Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 42 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-09, 10:35   #1231
uwaganaogon
Raczkowanie

Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Mi do mojej "must have" listy brakuje jeszcze classic wine, gold disco, mardi gras, blueberry kiss, stylish grey (ale waham się między stylish grey a lady in grey - ma któraś porównanie?) i diamond ring.
Blueberry kiss - mistrzostwo świata
uwaganaogon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 19:46   #1232
meggie94
Rozeznanie

Dziewczyny wracając do tematu gratisów
Sprzedawcy na allegro, sprzedający hybrydy Semilac mają lepsze gratisy niż oni sami :P Nie dość, że darmowa przesyłka, wczoraj zamówione, a dziś dostałam, do lakieru dodali mi także smycz Semilac, krówkę Semilac i... pudełeczko z tipsami Mi się nie przyda, ale nawet czy sprzedać, czy tak jak ja oddam przyjaciółce, która robi żele A kupiłam tylko jeden lakier! A nie lakierów za 100 zł, żeby dostać lustereczko

meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:16   #1233
domarka
Raczkowanie

Cytat:
Sprzedawcy na allegro, sprzedający hybrydy Semilac mają lepsze gratisy niż oni sami :P Nie dość, że darmowa przesyłka, wczoraj zamówione, a dziś dostałam, do lakieru dodali mi także smycz Semilac, krówkę Semilac i... pudełeczko z tipsami Mi się nie przyda, ale nawet czy sprzedać, czy tak jak ja oddam przyjaciółce, która robi żele A kupiłam tylko jeden lakier! A nie lakierów za 100 zł, żeby dostać lustereczko
O! Super może sama się skuszę wolę tipsy, których nawet nie użyję, ale zawsze mogę sprzedać lub komuś dać
domarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:18   #1234
paprif
Zakorzenienie

Dziewczyny, chciałabym prosić o pomoc. Nie jest to bezpośrednio związane z Semilackami, ale jest tutaj sporo osób dobrze zorientowanych. Szukam allegrowicza bądź hurtowni, która w dobrej cenie ma wzorniki, klipsy do zdejmowania hybryd czy folie transferowe. Stacjonarnie, gdzie kupuję lakiery folia transferowa kosztuje 18 pln I to już nawet nie chodzi o to ile tej folii za tą cenę dostanę. Wolę mieć różne kolory folii, a w mniejszej ilości niż jedną. Siedzę, przeglądam i jeśli w ogóle cokolwiek znajdę to tylko jedną z tych rzeczy, które mnie interesują. Chciałabym zrobić zakup za jednym zamachem. Jeśli ktoś mógłby pomóc, będę wdzięczna, tutaj lub na PW

A teraz będzie w temacie: Waszym zdaniem idealny pudrowy róż to 002 Delicate French czy 053 French Pink Milk?
Noszę się z zakupem któregoś z nich, przeglądając internet bliższy jest mi 053. Mam wrażenie, że 002 będzie smużył.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Blueberry kiss - mistrzostwo świata
Ładniutki , widzę go z efektem "muszelki"

Kiedy jest się samemu, nie można mieć pewności, że np. się nie zwariowało.
We dwóch-co innego. Dwóch daje pewność, obiektywną gwarancję. We dwóch nie ma wariacji!
W. Gombrowicz

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2016-03-09 o 20:27
paprif jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:25   #1235
edyta508
Zakorzenienie

GG do edyta508

Cytat:
Możesz wstawić link skąd zamawiasz?

Wczoraj zrobiłam pazurki 046 intense Pink ale nie bardzo mi się podoba ten kolor. W grafice Google i na filmikach śliczny ale na żywo nie przekonał mnie.
edyta508 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:27   #1236
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym prosić o pomoc. Nie jest to bezpośrednio związane z Semilackami, ale jest tutaj sporo osób dobrze zorientowanych. Szukam jakiegoś dobrego allegrowicza bądź hurtowni, która w dobrej cenie ma wzorniki, klipsy do zdejmowania hybryd czy folie transferowe. Stacjonarnie, gdzie kupuję lakiery folia transferowa kosztuje 18 pln I to już nawet nie chodzi o to ile tej folii za tą cenę dostanę. Wolę mieć różne kolory folii, a w mniejszej ilości niż jedną. Siedzę, przeglądam i jeśli w ogóle cokolwiek znajdę to tylko jedną z tych rzeczy, które mnie interesują. Chciałabym zrobić zakup za jednym zamachem. Jeśli ktoś mógłby pomóc, będę wdzięczna, tutaj lub na PW

A teraz będzie w temacie: Waszym zdaniem idealny pudrowy róż to 002 Delicate French czy 053 French Pink Milk?
Noszę się z zakupem któregoś z nich, przeglądając internet bliższy jest mi 053. Mam wrażenie, że 002 będzie smużył.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

A nie lepiej zamówić u Chinoli?48 kolorów mam za 10 zł. O takie rzeczy pytaj w ogólnym

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 20:30   #1237
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Możesz wstawić link skąd zamawiasz?

Wczoraj zrobiłam pazurki 046 intense Pink ale nie bardzo mi się podoba ten kolor. W grafice Google i na filmikach śliczny ale na żywo nie przekonał mnie.
Napiszę na priv

meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 23:32   #1238
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napiszę na priv
Ja też poproszę.
2016: 30
sandrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 08:12   #1239
uwaganaogon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
niestety nie jestem obeznana w temacie "muszelek"
uwaganaogon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 12:55   #1240
czarne
Zakupowy odwyk :)

Kobitki,czy kolor 135 będzie jeszcze dostępny ? Skuszona Baby Boomerem Dominy chciałam wrzucić na stronie właśnie kolor frappe i nie ma go w ogóle
Stary 2016-03-11, 13:20   #1241
edyta508
Zakorzenienie

GG do edyta508

A gdzie mogę kupić tanio jakiś olejek do skórek?
Stary 2016-03-11, 13:23   #1242
melanterka
Przyczajenie

Dzewczyny jakby któraś z was była zainteresowana Semilackiem 000 Lazure Dream, to wystawiłam na allegro, link: <reklama>

Na walentynki robiłam zamówienie na ponad 300 zl i dostałam dwa. Wiem, że wiele dziewczyn chciałoby go mieć w swojej kolekcji.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-03-11 o 13:28 Powód: Proba sprzedazy
melanterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 13:32   #1243
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Na forum obowiazuje zakaz sprzedaży. W nagrode za zlamanie zasad leca punkty karne
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 18:13   #1244
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
A gdzie mogę kupić tanio jakiś olejek do skórek?
Golden rose ma teraz w promocji super olejek do skórek i paznokci, taki żółty kosztuje 10.90 zł

burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 19:11   #1245
edyta508
Zakorzenienie

GG do edyta508

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Golden rose ma teraz w promocji super olejek do skórek i paznokci, taki żółty kosztuje 10.90 zł
Wiadomo do kiedy ta promocja?
Stary 2016-03-11, 20:28   #1246
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiadomo do kiedy ta promocja?
To akurat produkt miesiąca więc do końca marca Poza promocją też jakiś drogi nie jest, 12.90 zł, odżywki też mają fajne

burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 20:41   #1247
edyta508
Zakorzenienie

GG do edyta508

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
To akurat produkt miesiąca więc do końca marca Poza promocją też jakiś drogi nie jest, 12.90 zł, odżywki też mają fajne
Dziękuję
Stary 2016-03-12, 15:06   #1248
foltynka
Zakorzenienie

GG do foltynka

Hej dziewczyny. Wiem, ze 'temat' który opisze już był TU poruszany, ale może ktoś rzuci jakiś nowy pomysł

drugi raz z rzędu zabrudziły mi się końcówki, wolny brzeg. Poprzednio na kolorze 042 neon rasberry, a teraz na lakierze z innej firmy. Przy czym 2 paznocie były ciemniejszy odcien i na tym nic nie wyszło.
Od roku używam Semilaca i to pojawiło się pierwszy raz. A lakiery 042 już 2 razy używałam. Mało tego. Wczesniej robiło mi się tak na jasnych pastelach z Indigo, basa i top były z Indigo. Kosmetyczka nie wiedziała co może być przyczyną. Wówczas zmatowiła koncowki i zrobila mi stemple i top i utwardziła i było ok.
Teraz sama nie wiem, bo calosc, basa i top i lakiery mam z Semilaca. Ktos pisał, by na koniec raz jeszcze włozyc reke "do góry, odwrotnie" może jutro to wytestuje. Bo akurat chciałam jutro jakies jasne kolory pastele. A jak mi się tak będzie robic bo mi zostają tylko ciemne kolory hybryd. Bo po 3dniach nie będę sciagac, a chodzic z takimi koncowkami to porażka dla mnie.
Ogolnie kończy mi się top, ma on 8 miesięcy. Może już jest stary, może dałam go za dużo na końcu, może lampa była słaba bo dzień po tych pazurkach spaliły się 2 żarówki. Ale u kosmetyczki miała mega lampe 48W LED wiec tam wina lampy odpada.

Nie wiem.. macie jakies pomysły ??

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?

kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )

Edytowane przez foltynka
Czas edycji: 2016-03-12 o 15:08
foltynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 15:59   #1249
esaaa
BAN stały

Może nie do końca wykańczasz końcówki, zwróć przy malowanie większą uwagę i przejedź je pędzelkiem 2 razy, w instrukcjach zwracają na to uwagę, także moze w tym jest problem.
esaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 17:34   #1250
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wiem, ze 'temat' który opisze już był TU poruszany, ale może ktoś rzuci jakiś nowy pomysł

drugi raz z rzędu zabrudziły mi się końcówki, wolny brzeg. Poprzednio na kolorze 042 neon rasberry, a teraz na lakierze z innej firmy. Przy czym 2 paznocie były ciemniejszy odcien i na tym nic nie wyszło.
Od roku używam Semilaca i to pojawiło się pierwszy raz. A lakiery 042 już 2 razy używałam. Mało tego. Wczesniej robiło mi się tak na jasnych pastelach z Indigo, basa i top były z Indigo. Kosmetyczka nie wiedziała co może być przyczyną. Wówczas zmatowiła koncowki i zrobila mi stemple i top i utwardziła i było ok.
Teraz sama nie wiem, bo calosc, basa i top i lakiery mam z Semilaca. Ktos pisał, by na koniec raz jeszcze włozyc reke "do góry, odwrotnie" może jutro to wytestuje. Bo akurat chciałam jutro jakies jasne kolory pastele. A jak mi się tak będzie robic bo mi zostają tylko ciemne kolory hybryd. Bo po 3dniach nie będę sciagac, a chodzic z takimi koncowkami to porażka dla mnie.
Ogolnie kończy mi się top, ma on 8 miesięcy. Może już jest stary, może dałam go za dużo na końcu, może lampa była słaba bo dzień po tych pazurkach spaliły się 2 żarówki. Ale u kosmetyczki miała mega lampe 48W LED wiec tam wina lampy odpada.

Nie wiem.. macie jakies pomysły ??
A moze warto zainwestowac w ten top no wipe ? Ja tez u siebie zauwazylam (w przypadku pasteli) ze sie zabrudzaja i robia sie takie przezroczyste plamki (choc nie zawsze). A teraz sa te topy, ktore chronia kolory przed ich zmiana.

Top z gelisha tez powoduje powstawanie roznych plamek.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 19:44   #1251
foltynka
Zakorzenienie

GG do foltynka

właśnie jak trochę poszperałam w googlu to mi się pojawiło, że to może być od topu, bo nie zawiera blokera UV i polecali kupic no wipe, ale że on zmienia trochę kolor lakieru,bo daje niebieski odcien. Ale chyba będę musiała kupic ten top, bo nie ma sensu z takimi zabrudzeniami chodzic. Ale dopiero co kupiłam nowy top zwykly. Jutro go użyje na pastelach i zobaczę co będzie najwyżej poprawke zrobie i nakleje naklejki :big grin:
tylko pytanie czemu przez rok mi się nic takiego nie robiło i teraz nagle... ?? Dodam, że poprzednie i Indigo też mi się tak zaczęły robic rok temu w lutym i marcu

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?

kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 21:47   #1252
makeuplife
Raczkowanie

Cześć dziewczyny 😊 właśnie kupiłam starter z semilaca ale po wejściu na ich stronę na fb i przeczytaniu opini trochę się boje czy one naprawdę tak mocno uczulaja ?
makeuplife jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 23:03   #1253
Darianna25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny 😊 właśnie kupiłam starter z semilaca ale po wejściu na ich stronę na fb i przeczytaniu opini trochę się boje czy one naprawdę tak mocno uczulaja ?
Nie spróbujesz to sie nie przekonasz.

Darianna25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 23:05   #1254
makeuplife
Raczkowanie

Hehe dziękuję za odpowiedź 😊 mam nadzieje ze nie będę musiała się przekonać jak to wygląda i boli ...
Stary 2016-03-13, 07:49   #1255
domarka
Raczkowanie

Cytat:
Hehe dziękuję za odpowiedź 😊 mam nadzieje ze nie będę musiała się przekonać jak to wygląda i boli ...
Ja to samo wyczytałam i przestraszyłam się jak cholera.. od grudnia robię hybrydy (z przerwami) i nic się nie dzieje, a jestem alergiczką i mam atopowe zapalenie skóry ale na razie jest ok staraj się nie zalać skórek, żeby lakier nie miał kontaktu ze skórą i będzie dobrze
Stary 2016-03-13, 08:41   #1256
makeuplife
Raczkowanie

Postaram się na razie czekam na 🎁 tez jestem.mega szczęśliwa a tu takie opinie ze głową mała 😕
Stary 2016-03-13, 08:53   #1257
domarka
Raczkowanie

Cytat:
Postaram się na razie czekam na 🎁 tez jestem.mega szczęśliwa a tu takie opinie ze głową mała 😕
Ja też byłam przerażona jak o tym czytałam, chyba bym się załamała gdybym miała uczulenie na hybrydy... Taka wygoda i musiałabym z tego zrezygnować ale niekoniecznie trzeba mieć uczulenie na hybrydy tylko na dany składnik, więc jeśli Semilac uczula to wcale nie oznacza, że wszystkie inne firmy też ale pocieszajmy się, że większość osób nie ma takiego uczulenia, obyśmy były w tej większości
Stary 2016-03-13, 09:20   #1258
makeuplife
Raczkowanie

Mam nadzieje 😊 ale tak samo sie naczytalam o odrzywce eveline 8 in 1 ze uczylenie ze palce bolą a ja stosuję pięknie po niej paznokcie rosną i nic mi nie jest więc muszę wypróbować 😊

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Na razie zamówiłam hardi , hardi rose , szary , biały,czarny no i w zestawie mam 026 😊❤

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Tylko ze tez mówią ze czarny i biały marszczy się i nie kryje ładnie juz się nie mogę doczekać aż sama wypróbuję bo jeżeli jest tak jak piszą to pieniądze w błoto 😕😊
Stary 2016-03-13, 09:29   #1259
domarka
Raczkowanie

Cytat:
Mam nadzieje �� ale tak samo sie naczytalam o odrzywce eveline 8 in 1 ze uczylenie ze palce bolą a ja stosuję pięknie po niej paznokcie rosną i nic mi nie jest więc muszę wypróbować ��

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Na razie zamówiłam hardi , hardi rose , szary , biały,czarny no i w zestawie mam 026 ��❤

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Tylko ze tez mówią ze czarny i biały marszczy się i nie kryje ładnie juz się nie mogę doczekać aż sama wypróbuję bo jeżeli jest tak jak piszą to pieniądze w błoto ����

Właśnie, ja też używam tej 8w1 już od jakiś 2 lat i nie mam żadnej alergii na nią, paznokcie pięknie rosną biały i czarny musisz utwardzać 2x dłużej, ta LED ma jeszcze opcję 60s, ale ja bym utwardziła 2x45s dla pewności ja mam w swojej kolekcji biały ale z innej firmy a z Semilaca mam 071, 103, 011, 004, 054 i 068 uwielbiam takie stonowane kolory ale ogólnie to jeszcze jest masa lakierów, które chce kupić ale nie wszystko na raz, bo nie zdążę ich wypróbować a ten z zestawu 026 sprzedałam, bo nie podobały mi się drobinki a w zamian kupiłam właśnie 071
Stary 2016-03-13, 10:33   #1260
makeuplife
Raczkowanie

Jak tylko nie wyskoczy żadna alergia to kupuje wszystkie ❤ kolory piękne a jakie jeszcze firmy polecasz
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości