Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-03-09, 18:36   #451
creatives
Zadomowienie

GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Heej Nie wiem, czy ktoś tu mnie jeszcze pamięta Miałam trochę zastój w pielęgnacji włosów, z reguły tylko myłam (ale Kallosami), czasem jakaś odżywka, jakiś olej raz na miesiąc. Trochę miałam napięty okres, teraz zresztą też, ale postanowiłam się poprawić i zawsze znaleźć czas dla włosków. Nie podcinałam końcówek od lipca, a nadal są w bardzo dobrym stanie, rozdwojonych znalazłam tylko kilka sztuk Wiec nie jest tak źle. Zdjęcie wkupne w najbliższej przyszłości!
Dzisiaj chwalę się zakupami w superpharm - Biovaxy po 8,99, olej z orzechów włoskich tłoczony na zimno 9,99

Ok, dzisiaj jestem w stanie wrzucić zdjęcie robione kalkulatorem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10642647_1273798989303530_1847956186_o.jpg (118,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12562689_1273870069296422_570149867_o.jpg (42,6 KB, 33 załadowań)

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

Edytowane przez creatives
Czas edycji: 2016-03-09 o 21:20
creatives jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 22:24   #452
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Heej Nie wiem, czy ktoś tu mnie jeszcze pamięta Miałam trochę zastój w pielęgnacji włosów, z reguły tylko myłam (ale Kallosami), czasem jakaś odżywka, jakiś olej raz na miesiąc. Trochę miałam napięty okres, teraz zresztą też, ale postanowiłam się poprawić i zawsze znaleźć czas dla włosków. Nie podcinałam końcówek od lipca, a nadal są w bardzo dobrym stanie, rozdwojonych znalazłam tylko kilka sztuk Wiec nie jest tak źle. Zdjęcie wkupne w najbliższej przyszłości!
Dzisiaj chwalę się zakupami w superpharm - Biovaxy po 8,99, olej z orzechów włoskich tłoczony na zimno 9,99

Ja Cię pamiętam, bo takich włosów i paznokci się nie zapomina
Wyglądają świetnie i ta dłuuugość

Jutro strzyżenie. Jak mi znowu z rana zadzwonią i będą chcieli przełożyć, to nie ręczę za siebie

77 58 50
Pjerniczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 10:30   #453
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:

A ja Ciebie nie kojarzę, ale włosy to masz przepiękne

lista potwierdzonych ziół fotouczulających

właśnie dlatego suplement diety to nie lek
Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 10:43   #454
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:

ja kojarzę z pierwszej lub drugiej części
Włosy masz zachwycające!
Stary 2016-03-11, 10:55   #455
gusia52cc
Raczkowanie

Dziewczynki czy ktoras moze polecic jakas maske emolientowa ?? Oczywiscie bez protein

o i mam ziaja oliwka i biovax do suchych i juz im sie one nudza potrzebuje cos dla odmiany bambusa nie lubia ...

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Creatives ja Cie tez pamietam wloski cudo <3
gusia52cc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 14:53   #456
Pjerniczek
Zadomowienie

Ja po strzyżeniu, całość oceniam na 4+. Jeszcze mi dużo brakuje, aby zrównać włosy i pozbyć się dwóch warstw, ech Zaczynam walczyć o szybszy porost I zamówiłam sobie na niedzielę Capitavit

77 58 50
Stary 2016-03-11, 20:47   #457
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Dziękuję bardzo za wszystkie miłe słowa dziewczyny! Póki co mam plan, żeby jeszcze parę miesięcy je zapuszczać i utrzymać w dobrym stanie a potem ściąć i oddać na fundację, ale to jeszcze nic pewnego

Póki co, dzisiaj w końcu zaolejowałam, na noc idzie łopian z arganem Green Pharmacy, użyty drugi raz, za pierwszym razem ładnie się sprawdził

lubię czytać 88/52

Stary 2016-03-11, 21:31   #458
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja po strzyżeniu, całość oceniam na 4+. Jeszcze mi dużo brakuje, aby zrównać włosy i pozbyć się dwóch warstw, ech Zaczynam walczyć o szybszy porost I zamówiłam sobie na niedzielę Capitavit
No ja juz odebralam Capitavit, smaruje od srody (nie codziennie, bo skalp by teo nie przezyl, tylko co mycie). W ogole zauwazylam, ze odkad zaczelam juz maksymalnie zdrowo sie odzywiac i cwiczyc, to wlosy bardzo szybko mi rosna, chyba miesiac temu podcielam z 5 cm i znowu sa dugie, do tego koncowki nie sa zniszczone.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 21:55   #459
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja juz odebralam Capitavit, smaruje od srody (nie codziennie, bo skalp by teo nie przezyl, tylko co mycie). W ogole zauwazylam, ze odkad zaczelam juz maksymalnie zdrowo sie odzywiac i cwiczyc, to wlosy bardzo szybko mi rosna, chyba miesiac temu podcielam z 5 cm i znowu sa dugie, do tego koncowki nie sa zniszczone.
Ja piję skrzypokrzywę (pilnuję się, ani razu nie zapomniałam ), spróbuję jeszcze raz podejść do drożdży, a potem zaczynam przygodę z Capitavitem Do ćwiczeń też wracam, stęskniłam się mocno za wysiłkiem fizycznym. Ale cały czas jem za mało warzyw - zapominam po prostu

Gadałam dziś z teściową o kuracjach, powiedziała mi, że w jej czasach też się jechało na drożdżach, ale ona piła olej lniany, bo... ktoś jej powiedział, że od tego przytyje (była chuda jak patyk). Oczywiście nie przytyła , ale powiedziała, że tak lśniących włosów nie miała nigdy wcześniej.

Za chwilę rozpoczynam nowy olej. Oilmedica na noc, a jutro kolejna premiera, szampon w pudrze Aritha

77 58 50
Stary 2016-03-12, 13:35   #460
Pjerniczek
Zadomowienie

Moje włosy wręcz piły Oilmedicę, aż się zdziwiłam. Zawsze wmasowuję sporo oleju, a one ani nie wyglądały na tłuste, ani w dotyku tłustych nie przypominały Pierwsze mycie Arithą zabawne w sumie, nie zrobiłam papki, jak zaleca producent, tylko zalałam 3 łyżeczki gorącą wodą i przelałam do buteleczki, mocno wstrząsając. Słabiutko się pieniło, płukałam później długo, a i tak trochę tego zostało na włosach, bo czuję lekki osad i na grzebieniu przy suszeniu były małe paproszki Ale mimo to w dotyku całkiem miłe i błyszczące. Pierwsze mycie było oczyszczającym Palmolive, dla zmycia oleju, ale następnym spróbuję samą Arithą. Muszę się przyzwyczaić do indyjskich szamponów, mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie wpłyną pozytywnie

77 58 50
Stary 2016-03-12, 14:18   #461
Eluvtus
Zakorzenienie

Tak w sumie się przyjrzałam i rzeczywiście, mi dieta + ćwiczenia tez bosko wpływa na porost. Aktualnie mam włosy dłuższe niż przed ścięciem 1,5 miesiąca temu

Stary 2016-03-12, 16:44   #462
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja piję skrzypokrzywę (pilnuję się, ani razu nie zapomniałam ), spróbuję jeszcze raz podejść do drożdży, a potem zaczynam przygodę z Capitavitem Do ćwiczeń też wracam, stęskniłam się mocno za wysiłkiem fizycznym. Ale cały czas jem za mało warzyw - zapominam po prostu

Gadałam dziś z teściową o kuracjach, powiedziała mi, że w jej czasach też się jechało na drożdżach, ale ona piła olej lniany, bo... ktoś jej powiedział, że od tego przytyje (była chuda jak patyk). Oczywiście nie przytyła , ale powiedziała, że tak lśniących włosów nie miała nigdy wcześniej.

Za chwilę rozpoczynam nowy olej. Oilmedica na noc, a jutro kolejna premiera, szampon w pudrze Aritha
No ja z warzywami nie mam problemu, bo jem duzo zup i salatek Ale jak swojego czasu zapominalam, to pozniej zawsze staralam sie by jakas mieszanka warzywna czy warzywa na patelnie byly.

Ja do drozdzy nie mam zamiaru podchodzic Za duzo kombinowania, a znajac moje kubki smakowe i niechec do takich produktow, to bylaby to dla mnie prawdziwa meczarnia

Widze, ze masz nowosci Ja juz dawno niczego nie kupowalam do wlosow, mam teraz tyle zapasow, ze musze to pozuzywac. No jedynie ostatnio olej z nasion bawelny, ale to tylko dlatego, ze czytalam o nim duzo dobrego i ze chcialam odmiany olejowej.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Moje włosy wręcz piły Oilmedicę, aż się zdziwiłam. Zawsze wmasowuję sporo oleju, a one ani nie wyglądały na tłuste, ani w dotyku tłustych nie przypominały Pierwsze mycie Arithą zabawne w sumie, nie zrobiłam papki, jak zaleca producent, tylko zalałam 3 łyżeczki gorącą wodą i przelałam do buteleczki, mocno wstrząsając. Słabiutko się pieniło, płukałam później długo, a i tak trochę tego zostało na włosach, bo czuję lekki osad i na grzebieniu przy suszeniu były małe paproszki Ale mimo to w dotyku całkiem miłe i błyszczące. Pierwsze mycie było oczyszczającym Palmolive, dla zmycia oleju, ale następnym spróbuję samą Arithą. Muszę się przyzwyczaić do indyjskich szamponów, mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie wpłyną pozytywnie
Niekotre oleje sa takie , ze sie wchlaniaja na sucho. Ja tak mialam chyba z mcadamia i teraz ostatnio z tym olejem z nasion bawelny.

A nie boisz sie, ze te indyjskie pdszusza Ci wlosy troche? Tam jest zawsze sporo ziol.

Stary 2016-03-12, 16:44   #463
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

Którym ;.>

Skrzypokrzywa-5 dzień
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 17:52   #464
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Niekotre oleje sa takie , ze sie wchlaniaja na sucho. Ja tak mialam chyba z mcadamia i teraz ostatnio z tym olejem z nasion bawelny.

A nie boisz sie, ze te indyjskie pdszusza Ci wlosy troche? Tam jest zawsze sporo ziol.
Ten Oilmedica to akurat nasze polskie mazidło, a składników ma 8, jest delikatny, że tak powiem Jak na razie z indyjskich olejów używałam Sesy, byłam bardzo zadowolona. Zobaczymy, jak z innymi, ale chyba moje włosy lubią się z ziołami i kokosem. Gorzej wspominam olejek Agafii, jakoś mnie męczył i nie mogłam się doczekać denka.

Podpasował Ci ten olej bawełniany?

77 58 50
Stary 2016-03-12, 21:22   #465
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Ten Oilmedica to akurat nasze polskie mazidło, a składników ma 8, jest delikatny, że tak powiem Jak na razie z indyjskich olejów używałam Sesy, byłam bardzo zadowolona. Zobaczymy, jak z innymi, ale chyba moje włosy lubią się z ziołami i kokosem. Gorzej wspominam olejek Agafii, jakoś mnie męczył i nie mogłam się doczekać denka.

Podpasował Ci ten olej bawełniany?
A dla mnie olejek Agafii jest bardzo fajny, moja kolejna olejowa milosc obok migdala Znowu te indyjskie takie sredniawe :P No, ale wiadomo, co wlosy to obyczaj

Co do oleju z nasion bawelny to jutro bede miala drugie podejscie, wiec cos wiecej bede mogla napisac. Nalozylam go, gdy wlosom brakowalo nawilzenia i wtedy byly w kiepskim stanie (jakies takie wyprute z zycia). Olej dal fajny efekt - wygladzil je i bardzo blyszczaly, ale przez to ze byly srednio nawilzone, to troche koncowki zle wygladaly, kiepsko sie ukladaly wiec nie wiem ostatecznie jak dziala :P

Ma potencjal :P

Stary 2016-03-13, 01:01   #466
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Którym ;.>
Firmy Herbapol, wcierka ziołowa na alko

Cytat:
A dla mnie olejek Agafii jest bardzo fajny, moja kolejna olejowa milosc obok migdala Znowu te indyjskie takie sredniawe :P No, ale wiadomo, co wlosy to obyczaj

Co do oleju z nasion bawelny to jutro bede miala drugie podejscie, wiec cos wiecej bede mogla napisac. Nalozylam go, gdy wlosom brakowalo nawilzenia i wtedy byly w kiepskim stanie (jakies takie wyprute z zycia). Olej dal fajny efekt - wygladzil je i bardzo blyszczaly, ale przez to ze byly srednio nawilzone, to troche koncowki zle wygladaly, kiepsko sie ukladaly wiec nie wiem ostatecznie jak dziala :P

Ma potencjal :P
Ale też zauważyć trzeba, że Ty miałaś inny wariant babuszkowy, niż ja, z tego co kojarzę Może lepiej by mi podpasował
Które z indyjskich już masz za sobą? Ja jeden, a dwa czekają w szafce
Jestem ciekawa dalszych efektów bawełnianego, sama mam chrapkę nań od dawna

77 58 50
Stary 2016-03-13, 11:02   #467
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Ale też zauważyć trzeba, że Ty miałaś inny wariant babuszkowy, niż ja, z tego co kojarzę Może lepiej by mi podpasował
Które z indyjskich już masz za sobą? Ja jeden, a dwa czekają w szafce
Jestem ciekawa dalszych efektów bawełnianego, sama mam chrapkę nań od dawna
Ja mialam odzwyczy, taki zielony Myslalam,ze Ty rowiez mialas ten sam.

Z indyjskich mam Sese za soba, Khadi Amla, Lass z Amla i henna i innymi ziolami, Amle z Valony.

I ta Amla z Valony najfajniej dzialala, Olejek z Lass tez. Ale mowie one szalu u mnie nie robia i jak porowuje z dzialaniem np. migdala, no to po co sie meczyc, skoro moge uzyskac lepsze efekty wizualne

Co do bawelnianego to z pewnoscia bede relacjonowac, dzisiaj bede myc glowe, pojdzie na drugi rzut Wiec mysle, ze moja opinia bedzie bardziej miarodajna, jezeli chodzi o jego dzialanie :P

Stary 2016-03-13, 12:13   #468
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Ja mialam odzwyczy, taki zielony Myslalam,ze Ty rowiez mialas ten sam.

Z indyjskich mam Sese za soba, Khadi Amla, Lass z Amla i henna i innymi ziolami, Amle z Valony.

I ta Amla z Valony najfajniej dzialala, Olejek z Lass tez. Ale mowie one szalu u mnie nie robia i jak porowuje z dzialaniem np. migdala, no to po co sie meczyc, skoro moge uzyskac lepsze efekty wizualne

Co do bawelnianego to z pewnoscia bede relacjonowac, dzisiaj bede myc glowe, pojdzie na drugi rzut Wiec mysle, ze moja opinia bedzie bardziej miarodajna, jezeli chodzi o jego dzialanie :P
No kurde, to jednak ten sam A byłam pewna, że miałaś wzmacniający

Sporo tych indyjskich przerobiłaś U mnie będzie za niedługo Heenara, Bhringraj, a potem myślę właśnie nad słynnym Khadi
Ale wiadomo, na każdego co innego. Fajnie, że jednoskładnikowe oleje działają u Ciebie cuda, jak migdał, może i ja znajdę swój

Ja będę myć jutro, dzisiaj wieczorkiem olejowanie na noc. Po tym szamponie Aritha włosy w miarę upływu czasu były coraz gładsze i miększe, ale bardzo szybko mi się przetłuściły przez to słabe wypłukanie.

Dzisiaj mam imieniny, akurat odbiorę sobie Capitavit prezentowo

Wczoraj dojrzałam do decyzji o kupnie własnych, porządnych nożyczek Zainspirował mnie post na blogu i zaczęłam czytać i czytać. Końcówki mam zdrowe, ale im dalej od strzyżenia, tym są suche i takie rozcapierzone, mimo że bez rozdwojeń... A ostatnio po wizycie, na świeżo ściętych włosach zobaczyłam pojedyncze białe kulki Od dwóch lat przychodzę do fryzjera z własną szczotką i grzebieniem, może więc warto dodać do tego nożyczki? Ale przede wszystkim chcę zadbać o końce w domu. Postanowiłam spróbować samodzielnie podcinać włosy, metodą kucyka pod brodą. Chcę kupić Jaguary, mam upatrzone dwie hurtownie fryzjerskie, a Allegro kusi - czy któraś z Was ma zaufanego sprzedawcę z oryginalnym towarem? Czy lepiej nie ryzykować?

77 58 50
Stary 2016-03-13, 14:02   #469
Eluvtus
Zakorzenienie

Jak ja wam zazdroszczę tych agafiowych cud ;> trochę uszczuplę zapasy i zamówię

Zrobiłam emulsje z aloesu, oleju kokosowego, tranu, Kallosa bananowego i miodu. Pójdę zaraz poćwiczyć i po umyciu włosów nałożę końcówkę odżywki gruszkowej avon... trochę mi szkoda ze kończe te serie, pięknie pachnie, ale też się ciesze, bo szampon trochę gorzej działa. Dziś pewnie wykończe. I tak jestem w szoku, że tak długo go używałam.

Macie jakieś sprawdzone odżywki do paznokci w lakierze?

Stary 2016-03-13, 15:06   #470
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość

Zrobiłam emulsje z aloesu, oleju kokosowego, tranu, Kallosa bananowego i miodu. Pójdę zaraz poćwiczyć i po umyciu włosów nałożę końcówkę odżywki gruszkowej avon... trochę mi szkoda ze kończe te serie, pięknie pachnie, ale też się ciesze, bo szampon trochę gorzej działa. Dziś pewnie wykończe. I tak jestem w szoku, że tak długo go używałam.

Ja używam Eveline diamentowej i jestem zadowolona
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 81
Książki 2017: 4
sandrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 15:29   #471
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
No kurde, to jednak ten sam A byłam pewna, że miałaś wzmacniający

Sporo tych indyjskich przerobiłaś U mnie będzie za niedługo Heenara, Bhringraj, a potem myślę właśnie nad słynnym Khadi
Ale wiadomo, na każdego co innego. Fajnie, że jednoskładnikowe oleje działają u Ciebie cuda, jak migdał, może i ja znajdę swój

Ja będę myć jutro, dzisiaj wieczorkiem olejowanie na noc. Po tym szamponie Aritha włosy w miarę upływu czasu były coraz gładsze i miększe, ale bardzo szybko mi się przetłuściły przez to słabe wypłukanie.

Dzisiaj mam imieniny, akurat odbiorę sobie Capitavit prezentowo

Wczoraj dojrzałam do decyzji o kupnie własnych, porządnych nożyczek Zainspirował mnie post na blogu i zaczęłam czytać i czytać. Końcówki mam zdrowe, ale im dalej od strzyżenia, tym są suche i takie rozcapierzone, mimo że bez rozdwojeń... A ostatnio po wizycie, na świeżo ściętych włosach zobaczyłam pojedyncze białe kulki Od dwóch lat przychodzę do fryzjera z własną szczotką i grzebieniem, może więc warto dodać do tego nożyczki? Ale przede wszystkim chcę zadbać o końce w domu. Postanowiłam spróbować samodzielnie podcinać włosy, metodą kucyka pod brodą. Chcę kupić Jaguary, mam upatrzone dwie hurtownie fryzjerskie, a Allegro kusi - czy któraś z Was ma zaufanego sprzedawcę z oryginalnym towarem? Czy lepiej nie ryzykować?
W takim razie wszystkiego dobrego z okazji imienin Fajny prezent (kazdy pretekst do zakupu jest dobry:P):PCapitavit tez zamawialas do apteki? Bo chyba to male cudo nie jest dostepne stacjonarnie.

Odnosnie nozyczek to przyznam, ze fajny temat zarzucilas, sama chetnie pozytam bardziej doswiadczonych w tym temacie. Ja mam takie Rossmanowskie, ale od dobrego roku podcinam wlosy sama w domu, wspmniana przez Ciebie metoda. I tez sie zastanawialam nad kupnem bardziej hm.... profesjonanych. Z tych Rosmnowskich jestem ogolnie zadowolona, widze ze niezle tna (nie miazdza), wlosy maja prosta linie, ale jednak co profesonalne, to profesonalne :P

Ja wlasnie przestalam chozic do fryzjierki odkad obciela mi wlosy tepymi nozyczkami i mialam sporo takich bialych kulek na koncowkach i wteyd odnosilam wrazenie ze wlosy nie maja tej prostej lini po scieciu tylko wygladaly na takie jakby w ogole nie byly podciete (postrzepione) i duzo szybciej mi sie te koncowki wtedy poniszczyly. A ze u mnie obcinanie ogranicza sie do podcinania koncowek to zrezygnowalam z chodzenia do fryzjiera. Teraz mam fajny ksztalt w U, wlosy w miare mi sie ukladaja No tylko caly czas walcze o wlosy idealne.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:

Tak, Golden Rose Dimond cos tam W czarnym opakowaniu - przeswietnie wzmacnia paznokcie.

Stary 2016-03-13, 15:40   #472
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Cytat:

Ja używam keratynowej z Sensique. Trochę rzadka, ale za to błyskawicznie schnie, co dla mnie jest wielkim plusem

Dzisiaj mam wolne popołudnie zaraz nałożę olej, jeszcze nie wiem, czy kokosową Vatikę, czy Green Pharmacy, a wieczorem jakieś maskowanie, albo co tam sobie wymyślę

lubię czytać 88/52

Stary 2016-03-13, 16:06   #473
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:

Ja dzisiaj też poćwiczę
Z odżywek do paznokci używam trzech, dwóch Sensique (keratynowa i minerałowa) i Wibo z arganem. Moją ulubioną jest minerałowa, ale teraz weszły nowe wersje Sensique i ją wycofali. Producentem odżywek z Natury jest Hean, więc kupiłam tę minerałową u nich Uwielbiam ją za niesamowity połysk. Keratynowa jest lżejsza, szybko schnie. A Wibo z arganem używam rzadko, bo ma fluo poświatę (optycznie wybiela płytkę, nadając chłodny odcień), na którą nie zawsze mam chęć

Cytat:
W takim razie wszystkiego dobrego z okazji imienin Fajny prezent (kazdy pretekst do zakupu jest dobry:P):PCapitavit tez zamawialas do apteki? Bo chyba to male cudo nie jest dostepne stacjonarnie.

Odnosnie nozyczek to przyznam, ze fajny temat zarzucilas, sama chetnie pozytam bardziej doswiadczonych w tym temacie. Ja mam takie Rossmanowskie, ale od dobrego roku podcinam wlosy sama w domu, wspmniana przez Ciebie metoda. I tez sie zastanawialam nad kupnem bardziej hm.... profesjonanych. Z tych Rosmnowskich jestem ogolnie zadowolona, widze ze niezle tna (nie miazdza), wlosy maja prosta linie, ale jednak co profesonalne, to profesonalne :P

Ja wlasnie przestalam chozic do fryzjierki odkad obciela mi wlosy tepymi nozyczkami i mialam sporo takich bialych kulek na koncowkach i wteyd odnosilam wrazenie ze wlosy nie maja tej prostej lini po scieciu tylko wygladaly na takie jakby w ogole nie byly podciete (postrzepione) i duzo szybciej mi sie te koncowki wtedy poniszczyly. A ze u mnie obcinanie ogranicza sie do podcinania koncowek to zrezygnowalam z chodzenia do fryzjiera. Teraz mam fajny ksztalt w U, wlosy w miare mi sie ukladaja No tylko caly czas walcze o wlosy idealne.
Dziękuję, mam nadzieję, że Capitavit spełni pokładane w nim nadzieje Ślicznie pachnie, lubię ziołowe nalewki i smaczne syropy na kaszel Poszłam w piątek do apteki i akurat nie mieli na stanie. Ale pani od razu wiedziała, o co chodzi, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Dzisiaj przy odbiorze farmaceutka zamiast nabijać na kasę, zaczęła czytać opis i zapytała się mnie, czy działa Jeśli zadziała, to kupię duży zapas - niedrogie to, a poza tym zawsze mam fobię, że producentowi zachce się zmian składu na gorsze

Dobrze, że te rossmanowe trafiły Ci się dobre, bo na ogół czytam, że za tę cenę najczęściej miażdżą zamiast ciąć

Ja żałuję, że tak późno pomyślałam o czymś tak oczywistym, jak dobre nożyczki. Aż się sobie dziwię. Grzywka szybko rośnie, a ja najlepiej wiem, jak ją obciąć, żeby mi się podobało No i skłania mnie fakt, że coraz trudniej mi dostać się do mojego fryzjera. Muszę czekać minimum tydzień, a ostatnio dwa razy przekładali moją wizytę, przez co wszystko wydłużyło się o 3 tygodnie :/ I te białe kulki ostatnio - co tu kryć, na jednych nożycach obsługują kilkanaście osób dziennie, więc nie będą odpowiednio ostre.
Jak będę mieć swoje, to będę mogła podcinać grzywę i końce, a do fryzjera chodzić tylko na całkowitą zmianę kształtu. Oszczędność czasu i pieniędzy!

77 58 50
Stary 2016-03-13, 16:09   #474
Eluvtus
Zakorzenienie

A powiedzcie mi, czy długo trzymają się na paznokciach i czy można używać ich jako bazę pod lakier? Bo mam keratynowa z fm Group, działa ok, ale tragiczna trwałość... moja płytka tez nie jest cudowna, bo z topem i odtluszczona płytka max 2-3 dni miło by było, aby trzymały te 2-2-3 dni, więcej nie chce

Za dwa tyg w wolny weekend przed świętami pojadę do jakiejś drogerii, dawno nie byłam

Stary 2016-03-14, 09:43   #475
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie

Z odżywek do paznokci polecam Sally Hansen, dostępne w rossmannie. Bardzo lubię fioletową i różówą. Paznokcie mam twardsze, o wiele szybciej rosną, stosuje je jako bazę po lakier i lakier trzyma się u mnie bez odprysków 5 dni mininum!
M4rt3czk4_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:12   #476
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Z odżywek do paznokci polecam Sally Hansen, dostępne w rossmannie. Bardzo lubię fioletową i różówą. Paznokcie mam twardsze, o wiele szybciej rosną, stosuje je jako bazę po lakier i lakier trzyma się u mnie bez odprysków 5 dni mininum!
Hmmm. Jak będę na zakupach to spróbuję a używasz top coat?

Stary 2016-03-14, 10:26   #477
creatives
Zadomowienie

GG do creatives

Ej dziewczyny, kusi mnie picie drożdży Ale boje sie wysypu jak ostatnio, gdy pilam juz ok. miesiac i na policzkach wyskoczyly mi pryszcze znikajace potem przez kilka nastepnych miesięcy :/

lubię czytać 88/52

Stary 2016-03-14, 11:36   #478
sandrek
Zakorzenienie

Mi ta odżywka starcza na długo. Używam jej również jako baza. Top coat lubię z Sally Hansen.
* * * 2017 * * *
Stary 2016-03-14, 11:52   #479
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Ej dziewczyny, kusi mnie picie drożdży Ale boje sie wysypu jak ostatnio, gdy pilam juz ok. miesiac i na policzkach wyskoczyly mi pryszcze znikajace potem przez kilka nastepnych miesięcy :/
Mi takie pryszcze towarzysza od dorastania... spróbuj włączc krem z kwasem w czasie trwania kuracji, zmniejszy rogowacenie i może pryszcz wyjdzie na zewnątrz i szybciej się zagoi

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja używam Eveline diamentowej i jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Mi ta odżywka starcza na długo. Używam jej również jako baza. Top coat lubię z Sally Hansen.

Eveline ma chyba odżywki z formaldehydem którego się boje
Długo Ci trzyma lakier z nią?

Po wczorajszym miksie włosy mi tak lsnia ze az miło

Stary 2016-03-14, 12:23   #480
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Mi takie pryszcze towarzysza od dorastania... spróbuj włączc krem z kwasem w czasie trwania kuracji, zmniejszy rogowacenie i może pryszcz wyjdzie na zewnątrz i szybciej się zagoi

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Eveline ma chyba odżywki z formaldehydem którego się boje
Długo Ci trzyma lakier z nią?

Po wczorajszym miksie włosy mi tak lsnia ze az miło
No ma, ale mi nic się nie stało, a wręcz przeciwnie, więc jak uważasz.
Z topem SH wszystko trzyma długo. Teraz już nie używam, bo przeszłam na hybrydy. Ale w przerwie między jedną a drugą - czasem nakładam odżywkę.
* * * 2017 * * *
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości