Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 80 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-08-18, 11:28   #2371
cukierkova0
Zadomowienie

Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne paznokcie
Dziękuję
ja w zasadzie dopiero zaczynam, jestem z miesiac po kursie, wiec szału jeszcze u mnie nie ma ale cały czas ćwiczę
cukierkova0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 11:52   #2372
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
A ja wam powiem że nigdy płytki paznokcia mię matowie, dla mnie to zbędna czynność a hybryda trzyma się 3 tygodnie

Widocznie masz mega przyczepna plytke U nietorych tak jest, ze czym by nie pomalowali, to lakier się trzyma.

Ja tez nie matowie, ale u mnie maksymalnie hybryda wytrzymuje 1,5 tygodnia, a i tak w międzyczasie ktorys z paznokci mi odpada. Choc dla mnie te 1,5 tygonia to maks. Widac odrosty, kolor i mani już tak nie wygląda, mani się nudzi. Wiec jak wytrzyma mi ponad tydzień to jestem zadowolona

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 13:11   #2373
cukierkova0
Zadomowienie

Ja zwykle robię raz w tygodniu I żeby poćwiczyć i żeby mieć nowy, bo nudzi się
Stary 2016-08-18, 14:42   #2374
Ważka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ważka bardzo ładnie wykonane I pomysl fajny
Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne paznokcie
Cytat:
Napisane przez kiniaczek31 Pokaż wiadomość
Ważka cudne są !

Dziękuję dziewczyny

Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 22:05   #2375
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Długość trzymania się mani dużo zależy od płytki. Ja swoje mogę i ponad miesiąc trzymać i tylko odrost jest duży. Siostra moja max 2 tyg i już odpada jej.

Moja pazurkowa galeria

2015: 27
Sylwia Kubryńska - Kobieta dość doskonała
2016: 21
Kasiaml91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:35   #2376
eelmirka
Zadomowienie

Na kursie uczyli mnie że hybryda powinna się trzymać od setu do setu ale zawsze trzeba zmatowić dokładnie płytkę i użyć cleanera w pędzelku a potem primera kwasowego. Jak się robi sobie samemu tylko to można kombinować bez tego. Ale to taki niezawodny sposób
Stary 2016-08-19, 10:49   #2377
aleksis19891
Przyczajenie

wiem że dużo zależy od płytki ale ostatnim razem sąsiadce nawet tygodnia nie wytrzymały hybrydy - to chyba jednak trochę za krótko? ja jak sobie robię to 2 tygodnie mi wytrzymują zazwyczaj (zależy jeszcze od koloru i czy dużo w wodzie się mocze)

ps. dziewczyny mi też się podobają wasze pazurki piękne są

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

nigdy nie używałam primera. podrzuci z was któraś link gdzie i jaki kupić?
aleksis19891 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:51   #2378
cukierkova0
Zadomowienie

do hybrydy bezkwasowy. Ja mam z mistero milano ale kwasowy i trzyma.. aż za bardzo Choc dawno nie uzywalam, odkad mam baze z Indigo to wszystko super
Stary 2016-08-19, 11:45   #2379
eelmirka
Zadomowienie

ja też na razie mam bezkwasowy ale spisuje się średnio, właściwie nie wiem czy coś zmienia i już zamówiłam kwasowy. Tylko uprzedzam będę ściągać frezarką bo podejrzewam będzie mocno trzymał bazę ale to opcja dla tych którym hybrydy trzymają kilka dni
Stary 2016-08-19, 11:53   #2380
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Na kursie uczyli mnie że hybryda powinna się trzymać od setu do setu ale zawsze trzeba zmatowić dokładnie płytkę i użyć cleanera w pędzelku a potem primera kwasowego. Jak się robi sobie samemu tylko to można kombinować bez tego. Ale to taki niezawodny sposób
No to na jakim kursie bylas ze tak powiedzieli I tylko tyle? Od setu do setu tzn ze jak ktos sobie na kolejny przyjdzie za miesiac to tez musi sie trzymac? Dziwny kurs .

Robie hybrydy juz dlugo I wszystko zalezy po pierwsze od plytki, a po drugie od tego jakie czynnosci wykonuje dana osoba. Mam klientki ktore przychodza po 3 tygodniach (bo tyle max powinna byc hybryda) I takie ktore musza robic co 1,5 tyg. Po 3 tygodniach odrost u niektorych jest juz dosc duzy, paznokiec pracuje caly czas I hybryda ma prawo odprysnac. Jesli paznokcie sa miekkie I slabe, do tego klientka duzo moczy dlonie to tez nie ma co sie spodziewac ze bedzie sie trzymac nie wiadomo ile.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 12:17   #2381
Kasiaml91
Zakorzenienie

GG do Kasiaml91

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
No to na jakim kursie bylas ze tak powiedzieli I tylko tyle? Od setu do setu tzn ze jak ktos sobie na kolejny przyjdzie za miesiac to tez musi sie trzymac? Dziwny kurs .

Robie hybrydy juz dlugo I wszystko zalezy po pierwsze od plytki, a po drugie od tego jakie czynnosci wykonuje dana osoba. Mam klientki ktore przychodza po 3 tygodniach (bo tyle max powinna byc hybryda) I takie ktore musza robic co 1,5 tyg. Po 3 tygodniach odrost u niektorych jest juz dosc duzy, paznokiec pracuje caly czas I hybryda ma prawo odprysnac. Jesli paznokcie sa miekkie I slabe, do tego klientka duzo moczy dlonie to tez nie ma co sie spodziewac ze bedzie sie trzymac nie wiadomo ile.

Ja mam klientke, ktora pracuje na kuchni i jej max 1,5 tyg sie trzyma hybryda, a do tego paznokcie szybko sie jej lama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja pazurkowa galeria

2015: 27
Sylwia Kubryńska - Kobieta dość doskonała
2016: 21
Kasiaml91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 13:48   #2382
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:

Oczywiście że jest to uzależnione od wielu czynników ale przy prawidłowym dbaniu o nie powinny nie odpryskiwać i jeżeli ktoś się do tego stosuje a hybrydy odpryskują po kilku dniach to polecam ten sposób.

Wydaje mi się że jasno się wyraziłam że polecam tę metodę osobom które mają mimo wszystko problem z utrzymaniem manicure.

Skąd pomysł że na kursie powiedzieli "tylko tyle" powiedzieli wszystko co powinni żebym była przygotowana do profesjonalnej stylizacji paznokci i podzieliłam się częścią tej wiedzy. Dziwne że na to nie wpadłaś
Stary 2016-08-19, 15:33   #2383
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Oczywiście że jest to uzależnione od wielu czynników ale przy prawidłowym dbaniu o nie powinny nie odpryskiwać i jeżeli ktoś się do tego stosuje a hybrydy odpryskują po kilku dniach to polecam ten sposób.

Wydaje mi się że jasno się wyraziłam że polecam tę metodę osobom które mają mimo wszystko problem z utrzymaniem manicure.

Skąd pomysł że na kursie powiedzieli "tylko tyle" powiedzieli wszystko co powinni żebym była przygotowana do profesjonalnej stylizacji paznokci i podzieliłam się częścią tej wiedzy. Dziwne że na to nie wpadłaś
Chodzilo mi dokladnie o zdanie ze hybryda powinna sie trzymac od setu do setu bo to kompletna bzdura....

Stary 2016-08-19, 17:10   #2384
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Chodzilo mi dokladnie o zdanie ze hybryda powinna sie trzymac od setu do setu bo to kompletna bzdura....

tak powiedziała babka, jest międzynarodowym instruktorem ale mówiła też o tym że klientki czasem dłubią przy paznokciach albo mają długie paznokcie i stukają regularnie o klawiaturę itp i że wtedy im lakier odpryskuje
Stary 2016-08-19, 17:23   #2385
cukierkova0
Zadomowienie

Żeby zawsze od setu do setu sie trzymala to chyba trzeba leżeć i pachnieć.

Choc mi sie akurat trzymają do sciagniecia, wiec nie będę się spierać, raz w zyciu mi odpadlo kilka jak uzylam harda i byl mega upal
Stary 2016-08-19, 20:42   #2386
aleksis19891
Przyczajenie

dziewczyny załóżmy że zdecyduje się na kupno tego primera. powiedzcie mi jak i kiedy go stosować? przed baza? po cleanerze? primer utwardza się?
Stary 2016-08-19, 20:47   #2387
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aleksis19891 Pokaż wiadomość
dziewczyny załóżmy że zdecyduje się na kupno tego primera. powiedzcie mi jak i kiedy go stosować? przed baza? po cleanerze? primer utwardza się?
Primer na przemyty cleanerem pazurek, nie utwardza się go w lampie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 22:18   #2388
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
tak powiedziała babka, jest międzynarodowym instruktorem ale mówiła też o tym że klientki czasem dłubią przy paznokciach albo mają długie paznokcie i stukają regularnie o klawiaturę itp i że wtedy im lakier odpryskuje
Wybacz ale naprawde przecieram oczy ze zdziwienia... nie powiesz klientce ktorej hybryda trzyma 1,5 tygodnia ze nie trzyma sie bo pewnie dlubie przy paznokciach... pytasz w jakich warunkach pracuje... a gdzie takie czynniki jak woda, narazenie na chemikalia itp itd? Kazda dziewczyna tutaj o tym wie a nie kazda skonczyla kurs... no nadziwic sie nie moge jak mozna cos takiego powiedziec.
Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Żeby zawsze od setu do setu sie trzymala to chyba trzeba leżeć i pachnieć.

Choc mi sie akurat trzymają do sciagniecia, wiec nie będę się spierać, raz w zyciu mi odpadlo kilka jak uzylam harda i byl mega upal
Niektore to nawet lezac I pachnac moga zgubic paznokcie .
Cytat:
Primer sam wysycha na paznokciu. Po cleanerze a przed baza

Stary 2016-08-19, 23:24   #2389
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Wybacz ale naprawde przecieram oczy ze zdziwienia... nie powiesz klientce ktorej hybryda trzyma 1,5 tygodnia ze nie trzyma sie bo pewnie dlubie przy paznokciach... pytasz w jakich warunkach pracuje... a gdzie takie czynniki jak woda, narazenie na chemikalia itp itd? Kazda dziewczyna tutaj o tym wie a nie kazda skonczyla kurs... no nadziwic sie nie moge jak mozna cos takiego powiedziec.

Niektore to nawet lezac I pachnac moga zgubic paznokcie .

Primer sam wysycha na paznokciu. Po cleanerze a przed baza

ja nie piszę tutaj co mówię klientkom ani o co je pytam. Daję przepis na trwałą hybrydę dziewczynom którym się nie trzyma bo np nie matowią płytki, nie używają primera, nie wiedzą jakiego użyć i robią paznokcie tylko sobie

nie usprawiedliwiaj swojej pracy kiepską płytką klientki, jak nauczysz się dobrze ją przygotowywać to wszystko będzie się długo trzymać nie wiem gdzie Ty robiłaś ten kurs....
Stary 2016-08-19, 23:37   #2390
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
ja nie piszę tutaj co mówię klientkom ani o co je pytam. Daję przepis na trwałą hybrydę dziewczynom którym się nie trzyma bo np nie matowią płytki, nie używają primera, nie wiedzą jakiego użyć i robią paznokcie tylko sobie

nie usprawiedliwiaj swojej pracy kiepską płytką klientki, jak nauczysz się dobrze ją przygotowywać to wszystko będzie się długo trzymać nie wiem gdzie Ty robiłaś ten kurs....
Akurat w tej kwestii mozesz mnie nie pouczac bo kazdy wie ze hybryda jest polozona na naturalna plytke I wiele czynnikow wplywa na to, ile ona sie bedzie trzymac! Na pewno nie robilam kursu u osoby ktora mi mowila ze hybryda bedzie sie trzymac na amen az klientka przyjdzie.... kazda stylistka by z torbami poszla a klientki by jej na glowe wlazly. Akurat tutaj to ty nie masz racji bo jak ktos wyzej napisal tez ma klientke ktorej hybryda sie trzyma 1,5 tygodnia. Rozumiem ze ma siebie za to winic tak?! Sa tutaj tez dziewczyny ktorym hybryda trzyma sie 3 tygodnie a plytki nie przygotowuja prawie wcale...

Stary 2016-08-20, 01:13   #2391
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Akurat w tej kwestii mozesz mnie nie pouczac bo kazdy wie ze hybryda jest polozona na naturalna plytke I wiele czynnikow wplywa na to, ile ona sie bedzie trzymac! Na pewno nie robilam kursu u osoby ktora mi mowila ze hybryda bedzie sie trzymac na amen az klientka przyjdzie.... kazda stylistka by z torbami poszla a klientki by jej na glowe wlazly. Akurat tutaj to ty nie masz racji bo jak ktos wyzej napisal tez ma klientke ktorej hybryda sie trzyma 1,5 tygodnia. Rozumiem ze ma siebie za to winic tak?! Sa tutaj tez dziewczyny ktorym hybryda trzyma sie 3 tygodnie a plytki nie przygotowuja prawie wcale...

Co to za ton w ogóle, naucz się przede wszystkim kulturalnej wypowiedzi.
Stary 2016-08-20, 08:15   #2392
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Co to za ton w ogóle, naucz się przede wszystkim kulturalnej wypowiedzi.
Nie widze tu nic kulturalnego. To ty na sile widac ze nie chcesz przyznac ze nie masz kompletnie racji... wczoraj nawet w google wpisalam od czego zalezy trwalosc hybrydy I czego bym nie otworza wszedzie jest zaznaczone ze stan plytki paznokcia ma na to wplyw. Po prostu wprowadzasz tu dziewczyny w blad.

Stary 2016-08-20, 09:30   #2393
eelmirka
Zadomowienie

Cytat:
Nie widze tu nic kulturalnego. To ty na sile widac ze nie chcesz przyznac ze nie masz kompletnie racji... wczoraj nawet w google wpisalam od czego zalezy trwalosc hybrydy I czego bym nie otworza wszedzie jest zaznaczone ze stan plytki paznokcia ma na to wplyw. Po prostu wprowadzasz tu dziewczyny w blad.

Moja wypowiedź dotyczyła przygotowania płytki a nie czynników wpływających na trwałość hybrydy. Ty zepchnęłaś moją wypowiedź na ten tor.
Stary 2016-08-20, 11:56   #2394
Frutellka xD
Zadomowienie

Dziewczyny tutaj mamy watek Semilac, dajcie spokój

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 11:05   #2395
aleksis19891
Przyczajenie

dziewczyny dziękuje za pomoc kupię i wypróbuje

nie sprzeczajcie się dziewczyny. to forum jest po to by się wpierać a nie kłócić pozdrawiam Was
Stary 2016-08-21, 21:59   #2396
aleksis19891
Przyczajenie

dziewczyny ostatnie pytanie odnośnie primera. który lepszy: kwasowy czy bezkwasowy?
Stary 2016-08-21, 22:08   #2397
Marcinkowa_84
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny ostatnie pytanie odnośnie primera. który lepszy: kwasowy czy bezkwasowy?
generalnie do hybryd bezkwasowy się stosuje ale ja mam tak problematyczna płytkę że na bezkwasowym trzymać się nie chciało i teraz stosuje kwasowy-trzyma na mur beton. jednak innym robię bezkwasowym i jest ok. słyszałam też że można obydwa, najpierw bezkwasowy a później kwasowy, z tym że nie próbowałam i nie wiem jaki to ma mieć sens, może wypowie się ktoś bardziej obyty z tematem .
Stary 2016-08-22, 04:43   #2398
playazka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marcinkowa_84 Pokaż wiadomość
generalnie do hybryd bezkwasowy się stosuje ale ja mam tak problematyczna płytkę że na bezkwasowym trzymać się nie chciało i teraz stosuje kwasowy-trzyma na mur beton. jednak innym robię bezkwasowym i jest ok. słyszałam też że można obydwa, najpierw bezkwasowy a później kwasowy, z tym że nie próbowałam i nie wiem jaki to ma mieć sens, może wypowie się ktoś bardziej obyty z tematem .
w mistero milano maja metode dehydrator, primer kwasowy i primer bezkwasowy i faktycznie wszystko trzyma jak beton
playazka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 08:59   #2399
aleksis19891
Przyczajenie

bardzo dziękuje za pomoc
Stary 2016-08-23, 00:05   #2400
maystarx
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Ja tez wole przez Internet zamówić. Kurier przywozi nie musze nigdzie chodzić.
Ja kupowałam w hurtowni w Krakowie niestety ciągle braki kolorów i brak wzornika skutecznie mnie zniechęcił.... poszukałam i znalazłam sprzedawcę który ma dobrą cenę i super rozwiązanie jeśli chodzi o wzorniki, za każdą zakupioną hybrydę zbieram punkt jak już kupie 10szt dostaję wzornik mam problem z wzornikami z głowy a moje klientki mogą realnie wybierać kolory. Nie chcę nikomu robić darmowej reklamy ale dam wam dziewczyny podpowiedz gdyż sama wiem jak to jest gdy w salonie brakuje solidnego wzornika... poszukajcie w necie <reklama> pozdrawiam

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-08-23 o 07:14 Powód: Reklama
maystarx jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości