Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 26 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-02-12, 22:50   #751
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Kup samą bazę czy zwykłą czy witaminową to nie wiem na to proszek akrylowy jeszcze raz bazę i trzyma jak mur, za proszek zapłacisz 10 zł, a nie ponad 30

031 Black Dimond to zwykły czysty czarny.
A Semilac ma polyskujaca gleboka czern? 031 na zdjeciach wlasnie taki mi sie wydaje.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 22:55   #752
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A Semilac ma polyskujaca gleboka czern? 031 na zdjeciach wlasnie taki mi sie wydaje.
Szczerze to nie wiem, miałam 031 ale nawet nakładając bardzo cienkie warstwy marszczył mi się, więc puściłam go w świat

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 23:07   #753
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

031 nie utwardza sie w led i nie ma warstwy dyspersyjnej. To czysta czern ale nie bez wad
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 00:37   #754
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dzieki Dziewczyny Jednak zdecydowalam sie zamowic (mimo wad)031 i kilka innych kolorow tym samym wyczerpujac liste chciejstw jezeli chodzi o Semilaca :P

Stary 2016-02-13, 00:41   #755
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Dzieki Dziewczyny Jednak zdecydowalam sie zamowic (mimo wad)031 i kilka innych kolorow tym samym wyczerpujac liste chciejstw jezeli chodzi o Semilaca :P
Ja czekam na 121 i 131, to znaczy one czekaja aż po nie pojadę I to jest mój ostatni zakupów semilac Teraz będę wystawiać na wymianę chyba

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Stary 2016-02-13, 04:19   #756
november_rain
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
031 nie utwardza sie w led i nie ma warstwy dyspersyjnej. To czysta czern ale nie bez wad
Czerń 031 w nowym opakowaniu jak najbardziej utwardza mi się w LED. Ani razu mi się nie zmarszczyła, nawet przy końcowym przecieraniu cleanerem nie było na waciku czarnego koloru. Dodam, ze robiłam paznokcie tym kolorem nawet lampą-mostkiem LED 6 W, tą z zestawu startowego.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=975486
november_rain jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 07:02   #757
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Mila niespodzianka z ta czernia. Nie slyszalam o tej zmianie.
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 08:22   #758
shameeka90
Raczkowanie

Też mam nową czerń kupioną w styczniu i pracuje się z nią bardzo dobrze Fakt, naczytałam się o niej tyle złego, że zamiast 2 min w UV trzymałam 4 Ale nic się nie pomarszczyło, a dałam dwie dość grube warstwy (na tyle grube, że na małych palcach już po pierwszej nie było prześwitów).
shameeka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 09:15   #759
DoDoo
Zakorzenienie

Siemka, mozecie napisac cos o bazie z topem semikac 2w1? Nigdzie nie ma opini na ten temat, chodzi mi przede wszystkim o to czy dobrze sie sciaga? Na razie robie hybrydy em nail i tego diabelstwa nie da sie sciagnac, aceton prawie nic nie daje... Pozostaje mi pilowanie i mam juz tak zniszczone paznokcie, ze na razie musze odstawic pazurki...
Stary 2016-02-13, 09:20   #760
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez november_rain Pokaż wiadomość
Czerń 031 w nowym opakowaniu jak najbardziej utwardza mi się w LED. Ani razu mi się nie zmarszczyła, nawet przy końcowym przecieraniu cleanerem nie było na waciku czarnego koloru. Dodam, ze robiłam paznokcie tym kolorem nawet lampą-mostkiem LED 6 W, tą z zestawu startowego.
To nowość miałam w nowym opakowaniu i zachowywała się zupełnie inaczej.

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Siemka, mozecie napisac cos o bazie z topem semikac 2w1? Nigdzie nie ma opini na ten temat, chodzi mi przede wszystkim o to czy dobrze sie sciaga? Na razie robie hybrydy em nail i tego diabelstwa nie da sie sciagnac, aceton prawie nic nie daje... Pozostaje mi pilowanie i mam juz tak zniszczone paznokcie, ze na razie musze odstawic pazurki...
Musisz zmienić hybrydy a nie samą bazę na odmaczalne.

Love Pazurkowe
Stary 2016-02-13, 09:30   #761
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
To nowość miałam w nowym opakowaniu i zachowywała się zupełnie inaczej.

Musisz zmienić hybrydy a nie samą bazę na odmaczalne.

Tzn?? Zamowilam baze 2w1 i lakier z semilac, teraz bede tym robic jak mi sie plytka zregeneruje. Co to jest baza odmaczalna?
Stary 2016-02-13, 09:51   #762
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Frutellce chodziło o to że używasz badziewiastych hybryd, które nie odmaczają się dobrze w acetonie. Prawdziwa dobra hybryda powinna zejść w acetonie w max 15 min, skoro ze swoimi się męczysz tzn że kupiłaś coś co się tylko do kosza nadaje. Nawet jak zmienisz baze na odmaczalną (czyli taką która się ładnie odmoczy - logiczne), to i tak możesz mieć problem ze ściągnięciem hybryd, bo kolorówka może się nie odmaczać. Mam nadzieje, że jasno wyjaśniłam
eM_Ka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:03   #763
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Tzn?? Zamowilam baze 2w1 i lakier z semilac, teraz bede tym robic jak mi sie plytka zregeneruje. Co to jest baza odmaczalna?
Poczytaj wątek Lakiery hybrydowe, a dowiesz się wszystkiego nawet tego, że bazy 2 w 1 są słabe. Lepiej kupić bazę i top osobno, nawet z Semilac teraz ma witaminową(która się odmacza, sama nie używałam, ale koleżanka ma) + kolory jakieś + top.

Love Pazurkowe
Stary 2016-02-13, 10:15   #764
pretty_girl19892
Zakorzenienie

GG do pretty_girl19892

Cytat:
Pochwal się co zmaówiłaś, szukam inspiracji

I podbijam moje pytanie o polecenie jakiegoś brokatu z Semilac
W miare uniwersalny, narazie mam kolory 005, 047, 135, 130
Chyba najbardziej będzie pasowal do nich Pink Gold?

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:56   #765
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dziewczyny czy ktoras z Was anulowala oplacone zamowienie? Jezeli tak ktory sposob anulowania jest najskuteczniejszy tj. za posrednictwem forularza kontaktowego czy lepiej dzwonic? I jak wyglada kwestia ze zwrotem kasy?

Oczywiscie pospieszylam sie i myslalam, ze promocja obowiazuje z nocy od wczoraj do dzisiaj Zlozylam zamowienie, oplacilam je , chcialam jeszcze domowic Classic Wine i patrze na daty a tu dzisaj 13! :P

Stary 2016-02-13, 10:57   #766
Agunia001
Raczkowanie

Dziewczyny,
podbijam:

Co doradzicie: bazę witaminową +hardi bezbarwny czy lepiej neonail extra base w przypadku kiedy długie pazurki są "giętkie"?
Agunia001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:05   #767
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja czekam na 121 i 131, to znaczy one czekaja aż po nie pojadę I to jest mój ostatni zakupów semilac Teraz będę wystawiać na wymianę chyba

Oh niezle te kolorki Ale ja niestety do roboy musze miec cos stonowanego, paselowego, nie rzucajacego sie w oczy :P Oczywiscie czarny jest dosc konkretnym kolorem, ale on jakos tak ladnie wyglada z czerwona czy czarna sukienka :P

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość

Poki co nie chwale sie, bo mam zamiar anulowac to wczorajsze zamowienie Wiec dzisiejszej nocy rozstrzygnie sie na co ostatecznie sie zdecyduje.

Widze, ze wybralas same stonowane kolory. Do nich jak najbardziej bedzie pasowal Pink Gold - mam ten brokat i jest przeswietny. Ja ze stosnowanych wybralam Biscuit i ten 047.

Natomias nie obwiasz sie ze 135 i 130 bedzie zlewalo Ci sie ze skora dloni (no chybaze jestes sniada)? Ja niestety jestem dosc blada i u mnie wiekszosc takich stonowanych kolorow zlewa sie z dlonia i nigdy nie wiem w ktory celowac. Zastanawialam sie tez nad Frappe, ale tez mi sie wydaje, ze bedzie sie zlewal.

Stary 2016-02-13, 11:31   #768
playazka
Raczkowanie

Cytat:

dla mnie najbardziej uniwersalnym jest 037 gold disco

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
podbijam:

Co doradzicie: bazę witaminową +hardi bezbarwny czy lepiej neonail extra base w przypadku kiedy długie pazurki są "giętkie"?
baza witaminowa sie swietnie odmacza ale ma mniejsza trwalosc niz zwykla baza z semilac. jak masz bardzo gietkie pazurki mozesz sprobowac baze z hardem a jak dalej nie bedzie tak jak powinno dorzuc do tego proszek akrylowy (u nas w sklepie stacjonarnym mozna kupic akryl w pojemniczkach 5ml za 3zl) i na nieutwardzonego harda sypiesz proszkiem

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

ja w koszyczku na dzisiejsza noc mam przygotowane 4 kolory 080, 094, 103, 131 i do tego bloczki polerskie czekam do 23:00
playazka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:48   #769
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Oh niezle te kolorki Ale ja niestety do roboy musze miec cos stonowanego, paselowego, nie rzucajacego sie w oczy :P Oczywiscie czarny jest dosc konkretnym kolorem, ale on jakos tak ladnie wyglada z czerwona czy czarna sukienka :P

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Poki co nie chwale sie, bo mam zamiar anulowac to wczorajsze zamowienie Wiec dzisiejszej nocy rozstrzygnie sie na co ostatecznie sie zdecyduje.

Widze, ze wybralas same stonowane kolory. Do nich jak najbardziej bedzie pasowal Pink Gold - mam ten brokat i jest przeswietny. Ja ze stosnowanych wybralam Biscuit i ten 047.

Natomias nie obwiasz sie ze 135 i 130 bedzie zlewalo Ci sie ze skora dloni (no chybaze jestes sniada)? Ja niestety jestem dosc blada i u mnie wiekszosc takich stonowanych kolorow zlewa sie z dlonia i nigdy nie wiem w ktory celowac. Zastanawialam sie tez nad Frappe, ale tez mi sie wydaje, ze bedzie sie zlewal.
Ja mam Frappe i szczerze myślałam, że to będzie coś pod beż. Ale na moich dłoniach wybija z niego róż. Podoba mi się, wygląda całkiem ładnie. Nie zlewa się z dłonią. Ktoś mi pisał, że w zależności od naszej skóry zmienia on odcień.
Ja mam w planach Mardi Gras, Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym.
Na lato planuje takie kolory coś jak:
1. Pastel Peach. Ładnie takie kolory wyglądają na opalonych dłoniach.
2. Fresh Lime/Canary Green/Banana. Mam dylemat, ale raczej wybiorę Fresh Lime. Jeszcze nie wiem.
3. Sleeping Beauty i Lovely Mickey, pięknie razem wyglądają. Ewentualnie wezmę te dwa, a pastel peach nie.
4. Mint. Ale podoba mi się taki jasny niebieski pastelowy, coś jak Lazure Dream, ale nie jest mi dane go dostać więc może wezmę Blue Tide z Neonail.

Ewentualnie Strong White.
Ktoś chce rozwiać moje wątpliwości? Jakie kolorki dorzucić? Tyle ich jest, że sama w kropce. Za dużo ładnych
2016: 30
sandrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:53   #770
kliwia
Zakorzenienie

ja też zrobię zamówienie
biały,
banan
mardi gras
pink gold
peach milk
creamy muffin

szkoda że między 21 a 23 nie dodają losowo hybrydy

sandrek, ja na lato biorę banana właśnie, z mintem. ale teraz w zamowieniu nie wezme minta, zadowole sie tym blekitem w gratisie. a mint'a kupie stacjonarnie
na pewno na lato ladnie beda wygladaly pastele kolorowe i żarówki ale ja żarówek na sobie nie lubię

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2016-02-13 o 12:04
kliwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 11:56   #771
DoDoo
Zakorzenienie

Ludzilam sie, ze ta baza 2w1 z semilac nie bedzie zla... Do tej bazy kupilam lakier tez z semilacu 033. Po prostu nie mam na razie kasy i chcialam zaoszczedzic heh i tak to jest zaoszczedze pewnie kosztem paznokci :banghead:
Stosowanie primera jest konieczne?

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Zeby zamowienie nie bylo wyslane to bym anulowala ta baze i juz wziela sama baze i top osobno ech blondas
Stary 2016-02-13, 12:07   #772
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam Frappe i szczerze myślałam, że to będzie coś pod beż. Ale na moich dłoniach wybija z niego róż. Podoba mi się, wygląda całkiem ładnie. Nie zlewa się z dłonią. Ktoś mi pisał, że w zależności od naszej skóry zmienia on odcień.
2. Fresh Lime/Canary Green/Banana. Mam dylemat, ale raczej wybiorę Fresh Lime. Jeszcze nie wiem.
3. Sleeping Beauty i Lovely Mickey, pięknie razem wyglądają. Ewentualnie wezmę te dwa, a pastel peach nie.
4. Mint. Ale podoba mi się taki jasny niebieski pastelowy, coś jak Lazure Dream, ale nie jest mi dane go dostać więc może wezmę Blue Tide z Neonail.

Ktoś chce rozwiać moje wątpliwości? Jakie kolorki dorzucić? Tyle ich jest, że sama w kropce. Za dużo ładnych
porownywalam na zywo pastel peach i sleeping beauty i mi sie osobiscie bardziej podoba ten pierwszy. jak szykuje Ci sie wieksze zamowienie to dzisiaj w nocy zamow min 4 kolory i cos dodatkowego ja np dwa bloczki polerskie a dostaniesz lazure dream

pastel peach mam na swoich pazurkach teraz i nie tylko na opalonych dloniach wyglada dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 87.jpg (194,3 KB, 55 załadowań)

Edytowane przez playazka
Czas edycji: 2016-02-13 o 12:13
Stary 2016-02-13, 12:33   #773
pretty_girl19892
Zakorzenienie

GG do pretty_girl19892

Cytat:

130 już mam, nosiłam na pazurkach i nie zlewało mi się ze skórą dłoni
Przede wszystkim kolor ten jest dość jaskrawy, nie sądze że będzie się u kogoś zlewał
a 135 właśnie chciałam jako taki kolor nie rzucający się w oczy, na swatchach w necie podoba mi sie i mam nadzieje że na zywo równie piękny jest

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
dla mnie najbardziej uniwersalnym jest 037 gold disco

ja w koszyczku na dzisiejsza noc mam przygotowane 4 kolory 080, 094, 103, 131 i do tego bloczki polerskie czekam do 23:00

Ehh śliczny jest ten 103 wogóle róży/czerwieni intensywnych jest tam tak dużo że ciężko się zdecydować na cokolwiek
A ten 000 jest normalnie w sprzedaży czy tylko jako gratis dziś?
edit. Trzeba za minimum 150 zł czyli 5 lakierów i coś do tego jeszcze hmmm

Cytat:

Wszystkie są śliczne i również w nie celuje, ale to dopiero na wakacje zrobie zapas

PM 2017

Edytowane przez pretty_girl19892
Czas edycji: 2016-02-13 o 12:42
pretty_girl19892 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:45   #774
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
porownywalam na zywo pastel peach i sleeping beauty i mi sie osobiscie bardziej podoba ten pierwszy. jak szykuje Ci sie wieksze zamowienie to dzisiaj w nocy zamow min 4 kolory i cos dodatkowego ja np dwa bloczki polerskie a dostaniesz lazure dream

pastel peach mam na swoich pazurkach teraz i nie tylko na opalonych dloniach wyglada dobrze
To dopiero latem chcę, a nagły wydatek 150 zł na same lakiery to sporo

Cytat:
130 już mam, nosiłam na pazurkach i nie zlewało mi się ze skórą dłoni
Przede wszystkim kolor ten jest dość jaskrawy, nie sądze że będzie się u kogoś zlewał
a 135 właśnie chciałam jako taki kolor nie rzucający się w oczy, na swatchach w necie podoba mi sie i mam nadzieje że na zywo równie piękny jest

Ehh śliczny jest ten 103 wogóle róży/czerwieni intensywnych jest tam tak dużo że ciężko się zdecydować na cokolwiek
A ten 000 jest normalnie w sprzedaży czy tylko jako gratis dziś?

Wszystkie są śliczne i również w nie celuje, ale to dopiero na wakacje zrobie zapas
000 dostaje się na pokazach no i wyjątkowo teraz w gratisie.
Ja też na wakacje dopiero zamówię. Niedługo będę Mardi Gras i Diamond Ring i myślę nad jeszcze jednym kolorem. :p
Stary 2016-02-13, 12:52   #775
RedDahlia
Raczkowanie

Właśnie dziewczyny. Odnośnie pokazów. Wie któraś kiedy,gdzie jak i co ?
Stary 2016-02-13, 12:56   #776
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny. Odnośnie pokazów. Wie któraś kiedy,gdzie jak i co ?
Na fb pewnie będzie informacja. Często tworzą wydarzenia
Stary 2016-02-13, 13:25   #777
playazka
Raczkowanie

Cytat:

edit. Trzeba za minimum 150 zł czyli 5 lakierów i coś do tego jeszcze hmmm
o kurcze dobrze ze zwrocilas uwage na ilosc lakierow, nie przyczailam ze mi w koszyku dwa razy dodalo 094. musze jeszcze jeden kolorek wykombinowac

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Na fb pewnie będzie informacja. Często tworzą wydarzenia
w tym roku sie narazie nic nie zapowiada. ja w poniedzialek ide na pokaz z neonail ale teraz czekam na cos z semilaca w okolicy
Stary 2016-02-13, 13:27   #778
meggie94
Rozeznanie

103 mogę polecić z czystym sumieniem, piękny kolorek Ale jeśli ktoś nie lubi neonowych odcieni to odradzam.

Ja w chwili obecnej zakochałam się w 003 który mam obecnie na paznokciach <3 Z syrenką wygląda tak cudownie, że mój chłopak stwierdził, żebym następnym razem wszystkie paznokcie sobie zrobiła syrenką, bo tak ładnie to wygląda

meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 13:41   #779
playazka
Raczkowanie

no i kurcze nie mam pomyslu na 5 kolor a musze cos wybrac
Stary 2016-02-13, 13:48   #780
meggie94
Rozeznanie

Ja na początku też się napaliłam na tą akcję z nocnym kupowaniem, nawet już sobie zapełniłam koszyk kolorami: 051, 031, 028, 144 i 037 oraz cleanerem :P Ale stwierdziłam, że to będzie zdecydowanie too much na mnie, tym bardziej, że urodzinowo obłowiłam się kolorami i na razie tylko zamówię sobie 051 i cleaner Ewentualnie 031 jeszcze...

A moja obecna kolekcja to:
001 Strong White
003 Sweet Pink
019 Blue Lagoon
020 Green Glass
022 Mint
066 Glossy Cranberry
103 Elegant Raspberry
137 Cinnamon Coffee

meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości