Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-12-30, 14:16   #2851
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak to co: Collistara, Eris i Norela

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

oooo u mnie też peelingi nie miały sreberka naklejonego ale nic się nie rozlało współczuję a dużo Ci się go wylało?

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

No tak, a ja nie pomyślałam, głupia ja

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-12-30, 14:19   #2852
love1234
Born to shop

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No tak, a ja nie pomyślałam, głupia ja
Szaleją z tymi erisami 😐
Stary 2015-12-30, 14:22   #2853
your Angel
czyli Endżi

Douglas wysyła DHLem?

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:27   #2854
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja generalnie nie lubię podróbek, ale to zboczenie zawodowe drażni mnie brak poszanowania cudzej pracy twórczej
Szczerze mówiąc nie znalazłam tańszych równie dobrych odpowiedników, miałam DKNY ale tu cena jest podobna i jakość minimalnie gorsza, Wittcheny Lidlowe nie ma co się czarować są ciut słabsze ale cena rewelacja. A tak same droższe. Jak na coś trafię dam znać
Oj dla mnie lidlowskie Wittchen były lepsze niż te z salonu
Dkny nie lubię bo mi się nie podobają, niby proste ale te łańcuchy zamiast pasków

Co do podróbek Korsa to jaka tam praca twórcza, strasznie oryginalne fasony to nie są Nie popieram tego przemysłu , ale z innych względów.
A to czy ktoś nosi czy nie to już jego indywidualna sprawa i nic mi do tego. Druga sprawa jest taka że mimo wszelkich przekonań naprawdę nie wszyscy zdają sobie sprawę co to za marka itp. Dla przykładu moja mama gdyby nie ja to w życiu by nie wiedziała co to za projektant, tak samo nie miała pojęcia o LV. I jestem świecie przekonana że mogłaby kupić gdzieś podróbe nie wiedząc nawet ze to podróba czegoś bo nie wiedzialaby że wogole taka marka jest.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Na pewno warto pewnie i tak się skuszę, bo ostatnio w blondach się kręcę, a rozjaśniacz mi masakruje włosy. Teraz robiłam prostowanie kreatynowe i się obawiam co będzie jak się keratyna wypłucze

super zamówienie ale już nie patrzę, bo mam bana do wykończenia zapasów

Jeśli ktoś by chciał jeszcze te zestawy Estee Lauder z mini DayWear'ami to mogę pomóc w zakupie bo muszę do Estee wskoczyć
W salonie robiłaś prostowanie czy sama?
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:30   #2855
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Douglas wysyła DHLem?
Tak

aniyam jest teraz online  
Stary 2015-12-30, 14:32   #2856
sabinkasob
Wtajemniczenie

Hej dziewczyny wiem, że rzadko wpadam i mało się udzielam ale liczę na Waszą pomoc

Odebrałam właśnie zamówienie z D z kosmetykami MAC. do zamówienia wzięłam ten ich "świetny" box z miniaturami . I tu mam wątpliwości, czy któraś z Was może mi napisać jakie miniatury tam powinny być? Bo nie jestem pewna, na stronie już chyba tego nie ma a mam wrażenie że czegoś mi brakuje :/
Poratuje mnie któraś informacją?
sabinkasob jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:37   #2857
love1234
Born to shop

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wiem, że rzadko wpadam i mało się udzielam ale liczę na Waszą pomoc

Odebrałam właśnie zamówienie z D z kosmetykami MAC. do zamówienia wzięłam ten ich "świetny" box z miniaturami . I tu mam wątpliwości, czy któraś z Was może mi napisać jakie miniatury tam powinny być? Bo nie jestem pewna, na stronie już chyba tego nie ma a mam wrażenie że czegoś mi brakuje :/
Poratuje mnie któraś informacją?
Maseczka glamglow
Krem clinique
3 próbki versace
Tonik clochee
Krem biotherm dla facetów ×3
Mascara mini EL
Jakiś krem jeszcze i nie pamiętam co jeszcze

Edytowane przez love1234
Czas edycji: 2015-12-30 o 14:43
love1234 jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:41   #2858
love1234
Born to shop

A i miniaturka Kenzo
Stary 2015-12-30, 14:45   #2859
sabinkasob
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
A i miniaturka Kenzo
Pamiętam, że na pewno miał być Glamglow i tego nie mam :/

A tak to mam :
tonik Clotche
próbki versace
mini krem Clinique
miniaturę Kenzo
kremy Biotherm
krem Yvette
tusz EL

I teraz nie wiem czy oprócz Glamglow mi coś jeszcze brakuje :/
jestem zła bo na tym mi zależało najbardziej
sabinkasob jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:47   #2860
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Maseczka glamglow
Krem clinique
3 próbki versace
Tonik clochee
Mascara mini EL
a jakiej wielkości ta miniaturka tuszu powinna być?

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Maseczka glamglow
Krem clinique
3 próbki versace
Tonik clochee
Mascara mini EL
Jaka ta miniaturka tuszu powinna być?

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Pamiętam, że na pewno miał być Glamglow i tego nie mam :/

A tak to mam :
tonik Clotche
próbki versace
mini krem Clinique
miniaturę Kenzo
kremy Biotherm
krem Yvette
tusz EL

I teraz nie wiem czy oprócz Glamglow mi coś jeszcze brakuje :/
jestem zła bo na tym mi zależało najbardziej
Mi wogole brakuje pudełka do tej torebki prezentowej wrzucili
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:48   #2861
sabinkasob
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a jakiej wielkości ta miniaturka tuszu powinna być?

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Jaka ta miniaturka tuszu powinna być?

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Mi wogole brakuje pudełka do tej torebki prezentowej wrzucili
Ja mam taką tyci tyci , nie ma pojemności nawet na niej. Taka cieniutka tubeczka jak od kremu

Ja pudełka też nie dostałam :/
sabinkasob jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:51   #2862
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam taką tyci tyci , nie ma pojemności nawet na niej. Taka cieniutka tubeczka jak od kremu

No właśnie ja też a wydaje mi się że powinna być większa
Rotkohl jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:53   #2863
love1234
Born to shop

Cytat:

Dokładnie, taka malusia
Pisz do nich, niech Ci przesla brakujący gift. W końcu ta maseczka glamglow to jedyna zaleta tego ich boxa.
Stary 2015-12-30, 14:54   #2864
Magdalena___
Zakorzenienie

W tchibo są bezrękawniki 95% bawełna + 5% elastan, 49,95 zł za zestaw 3 sztuk - http://www.tchibo.pl/3-topy-p400087221.html gdyby ktoś dalej szukał np. Poziomka
Magdalena___ jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:54   #2865
sabinkasob
Wtajemniczenie

Cytat:
No właśnie ja też a wydaje mi się że powinna być większa
Czyli w pudełku powinno być 8 kosmetyków dobrze naliczyłam? Ciekawe czy jak im napiszę że nie mam maseczki to mi doślą ??

Napiszę, bo to jedyna rzecz na jakiej mi zależało :/
sabinkasob jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:54   #2866
michalina_86
Zakorzenienie

Hej, mam pytanie. Zamówiłam w Sephorze ten zestaw http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...Eclat/P2079018
Chciałam sprawdzić kody i na tuszu jest ok, a na korektorze nie widzę - to znaczy jest 40LN/4OLN, ale nie wyskakuje mi nigdzie taki kod. Z kolei na całym opakowaniu jest nadrukowane 1YLN2L, ale też nie może mi odczytać kodu.
Może któraś z Was mi pomoże?
michalina_86 jest offline  
Stary 2015-12-30, 14:59   #2867
Malinum
Zakorzenienie

Cytat:
Oj dla mnie lidlowskie Wittchen były lepsze niż te z salonu
Dkny nie lubię bo mi się nie podobają, niby proste ale te łańcuchy zamiast pasków

Co do podróbek Korsa to jaka tam praca twórcza, strasznie oryginalne fasony to nie są Nie popieram tego przemysłu , ale z innych względów.
A to czy ktoś nosi czy nie to już jego indywidualna sprawa i nic mi do tego. Druga sprawa jest taka że mimo wszelkich przekonań naprawdę nie wszyscy zdają sobie sprawę co to za marka itp. Dla przykładu moja mama gdyby nie ja to w życiu by nie wiedziała co to za projektant, tak samo nie miała pojęcia o LV. I jestem świecie przekonana że mogłaby kupić gdzieś podróbe nie wiedząc nawet ze to podróba czegoś bo nie wiedzialaby że wogole taka marka jest.

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

W salonie robiłaś prostowanie czy sama?
Użyłam skrótu myśliwego, chodziło mi że Wittcheny z Lidla są dobrej jakości ale i tak trochę gorsze od Korsów oraz nie ustępują (te z saffiano) jakości salonowym. Owszem te z miękkiej skóry jakością nie grzeszyły ale różnicę było widać już w dniu zakupu między modelami, także nie wiem o co jednostki płakały że taka tandeta itp DKNY miałam, model jak Sutton Korsa i więcej nie kupię. Także Lidlowe Wittcheny są spoko ja nie lubię przepłacać A podróbki są i będą stety czy niestety

Prostowała mi fryzjerka mobilna
Malinum jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:16   #2868
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówienie Sampar i naszyjnik.
supeeer też kiedyś od nich zamówię, jak zużyje moje zapasy
korinka3 jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:19   #2869
Magdalena___
Zakorzenienie

Ooaaa dziewczyny mam pytanie nt. nieco drastyczny, moja koleżanka złamała sobie paznokieć ale tę część 'różową' (wybaczcie profesjonalną nomenklaturę) jakieś 3-4 mm od linii z częścią białą, co robić ? Pęknięcie na więcej niż pół paznokcia W necie nie możemy się przekopać przez porady nt. ratowania manicure

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokiec.jpg (25,8 KB, 31 załadowań)
Stary 2015-12-30, 15:24   #2870
evelyn14
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ooaaa dziewczyny mam pytanie nt. nieco drastyczny, moja koleżanka złamała sobie paznokieć ale tę część 'różową' (wybaczcie profesjonalną nomenklaturę) jakieś 3-4 mm od linii z częścią białą, co robić ? Pęknięcie na więcej niż pół paznokcia W necie nie możemy się przekopać przez porady nt. ratowania manicure

Słyszałam o sposobie żeby pomalowac paznokieć lakierem (bezbarwnym), jak jest jeszcze niewyschnięty to połozyć na peknięte miejsce kawałeczek chusteczki i po wyschnięciu na to kolejna warstwa lakieru. Ale nigdy nie stosowałam tego sposobu

Robi się wtedy z paznokcia coś w rodzaju kompozytu
evelyn14 jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:25   #2871
sabinkasob
Wtajemniczenie

Nasmarowałam mejla do D. Mam nadzieję, że doślą mi tą maseczkę bo jak nie to będzie wojna, czekam na odpowiedź ciekawe kiedy mi odpowiedzą
sabinkasob jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:29   #2872
panthher
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez evelyn14 Pokaż wiadomość
Słyszałam o sposobie żeby pomalowac paznokieć lakierem (bezbarwnym), jak jest jeszcze niewyschnięty to połozyć na peknięte miejsce kawałeczek chusteczki i po wyschnięciu na to kolejna warstwa lakieru. Ale nigdy nie stosowałam tego sposobu

To dobry sposób, ja próbowałam alternatywnie :kawałek torebki z herbaty. Na to normalnie malowalam paznokcie, po jakimś czasie,gdy odrosly, nie potrafiłam zmyć tej torebki zmywaczem, mocno przytwierdziło się do płytki.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
panthher jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:41   #2873
Oktawiaaa
Zakorzenienie

Zamówiłam 4 lakiery Semilac, a piąty 000 dostanę gratis
Oktawiaaa jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:47   #2874
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

do kosmetyczki najszybciej, są specjalne produkty, które zlepią pazurka ( w lampie uv miałąm tak nieraz naprawiane)
samodzielnie też sie da np hybrydką zalać i w lampę

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:54   #2875
baletnica_natasza
Zakorzenienie

Miskaa78 dzięki za porady zdrowotne. Wzięłam tabletki, przytuliłam się do grzejnika, wypiłam herbaty sporo i czuję się lepiej. Dalej zmeczona ale przynajmniej bez drgawek i zwrotów głowy

Więc jak się zregeneruję to w końcu skoczę na upragnione zakupy
baletnica_natasza jest offline  
Stary 2015-12-30, 15:55   #2876
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie

Dziewczyny, jak dobrze, że jesteście. Muszę wysiedzieć w pracy do 19:00, a już mnie nosi. Czytnika nie wzięłam-nie wiedziałam, ze zakupy mi zajmą tyle czasu i będę musiała jechać prosto do pracy. Zakupami też się nie nacieszę bo pojechały do domu....

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:06   #2877
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Miskaa78 dzięki za porady zdrowotne. Wzięłam tabletki, przytuliłam się do grzejnika, wypiłam herbaty sporo i czuję się lepiej. Dalej zmeczona ale przynajmniej bez drgawek i zwrotów głowy

Więc jak się zregeneruję to w końcu skoczę na upragnione zakupy

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:19   #2878
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Dodaje zdjęcia moich kudłów. Ciemno jak w u murzyna no ale taki mamy klimat . Gdyby nie lekko żółty odrost byłoby super, lubię taki barbiowy blond . Co ja na ten łeb miała kladzione to nawet jakbyście mnie szanelami kusiły to Wam nie powiem bo nie wiem .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151230_162041.jpg (352,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151230_162014.jpg (374,4 KB, 77 załadowań)

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:22   #2879
201607111632
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Zamówiłam 4 lakiery Semilac, a piąty 000 dostanę gratis
Gdzie zamówiłaś?
201607111632 jest offline  
Stary 2015-12-30, 16:24   #2880
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelyn14 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez panthher Pokaż wiadomość
To dobry sposób, ja próbowałam alternatywnie :kawałek torebki z herbaty. Na to normalnie malowalam paznokcie, po jakimś czasie,gdy odrosly, nie potrafiłam zmyć tej torebki zmywaczem, mocno przytwierdziło się do płytki.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
do kosmetyczki najszybciej, są specjalne produkty, które zlepią pazurka ( w lampie uv miałąm tak nieraz naprawiane)
samodzielnie też sie da np hybrydką zalać i w lampę
Dzięki! Koleżanka się trzyma ale ja tu prawie mdleję, nie moje klimaty
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości