Żele do mycia twarzy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-23, 13:16   #181
izapp1
Zakorzenienie

Dot.: Żele do mycia twarzy

Cytat:
Napisane przez Clarissa:) Pokaż wiadomość
Ja chyba na Mikołajki poproszę o Iwostin . Jest super ale niestety jak dla mnie drogi(kieszeń uczennicy )
Oj tak , zastanawiałam się nad nim ale cena mnie troche zszokowała .
Niedawno wydałam 30 zł na krem z Iwostinu + żel do twarzy Bielendy = 40 zł , nie mówiąc o innych wydatkach typu korektor czy antyperspirant.
Ale może kiedyś go wypróbuje. Jest naprawdę skuteczny?
izapp1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 14:49   #182
Clarissa:)
Wtajemniczenie

GG do Clarissa:)

Leczyć wiadomo że nie leczy . ALe według mnie rewelacyjnie oczyszcza i nie wysusza. Nie powoduje powstawania niespodzianek. Pięknie pachnie. I jest baaaaardzo wydajny
Clarissa:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 17:08   #183
włoczykijka
Zadomowienie

Wink Dot.: Żele do mycia twarzy

a ja polecam avene oczyszczający może i jest drogi,bo zapłaciłam 44 złote ale świetnie oczyszcza,nie powoduje niespodzianek...używam go dopiero parę dni ale mam nadzieje żepo dwoch tygodniach będe mówić tak samo. a i jest bardzo wydajny,mała kropelka wystarczy na całą twarz
Stary 2007-09-23, 17:15   #184
Copykat
Zakorzenienie

Ostatnio uzywam Iwostinu Purritin, jestem calkiem zadowolona, cudow poki co nie zdzialal, ale przynamniej nie wysusza (jak np Garnier). Nie podoba mi sie tylko opakowanie i zapach

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 17:57   #185
_magdzia_
BAN stały

Ja używam LRP effaclar i jak narazie jestem zadowolona Używam go razem z effaclarem K i naprawdę widzę efekty. NIe wiem czy to zasługa samego kremu czy również żelu ale mogę go z czystym sumieniem polecić
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 18:16   #186
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja używam LRP effaclar i jak narazie jestem zadowolona Używam go razem z effaclarem K i naprawdę widzę efekty. NIe wiem czy to zasługa samego kremu czy również żelu ale mogę go z czystym sumieniem polecić
A dokładnie jakie efekty? I jaką masz cerę?

Strasznie dużo słyszę ostatnio o Effaclarze K i zastanawia mnie jak on działa?
Stary 2007-09-23, 18:21   #187
izapp1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
A dokładnie jakie efekty? I jaką masz cerę?

Strasznie dużo słyszę ostatnio o Effaclarze K i zastanawia mnie jak on działa?
Poczytaj na KWC. Effeclar niestety jest jak dla mnie baardzo drogi 43 zł za 30 ml.
izapp1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 19:11   #188
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Ja chyba na Mikołajki poproszę o Iwostin . Jest super ale niestety jak dla mnie drogi(kieszeń uczennicy )
Cytat:
Leczyć wiadomo że nie leczy . ALe według mnie rewelacyjnie oczyszcza i nie wysusza. Nie powoduje powstawania niespodzianek. Pięknie pachnie. I jest baaaaardzo wydajny
Ano właśnie-mnie starcza na prawie pół roku,bo dosłownie kropelkę używam na całą twarz a kosztuje tylko 20zł(Garnier np ok 15zl,ale jest strasznie niewydajny).
Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
a ja polecam avene oczyszczający może i jest drogi,bo zapłaciłam 44 złote ale świetnie oczyszcza,nie powoduje niespodzianek...używam go dopiero parę dni ale mam nadzieje żepo dwoch tygodniach będe mówić tak samo. a i jest bardzo wydajny,mała kropelka wystarczy na całą twarz
Fajny jest to fakt Tylko Iwostin połowę tańszy,a tak samo na buzię działa

Miałabym ochotę wypróbować żel Ziaji do skóry mieszanej,ale kurcze widzę tylko kremy,żeli Ziaji raczej nie spotykam(nawet w markecie czy Rossmannie ).
Stary 2007-09-23, 19:30   #189
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Poczytaj na KWC. Effeclar niestety jest jak dla mnie baardzo drogi 43 zł za 30 ml.
Czytałam
No dla mnie też niestety za drogi..
Stary 2007-10-07, 03:24   #190
Magnetisma
Raczkowanie

Talking Dot.: Żele do mycia twarzy

Szczerze polecam żel głęboko oczyszczający Loreal Pure Zone. Co prawda ściąga troszkę twarz, ale super ją matuje, zapobiega powstawaniu wyprysków ( a miałam ich zawsze wiele ) oraz wybiela zaczerwienienia. Prawdą jest również że głęboko oczyszcza, co jest przyczyna tego że nie powstają nowe zaskórniki. Jak dla mnie jest super i jeśli któraś z Was ma cere mieszaną i wiecznie ( tak jak ja ) się świeci to naprawdę polecam!

Pozdrawiam!
...bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem...
Magnetisma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 09:09   #191
Wtajemniczenie

Te wszystkie loreale itp to wyżeracze... Wystrzegajcie się przed kupnem takim wynalazków
Stary 2007-10-07, 15:43   #192
włoczykijka
Zadomowienie

Exclamation Dot.: Żele do mycia twarzy

zgadzam sie-L'oreale to nic dobrego,mi strasznie podrażniło twarz,mimo że mam tłustą i ,,twardą' cerę.
hm co do Iwostinu to może zastanowie się jak wykończe Avenkę ale mimo ceny tego drugiego to zapowiada się na stały związek z nim.
Stary 2007-10-07, 16:30   #193
Sinobroda
BAN stały

Do suchej skóry polecam żel Emolium, miałam próbki od dermatologa i one skłoniły mnie do zakupu. Zapach moze niezbyt przyjemny choć b. delikatny (produkt jest nieperfumowany), ale skóra nie jest po nim wysuszona ani ściągnięta, a ilość wyprysków i podrażnień znacznie się zmniejszyła
Sinobroda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 19:48   #194
blaque
Zakorzenienie

A mi ostatnio Hexxana poleciła do mojej mieszanej cery żel Babydermu
Taki z Rossmana
Podobno b. dobry
Stary 2007-10-07, 20:29   #195
dziuniaaa
Zakorzenienie

Ostatnio odkryłam świetny żel.
Ziaja Oliwkowa. Super cera po niej wygląda, jest gładka idealnie matowa(!), wygładzona i szybko goją się syfki. A kosztuje jedynie ok. 5 zł.
Polecam.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 21:21   #196
blaque
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Ostatnio odkryłam świetny żel.
Ziaja Oliwkowa. Super cera po niej wygląda, jest gładka idealnie matowa(!), wygładzona i szybko goją się syfki. A kosztuje jedynie ok. 5 zł.
Polecam.
Ooo chyba go kupię
A SLS'y ma?

A i tak Babyderm kupię
Stary 2007-10-08, 16:40   #197
almera
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to almera

A może woda miceralna bio dermy? Jak dla mnie jest to jedyny specyfik do mycia/usuwania makijażu z twarzy po którym nie mam uczucia ściągniętej skóry.
almera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:18   #198
Wtajemniczenie

Nie przepadam za tym oliwkowym z Ziaji. Po prostu mi nie pasuje:P
Za to Babydream jest bardzo fajny
Stary 2007-10-11, 21:31   #199
M-lenka
Raczkowanie

A ja zaczęłam używać Physiogelu. Mam również cerę mieszaną skłonną do przesuszania się i muszę powiedzieć, że odkąd używam Physiogelu moja cera jest gładka i nawilżona. Jest tani,bo kosztuje tylko ok.25 zł a naprawdę świetnie działa i jest doskonały do cery wrażliwej,nie trzeba nawet używać wody do niego.

Tom T. Hall
M-lenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 22:15   #200
ijaijuz
Przyczajenie

A ja chętnie pozbędę się PHARMACERIS-T, bowiem kupiony pospiesznie na wyjazd okazał się za silny do mojej tłustej, ale jednocześnie straszliwie wrażliwej cery. Użyty dwukrotnie. Może jest ktoś kto z radością go odkupi za 15zł? mail: neith@o2.pl

Dodam jeszcze tylko, że to pianka
ijaijuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:52   #201
kaori
Raczkowanie

dla mnie dobry jest zel ziaja calma hlc, nie sciaga i pieknie pachnie! za to sie nie pieni w ogole ale da sie przywyknac, pozdrawiam

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 19:22   #202
odada
Rozeznanie

Długi czas używałam do mycia twarzy żeli to higieny intymnej Ziaji. Super zmywały cały make-up, nie wysuszały i nie podrażniały. Potem kupiłam żel Ziaja Calma, bo bez SLS ale nie byłam zadowolona o czułam, ze mam po nim dalej brudną twarz, chociaż był delikatniutki. Potem zakupiłam żel do cery wrażliwej Dax Cosmetics hypoalergiczny, również bez SLS i używam już drugie opakowanie na zmianę czasami z płynem do higieny intymnej. Jestem z niego bardzo zadowolona Nie mam ściągniętej twarzy tak jak po żelach antybakteryjnych.
odada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:28   #203
_agatka
Rozeznanie

z czystym sumieniem moge polecic apotheker dr scheller z melisa cytrynowa (tylko trudno go dostac)natomiast z algami bede dopiero testowac tak samo jak rossmanowski babydream, cały czas poszukuje ale i tak wracam do apotheker dr scheller
_agatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 17:24   #204
Ashyhley
Przyczajenie

Dot.: Jaki wybrać żel do mycia twarzy?

Polecam Wam żel do mycia twarzy oczyszczająco - tonizujący z drzewa herbacianego Tea Tree - Oriflame, lub od Ziai z serii Nuno są ok ;>
;*
Stary 2009-01-25, 21:00   #205
cpaulinka
Przyczajenie

SebaMed pianka do mycia twarzy to rewelacja dostępna w aptekach i Rossmanie, poleciła mi ją koleżanka, podeszłam sceptycznie bo nie znałam wcześniej tej firmy ale okazało się że to prawdziwe cudo, stan cere poprawia sie diametralnie, znikaja wypryski, nie pojawiają sie nowe, buzia jest dobrze oczyszczona i gładziutka.
Minusy:
- lekko spina (ale mi to nie przeszkadza)
- malo wydajna
- cena dość wysoka ok 40 zł ale za takie działanie warto tyle dać

Inne produkty z tej firmy sa do bani, skusiłam się na emulsje do mycia buzi i krem, porażka.
Ta pianka to prawdziwa perła wsród niewypałow. Naprawde polecam do skóry tłustej, mieszanej z problemami. Dodam że używałam Avene Cleanance i La Roche Effaclar ale moja ukochana pianka bije obie te firmy na łopatki.
cpaulinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:08   #206
biala
Wtajemniczenie

Odświerze watek. ;-)
Teraz mamy już 2011!

Używałam dotąd żelu do mycia twarzy z Babydream, jednak przeczytałam opinię, że jest on zbyt delikatny do oczyszczania skóry mieszanej, łojotokowej.
Więc - czy możecie mi polecić żel do mycia twarzy, który nie ściągnie skóry a przy tym dobrze ją oczyści?
Stary 2011-02-08, 19:08   #207
hey
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Odświerze watek. ;-)
Teraz mamy już 2011!

Używałam dotąd żelu do mycia twarzy z Babydream, jednak przeczytałam opinię, że jest on zbyt delikatny do oczyszczania skóry mieszanej, łojotokowej.
Więc - czy możecie mi polecić żel do mycia twarzy, który nie ściągnie skóry a przy tym dobrze ją oczyści?
Musisz sobie sama odpowiedzieć czy dla ciebie był zbyt delikatny, nie warto sie sugerować czyjąs opinią skoro możesz miec własną. Ja latem używałam bejbidrima i, mimo mojej hipertłustej (wtedy) cery i wrednego filtra, byłam zadowolona z oczyszczania. Zawsze możesz tez umyć najpierw maleńką ilością a zaraz po tym normalną. Jestem zdania że nawet najbardziej delikatne żele nadają sie do tłustych cer, tylko trzeba znaleźć odpowiednia technike mycia
hey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:26   #208
biala
Wtajemniczenie

aha, dzięki ;-)
Stary 2011-02-09, 13:57   #209
kaledonia
Zakorzenienie

Osobiście nie używam już żeli do mycia twarzy, przerzuciłam się na mydło w kostce- mam Clinique i naturalne mydełko z otrębami pszennymi z apteki.

Jednak najlepiej wspominam jako najłagodniejsze i niewysuszające do cery przetłuszczającej się z zaskórnikami Iwostin Purritin oraz La Roche Posay Effaclar (oba można zdobyć od od 23-25 zł wzwyż).
Stary 2011-02-09, 18:32   #210
loveletters
Raczkowanie

Ja używałam kilku żeli do mycia buziaczka, w różnych etapach walki z blyszczeniem, rozszerzonymi porami, w trakcie kuracji przeciwtrądzikowej i po, w zimie, w lecie. Moja skóra dobrze reaguje na większość kosmetyków do skóry mieszanej i tłustej, chociaż teraz jest raczej mieszana w kierunku normalnej. Stosowałam Effaclar, Normaderm, Cleanance, Clean-Ac, Sebium, Purririn, Pure Zone. Najlepszy jest dla mnie Cleanance i ma zdecydowanie najbardziej przyjazny skład. Mogłabym używać go zawsze, ale wiem, ze nie nalezy przyzwyczajac skóry do jednego produktu.
Po Normadermie i Pure Zone nabawiłam się podrażnień. A Purritin i Effaclar za bardzo ściągały twarz. Do Sebium nie miałam zastrzerzeń, jednak jest droższy od Cleanance Clean-Ac podczas leczenia.
Kiedyś, przez lenistwo, uzywalam nawet żelu pod prysznic i nic mi się nie stało Co prawda, żel był z ekoplantacji i z mnóstwem certyfikatów, ale zawsze
Dziękuję!
Zapraszam do poczytania moich recenzji na KWC!
loveletters jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości