Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 53 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-29, 17:46   #1561
Frutellka xD
Zadomowienie

Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja planuje przestawic sie na Indigo. Jest u mnie stacjonarnie wiec nie bede musiala placic za przesylke
Dla mnie Indigo za gęste, ale kolory mają obłędne.
Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie straszcie i nie siejcie ziarna niepewności bo w przyszłym tygodniu zamawiam 5 następnych kolorów :p
Nie ma co popadać w paranoję Jeśli Tobie pasują bierz śmiało

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem czy tak moze zdarzyc sie wszystko Ja mam ich 18 kolorow, czesc nowa wersja, czesc stara. Nic mi sie z nimi nie dzieje. Nie mam ani paprochow, ani nic mi nie babluje. Dlatego czesto jak czytam niepochlebne opinie to jestem no zaskoczona. Nie wiem z czego wynikaja te roznice.

Natomiast tez mam lakiery z NN - dla mnie one sa porownywalne do Semilaca, nawet troche gorzej mi sie je naklada. Nie widze miedzy nimi znaczacej roznicy - na takiej zasadzie, ze NN jestem zachwycona do tego stopnia, ze Semilaca zegnam

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Nie masz co sie nakrecacNa tym forum jest temat dotyczacy uczulen od hybrydy, zalecalabym przeczytanie go od poczatku do konca, celem wyrobienia sobie zdania

Moje zdanie jest takie, ze uczulenia mozna dostac nie tylko odSemilaca, ale tez od innych firm. Najwiecej osob dostaje uczulen od Semilaca, bo to jest jeszcze jedna z najbardziej znanych marek hybrydowych, dostepna cenowo dla wiekszej ilosci ludzi.

Poza tym warto zwrocic uwage w watku o uczuleniach, ze dziewczynom wystapilo uczulenie , a one i tak sobie robily hybrydy jeszcze bardziej poglebiajac ten stan. Poza tym zalewanie skorek czesto uszkodzownych , po ich odsuwaniu , robienie mani na uszkodzona plytke , moim zdaniem tez ma swoje konsekwencje.

Ale prawda jest, ze jezeli bedziesz miala miec uczulenie to bedziesz. I nic Cie od tego nie uchroni :P
Ja mam chyba pecha do Semilacow, czarny z nowej serii marszczyl mi się i nie byla to wina lampy tylko wadliwy produkt, w 103 miałam bable, 088 to samo w 105 bable i paprochy.. chyba się kompletnie zniechecilam, ale nie twierdzę że są zle, bo innym mogą pasować

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:09   #1562
uwaganaogon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość

Nie ma co popadać w paranoję Jeśli Tobie pasują bierz śmiało
No wiem wiem, i tak zamówię
uwaganaogon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:22   #1563
meggie94
Rozeznanie

Ja w chwili obecnej mam 13 kolorów Semilac: 001, 003, 019, 020, 022, 023, 031, 051, 066, 085, 103, 130, 137. Wkurza mnie 031, bo bardzo mocno mi się marszczy, ale jutro lub pojutrze jeszcze raz go wypróbuję na swoim diamenciku, bo ostatnio robiłam na pożyczanej lampie, która wgl nie chciała ze mną współpracować. Większość w mniejszym lub większym stopniu bąbluje, a np. 130 fatalnie mi się poziomuje... Ale poza tym nie jestem jakaś bardzo mocno zawiedziona tymi lakierami. Jednak nie ocenie obiektywnie, póki nie będę miała porównania, dlatego też teraz czekam na zamówiony błękicik z NN, a w planach mam kupienie jakiegoś koloru z Indigo.

Edytowane przez meggie94
Czas edycji: 2016-03-29 o 18:38
meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:53   #1564
Armara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja w chwili obecnej mam 13 kolorów Semilac: 001, 003, 019, 020, 022, 023, 031, 051, 066, 085, 103, 130, 137. Wkurza mnie 031, bo bardzo mocno mi się marszczy, ale jutro lub pojutrze jeszcze raz go wypróbuję na swoim diamenciku, bo ostatnio robiłam na pożyczanej lampie, która wgl nie chciała ze mną współpracować. Większość w mniejszym lub większym stopniu bąbluje, a np. 130 fatalnie mi się poziomuje... Ale poza tym nie jestem jakaś bardzo mocno zawiedziona tymi lakierami. Jednak nie ocenie obiektywnie, póki nie będę miała porównania, dlatego też teraz czekam na zamówiony błękicik z NN, a w planach mam kupienie jakiegoś koloru z Indigo.
Jak długo utwardzasz w diamencie? Ja mam lampę uv więc standardowo jest 120s, ale dzisiaj kupiłam właśnie diamencika i się zastanawiam jak z czasem (do wyboru jest 10, 30 i 60 sekund).
Armara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:53   #1565
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie tez kusza inne hybrydy, szczegolnie Mistero Milano. Ale w sumie pomyslalam, ze to tak caly czas mozna przeskakiwac z jednej firmy na druga, zeby potestowac, wydajac tylko kase. Na moje potrzeby Semilac w pelni mi wystarcza i po prostu juz nie szukam. Kolory z NN sa ladne, ale nie ma tam dla mnie kolorow , ktore byly jakos szczegolnie sie wyrozniajace.

A probowalas delikatnie rozturlac te lakiery przed nakladaniem? Jezeli chodzi o bablowanie to zwracasz uwage czy podczas nakladania nie ma pecherzykow powietrza na pedzelku albo jakis farfocli po wacikach bezpylowych?

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:14   #1566
Armara
Raczkowanie

Ja obecnie mam dwa kolory z Semilaca i dwa z NeoNail. Pod względem konsystencji zdecydowanie wolę Semilaca, przez to że jest rzadszy, łatwiej mi się go rozprowadza i łatwo dać cieniutkie warstwy. Ma to swoje wady, dla koloru Classic Wine potrzebuję aż trzech warstw dla idealnego krycia. Ale jest to zdecydowanie mój kolor więc jest ok. Bardzo dobrze mi się trzyma, nic nie odpryskuje, nie bąbluje i nie smuży. Ale przy niewprawnej ręce łatwo zalać skórki. Co do NeoNail jest jest on bardzo gęsty, jak dla mnie zbyt gęsty i gorzej przez to rozprowadza się na paznokciu, ale za to nie grozi zalanie skórek, chyba że ktoś maźnie pędzelkiem po skórce, ale sam lakier nie spłynie, co może się stać w przypadku rzadkiego Semilaca. Kolory super napigmentowane i kryjące, tylko pytanie na ile jest to związane z konsystencją przy której ciężko zrobić bardzo cienką warstwę. Trzyma się tak samo dobrze jak Semilac.
Jedynie co to nie trawię bazy z Semilaca, nie jestem w stanie jej po prostu ściągnąć tak dobrze i łatwo jak z NeoNail .
W przypadku topu to mam tylko z Semilaca więc tu się nie wypowiem.
Stary 2016-03-29, 19:34   #1567
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Cytat:
No ja nie wiem czy tak moze zdarzyc sie wszystko Ja mam ich 18 kolorow, czesc nowa wersja, czesc stara. Nic mi sie z nimi nie dzieje. Nie mam ani paprochow, ani nic mi nie babluje. Dlatego czesto jak czytam niepochlebne opinie to jestem no zaskoczona. Nie wiem z czego wynikaja te roznice.
Zastanawiałam się nad tym i myślę, że przyczyną może być złe przechowywanie lakierów przez sprzedawców. Ja kupuję swoje u dystrybutora gdzie są pilnowane przez obsługę i nawet nie ma opcji żeby ktoś otworzył butelkę. Z resztą nie ma takiej potrzeby, bo na małym stoliku stoją testery wszystkich kolorów i tam sobie można oglądać do woli. Ruch tam jest bardzo duży więc lakiery pewnie świeże, szczególnie te najpopularniejsze kolory. Ja mam 3, moja koleżanka 6 z tego samego źródła i z żadnym z nich nie było problemów. Nie ma paprochów, nic nie bąbluje, nawet czarny super się utwardza.

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Dla mnie Indigo za gęste, ale kolory mają obłędne.
Mi też bardzo podobają się kolory Indigo. Miałam malowane paznokcie jakimś pastelowym różem, pamiętam, że był bardzo gęsty i smużył.
Agnieszka Gie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:35   #1568
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Jak długo utwardzasz w diamencie? Ja mam lampę uv więc standardowo jest 120s, ale dzisiaj kupiłam właśnie diamencika i się zastanawiam jak z czasem (do wyboru jest 10, 30 i 60 sekund).
30 sekund. Czarny będę utwardzać 60 sekund.

Cytat:
Mnie tez kusza inne hybrydy, szczegolnie Mistero Milano. Ale w sumie pomyslalam, ze to tak caly czas mozna przeskakiwac z jednej firmy na druga, zeby potestowac, wydajac tylko kase. Na moje potrzeby Semilac w pelni mi wystarcza i po prostu juz nie szukam. Kolory z NN sa ladne, ale nie ma tam dla mnie kolorow , ktore byly jakos szczegolnie sie wyrozniajace.

A probowalas delikatnie rozturlac te lakiery przed nakladaniem? Jezeli chodzi o bablowanie to zwracasz uwage czy podczas nakladania nie ma pecherzykow powietrza na pedzelku albo jakis farfocli po wacikach bezpylowych?
Zwracam uwagę i turlam. Właśnie niektóre po turlaniu są w porządku, a niektóre no niestety są bardziej problematyczne ;/ A Mistero Milano też mnie kusiły, ale jak na moje własne potrzebny ich cena mnie przeraża. Wiem, że to za większą pojemność, ale skoro ja robię tylko sobie, ewentualnie mamie czy ogólnie komuś bliskiemu, to są to pieniądze wyrzucone w błoto...

Stary 2016-03-29, 20:20   #1569
kliwia
Zakorzenienie

Ja się dzis wkurzyłam mam od 4dni mani z jedna warstwa hardi ,trzy cienkie warstwy koloru i mi odpryslo na małym palcu Ale sie wkurzyłam. Wbrrr będę robic pędu za dwa dni to sobie poprawie. Ehhh.
kliwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:35   #1570
Armara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Ja się dzis wkurzyłam mam od 4dni mani z jedna warstwa hardi ,trzy cienkie warstwy koloru i mi odpryslo na małym palcu Ale sie wkurzyłam. Wbrrr będę robic pędu za dwa dni to sobie poprawie. Ehhh.
Dałaś hardi zamiast bazy?
Stary 2016-03-29, 20:41   #1571
kliwia
Zakorzenienie

No chyba o bazie mówić nie musze. baza to podstawa. I primer tez. Pierwszy raz mi odpryslo po tak krótkim czasie. I bez urazu.
kliwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:47   #1572
Armara
Raczkowanie

Cytat:
No chyba o bazie mówić nie musze. baza to podstawa. I primer tez. Pierwszy raz mi odpryslo po tak krótkim czasie. I bez urazu.
Tyle razy czytałam że dziewczyny używają harda jako bazy że wolę się spytać . Może w coś przywaliłaś paznokciem, stąd odprysk.
Stary 2016-03-29, 21:02   #1573
makeuplife
Raczkowanie

Ale ja za wszystkiego nakładam dwie warstwy i wszystko jest ok tak samo kolor 001 utwardzam 2 razy i wszystko super a czarny poszłam do pracy patrze a tam Babel pod lakierem przesunęłam palcem a on się wylewal z pod topu normalnie . Coś jest nie tak z tym kolorem

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
nie noszę jeansów ani nie używam samoopalacza, solarium, pudrów itd.

mi kryją 3 warstwy. nigdy nie bąblował. to jeden z moich ulubionych kolorów. A zamieszałam lakier w buteleczce przed użyciem ? Może stad się biore paprochy..

mi się zdarzyło w piątek, że na 1 paznokciu na brzegu się czarny nie utwardził. W różowej lampie led semilaca. Ale czuje,że nałożyłam za grubo, to była już 2 warstwa. Nie wiem ile czasu potrzyma ten paznokieć. Bo robiłam siostrze. Jednak w mojej lampie UV było super. Jednak czekam na żarówki Semilaca, bo mi się 2 spaliły a był problem bo nie było żarowek w sprzedaży. Już wole stara lampe UV a niżeli 3 razy utwrdzac w małej i kciuki osobno. jakos nie widze oszczednosci czasu.

Sama wczoraj oglądałam fotki z uczulen na grupie semilac uczulenia na FB. Szokuja mnie niektóre zdjęcia. Bo w zyciu bym nie powiązała tego z hybrydą. Dziewczyny miesiącami leczą paznokcie i wyprzedają całe zestawy. U mnie rok stosowania semilaca i nic się nie dzieje. Jednak poki co nie inwestuje już w nowe kolory
z NeoNail nie byłam zadowolona. Przy bazie i topie z semialca ok. Ale przy topie CND bardzo szybko były odpryski na końcówkach.
Miałam to samo z białym kolorem nie wiem co było tego przyczyną ale za drugim razem nic się nie działo

Cytat:

Natomiast tez mam lakiery z NN - dla mnie one sa porownywalne do Semilaca, nawet troche gorzej mi sie je naklada. Nie widze miedzy nimi znaczacej roznicy - na takiej zasadzie, ze NN jestem zachwycona do tego stopnia, ze Semilaca zegnam

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Nie masz co sie nakrecac :P Na tym forum jest temat dotyczacy uczulen od hybrydy, zalecalabym przeczytanie go od poczatku do konca, celem wyrobienia sobie zdania

Moje zdanie jest takie, ze uczulenia mozna dostac nie tylko odSemilaca, ale tez od innych firm. Najwiecej osob dostaje uczulen od Semilaca, bo to jest jeszcze jedna z najbardziej znanych marek hybrydowych, dostepna cenowo dla wiekszej ilosci ludzi.

Poza tym warto zwrocic uwage w watku o uczuleniach, ze dziewczynom wystapilo uczulenie , a one i tak sobie robily hybrydy jeszcze bardziej poglebiajac ten stan. Poza tym zalewanie skorek czesto uszkodzownych , po ich odsuwaniu , robienie mani na uszkodzona plytke , moim zdaniem tez ma swoje konsekwencje.

Ale prawda jest, ze jezeli bedziesz miala miec uczulenie to bedziesz. I nic Cie od tego nie uchroni :P

Cytat:
makeuplife jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 21:18   #1574
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Ja primera nie używam wcale i mimo, że moje naturalne paznokcie są bardzo słabe to wszystko trzyma się bardzo ładnie

Stary 2016-03-29, 21:40   #1575
justysd
Zadomowienie

GG do justysd

Mieszalam lakier przed nalozeniem kazdej warstwy. Mam buteleczke ze starszej wersji. No nie wiem... Trafil mi sie moze bubel. Podobnie mialam z little stone. Loteria
justysd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:04   #1576
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Zgadzam się w 100 % ja używam głównie Semilaca, mam parę lakierów z CZ, które kupiłam jako pierwsze ale są już na tyle stare, ze chcę je wymieniać na Semilac. W pracy również używamy Semilaca, więc mowa tu o na prawdę wielu lakierach tej firmy i 0 problemów. Nie wiem skąd z nimi takie praoblemy, ja nie trafiłam na żadne paprochy, nie ma problemu z bąblowaniem (tu chyba może wina leżeć tylko w złym ich używaniu). Bardzo mnie to nadal zastanawia, bo mam zarówno stare jak i nowe lakiery

Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=755817

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 22:57   #1577
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Przegladam zdjecia w internecie Tutti Frutti, ale on wydaje mi sie takim zywszym kolorem. Natomiast Wild Strawberry jest dla mnie tak jak pisalam wyzej - rozbielona truskawka.
Wlasnie ten tutti frutti to wychodzi na zdjeciach dziwnie... Mi wychodzi zywszy zdecydowanie ale zobacze ten wild strawberry na zywo, chociaz juz sie zegnam z Semilac bo sie na nich obrazilam.

Czy pod harda tez wam podchodzi powietrze? Juz raz klientka przyszla mi z jednym paznokciem a teraz ja u siebie zauwazylam na stopie... Moze ja cos robie zle? Nakladam baze, harda i potem juz kolorek. Trzymam w lampie led nawet 40 sekund

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 23:02   #1578
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100 % ja używam głównie Semilaca, mam parę lakierów z CZ, które kupiłam jako pierwsze ale są już na tyle stare, ze chcę je wymieniać na Semilac. W pracy również używamy Semilaca, więc mowa tu o na prawdę wielu lakierach tej firmy i 0 problemów. Nie wiem skąd z nimi takie praoblemy, ja nie trafiłam na żadne paprochy, nie ma problemu z bąblowaniem (tu chyba może wina leżeć tylko w złym ich używaniu). Bardzo mnie to nadal zastanawia, bo mam zarówno stare jak i nowe lakiery
Przecież sama paprochow sobie nie wrzuciłam, użytkuje również dobrze, z innymi firmami nie mam takich problemów

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 23:32   #1579
michaalinaa
Raczkowanie

mi sie robiły dziwne farfocle i bąbelki przy drugim użyciem strong white ale dałam radę sie ich pozbyć z tym, że musiałam sie namachać pędzelkiem, żeby mieć gładką warstwę

michaalinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 23:41   #1580
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Wlasnie ten tutti frutti to wychodzi na zdjeciach dziwnie... Mi wychodzi zywszy zdecydowanie ale zobacze ten wild strawberry na zywo, chociaz juz sie zegnam z Semilac bo sie na nich obrazilam.

Czy pod harda tez wam podchodzi powietrze? Juz raz klientka przyszla mi z jednym paznokciem a teraz ja u siebie zauwazylam na stopie... Moze ja cos robie zle? Nakladam baze, harda i potem juz kolorek. Trzymam w lampie led nawet 40 sekund

Ja zawsze mam 3 warstwy harda, ponieważ przedłużam paznokcie i wszystko trzyma się jak należy, nie podchodzi mi powietrze ani nic

Stary 2016-03-30, 00:00   #1581
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:

O jezu Ty tez? A skad ta obraza ?

Wild z pewnoscia nie jest zywym kolorem, przynajmniej w moim odczuciu. Na tym blogu 4 i 5 zdjecie w miare oddaje odcien Wild:

http://addictedtolacquers.blogspot.c...trawberry.html

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Zwracam uwagę i turlam. Właśnie niektóre po turlaniu są w porządku, a niektóre no niestety są bardziej problematyczne ;/ A Mistero Milano też mnie kusiły, ale jak na moje własne potrzebny ich cena mnie przeraża. Wiem, że to za większą pojemność, ale skoro ja robię tylko sobie, ewentualnie mamie czy ogólnie komuś bliskiemu, to są to pieniądze wyrzucone w błoto...
To prawda. Dlatego ja juz nie inwestuje w hybrydy. Oczywiscie kusic - kusi. Ale i tak juz sporo kasy na nie wydalam, nie wiem kiedy je pozuzywam. Mam tylko nadzieje, ze mi sie nie zmarnuja :P

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
No wlasnie ja tez nie wiem o co chodzi. Ale ciesze sie, ze jestem szczesliw aposiadaczka samych dobrych lakierow :P A dodam, ze jakiegos talentu do malowania paznokci nie mam i nie rozczulam sie na nimi specjalnie. Moze to tez byc kwestia zbyt wysokich wymagan, co do ostaecznego efektu :P

A dla niezadowolonych z Semilaca mam fajny wpis :

http://dbamosiebieblog.blogspot.com/...i-kiepska.html

Stary 2016-03-30, 00:46   #1582
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
O jezu Ty tez? A skad ta obraza ?

Wild z pewnoscia nie jest zywym kolorem, przynajmniej w moim odczuciu. Na tym blogu 4 i 5 zdjecie w miare oddaje odcien Wild:

http://addictedtolacquers.blogspot.c...trawberry.html

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

To prawda. Dlatego ja juz nie inwestuje w hybrydy. Oczywiscie kusic - kusi. Ale i tak juz sporo kasy na nie wydalam, nie wiem kiedy je pozuzywam. Mam tylko nadzieje, ze mi sie nie zmarnuja :P

---------- Dopisano o 00:00 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

No wlasnie ja tez nie wiem o co chodzi. Ale ciesze sie, ze jestem szczesliw aposiadaczka samych dobrych lakierowA dodam, ze jakiegos talentu do malowania paznokci nie mam i nie rozczulam sie na nimi specjalnie. Moze to tez byc kwestia zbyt wysokich wymagan, co do ostaecznego efektu

A dla niezadowolonych z Semilaca mam fajny wpis :

http://dbamosiebieblog.blogspot.com/...i-kiepska.html
A bo kurde co chwile pokazuja na tym swoim fb jakies blogerki co juz maja nowy Semilike, napisalam im linka do bloga, do fb zeby zobaczyli lajki itp itd napisalam ze tu na wizazowym watku tez go pokaze i ze chce go KUPIC, nie dostać. I co? Napisali mi sucha wiazanke doslownie kopiuj wklej ze to tylko kolor rozdawany na pokazach i ze bedzie on do wygrania w konkursach i tyle. A potem post na fb: mamy pierwsze stylizacje z nowym semilike!! Szlak mnie trafił.

Widza ze robie paznokcie, a noz jestem ich potencjalna klientka na wieksza wspolprace? Moze planuje otworzyc salon? Ich klient docelowy to pojedyncze osoby robiace hybrydy w domu. Indigo nigdy sobie na to nie pozwoli. Jak otworze salon uderzam do nich

Stary 2016-03-30, 13:23   #1583
marboc
Raczkowanie

Hej dziewczyny mam pytanko. Czy używała któraś z semilaca top/base 2in1 ? Widziałam ostatnio takie cudo w sklepie i się zastanawiam czy faktycznie takie dwa w jednym będzie lepsze od topu i Bazy w osobnych butelkach z Semilaca oczywiście

Edytowane przez marboc
Czas edycji: 2016-03-30 o 13:28
marboc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 13:59   #1584
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
A bo kurde co chwile pokazuja na tym swoim fb jakies blogerki co juz maja nowy Semilike, napisalam im linka do bloga, do fb zeby zobaczyli lajki itp itd napisalam ze tu na wizazowym watku tez go pokaze i ze chce go KUPIC, nie dostać. I co? Napisali mi sucha wiazanke doslownie kopiuj wklej ze to tylko kolor rozdawany na pokazach i ze bedzie on do wygrania w konkursach i tyle. A potem post na fb: mamy pierwsze stylizacje z nowym semilike!! Szlak mnie trafił.

Widza ze robie paznokcie, a noz jestem ich potencjalna klientka na wieksza wspolprace? Moze planuje otworzyc salon? Ich klient docelowy to pojedyncze osoby robiace hybrydy w domu. Indigo nigdy sobie na to nie pozwoli. Jak otworze salon uderzam do nich

No ja rozumiem Twoja zlosc, ale z drugiej strony trzeba uszanowac polityke firmy. Moze wzesniej podjeli decyzje o tym, zeby rozeslac kilku blogerkom ten Semilike. Nie chca go rozpowszechniac, bo chca przyciagnac jak najwieksza liczbe osob zainteresowanych na pokazy , przyciagnac do brania udzialu w konkursachitd. Z drugiej strony podejrzewam, ze nie tylko Ty skladalas im taka propozycje. Masz bloga, gdyby wyszlo, ze nawet odkupilas ten lakier , to moze i inne pazurkowe blogerki poczulyby sie urazone. I bylaby dalsza nagonka na te firme

To Indigo odsprzedalo Ci swoja limitowanke? Mysle, ze kazda firma podeszlaby do limitowanych produktow, tak jak Semilac.

Stary 2016-03-30, 16:13   #1585
Kruk Czarny
Zakorzenienie

Cytat:

Semilike jest dużo do kupienia na Olx jak tak Ci zależy mam ten kolor bo wygrałam u nich i jakoś szału nie ma...
W ogóle 031 i 016 mi sie nue utwardzaja. Mam mostek Led i ile bym nie utwardzala to on i tak mi wypływa spod jednej warstwy...
Myślę nad neonail mimo że semilaca lubię. Tak po prostu 😊
Kruk Czarny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 16:17   #1586
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
No ja rozumiem Twoja zlosc, ale z drugiej strony trzeba uszanowac polityke firmy. Moze wzesniej podjeli decyzje o tym, zeby rozeslac kilku blogerkom ten Semilike. Nie chca go rozpowszechniac, bo chca przyciagnac jak najwieksza liczbe osob zainteresowanych na pokazy , przyciagnac do brania udzialu w konkursachitd. Z drugiej strony podejrzewam, ze nie tylko Ty skladalas im taka propozycje. Masz bloga, gdyby wyszlo, ze nawet odkupilas ten lakier , to moze i inne pazurkowe blogerki poczulyby sie urazone. I bylaby dalsza nagonka na te firme

To Indigo odsprzedalo Ci swoja limitowanke? Mysle, ze kazda firma podeszlaby do limitowanych produktow, tak jak Semilac.
Bardziej zaczela mi sie podobac polityka Indigo i majac na mysli otearcie salonu chyba lepiej bedzie sie prezentowac Indigo bo nie zawsze mozna go wszedzie dostac . Nie narzekam na sam produkt bo nic do niego nie mam, zadna klientka moja nie miala uczulenia. Weszlam tez na grupe uczuleniowa i tam juz jest szykowany post zbiorowy... No dziwie sie troche....

Stary 2016-03-30, 16:33   #1587
foltynka
Zakorzenienie

GG do foltynka

Cytat:

Nie masz co sie nakrecac :P Na tym forum jest temat dotyczacy uczulen od hybrydy, zalecalabym przeczytanie go od poczatku do konca, celem wyrobienia sobie zdania

ja mam 20 kolorów z Semilaca, 6 z Everlac. Semilaca używam od ponad roku, czasami robiłam 1 dzień przerwy. teraz robie bez przerw co 2,3 tyg.
Fakt jest taki, ze dziewczyny mimo uczelen dalej robiły hybrydy, albo testowały na sobie jakies specyfiki albo pomijały baze bo myślały,ze od niej jest uczelenie. A potem im wychodziło na twarzy, na rekach itd. przecież pisze, że należy zachować srodki ostrożności i nie stosować lakieru bezpośrednio na płytke.
Z kolei dziwny jest przypadek dziewczyny, która dostala uczulenie, sciagła hybrydy, robila swoim 30 stałym klientka, a robiąc w rękawiczkach wróciło jej uczulenie. Pisza, że uczula wszystko. tzn jedna baza, inna hard, jeszcze inne od lakierow lub topu. Bo stosowały baze i top z innej firmy a lakier z semi i dostały.
Na razie się wstrzymam i nic więcej z kolorow nie dokupuje. Tak na wszelki wypadek. A ostatnio myślałam by kupic ta nowa lampe Semilaca za 499zł ale dobrze,ze nie kupiłam

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?

kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 17:39   #1588
makeuplife
Raczkowanie

Dziewczyny a jak wy zapuszczacie paznokcie pod chybryda bo fakt faktem rosną super ale są jak papier
makeuplife jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 17:51   #1589
edyta508
Zakorzenienie

GG do edyta508

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy zapuszczacie paznokcie pod chybryda bo fakt faktem rosną super ale są jak papier
Moje są twarde.
edyta508 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 20:20   #1590
paprif
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie straszcie i nie siejcie ziarna niepewności bo w przyszłym tygodniu zamawiam 5 następnych kolorów :p
Jakie zamawiasz? Ja na ten moment zapisałam sobie 121 Ruby Charm i 071 Deep Red. Zobaczyłam ostatnio Deep Red w macie i się zakochałam

Kiedy jest się samemu, nie można mieć pewności, że np. się nie zwariowało.
We dwóch-co innego. Dwóch daje pewność, obiektywną gwarancję. We dwóch nie ma wariacji!
W. Gombrowicz
paprif jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
renferek
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości