Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 68 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-06-14, 13:29   #2011
burtonistka
Wtajemniczenie

Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem, wcześniej miałam normalną tunelową UVkę, a teraz mam diamencik Zastanawiałam się po prostu nad problemem tych odpadających hybryd
Albo baza tak bardzo nie polubiła się z paznokciami. Mi np witaminowa odpadała po 5 dniach na całych brzegach, a mam koleżankę, której bez primera i niczego innego trzyma się ona aż jej nie zdejmie Ale może to też czas trzymania w lampie, ja zauważyłam też jak trzymam w ledówce top 1,5 min to błyszczy genialnie, a ostatnio na kciuku trzymałam tylko 30s (tak jak bazę i kolor) i po przetarciu był lekko matowy, wsadziłam z powrotem pod lampę i po ponownym przemyciu już błyszczał

burtonistka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 13:57   #2012
Marcinkowa_84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Albo baza tak bardzo nie polubiła się z paznokciami. Mi np witaminowa odpadała po 5 dniach na całych brzegach, a mam koleżankę, której bez primera i niczego innego trzyma się ona aż jej nie zdejmie Ale może to też czas trzymania w lampie, ja zauważyłam też jak trzymam w ledówce top 1,5 min to błyszczy genialnie, a ostatnio na kciuku trzymałam tylko 30s (tak jak bazę i kolor) i po przetarciu był lekko matowy, wsadziłam z powrotem pod lampę i po ponownym przemyciu już błyszczał
Ja mam właśnie taką płytkę, że nic mi się trzymać nie chce 😞 witaminowa to totalna pomyłka, trzy-cztery dni to max. Z primerem dłużej ale nie tyle ile powinno.. Jedynie kwasowy primer i baza indigo dają radę, zdejmuję po dwóch tygodniach ze względu na odrost 😊
Stary 2016-06-14, 17:57   #2013
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Nic mi puki co nie odpada
Wydaje mi się właśnie,że to było przez za krótki czas trzymania w lampie.Jest jeszcze inna kwestia że mam bazę i top 2 w 1 ona też może być trefna i źle trzyma hybryde.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Jak byłam u kosmetyczki to używała,płynu nie wiem co to było który przed baza nałożyła.
Może to też dlatego,że tak mocno pierwsze hybrydy mi się trzymały.Ostatnie hybrydy zeszły bez acetonu i bez płytki paznokcia,zrobiły się bombelki pod paznokciem i same dochodziły,te się jakoś trzymają ale to dopiero drugi dzień.
Te które kiedyś zrobiła mi kosmetyczka trzymały się tak mocno,że zerwałam je z płytka ale to był mój błąd.

To coś przed bazą to primer Niektóre, najbardziej problematyczne płytki potrzebują właśnie primera, bo inaczej hybryda dość słabo się trzyma. Ogólnie primer wydłuża czas noszenia hybrydy, więc możesz spróbować sama

meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:01   #2014
Onnaa88
Panienka z okienka

Cytat:
To coś przed bazą to primer Niektóre, najbardziej problematyczne płytki potrzebują właśnie primera, bo inaczej hybryda dość słabo się trzyma. Ogólnie primer wydłuża czas noszenia hybrydy, więc możesz spróbować sama
No musiałabym spróbować i kupić ten Primer.
Puki co jest ok może chociaż z tydzień mi wytrzymają
Bo skoro robiła mi kosmetyczka hybryde i trzymały się świetnie to znaczy,że chyba nie mam aż tak złej płytki paznokcia,coś musiałam robić źle

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Właśnie mi się wydaje,że to przez to że za krótko trzymałam paznokcie w lampie

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Marcinkowa_84 Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie taką płytkę, że nic mi się trzymać nie chce 😞 witaminowa to totalna pomyłka, trzy-cztery dni to max. Z primerem dłużej ale nie tyle ile powinno.. Jedynie kwasowy primer i baza indigo dają radę, zdejmuję po dwóch tygodniach ze względu na odrost 😊
Ja mam bazę 2 w 1 ale chyba kupię osobno baze i osobno top,mi jak zrobiła kosmetyczka to bez problemu trzymały się 2 tygodnie wkurzał mnie tylko odrost

Onnaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:21   #2015
asiunia_28
Raczkowanie

kto mi pomoże ? czy żelem podkladowym moge przedłużyć i nałożyć na niego hard semilaca albo twardy żel ??
asiunia_28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 19:13   #2016
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
No musiałabym spróbować i kupić ten Primer.
Puki co jest ok może chociaż z tydzień mi wytrzymają
Bo skoro robiła mi kosmetyczka hybryde i trzymały się świetnie to znaczy,że chyba nie mam aż tak złej płytki paznokcia,coś musiałam robić źle

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Właśnie mi się wydaje,że to przez to że za krótko trzymałam paznokcie w lampie

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Ja mam bazę 2 w 1 ale chyba kupię osobno baze i osobno top,mi jak zrobiła kosmetyczka to bez problemu trzymały się 2 tygodnie wkurzał mnie tylko odrost

Baza 2 w 1 do niczego się nie nadaje, nic dzwinego, ze zaraz lakier Ci schodzi z paznokci. Po za tym, skoro mani zrobione przez kosmetyczkę trzymało się dobrze, tzn, że wina leży po Twojej stronie, może to przez bazę, może źle odsunięte skórki, może zalane skórki, może źle zabezpieczony brzeg.

Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=755817

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 19:53   #2017
Onnaa88
Panienka z okienka

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Baza 2 w 1 do niczego się nie nadaje, nic dzwinego, ze zaraz lakier Ci schodzi z paznokci. Po za tym, skoro mani zrobione przez kosmetyczkę trzymało się dobrze, tzn, że wina leży po Twojej stronie, może to przez bazę, może źle odsunięte skórki, może zalane skórki, może źle zabezpieczony brzeg.
To po co ja Semilac produkuje?
Tak wiem,że coś robię źle,zobaczymy może wprawy nabiorę z czasem

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Opinie w internecie ma dobre ten produkt 2 w 1

Stary 2016-06-14, 20:23   #2018
aleksis19891
Przyczajenie

u mnie baza 2w1 się nie sprawdziła. hybryda po niej u mnie się trzyma krótko, ok. 5 dni. a no robi ją Semilac po to by mieć większy wybór asortymentu ponoć ona jest bardziej skierowana do zniszczonej płytki paznokci i ma za zadanie ją nadbudować. po normalnej bazie hybryda trzyma się u nas powyżej 2 tygodni, tyle że ja i tak jak mija te magiczne 2 tygodnie zdejmuje hybrydę, bo paznokcie mi szybko rosną i mam spory odrost, co zawsze mnie drażni

laski a czy któraś z Was do zdobień używa tasiemki? zadowolone z tego jesteście? jak Wasze wrażenia?
aleksis19891 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 21:23   #2019
niewinny roz
czasem troszkę winny

To ja chyba jestem wyjątkiem bo u mnie:
- zwykły lakier - ok. 3 dni
- zwykły lakier + top - tydzień
- hybryda - do miesiąca, ale wiadomo - odrost
Ale generalnie nie narzekam
Stary 2016-06-14, 21:27   #2020
Onnaa88
Panienka z okienka

No to już rozumiem,no może rzeczywiście kupię sobie tą bazę.
Jak będę używać ten bazy 2 w 1 jako topu to też będzie nie odpowiednia?
Szkoda się jej tak pozbyć bo ja dupiero co kupiłam.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem wyjątkiem bo u mnie:
- zwykły lakier - ok. 3 dni
- zwykły lakier + top - tydzień
- hybryda - do miesiąca, ale wiadomo - odrost
Ale generalnie nie narzekam
Mi zwykły lakier to tylko jeden dzień
Zazdroszczę

Stary 2016-06-14, 21:50   #2021
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aleksis19891 Pokaż wiadomość
u mnie baza 2w1 się nie sprawdziła. hybryda po niej u mnie się trzyma krótko, ok. 5 dni. a no robi ją Semilac po to by mieć większy wybór asortymentu ponoć ona jest bardziej skierowana do zniszczonej płytki paznokci i ma za zadanie ją nadbudować. po normalnej bazie hybryda trzyma się u nas powyżej 2 tygodni, tyle że ja i tak jak mija te magiczne 2 tygodnie zdejmuje hybrydę, bo paznokcie mi szybko rosną i mam spory odrost, co zawsze mnie drażni

laski a czy któraś z Was do zdobień używa tasiemki? zadowolone z tego jesteście? jak Wasze wrażenia?
Ja uzywam i nie polecam taniochy z allegro, jest brzydko docieta i kiepsko wyglada. Fajne tasmy ma Indigo ale chcialam srebrna a oni mi wyslali niebieska i sie upieraja ze jest srebrna. To w sumie nie wiem czy maja srebrna, ja nam 09. Musisz tasmy dociac troche krocej przy krawedzi i dobrze zabezpieczyc topem zeby nic nie odchodzilo. Przydalyby sie porzadne cazki do docinania zeby sie nie przesuwala na paznokciu po przyklejeniu. To chyba tyle
Stary 2016-06-15, 01:34   #2022
Onnaa88
Panienka z okienka

I znów się nie trzymały,zdjęłam wszystkie i chyba dostałam uczulenia świetnie.
Tyle kasy w błoto wywalone,dwa paznokcie aż białe pod spodem świetnie po prostu,a jutro mają przyjść kolejne lakiery

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Chyba to uczulenie bo białe plamy się porobiły na dwóch paznokciach,jak porównuje zdjęcia to takie coś podobne jest

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Sprzedam to bo nie mam juz sił,nigdy więcej

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Zawsze hybryda schodzi mi od spodu paznokcia,i robi się tam jakby pęcherzyk powietrza.
Wystarczy wtedy lekko podważyć i schodzi sama bez problemu.Jak ja bym chciała mieć tak mocną hybryde jak u kosmetyczki.
Niestety zestaw Semilac będzie się kurzył w domu,a ja będę do kosmetyczki chodzić żeby mi paznokcie robiła

Stary 2016-06-15, 07:43   #2023
Onnaa88
Panienka z okienka

Gdzieś przeczytałam żeby użyć innej bazy i zazwyczaj to powinno pomóc? Jak myślicie?

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

I przeczytałam,że to co mi się zrobiło na paznokciach to onychorioza czy jakoś tak

Stary 2016-06-15, 07:47   #2024
czuszka82
Moderator z pazurem

jak zerwałaś hybrydy i dalej aplikujesz na uszkodzony paznokieć chemię to się nie dziw. Zniszczysz sobie nieodwracalnie płytkę. Polecam dac sobie spokój na jakiś czas, olejować oraz łykac suplementy. I nie, nowa inna baza na paznokcie w fatalnym stanie nie pomoże.

Wątek odlewkowy: odlewamy hybrydy
czuszka82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:16   #2025
Onnaa88
Panienka z okienka

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jak zerwałaś hybrydy i dalej aplikujesz na uszkodzony paznokieć chemię to się nie dziw. Zniszczysz sobie nieodwracalnie płytkę. Polecam dac sobie spokój na jakiś czas, olejować oraz łykac suplementy. I nie, nowa inna baza na paznokcie w fatalnym stanie nie pomoże.
Już nie będę robić hybryd,ale będę mogła do nich wrócić jak paznokcie dojdą do odpowiedniego stanu?Czy lepiej z nich zrezygnować.Podobno coraz więcej osób przybywa z uczuleniem na Semilac musi być na rzeczy.

Stary 2016-06-15, 08:44   #2026
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Już nie będę robić hybryd,ale będę mogła do nich wrócić jak paznokcie dojdą do odpowiedniego stanu?Czy lepiej z nich zrezygnować.Podobno coraz więcej osób przybywa z uczuleniem na Semilac musi być na rzeczy.

Najpierw doprowadź paznokcie do normalnego stanu. Jeżeli masz uszkodzoną płytkę to nie dziw się, że Ci szybko zeszła hybryda i że pojawiło się uczulenie. Tyle razy dziewczyny pisały w różnych wątkach, żeby uważać ze zniszczony paznokciami. Dodatkowo producenci produktów do manicuru hybrydowego ostrzegają, żeby nie aplikować na uszkodzoną płytkę.
W tej chwili to idź do dermatologa, niech zobaczy Twoje paznokcie, żebyś sobie jeszcze bardziej nie zaszkodziła.

Moja pazurkowa galeria

2015: 27
Sylwia Kubryńska - Kobieta dość doskonała
2016: 21
Kasiaml91 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 08:47   #2027
Onnaa88
Panienka z okienka

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Najpierw doprowadź paznokcie do normalnego stanu. Jeżeli masz uszkodzoną płytkę to nie dziw się, że Ci szybko zeszła hybryda i że pojawiło się uczulenie. Tyle razy dziewczyny pisały w różnych wątkach, żeby uważać ze zniszczony paznokciami. Dodatkowo producenci produktów do manicuru hybrydowego ostrzegają, żeby nie aplikować na uszkodzoną płytkę.
W tej chwili to idź do dermatologa, niech zobaczy Twoje paznokcie, żebyś sobie jeszcze bardziej nie zaszkodziła.
Nie jest tak źle tylko na dwóch paznokciu pojawiła się taka biała otoczka.Oczywiście zaprzestałam używać hybryd.Tylko wydaje mi się,że baza i top 2 w 1 też nie trzyma paznokci jak należy.

Stary 2016-06-15, 08:51   #2028
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Nie jest tak źle tylko na dwóch paznokciu pojawiła się taka biała otoczka.Oczywiście zaprzestałam używać hybryd.Tylko wydaje mi się,że baza i top 2 w 1 też nie trzyma paznokci jak należy.

Nawet jak jest tylko na 2 paznokciach to warto się przejść i żeby lekarz to zobaczył. Ja bym na Twoim miejscu nie bagatelizowała tego.

Moja pazurkowa galeria

Stary 2016-06-15, 09:36   #2029
Onnaa88
Panienka z okienka

Cytat:
Nawet jak jest tylko na 2 paznokciach to warto się przejść i żeby lekarz to zobaczył. Ja bym na Twoim miejscu nie bagatelizowała tego.
Może masz rację,poczekam jeszcze do jutra i zobaczę w jakim stanie będą paznokcie

Stary 2016-06-15, 09:37   #2030
meggie94
Rozeznanie

No jeśli zerwałaś lakier od paznokcia, a później położyłaś na to nową hybrydę to nie ma co się dziwić i nie ma co winić producenta konkretnej marki....

Stary 2016-06-15, 09:42   #2031
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Takie paznokcie zrobilam wczoraj kolezance:
Uzyte kolory to:
131 lovely mickey
130 sleeping beatuy
001 strong white + efekt syrenki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465976433842.jpg (88,1 KB, 55 załadowań)

Moja pazurkowa galeria

Stary 2016-06-15, 09:53   #2032
aleksis19891
Przyczajenie

kasia piękne kolorki w sam raz na lato <3

onna mój facet zawsze powtarza że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i powiem Ci że jego życiowe motto zawsze się sprawdza. my mamy osobno top i osobno tą zwykła bazę i wszytko się pięknie trzyma (nie jestem kosmetyczką).

dziewczyny Semilac 10 października organizuje w Warszawie pokaz swojej marki - czy ktoś był na takim czymś? czy warto? cena 75 zł. zastanawiam się czy jechać
aleksis19891 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:01   #2033
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Niestety muszę biały zareklamować gdyż po nałożeniu i utwardzeniu zaczyna się marszczyć

Moja pazurkowa galeria

Stary 2016-06-15, 10:02   #2034
Onnaa88
Panienka z okienka

Cytat:
Napisane przez aleksis19891 Pokaż wiadomość
kasia piękne kolorki w sam raz na lato <3

onna mój facet zawsze powtarza że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i powiem Ci że jego życiowe motto zawsze się sprawdza. my mamy osobno top i osobno tą zwykła bazę i wszytko się pięknie trzyma (nie jestem kosmetyczką).

dziewczyny Semilac 10 października organizuje w Warszawie pokaz swojej marki - czy ktoś był na takim czymś? czy warto? cena 75 zł. zastanawiam się czy jechać
No to Twój facet ma rację
Tak się zastanawiam co wtedy z tym produktem 2 w 1? Czy jak powrócę do hybryd to mogę go chociaż jako top używać?

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

U mnie w mieście też będą pokazy Semilac i też zastanawiałam się czy iść na to

Stary 2016-06-15, 12:04   #2035
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Niestety muszę biały zareklamować gdyż po nałożeniu i utwardzeniu zaczyna się marszczyć
Spróbuj nakładać mega cieniutkie warstwy, biały i czarny ma to do siebie, zę trzeba go aplikować bardzo "skromnie", jak położy się go za dużo to lubi się zmarszczyć po utwardzeniu.

Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=755817

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:11   #2036
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Spróbuj nakładać mega cieniutkie warstwy, biały i czarny ma to do siebie, zę trzeba go aplikować bardzo "skromnie", jak położy się go za dużo to lubi się zmarszczyć po utwardzeniu.
W tym rzecz, że kładłam go bardzo mało - cienkie warstwy.

Moja pazurkowa galeria

Stary 2016-06-15, 12:49   #2037
meggie94
Rozeznanie

Cytat:
Skoro nakładasz cieniutkie warstwy to spróbuj go dłużej potrzymać w lampie Biały i czarny trzeba dłużej trzymać, a jak się trzyma za krótko to się marszczą, niezależnie od tego jak cienka jest warstwa...

Stary 2016-06-15, 13:02   #2038
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Skoro nakładasz cieniutkie warstwy to spróbuj go dłużej potrzymać w lampie Biały i czarny trzeba dłużej trzymać, a jak się trzyma za krótko to się marszczą, niezależnie od tego jak cienka jest warstwa...
Sprobuje jeszcze tak. Ile trzymac? Standardowo ustawiam lampe na 120s, a moge wybrac tez 180s. Jak nadal bedzie sie marszczyc to zareklamuje.

Moja pazurkowa galeria

Stary 2016-06-15, 14:15   #2039
karolina4063
Przyczajenie

oo1 strong white , 016 grunge i 031 black diamond trzeba utwardzac 4 min w lampie uv.pozdrawiam
karolina4063 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:18   #2040
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Napisane przez karolina4063 Pokaż wiadomość
oo1 strong white , 016 grunge i 031 black diamond trzeba utwardzac 4 min w lampie uv.pozdrawiam
Sprobuje w takim razie i zobaczy czy teraz bedzie sie marszczyl .
Dzieki dziewczyny za rady

Moja pazurkowa galeria

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości