńcami
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:40   #2563
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
korinka
Z okazji Twojego święta, pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze i najbardziej oryginalne życzenia o jakich świat jeszcze nie słyszał- a powinien, i któresię filozofom nie śniły- nawet w najpiękniejszych snach, a także o jakich słyszeli tylko najstarsi górale- jeśli słyszeli.
Niestety, z myśleniem u mnie kiepsko, ze słuchem też niekoniecznie, wzrok to już dopiero nawala, a i picie też nie wchodzi, no ale co ja tutaj będę marudzić...Żyję! Co to ja chciałam?

A! Już wiem...
Kochana,

skromnie, acz szczerze życzę Ci WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Dziewczyny, a teraz wszystkie razem, śpiewajmy naszej solenizantce, wspaniałej dziewczynie i cudownej organizatorce wszelakich spotkań
100 lat!
I skandujmy po trzykroć HIP- HIP
HURRA!

Co by tradycji stało się zadość... NA ZDROWIE!
Ojej jak mi miło kochana
korinka3 jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:42   #2564
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Do GAT zawsze mnie ciągnęło, choć mojego Mena odrzuca od takich barw. On nie lubi niczego co krzyczy. No ale cóż... życie.
Właśnie czytałam niedawno o badaniach upodobań facetów i okazało się, że statystycznie nie lubią niczego wyzywającego, krzyczącego (może prócz czerwonego lakieru). A więc szare myszki mają szanse .
kjd3 jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:48   #2565
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A w Tk Maxxie to zawsze się wstrzymuję - woziłam ostatnio jakieś perfumy w koszyku po sklepie i w końcu żadnych nie wzięłam, bo bez wąchania bałam się kupić... A w S. wzięłam inne 2tyg później też bez testowania Nie ma tych perfum w S? Może sobie je gdzieś powąchaj?
Nie ma właśnie nigdzie, byłam i w D i S. Zawsze można zwrócić w tkmaxx, ale fakt na perfumy nigdy się nie decydowalam. Cavalli jest moja ulubiona marka, absolutnie wszystkie zapachy z tej serii mi się podobają więc stwierdziłam że te też powinny mi podejść

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To tanio, na proste zakupy po 368 zł stoją

Wiem właśnie sprawdzałam w necie i na iperfumy też koło tego. Tym bardziej mnie to skusilo

Cytat:
Niestety nie znam . Nuty ma fajne, chociaż oud z różą jak dla mnie oklepany, zależy jeszcze jaki ten oud czy dentystyczny czy słodki, a tego nie wiem, w Syforce i innych dostępne nie są. Z tego co czytam to raczej tego oudu nie ma się co obawiać bo nie jest to oud w rodzaju np. Rose D'Arabie, oj tam to daje po nozdrzach.
Kochana nie bij, ale co to jest ten oud właściwie ? Nic mi to nie mówi, ja właściwie wogole się na zamachach nie znam.

Cytat:
Zapytaj never, bo ona jest mocna w Kilianach i innych oudowych. To jest uniseks. Wyczułam po prostu agar z różą w formie silnie rozcieńczonej. D0bra cena
Wiem właśnie czytałam że uniseks. Czyli nie jest to zapach świdrujacy nozdrza? Bo jedynie tego się obawiam
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:51   #2566
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Kochana nie bij, ale co to jest ten oud właściwie ? Nic mi to nie mówi, ja właściwie wogole się na zamachach nie znam.
Pytanie nie do mnie, ale akurat na to znam odpowiedź
Drewno żywiczne, inaczej agar:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Agar

Może dobrze, że nie jesteś terrorystką

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-29 o 18:53
cosmetix jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:53   #2567
your Angel
czyli Endżi

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Czekolada nr 1 jest neutralna, ale uderza minimalnie w chłodne tony
Semi sweet jest z kolei ciepła
W obu jest sporo matów, ale sa też metaliczne i brokatowe.
Śliczne dzięki za podpowiedź

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Podobno mam dzisiaj urodziny i to nawet okrągłe 30
Zdrówka i mnóstwa świetnych zakupowych okazji!

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętacie ten link do konkursu Locci z tym motylkiem? Właśnie dostałam maila, że wygrałam zestaw kosmetyków Shea
Gratki!
Pamiętasz jakiej odpowiedzi udzieliłaś ? To pytanie konkursowe było na maksa głupie
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a tył tak wygląda na mnie
Ekstra wygląda Masz piękną figurę

Cytat:
On nie lubi niczego co krzyczy.
Wielu ludzi to ma
Ale w makijażu ten chwyt dozwolony Krzyczący kolor na ustach, które milczą może na maksa podjarać samca

Moim zdaniem jak Ci się podoba - kupuj. Będziesz wyglądała wystrzałowo i emanowała pewnością siebie a to zawsze odbiera się na plus Nawet jak ktoś nie lubi określonego koloru

A z tego konkursu, w którym wygrałam w listopadzie, nagroda ma być u mnie w połowie marca. Normalnie czad. Po hugo robić konkursy pół roku na przód?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:57   #2568
brziw
Rozeznanie

Cześć dziewczyny (witam się raz na 1,5 miesiąca) mam pytanie niekosmetyczne. W poprzedniej części wątku, albo jeszcze poprzedniej polecałyście fajny i tani sposób na wywoływanie zdjęć. Może mi ktoś przypomnieć jak się nazywała ta stronka?
brziw jest offline  
Stary 2015-12-29, 18:57   #2569
your Angel
czyli Endżi

Cytat:

W hebe masz czarna i klasyczne 30 ml w promo. Złote klasyczne są moimi ulubieńcami
U mnie czarne były po 84 zeta na trzydziestkę, ale szybko poszły.

Na marginesie mój dwulatek w dniu zakupu Cavalli dorwał butelkę i psikał mi rozentuzjazmowany po salonie jak odświeżaczem powietrza Jak to zobaczyłam, to miałam stan przedzawałowy. Na szczęście dużo nie wypsikał.

Dziś dziecko mnie wykończyło. Jak tylko zaśnie to walnę sobie wielkiego drina. Albo dwa

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2015-12-29, 19:04   #2570
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:

Jak Ci ładnie w Runway COral to polecam odcień 403 Pupa z Rossmanna. 19,99zł z kodem tictac to jest uczciwa cena za tę jakość.
W necie 36zł+koszty przesyłki.
Ooo... podoba mi się ta Pupa z Rossmana.
Tylko czy ja dam radę wypowiedzieć to tiktakowe zaklęcie?
Boję się, że sytuacja mnie przerośnie.

Alo, alo
Tu Nocny Jastrząb.

AnulaQa jest offline  
Stary 2015-12-29, 19:15   #2571
Rotkohl
Zakorzenienie

Chwalę się zdobyczami w tkmaxx z 4 h tam dziś siedziałam

Lakier ilamasqua 9 zł
Szampon catwalk do blond 33 zł - mam odżywkę i ja uwielbiam, a teraz po pomalowaniu włosów i szampon by się przydał.
Zestaw do stylizacji loreal Shaggy lob 13 zł - zna to ktoś? Niby normalna cena wg tkmaxx150zl.
Perfumy 142 zł
Korektor Stilla 9 zł - z zamiarem konturowania na mokro.

Koc /narzuta brązowy mięciutki ogromny 33 zł :szok:
Dwupak biustonoszy na siłownię 22 zł
Najbardziej rozchwytywana rzecz u mnie q domu od 10 minut - poduszka relaksacyjna do mikrofali na kark 12 zł

Wszystkie zakupy z wyprzedaży oczywiście. Tyle rzeczy mnie kusiło dziś, cienie narsa poprzeceniane na 27 zł, dużo kolorówki ilamasqua, kremy sampar, payot itp za Grosze. Pielęgnacji nie potrzebuje, a kolorowka zmacana szkoda ze włosowych Rzeczy mało na wyprzedaży było. Była kolorowka Too Faced nawet ale.murzyńskie odcienie.

Cytat:
Pytanie nie do mnie, ale akurat na to znam odpowiedź
Drewno żywiczne, inaczej agar:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Agar

Może dobrze, że nie jesteś terrorystką
Haha tak to jest jak się z tel pisze zawsze mogę terroryzowac zapachem wkoło
A jakie perfumy ten agar mają żeby powachac coś w tym klimacie?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
U mnie czarne były po 84 zeta na trzydziestkę, ale szybko poszły.

Na marginesie mój dwulatek w dniu zakupu Cavalli dorwał butelkę i psikał mi rozentuzjazmowany po salonie jak odświeżaczem powietrza Jak to zobaczyłam, to miałam stan przedzawałowy. Na szczęście dużo nie wypsikał.

Dziś dziecko mnie wykończyło. Jak tylko zaśnie to walnę sobie wielkiego drina. Albo dwa
Haha znaczy że się spodobał zapach
Mój TZ psiukal Chanel Allure które dostał ode mnie di odkurzacza, bo mu się podobały a wyczytał że jak się napsika na wacik i włoży do odkurzacza to będzie w domu pachnieć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1451412422527.jpg (41,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1451412454936.jpg (42,8 KB, 64 załadowań)
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-29, 19:16   #2572
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ja sugerowalam sie recenzjami + filmikami z youtube, nie wrzuce konkretnych linkow niestety bo oczywiscie takie rarytasy poblokowane mam w pracy W kazdym razie - ja zdecydowalam sie na Lune rozowa i jestem bardzo zadowolona.
Luna nie ma żadnych wymiennych elementów? Nie trzeba nic dokupować?

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny (witam się raz na 1,5 miesiąca) mam pytanie niekosmetyczne. W poprzedniej części wątku, albo jeszcze poprzedniej polecałyście fajny i tani sposób na wywoływanie zdjęć. Może mi ktoś przypomnieć jak się nazywała ta stronka?
A to nie był empik?
A dokładniej http://www.empikfoto.pl/

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2015-12-29 o 19:18
Koshatka jest offline  
Stary 2015-12-29, 19:21   #2573
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:

Haha tak to jest jak się z tel pisze zawsze mogę terroryzowac zapachem wkoło
A jakie perfumy ten agar mają żeby powachac coś w tym klimacie?

Haha znaczy że się spodobał zapach
Mój TZ psiukal Chanel Allure które dostał ode mnie di odkurzacza, bo mu się podobały a wyczytał że jak się napsika na wacik i włoży do odkurzacza to będzie w domu pachnieć
Sztachnij się http://www.fragrantica.pl/perfumy/Va...uto-18964.html powinien być gdzieś . A Ty z Wawki? Tam to macie dostęp np. do serii Armani Prive i do http://www.fragrantica.pl/perfumy/Gi...bie-10886.html tylko tam ten oudy jest ciężki i oleisty wręcz, a ta róża to taka bardziej bułgarska nie każdy lubi .

Stary 2015-12-29, 19:22   #2574
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Ooo... podoba mi się ta Pupa z Rossmana.
Tylko czy ja dam radę wypowiedzieć to tiktakowe zaklęcie?
Boję się, że sytuacja mnie przerośnie.

Alo, alo
Tu Nocny Jastrząb.

Kup najmniejsze opakowanie promocyjne TiCTAów
Wejdź na stronę;
http://www.tictac.pl/pl/piatka
Załóż konto,
WPISZ KOD pod naklejką. Trzeba wysypać Tiktaki z opakowania, bo widać je od wewnątrz, a przy odrywaniu można uszkodzić kod.
WYBIERZ NAGRODĘ zaznaczasz Rossmann i wpisujesz nr telefonu i zaraz przychodzi Ci SMS z numerem i kodem QRC.
I dopiero ten kod z telefonu podajesz przy kasie.
Nie ma co się śmiać. Mnie z Tictaków zebrało się 2 stówy oszczędności (akurat na nowa paletę, którą wykupiono Kody można rejestrować do 31 grudnia, a zużyć do 31 stycznia.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-29 o 19:24
cosmetix jest offline  
Stary 2015-12-29, 19:24   #2575
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Kody można rejestrować do 31 grudnia, a zużyć do 31 stycznia.
Na pewno do 31 stycznia? Szukałam w regulaminie i nie znalazłam. Mam jeden kod i teraz nie bardzo mam koncepcję na co wydać.
Stary 2015-12-29, 19:27   #2576
cosmetix
Makeup challenge winner

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Na pewno do 31 stycznia? Szukałam w regulaminie i nie znalazłam. Mam jeden kod i teraz nie bardzo mam koncepcję na co wydać.
Na coś, co jest w promocji. Wystarczy wybrać nawet kilka rzeczy za ponad 20zł typu waciki, czyli płacisz przy kasie coś ponad 15 zeta.
Stary 2015-12-29, 19:30   #2577
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Też psikam perfumy na wacik i jak zmieniam worek do odkurzacza to wkładam .

Stary 2015-12-29, 19:32   #2578
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Gratki!
Pamiętasz jakiej odpowiedzi udzieliłaś ? To pytanie konkursowe było na maksa głupie
Dzięki Jak się nie mylę to strzeliłam chyba 320 000

aniyam jest offline  
Stary 2015-12-29, 19:35   #2579
Koshatka
Zakorzenienie

Cytat:
Na coś, co jest w promocji. Wystarczy wybrać nawet kilka rzeczy za ponad 20zł typu waciki, czyli płacisz przy kasie coś ponad 15 zeta.
No ale właśnie nic takiego teraz mi się nie rzuciło w oczy I nie bardzo mam czas szukać do Sylwestra. A tak bym miała jeszcze miesiąc.
Stary 2015-12-29, 19:46   #2580
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Też psikam perfumy na wacik i jak zmieniam worek do odkurzacza to wkładam .
Tylko on to przy każdym odkurzaniu robił a i tak nic nie pachniało.

Cytat:
Sztachnij się http://www.fragrantica.pl/perfumy/Va...uto-18964.html powinien być gdzieś . A Ty z Wawki? Tam to macie dostęp np. do serii Armani Prive i do http://www.fragrantica.pl/perfumy/Gi...bie-10886.html tylko tam ten oudy jest ciężki i oleisty wręcz, a ta róża to taka bardziej bułgarska nie każdy lubi .
Czyli te które podałaś są raczej cięższe czy te moje ? Trochę z wawki trochę nie Teraz w Lublinie jestem akurat.
Rotkohl jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości