Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 56 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-04-02, 18:12   #1651
meggie94
Rozeznanie

Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ooo a ja w 36W LED utwardzam 60 sek. top :P Dobrze, nie będę tracić czasu jak tak

meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 20:22   #1652
marboc
Raczkowanie

Czy któraś z was po nałożeniu lakieru hybrydowego zamiast topu nakładała normalny żel clear taki srednio gesty? Chodzi mi o wzmocnienie paznokci. Obecnie używam dodatkowo harda. Ale pomyślałam żeby zamiast topu pomalować żelem. Mam ochotę spróbować na sobie ale wtedy juz bez harda. Z natury mam paznokcie łamliwe.

Edytowane przez marboc
Czas edycji: 2016-04-02 o 20:27
marboc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 20:25   #1653
burtonistka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
A czy wasz top z semilaca też jest taki gesty? Nie zwróciłam uwagi w sumie jak robiłam sobie pierwszy raz gdzieś w styczniu. I nie wiem czy taki jest czy coś się u mnie zmienilo
Tak top jest gęsty baza jest za to dużo rzadsza niż top

burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 20:52   #1654
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marboc Pokaż wiadomość
Czy któraś z was po nałożeniu lakieru hybrydowego zamiast topu nakładała normalny żel clear taki srednio gesty? Chodzi mi o wzmocnienie paznokci. Obecnie używam dodatkowo harda. Ale pomyślałam żeby zamiast topu pomalować żelem. Mam ochotę spróbować na sobie ale wtedy juz bez harda. Z natury mam paznokcie łamliwe.
Po co utrudniac sobie zycie?? Na hybryde nie naklada sie zelu. Chcesz wzmocnic paznokcie to naloz zel, na to hybryde a potem top.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 21:07   #1655
marboc
Raczkowanie

No w sumie masz rację tak też uczynię
Stary 2016-04-03, 16:25   #1656
Terve
Raczkowanie

Cytat:

A myślałaś o metodzie z akrylem? ja zrobiłam w ten sposób:
baza semilac, hard posypany proszkiem akrylowym trzy warstwy, kolor x 2, top. Twarde jak nie wiem co, nawet przedłużyłam znacznie w ten sposób złamany paznokieć i jest mega twardy, dla moich wiecznie łamiących się paznokci jest to genialna metoda
Terve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 23:28   #1657
ANUSIA023
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny zadowolone jesteście z lampy semilac tej mini led? Dobrze sie sprawuje utwardza itd i podstawowe pytanie czy w niej też zmieniamy żarówke??
ANUSIA023 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 23:31   #1658
marboc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
baza semilac, hard posypany proszkiem akrylowym trzy warstwy, kolor x 2, top. Twarde jak nie wiem co, nawet przedłużyłam znacznie w ten sposób złamany paznokieć i jest mega twardy, dla moich wiecznie łamiących się paznokci jest to genialna metoda
No to dla mnie nowość , aż z ciekawości poczytałam na necie i faktycznie to dziala. Musze zaopatrzyć się w proszek akrylowy i będę działać dzięki Wielkie za odpowiedź
Stary 2016-04-03, 23:58   #1659
jus93tyna
Rozeznanie

Cytat:

O kurcze, mega utwardzasz widzę
Ja daje baza, utwardzania, posypuje proszkiem, na to znów baza + kolor 2x, no i top.
A wydawało mi sie ze po takiej mieszance mam mega twarde paznokcie :p
Przed hybrydami miałam ogólnie słabe paznokcie, nie umiałam ich nigdy zapuścić, często sie łamały i rozdwajają, a teraz bajka wystają dużo za opuszek palca, a nie pamietam kiedy ostatnio mi sie jakiś złamał
jus93tyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 00:05   #1660
marboc
Raczkowanie

Mnie po hardzie się nawet trzymają ale czasami się zdarzy ze jakiś tam paznokieć się złamie. Wiec spróbuję napewno tym proszkiem akrylowym a czy potem ściągnę to acetonem kosmetycznym bez problemu ?
Stary 2016-04-04, 10:56   #1661
uwaganaogon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zadowolone jesteście z lampy semilac tej mini led? Dobrze sie sprawuje utwardza itd i podstawowe pytanie czy w niej też zmieniamy żarówke??
Jestem zadowolona, wszystko mi się utwardza. Nie zmienia się żarówek
uwaganaogon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 14:27   #1662
Terve
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jus93tyna Pokaż wiadomość
O kurcze, mega utwardzasz widzę
Ja daje baza, utwardzania, posypuje proszkiem, na to znów baza + kolor 2x, no i top.
A wydawało mi sie ze po takiej mieszance mam mega twarde paznokcie :p
Przed hybrydami miałam ogólnie słabe paznokcie, nie umiałam ich nigdy zapuścić, często sie łamały i rozdwajają, a teraz bajka wystają dużo za opuszek palca, a nie pamietam kiedy ostatnio mi sie jakiś złamał
Oj tak ale daje bardzo cieniuteńkie warstwy a potem sporo piłuje żeby kształt był idealny wcale nie sa takie grube jak mogłoby się wydawać hehe a twarde jak kamień

Cytat:
Mnie po hardzie się nawet trzymają ale czasami się zdarzy ze jakiś tam paznokieć się złamie. Wiec spróbuję napewno tym proszkiem akrylowym a czy potem ściągnę to acetonem kosmetycznym bez problemu ?

Normalnie acetonem. Moje po samym hardzie niestety dalej były trochę giętkie :/ Spróbuj koniecznie, myślę, że będziesz bardzo zadowolona
Stary 2016-04-04, 14:58   #1663
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Oj tak ale daje bardzo cieniuteńkie warstwy a potem sporo piłuje żeby kształt był idealny wcale nie sa takie grube jak mogłoby się wydawać hehe a twarde jak kamień

Normalnie acetonem. Moje po samym hardzie niestety dalej były trochę giętkie :/ Spróbuj koniecznie, myślę, że będziesz bardzo zadowolona
Ale to jak, kładziesz bazę, sypiesz proszkiem i dopiero utwardzasz, a potem bez żadnego przemywania czy czegoś od razu kolor? Pytam, bo też chcę sobie teraz tak zacząć utwardzać

Stary 2016-04-04, 15:03   #1664
marboc
Raczkowanie

No też jestem ciekawa odpowiedzi bo tak mi się wydaje ze są różne sposoby.

Edytowane przez marboc
Czas edycji: 2016-04-04 o 15:04
Stary 2016-04-04, 15:06   #1665
Terve
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ale to jak, kładziesz bazę, sypiesz proszkiem i dopiero utwardzasz, a potem bez żadnego przemywania czy czegoś od razu kolor? Pytam, bo też chcę sobie teraz tak zacząć utwardzać
Ja robie na hardzie, najpierw baza, hard maczam w proszku akrylowym i utwardzam (czynność powtarzam wedle potrzeby), potem to piłuje, wygładzam bloczkiem i przemywam cleanerem, na to normalnie kolor. Ale czytałam, że niektóre dziewczyny przed malowaniem kładą jeszcze raz baze, ja tak nie robiłam, wydaje mi się to zbyteczne. Wszysto ładnie się trzyma i wygląda jak standardowa hybryda
Stary 2016-04-05, 00:00   #1666
bitedelite
Raczkowanie

Dziewczyny proszę o radę Szukam idealnego lakieru w odcieniu NUDE, bardziej beżowy niż różowy i koniecznie satynowy bez brokatu, mam skłonności do czerwienienia, nie wiem czy ma to znaczenie ale niektóre odcienie 'nude' wypadają trupio z tego zestawienia podoba mi się odcień PERFECT NUDE 138 ale widziałam u kogoś na blogu, że ma on drobinki i nie wiem... poradźcie proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Zrzut ekranu 2016-04-04 o 23.56.00.png (164,6 KB, 57 załadowań)
Stary 2016-04-05, 02:32   #1667
eyo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o radę Szukam idealnego lakieru w odcieniu NUDE, bardziej beżowy niż różowy i koniecznie satynowy bez brokatu, mam skłonności do czerwienienia, nie wiem czy ma to znaczenie ale niektóre odcienie 'nude' wypadają trupio z tego zestawienia podoba mi się odcień PERFECT NUDE 138 ale widziałam u kogoś na blogu, że ma on drobinki i nie wiem... poradźcie proszę
PERFECT NUDE nie posiadam ale mogę polecić FRAPPE - dla mnie to nude idealny ale mam skórę w wyraźnym odcieniu oliwki więc jak jesteś w tym typie to powinno być ok, u mnie FRAPPE wygląda przykładowo dużo lepiej niż różowawy biscuit

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

Rico - Yorkshire Terrier Biewer
Loading 28/40
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 07:56   #1668
Armara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Nie ma żadnych drobinek. Typowy, neutralny beż. Na pewnie nie będzie "trupi". Kompletnie nie rzucający się w oczy. Jeden z pierwszych kolorków który kupiłam.
Armara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 08:33   #1669
playazka
Raczkowanie

dziewczyny pochwale sie wam moje pazurki w tym tyg sa w top 3 stylizacji na FB semilac i w nagrode moglam sobie wybrac kolor lakieru i wysla mi ten nowy semilike 111 nie moge sie doczekac juz szczegolnie ze u nas nie widac w planach pokazu
playazka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 09:04   #1670
bitedelite
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
PERFECT NUDE nie posiadam ale mogę polecić FRAPPE - dla mnie to nude idealny ale mam skórę w wyraźnym odcieniu oliwki więc jak jesteś w tym typie to powinno być ok, u mnie FRAPPE wygląda przykładowo dużo lepiej niż różowawy biscuit
Dziękuję Ci bardzo! biscuit mam ale nie pasuje mi jego kolor jest zbyt jasny i różowy... nazwa trochę mnie zmyliła

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Nie ma żadnych drobinek. Typowy, neutralny beż. Na pewnie nie będzie "trupi". Kompletnie nie rzucający się w oczy. Jeden z pierwszych kolorków który kupiłam.
Brzmi idealnie dziękuję!
Stary 2016-04-05, 10:00   #1671
uwaganaogon
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
dziewczyny pochwale sie wam moje pazurki w tym tyg sa w top 3 stylizacji na FB semilac i w nagrode moglam sobie wybrac kolor lakieru i wysla mi ten nowy semilike 111 nie moge sie doczekac juz szczegolnie ze u nas nie widac w planach pokazu
No no no gratuluję ja wysyłam i wysyłam i coś nie mogę wygrać :p
Stary 2016-04-05, 11:10   #1672
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Jak się dobrze przyjrzeć to jakieś tam drobinki malutkie ma. Użyłam go raz i je widziałam, ale jak się nosi już ten lakier, to one w ogóle nie rzucają się w oczy. Nie ma żadnych różowych tonów, typowy beż.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151228_174156.jpg (70,4 KB, 76 załadowań)

Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=755817

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 11:16   #1673
bitedelite
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Jak się dobrze przyjrzeć to jakieś tam drobinki malutkie ma. Użyłam go raz i je widziałam, ale jak się nosi już ten lakier, to one w ogóle nie rzucają się w oczy. Nie ma żadnych różowych tonów, typowy beż.
cos tam migocze ale rzeczywiście nie rzucają się w oczy, na żywo pewnie trudno te drobinki dostrzec, tylko słońce i lampa błyskowa je podbijają o taki kolorek mi chodziło - zamówiłam przed chwilą, dam znać jak dojdzie i go uzyję
Stary 2016-04-05, 12:18   #1674
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
No no no gratuluję ja wysyłam i wysyłam i coś nie mogę wygrać :p
dziękuje ciesze sie jak dziecko
Stary 2016-04-05, 13:13   #1675
akasza221
Raczkowanie

Frappe jest idealnym nudziakiem, jak dla mnie nie ma absolutnie żadnych drobinek i jest idealnie satynowy. Wrzucam zdjęcia ale są trochę rozjaśnione - mimo to i tak bardzo polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (125,5 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (179,1 KB, 56 załadowań)

Jak hybrydy mogą zniszczyć paznokcie?
akasza221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 14:13   #1676
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość
Frappe jest idealnym nudziakiem, jak dla mnie nie ma absolutnie żadnych drobinek i jest idealnie satynowy. Wrzucam zdjęcia ale są trochę rozjaśnione - mimo to i tak bardzo polecam
Rzeczywiscie ladny ten Frappe, przypomina troche Natural Beauty z NN.

A na pozostalych paznokciach jakie masz kolorki? Pink Gold i Berry Nude?:d Bo wlasnie dzisiaj bede sobie robic pazury i szukalan inspiracji Wiec chyba zgapie od Ciebie;P

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 14:43   #1677
Terve
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez akasza221 Pokaż wiadomość

Również polecam Frappe wydaje się bardzo uniwersalny, bo ja za to jestem typem zimnym i również jest idealny
Stary 2016-04-05, 22:22   #1678
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
Jeeeeej! Gratuluję!
Która to Twoja stylizacja?

Stary 2016-04-06, 08:56   #1679
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Jeeeeej! Gratuluję!
Która to Twoja stylizacja?
dziekuje moje rozowo niebieskie z blurem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 124.JPG (279,7 KB, 114 załadowań)
Stary 2016-04-06, 10:27   #1680
uwaganaogon
Raczkowanie

Playazka ręcznie malowane? cudo
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości