Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 75 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-07-10, 10:32   #2221
kizdaM
Zadomowienie

Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja też mam ponad 20 lakierów, zero bąblowania, zero farfocli w racy ok 60 kolorów i też się z czymś takim nie spotkałam. Na prawdę nie wiem skąd to się bierze, od czego to zależy, ze niektorzy mają z nimi takie problemy

Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=755817

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 13:04   #2222
maarlin
Raczkowanie

Ja mam taką teorię dotyczącą farfocli w dopiero kupionych lakierach-nie wiemy jak i ile czasu były przechowywane i czy nie były otwierane-to loteria.
Nauczona doświadczeniem i dzięki Wam ,dziewczyny,kupując w hurtowni sprawdzam datę ważności i po wybraniu i zakupie lakieru otwieram go i sprawdzam ,,szyjkę".W internetowych zakupach nie zdarzyły mi się jeszcze zonki,ale to chyba mam szczęście.
maarlin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 13:05   #2223
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja też mam ponad 20 lakierów, zero bąblowania, zero farfocli w racy ok 60 kolorów i też się z czymś takim nie spotkałam. Na prawdę nie wiem skąd to się bierze, od czego to zależy, ze niektorzy mają z nimi takie problemy
Może zależy od sposobu przechowywania i obchodzenia się z lakierami?

Moja pazurkowa galeria

2015: 27
Sylwia Kubryńska - Kobieta dość doskonała
2016: 21
Kasiaml91 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 17:25   #2224
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
ze te rzekomo bezpyłowe waciki, czasami potrafily zostawiać drobne farfocle na plytce, które zauwazylam, ze zostają na pedzelku, a później trafiają do lakieru. Dlatego ja teraz uważam.
Tez tak myslalam wiec przerobilam mnostwo roznych wacikow. Teraz mam filcowe co nie znaczy ze jak sie ma zadziory to nie zostawia niteczek.
Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Może zależy od sposobu przechowywania i obchodzenia się z lakierami?
Przechowuje je w kuferku i nie wystawiam na slonce nigdy. Nie maja tez kontaktu z dzialajaca lampa.
Ten problem jest od dawna i w Semilaku dobrze znany bo jak reklamowalam lakiery wystarczylo ze powiedzialam o co chodzi i juz mialam wymieniony na nowy.
Stary 2016-07-10, 17:31   #2225
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Tez tak myslalam wiec przerobilam mnostwo roznych wacikow. Teraz mam filcowe co nie znaczy ze jak sie ma zadziory to nie zostawia niteczek.

Przechowuje je w kuferku i nie wystawiam na slonce nigdy. Nie maja tez kontaktu z dzialajaca lampa.
Ten problem jest od dawna i w Semilaku dobrze znany bo jak reklamowalam lakiery wystarczylo ze powiedzialam o co chodzi i juz mialam wymieniony na nowy.
Ja jak na razie odpukać tylko raz miałam problem z lakierem (po prostu zżerał się z bazą - zareklamowałam i po ok. 2 tyg dostałam nowy). Zapewne wpływ też ma to, jak są przechowywane lakiery w miejscu zakupu. W sklepach, w których ja kupuję, lakiery są w szufladach i tylko pojedyncze buteleczki stoją na półce razem z wzornikiem. Sprzedawczyni zawsze podaje lakier z szuflady.

Moja pazurkowa galeria

Stary 2016-07-10, 18:21   #2226
Hosenka*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Mi Semilaci często bąblują - przechowuję na stojąco w pudle w szafie, w innych lakierach nie mam tego problemu.

01.12 - Płyn i chusteczki do higieny intymnej Intimelle

29.11 - Kolorowanka Milion Psów
mikroREKLAMA
Porządki w kosmetykach. Zapraszam na moje aukcje
30.11 - nowe aukcje :)

Ta reklama pokazywana jest pod 45 650 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 22:35   #2227
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Ja jak na razie odpukać tylko raz miałam problem z lakierem (po prostu zżerał się z bazą - zareklamowałam i po ok. 2 tyg dostałam nowy). Zapewne wpływ też ma to, jak są przechowywane lakiery w miejscu zakupu. W sklepach, w których ja kupuję, lakiery są w szufladach i tylko pojedyncze buteleczki stoją na półce razem z wzornikiem. Sprzedawczyni zawsze podaje lakier z szuflady.
A w mojej hurtowni stoja na polce. Na poczatku mialam tez problem ze skreconym pedzelkiem. Wiec po zakupie od razu otwieralam zeby sprawdzic,na szczescie nie pozwalaja otwierac wczesniej jak w innych sklepach.
Stary 2016-07-10, 23:54   #2228
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:

Co do wacinkow to mi ostatnio udało mi się trafic w minti na naprawdę bardzo fajne (i tanie). Sa grubsze niż te które miałam poprzednio i się praktycznie w ogole nie rozwarstwiają. Chyba, ze mocno i dluzej tre.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:08   #2229
shameeka90
Raczkowanie

Ja to mam chyba pecha jesli chodzi o Semilaca. Mam piec lakierow i tylko z jednego jestem zadowolona. Cztery pozostale sa dosc problematyczne, a co najlepsze z kazdym co innego jest nie tak
shameeka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 15:55   #2230
Mad Maddie
Raczkowanie

A ja ostatnio byłam u znajomej kosmetyczki na paznokciach i zrobiła mi hybrydy, wszystko z Semilaca i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona, bo przedtem miałam hybrydy ze 4 razy na paznokciach hybrydami różnych firm i wszystkie ale to wszystkie po tygodniu albo odpryskiwały, albo odchodziły od paznokcia, albo były już mocno zabrudzone.. a teraz? Po trzech tygodniach, a ja nadal mam hybrydy w nie naruszonym stanie na paznokciach i już całkiem ładny odrost Boję się tylko jak będzie ze zdejmowaniem, bo skoro tak świetnie trzymają to i zdjąć nie będzie chyba łatwo. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie kupić lampy i lakierów na własny domowy użytek.
Zdecydowanie muszę przyznać, że kolor 152 Fuchsia Miracle jest moim ulubieńcem. <3
Stary 2016-07-11, 19:16   #2231
Pani_Wiola
Przyczajenie

Cytat:
Dziewczyny czy któraś ma już nr 134? dzis kupiłam i jestem ciekawa czy to taka super czerwień
Ja posiadam red carpet i ten kolor jest naprawdę ładny i intensywny. Pamietam, że jak zamawiałam ten kolor to dokupiłam cyrkonie dla poprawienia efektu, ale okazały się zbędne bo sam kolor prezentował się świetnie
Pani_Wiola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 19:45   #2232
pseudofeministka
Zakorzenienie

No wlasnie tak się zastanawiam czy ten Red Carpet nie jest kolorem, którego szukam od co najmniej kilku miesięcy Dziewczyny, a może ktoras z Was ma porównanie Red Carpet do intense red albo Popy Hill z NN Ewentualnie/i Legendary Red?

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 00:42   #2233
edyta508
Zakorzenienie

GG do edyta508

Cytat:
Napisane przez Mad Maddie Pokaż wiadomość
A ja ostatnio byłam u znajomej kosmetyczki na paznokciach i zrobiła mi hybrydy, wszystko z Semilaca i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona, bo przedtem miałam hybrydy ze 4 razy na paznokciach hybrydami różnych firm i wszystkie ale to wszystkie po tygodniu albo odpryskiwały, albo odchodziły od paznokcia, albo były już mocno zabrudzone.. a teraz? Po trzech tygodniach, a ja nadal mam hybrydy w nie naruszonym stanie na paznokciach i już całkiem ładny odrost Boję się tylko jak będzie ze zdejmowaniem, bo skoro tak świetnie trzymają to i zdjąć nie będzie chyba łatwo. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie kupić lampy i lakierów na własny domowy użytek.
Zdecydowanie muszę przyznać, że kolor 152 Fuchsia Miracle jest moim ulubieńcem. <3
Sama chcesz zdejmować? Kup sobie, moim zdaniem to dobra inwestycja.
edyta508 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 05:19   #2234
Claaudette
Przyczajenie

Również polecam zakup swojej lampy i chociaż małego zestawu na początek. Wygoda jak cholera i zaoszczędzone pieniądze
Stary 2016-07-13, 00:25   #2235
Asia_eN
Przyczajenie

Dziewczyny, mam pytanie.

Czy jest sens malowania paznokci samą bazą witaminową (tylko dla połysku)?

Czy po nałożeniu bazy witaminowej muszę jeszcze nałożyć top coat, bo inaczej nie będzie się trzymać (bądź będzie trzymać krócej)?
Asia_eN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 06:44   #2236
playazka
Raczkowanie

na baze musisz nalozyc top
playazka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 08:25   #2237
dkni41
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Asia_eN Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie.

Czy jest sens malowania paznokci samą bazą witaminową (tylko dla połysku)?

Czy po nałożeniu bazy witaminowej muszę jeszcze nałożyć top coat, bo inaczej nie będzie się trzymać (bądź będzie trzymać krócej)?
Zdaża mi się, że nie mam czasu na całe mani i wtedy kładę samą bazę na przeczekanie, bo inaczej połamałyby się pazury, ale to max 2-3 dni i dokańczam je. Ostatnio z taką bazą zostałam na dłużej bo z dzieckiem do szpitala trafiłam i ponad tydzień wytrzymała, no ale wiadomo nic twórczego tam nie robiłam
Także jak na dłużej chcesz bez koloru to zdecydowanie topem to pokryj

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
dkni41 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 09:14   #2238
Mad Maddie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Sama chcesz zdejmować? Kup sobie, moim zdaniem to dobra inwestycja.
Tak, chyba sama zdejmę.. chociaż może jednak zapiszę się do znajomej, bo mam dziwne wrażenie, że mogą być problemy przy zdejmowaniu
Stary 2016-07-14, 08:36   #2239
Karolawaw
Raczkowanie

Witam znawczynie semilacow. Potrzebuję waszej pomocy. Wczoraj zamówiłam sobie lampę http://allegro.pl/lampa-uv-led-ccfl-...296539202.html i dopiero teraz zadtanowilam się czy utwardze w niej semilaca. Przeszukałem neta i wyczytałam ze niektórych lakierów hybrydowych lampa Led nie utwardze. Proszę was o pomoc po południu muszę za nią zapłacić
Karolawaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 08:57   #2240
shameeka90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
Witam znawczynie semilacow. Potrzebuję waszej pomocy. Wczoraj zamówiłam sobie lampę http://allegro.pl/lampa-uv-led-ccfl-...296539202.html i dopiero teraz zadtanowilam się czy utwardze w niej semilaca. Przeszukałem neta i wyczytałam ze niektórych lakierów hybrydowych lampa Led nie utwardze. Proszę was o pomoc po południu muszę za nią zapłacić
Ta lampa utwardzisz wszystko Ma tez CCFL = UV. Poza tym wszystkie kolory Semilaca utwardzaja sie w mocnej Led, wiec totalnie nie masz sie o co martwic
shameeka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 09:21   #2241
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No wlasnie tak się zastanawiam czy ten Red Carpet nie jest kolorem, którego szukam od co najmniej kilku miesięcy Dziewczyny, a może ktoras z Was ma porównanie Red Carpet do intense red albo Popy Hill z NN Ewentualnie/i Legendary Red?
Tutaj masz Red Carpet. Jak dla mnie kolor cudowny i najpiękniejsza, najmocniejsza czerwień jaką widziałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0412.jpg (121,9 KB, 63 załadowań)
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 10:08   #2242
Karolawaw
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Ta lampa utwardzisz wszystko Ma tez CCFL = UV. Poza tym wszystkie kolory Semilaca utwardzaja sie w mocnej Led, wiec totalnie nie masz sie o co martwic
Bardzo dziękuję Ci za odp, uspokoilas mnie.
Karolawaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:26   #2243
charlotte89
Zakorzenienie

Dziewczyny, zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zakupem zestawu startowego Semilac do domowego użytku. Chciałabym nauczyć się robić hybrydy, ale do tej pory nigdy nie miałam cierpliwości do malowania paznokci O ile prawą ręką bez problemu pomaluję paznokcie, to lewą już wyjeżdżam na skórki i nie jestem do końca zadowolona z efektu.. Czytałam jednak, że hybrydami maluje się łatwiej niż zwykłym lakierem i w razie czego można bez problemu wszystko poprawić - potwierdzacie? Ogólnie będę wdzięczna za radę, czy warto zainwestować w ten zestaw? Czy łatwo jest się nauczyć robić sobie samej hybrydy?
charlotte89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 10:43   #2244
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zakupem zestawu startowego Semilac do domowego użytku. Chciałabym nauczyć się robić hybrydy, ale do tej pory nigdy nie miałam cierpliwości do malowania paznokci O ile prawą ręką bez problemu pomaluję paznokcie, to lewą już wyjeżdżam na skórki i nie jestem do końca zadowolona z efektu.. Czytałam jednak, że hybrydami maluje się łatwiej niż zwykłym lakierem i w razie czego można bez problemu wszystko poprawić - potwierdzacie? Ogólnie będę wdzięczna za radę, czy warto zainwestować w ten zestaw? Czy łatwo jest się nauczyć robić sobie samej hybrydy?
Warto nauczyć się . Do momentu, aż nie utwardzisz w lampie lakieru możesz poprawiać do woli. Nawet jak wyjedziesz na skórki to powoli i delikatnie drewnianym patyczkiem zbierzesz . Z czasem nabierzesz wprawy . Ja już powoli zabieram się za jakieś proste wzorki.

Moja pazurkowa galeria

Stary 2016-07-15, 12:05   #2245
Emilia 25
404 Not Found

Moim zdaniem hybrydami maluje się lepiej i łatwiej niż zwykłym lakierem.
Stary 2016-07-15, 13:53   #2246
Ważka
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny

Mam takie pytanie: czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy hardem a żelem sylikonowym typu Soak off? Jedno i drugie to żele miękkie i schodzące w acetonie - tyle wiem, do tej pory używam tylko harda, ale jak to wygląda w praktyce? Sprawdzała któraś z Was?
Pozdrawiam

Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 14:07   #2247
charlotte89
Zakorzenienie

Cytat:
Warto nauczyć się . Do momentu, aż nie utwardzisz w lampie lakieru możesz poprawiać do woli. Nawet jak wyjedziesz na skórki to powoli i delikatnie drewnianym patyczkiem zbierzesz . Z czasem nabierzesz wprawy . Ja już powoli zabieram się za jakieś proste wzorki.
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź A orientujecie się może czy ten zestaw startowy (ten z pudrową lampą) zawiera wszystkie niezbędne elementy czy warto coś jeszcze sobie od razu dokupić?
charlotte89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 14:59   #2248
Hosenka*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie!!

01.12 - Płyn i chusteczki do higieny intymnej Intimelle

29.11 - Kolorowanka Milion Psów
mikroREKLAMA
Porządki w kosmetykach. Zapraszam na moje aukcje
30.11 - nowe aukcje :)

Ta reklama pokazywana jest pod 45 650 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 16:20   #2249
Ważka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź A orientujecie się może czy ten zestaw startowy (ten z pudrową lampą) zawiera wszystkie niezbędne elementy czy warto coś jeszcze sobie od razu dokupić?
Ten za 219 zł? To w sumie wszystko co potrzeba tam jest. Jak portfel Ci pozwala to dokup sobie jeszcze jeden kolor i patyczki drewniane Mi by się jeszcze przydał ten dozownik z pompką na cleaner

Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 16:23   #2250
makeuplife
Raczkowanie

Dziewczyny a jak się sprawuje ta lampa UV 34 V bo mam tą mała różowa semilac ale chciała bym zacząć przedłużać na żel , niestety ale hardi mi się wygina juz po 1 godzinie
makeuplife jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości