Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-04-21, 10:05   #691
natalkaa7522
Zakorzenienie

Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja wczoraj nalozylam ten olejek z ecolab a przed nim psiknelam wlosy woda lawendowa i efekt byl dzisiaj mam na glowie ten sam zestaw
Stary 2016-04-21, 10:38   #692
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo lubie szampon Biolaven, jeden z moich ulubionych

Natomiast ja mam taka zasade pielegnacyjna, ze jak uzywam "lekkich" szamponow, to wtedy nie nakladalam ani masek ani odzywek bogatoskladnikowych ani oleji (olejow?:P). Gdy tak robilam to na drugi dzien wlosy mi sie przetluszczaly przy sklapie. Natomiast jak uzywam lekko emilientowe odzywki czy o niezbyt dlugim skladzie, to wtedy bardzo ladnie wygladaja wlosy. Jednak mniej znaczy wiecej

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

A ile oddasz na rzecz fundacji? To chyba z krotkimi wlosami zostaniesz ?

Taki maly offtop Wez cos napisz o tek akcji bez slodyczy? Lepiej sie czulas? Bo ja wlasnie chialabym je rzucic Mowie sobie od nowego tygodnia zero slodyczy, mijaja dwa dni i znowu po cos siegam
Mialam tak na poczatku... ale z czasem ochota mija. Zrob zdrowe zamienniki batoniki oesiane z gorzka czekolaga, krem czekoladowy z banana i avocado.... z czasem przestaniesz wynyslac. Tez jeszcze ze soba walcze, ale jest niebo lepiej niz.na poczatku odwyku

Kokos z avocado na wlosach!

lista potwierdzonych ziół fotouczulających

właśnie dlatego suplement diety to nie lek
Eluvtus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 11:44   #693
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Ja tez bardzo lubie szampon Biolaven, jeden z moich ulubionych

Natomiast ja mam taka zasade pielegnacyjna, ze jak uzywam "lekkich" szamponow, to wtedy nie nakladalam ani masek ani odzywek bogatoskladnikowych ani oleji (olejow?:P). Gdy tak robilam to na drugi dzien wlosy mi sie przetluszczaly przy sklapie. Natomiast jak uzywam lekko emilientowe odzywki czy o niezbyt dlugim skladzie, to wtedy bardzo ladnie wygladaja wlosy. Jednak mniej znaczy wiecej

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

A ile oddasz na rzecz fundacji? To chyba z krotkimi wlosami zostaniesz ?

Taki maly offtop Wez cos napisz o tek akcji bez slodyczy? Lepiej sie czulas? Bo ja wlasnie chialabym je rzucic Mowie sobie od nowego tygodnia zero slodyczy, mijaja dwa dni i znowu po cos siegam
Chcę oddać 25 cm, ale zapuszczam do pasa, żeby nie skończyć z bardzo krótkimi włosami.
A o słodyczach... Ja jak jadłam słodycze, to aż do przesady. Potrafiłam nie zjeść śniadania i od razu jakieś ciasteczko. Dużo słodyczy - dużo cukru, kaszka na buzi (zaskórniki) i takie duże pryszcze, które długo się goiły.
Nie jadłam słodyczy 100 dni. Oprócz słodyczy zrezygnowałam z chipsów, słonych przekąsek. Kawę ograniczałam chociaż i tak dużo jej nie pije. Herbatę tak samo, minimalna ilość cukru albo miód. Eliminacja kolorowych, słodkich soków i gazowanych napojów. Piłam głównie wodę. Dużo owoców.
Efekty. Większy apetyt. Ja mam niedowagę, więc jak chciało mi się jeść coś słodkiego to brałam banana czy kiwi czy coś, jako przekąska. Lub robiłam sobie jakieś kanapki. Twarz gładka, nie było już kaszki, nie była taka zaczerwieniona. Nie było widać zmęczenia, była taka... lepsza jeden mały pryszcz pojawił się tylko raz w miesiącu (wiadomo...). Szybko zniknął. Oprócz tego miesiączki nie były takie bolesne, do przeżycia.
Teraz się skuszę na kostke czekolady czy ciasto. Ale cera na tym cierpi i to widzę. Na szczęście potrafię się pohamować.
* * * 2017 * * *
Filmy 2017: 44
Książki 2017: 2
sandrek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:01   #694
Papaulinka17
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Chcę oddać 25 cm, ale zapuszczam do pasa, żeby nie skończyć z bardzo krótkimi włosami.
A o słodyczach... Ja jak jadłam słodycze, to aż do przesady. Potrafiłam nie zjeść śniadania i od razu jakieś ciasteczko. Dużo słodyczy - dużo cukru, kaszka na buzi (zaskórniki) i takie duże pryszcze, które długo się goiły.
Nie jadłam słodyczy 100 dni. Oprócz słodyczy zrezygnowałam z chipsów, słonych przekąsek. Kawę ograniczałam chociaż i tak dużo jej nie pije. Herbatę tak samo, minimalna ilość cukru albo miód. Eliminacja kolorowych, słodkich soków i gazowanych napojów. Piłam głównie wodę. Dużo owoców.
Efekty. Większy apetyt. Ja mam niedowagę, więc jak chciało mi się jeść coś słodkiego to brałam banana czy kiwi czy coś, jako przekąska. Lub robiłam sobie jakieś kanapki. Twarz gładka, nie było już kaszki, nie była taka zaczerwieniona. Nie było widać zmęczenia, była taka... lepsza jeden mały pryszcz pojawił się tylko raz w miesiącu (wiadomo...). Szybko zniknął. Oprócz tego miesiączki nie były takie bolesne, do przeżycia.
Teraz się skuszę na kostke czekolady czy ciasto. Ale cera na tym cierpi i to widzę. Na szczęście potrafię się pohamować.
Podziwiam silną wolę. 100 dni bez słodyczy, oooo jak ja bym tak chciała wytrzymać. W tamtym roku byłam na diecie ( bardzo zdrowej i rozsądnej) ale słodycze i tak jadłam co prawda dużo mniej, ale jadłam. A słodkości uwielbiam. Teraz też sobie postanowiłam, że nie będę jadła słodyczy, fast food i innych niezdrowych rzeczy, ale jakoś nie mam tak silnej motywacji. Jestem w ciąży, więc zachcianki często mi się zdarzają, ale widzę, że już przytyłam i widać po mnie bardzo, bo jestem niska, więc muszę się ogarnąć na dobre i skończyć z czekoladą
Papaulinka17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:32   #695
201703310931
Konto usunięte

Ale z drugiej strony nie popadajmy w przesadę.
Ja się odchudzam, codziennie ćwiczę, ale nie pogardzę kostką czekolady(dla mnie obowiązkowo gorzkiej, jest najlepsza), łyżeczką miodu(co rano do śniadania jem łyżkę miodu ) czy drożdżową bułeczką, co niedzielę piekę ciasto(pieczenie ciast to fajny sposób na uspokojenie, polecam na zrelaksowanie się i wyrzucenie z siebie negatywnych emocji), więc co weekend zjem trochę ciasta(jak piekę, to odchudzam moje wypieki jak mogę, ale jednak nadal są to ciasta), a mimo to od początku roku schudłam już kilka kilo i zeszłam o dwa rozmiary. Słonych przekąsek i fast-foodów nie jem, bo nie lubię, ale słodkości już tak.
Ja nie umiem całkiem zrezygnować ze słodyczy, po postu czasem mam gorszy dzień i mam ochotę na coś słodkiego, a poza tym, jak to określa mój lekarz, słodycze są czasami potrzebne, aby poprawić samopoczucie i pracę umysłu.
Najważniejszy jest umiar, no i są zdrowe słodycze, np. bakalie czy gorzka czekolada, kisiel/budyń domowej roboty albo batoniki zbożowe. Można zrezygnować z tych najbardziej przetworzonych przekąsek, batoników z masą kremów/czekolady/karmelu, cukierków pełnych chemii, fast-foodów itd., bo to nic nie wnosi dobrego dla organizmu poza tłuszczem, hordą cukrów prostych i znikomą ilością witamin. Można je zastąpić zdrowymi słodyczami, no i jak sporadycznie pozwolisz sobie na ciastko z kremem i czekoladą, to chyba nie przytyjesz od razu 3 kilo.

Mam książkę o ziołach i zdrowym żywieniu, jest tam napisane, aby sercowcy i nadciśnieniowcy jedli dużo gorzkiej czekolady.

Na włosach mam oliwkę Babydream. Muszę im zrobić jakieś spa, bo ostatnio moja pielęgnacja to mycie+odżywka, raz w tygodniu maska i olej.
201703310931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 17:10   #696
Pjerniczek
Zadomowienie

Jak ja bym chciała lubić gorzką czekoladę. Za to kocham kakao. Nie słodzę w ogóle, dodaję tylko kardamon, trochę cynamonu i zalewam ciepłym mlekiem. Jak teraz spróbowałam sobie zrobić Nesquika, to mi nie smakował - mdły i bez wyrazu Słodycze uwielbiam, dla równowagi nie słodzę żadnych napojów od dwunastu lat. Najdłużej bez słodkości wytrzymałam dwa miesiące... Chyba nie dam rady ich odstawić całkowicie, popadłabym we frustrację, ale chcę ograniczyć do absolutnego minimum.

Włosy Barwą oczyszczone, od razu ożywione

77 58 50
Pjerniczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 18:53   #697
Annulka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
Podziwiam silną wolę. 100 dni bez słodyczy, oooo jak ja bym tak chciała wytrzymać. W tamtym roku byłam na diecie ( bardzo zdrowej i rozsądnej) ale słodycze i tak jadłam co prawda dużo mniej, ale jadłam. A słodkości uwielbiam. Teraz też sobie postanowiłam, że nie będę jadła słodyczy, fast food i innych niezdrowych rzeczy, ale jakoś nie mam tak silnej motywacji. Jestem w ciąży, więc zachcianki często mi się zdarzają, ale widzę, że już przytyłam i widać po mnie bardzo, bo jestem niska, więc muszę się ogarnąć na dobre i skończyć z czekoladą
No właśnie, też tak mam. Wytrzymałam ostatnio 2 dni ale potem rzuciłam się na słodycze ze zdwojoną siłą
Stary 2016-04-21, 19:25   #698
201703310931
Konto usunięte

Pjerniczku, też uwielbiam kakao. Mocne, gorzkie, aromatyczne, czasami z dodatkiem korzennych przypraw i miodu, pychotka. Te granulowane to żadne kakao tylko cukier i zapychacze, dla mnie za słodkie i mdłe. Też nie słodzę, słodzone napoje są dla mnie obrzydliwe. Znajomi mi się dziwią jak piję kawę bez cukru, do tego mieloną, a nie rozpuszczalną, a dla mnie z rana nie ma nic lepszego niż gorzka, gorąca mała czarna. #coffeaddict

Zainspirowana kakaowym postem zrobiłam moim włosom maseczkę kakaową-Kallos Blueberry+żółtko+skrobia+ kakao i z taką mieszanką teraz siedzę. Ucieszyłabym się gdyby zapach pozostał na moich włosach.

A tak w ogóle, to gratuluję przyszłym mamusiom i dużo zdrówka dla Was i maluszków życzę. Ja dzisiaj ,,gadałam" sobie z moją dwumiesięczną siostrzenicą, takie maluchy są cudne.
201703310931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 19:31   #699
Gumisiek007
Zadomowienie

Jak tak offtopujemy to muszę przyznać, że jestem na odwyku od Pepsi. Nie piję 3 tydzień.
Ja to nie wiem, żadnych innych kolorowych napojów nie lubię/nie przepadam, a jak tylko wpadnę w pepsiakowy korek to po 2 litry dziennie...

Wtarłam kozieradkę, za chwilę nałożę olej i idę spać, bo padam.
Gumisiek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 21:14   #700
natalkaa7522
Zakorzenienie

Ja niestety tez mam problem z cola zimna jest taka

A co do slodyczy to kiedys nie jadlam ale teraz to
Stary 2016-04-22, 08:48   #701
Eluvtus
Zakorzenienie

A ja nigdy napojow nie lubilam. Zawsze woda i herbata tylko slodycze to taka moja ogromna slabosc...

Moje wlosy zdecydowanie najlpiej reaguja na male ilosci kokosa w kosmetykach. Jako bazowy do olejowania nie dal mi super.efektow, a do efektu kujawskiego mu o taaaaaak daleko

Stary 2016-04-22, 15:09   #702
Papaulinka17
Raczkowanie

A ja dziś małe odstępstwo, bo postanowiłam dać szansę właśnie olejowi kokosowemu , to moje 3 podejście. Ciekawe czy zrobi mi puch tak jak dotychczas. Przez chyba 4 lata miałam go tylko 3 razy na włosach, dziś właśnie jest trzeci raz jutro ocenię czy zasiał spustoszenie mycie tradycyjnie nioxin, a maska hm... jeszcze się zastanowię Geo word spa czy jakoś tak z papają.
Stary 2016-04-22, 15:19   #703
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Jak tak offtopujemy to muszę przyznać, że jestem na odwyku od Pepsi. Nie piję 3 tydzień.
Ja to nie wiem, żadnych innych kolorowych napojów nie lubię/nie przepadam, a jak tylko wpadnę w pepsiakowy korek to po 2 litry dziennie...

Wtarłam kozieradkę, za chwilę nałożę olej i idę spać, bo padam.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja niestety tez mam problem z cola zimna jest taka

A co do slodyczy to kiedys nie jadlam ale teraz to
Oj tak, kiedyś byłam uzależniona od Pepsi/Coca Coli. Twarz jak papier ścierny. Codziennie po 2l z lodem i czasem cytryną. Ale się odzwyczaiłam. Teraz sięgam bardzo rzadko po nią.

Oczywiście, że nie ma co przesadzać, ale cukier to uzależnienie jak każde inne i jeśli ktoś nie zna umiaru (jak ja kiedyś) to musi odstawić całkowicie.
* * * 2017 * * *
Stary 2016-04-22, 15:21   #704
pseudofeministka
Zakorzenienie

Eluvtus niestety mi zadne zamienniki na dluzsza mete nie pomagaja. Jakis czas temu dostalam owoce od bratowej , porobilam sobie musy. Wcinalam z jogurtem naturalnym, z zurawina. Do ktoregos momentu tj. dopoki smak mi sie nie znudzil, to mnie t satysfkacjonowalo. A jak zlapala mnie chec na slodycze, to juz nie bylo zmiluj. I u mnie niestety idzie to w ilosc

Cytat:

A w jaki sposob sie motywowalas, by przetrwac te 100 dni? Powiedzialas sobie, ze koniec ze slodyczami i byl koniec?

Mi by sie taki owydk przydal, bo moze zaczellabym miec w koncu zdrowsze podejscie do slodyczy. Sporo cwicze i widze, ze nawet jak duzo cwicze i jem slodycze, to t waga nie chce mi sie specjjalnie redukowac. A jak odstawie slodycze, to zaraz widze ladnie wyrzezbione miesnie, czuje sie tak lekko , mam wiecej energii, wlasnie twarz wyglada na taka zdrowsza. A jak zjem slodycze, to czuje sie jakas taka zamulona. I w zoladku i na ciele. No, ale tak jak mowilam, to slodyczomianiactwo jest silniejsze.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 15:27   #705
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Eluvtus niestety mi zadne zamienniki na dluzsza mete nie pomagaja. Jakis czas temu dostalam owoce od bratowej , porobilam sobie musy. Wcinalam z jogurtem naturalnym, z zurawina. Do ktoregos momentu tj. dopoki smak mi sie nie znudzil, to mnie t satysfkacjonowalo. A jak zlapala mnie chec na slodycze, to juz nie bylo zmiluj. I u mnie niestety idzie to w ilosc

A w jaki sposob sie motywowalas, by przetrwac te 100 dni? Powiedzialas sobie, ze koniec ze slodyczami i byl koniec?

Mi by sie taki owydk przydal, bo moze zaczellabym miec w koncu zdrowsze podejscie do slodyczy. Sporo cwicze i widze, ze nawet jak duzo cwicze i jem slodycze, to t waga nie chce mi sie specjjalnie redukowac. A jak odstawie slodycze, to zaraz widze ladnie wyrzezbione miesnie, czuje sie tak lekko , mam wiecej energii, wlasnie twarz wyglada na taka zdrowsza. A jak zjem slodycze, to czuje sie jakas taka zamulona. I w zoladku i na ciele. No, ale tak jak mowilam, to slodyczomianiactwo jest silniejsze.
Powiem Ci tak. Długo nad tym myślałam kiedy zacząć itd. Postanowiłam, że nowy rok to odpowiedni moment, żeby przetrwać 100 dni. Powiedziałam wszystkim w domu, że nie będę jeść słodyczy. Przez to czułam taką presję, że nie mogę skłamac a głupio się przyznać, że nie wyszło. Wątek na forum tez mi pomógł. Dziewczyny się wyprzedzają, a jak widzisz, że ktoś ma podobną liczbe dni to czekasz kto wygra. Ty czy on. Dużo razy odmawialam słodyczy. Powiedziałam, że nie jem i ze to moje postanowienie. Nie zgrzeszyłam. Ważna jest silna wola i cos, co Cię będzie motywować.
* * * 2017 * * *
Stary 2016-04-22, 21:25   #706
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
A ja nigdy napojow nie lubilam. Zawsze woda i herbata tylko slodycze to taka moja ogromna slabosc...

Moje wlosy zdecydowanie najlpiej reaguja na male ilosci kokosa w kosmetykach. Jako bazowy do olejowania nie dal mi super.efektow, a do efektu kujawskiego mu o taaaaaak daleko
Moje samego kokosa tez nie lubia ale juz jako mieszanke tak

Cytat:
Oj tak, kiedyś byłam uzależniona od Pepsi/Coca Coli. Twarz jak papier ścierny. Codziennie po 2l z lodem i czasem cytryną. Ale się odzwyczaiłam. Teraz sięgam bardzo rzadko po nią.

Oczywiście, że nie ma co przesadzać, ale cukier to uzależnienie jak każde inne i jeśli ktoś nie zna umiaru (jak ja kiedyś) to musi odstawić całkowicie.
Niestety
Stary 2016-04-23, 18:01   #707
Pjerniczek
Zadomowienie

Trzymam kciuki za siebie i za Was w walce ze słabościami Jestem dumna z mojego TŻeta, który był uzależniony od Coca Coli od późnej podstawówki, a teraz nie pije w ogóle. Byliśmy ostatnio w kinie na nocnym maratonie i też nie tknął

Mam dzisiaj boskie włosy - po Sesie na noc, myciu Barwą i Biolavenem oraz prostującej Nivei na 3 minuty. Pięknie odbite u nasady, puszyste i gładkie. Postanowiłam zacząć wreszcie prowadzić zeszyt pielęgnacyjny i zapisywać efekty pielęgnacji i sprawdzone zestawy na good hair day

77 58 50
Stary 2016-04-23, 18:20   #708
sandrek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za siebie i za Was w walce ze słabościami Jestem dumna z mojego TŻeta, który był uzależniony od Coca Coli od późnej podstawówki, a teraz nie pije w ogóle. Byliśmy ostatnio w kinie na nocnym maratonie i też nie tknął

Mam dzisiaj boskie włosy - po Sesie na noc, myciu Barwą i Biolavenem oraz prostującej Nivei na 3 minuty. Pięknie odbite u nasady, puszyste i gładkie. Postanowiłam zacząć wreszcie prowadzić zeszyt pielęgnacyjny i zapisywać efekty pielęgnacji i sprawdzone zestawy na good hair day
Ja nie jestem od Coca-Coli/Pepsi uzależniona, na szczęście. Już szklanka to dla mnie jest za dużo, nie smakuje mi.

Idę nałożyć oliwkę BDFM.
* * * 2017 * * *
Stary 2016-04-23, 18:49   #709
Gumisiek007
Zadomowienie

Cytat:
Ja nie jestem od Coca-Coli/Pepsi uzależniona, na szczęście. Już szklanka to dla mnie jest za dużo, nie smakuje mi.

Idę nałożyć oliwkę BDFM.
Zadroszczę

ja jakiegoś kallosa dziś pod czepek nałożę
Gumisiek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 19:52   #710
Papaulinka17
Raczkowanie

U mnie olej kokosowy nie zrobił spustoszenia, ale po innych moje włosy wyglądają dużo lepiej, więc ostatecznie się przekonałam, że nie jest dla mnie. Będę myła jutro. Nałoże olej ecolab, a później odżywkę nioxin. Jest super, ładnie nawilża i wygładza moje włoski, a przy tym mogę chodzić 4 dni i dopiero umyć głowę, bo genialnie przedłuża świeżość. I ten chłodek na skórze głowy mrrr haha
Stary 2016-04-23, 20:56   #711
Pjerniczek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
U mnie olej kokosowy nie zrobił spustoszenia, ale po innych moje włosy wyglądają dużo lepiej, więc ostatecznie się przekonałam, że nie jest dla mnie. Będę myła jutro. Nałoże olej ecolab, a później odżywkę nioxin. Jest super, ładnie nawilża i wygładza moje włoski, a przy tym mogę chodzić 4 dni i dopiero umyć głowę, bo genialnie przedłuża świeżość. I ten chłodek na skórze głowy mrrr haha
Popatrzyłam w necie, co to ten Nioxin i widzę, że cenowo to trochę ferrari wśród kosmetyków Dobrze, że działa

77 58 50
Stary 2016-04-23, 22:07   #712
sandrek
Zakorzenienie

Uff. Użyłam Babydream na skalp, Gliss Kur na długość. Włosy bajecznie się rozczesywało. Chyba będę tak robić. Może nie Gliss Kur, bo ma keratynę, ale jakiś inny drogeryjny. Dziś olejowałam 2,5h.
* * * 2017 * * *
Stary 2016-04-24, 08:31   #713
Eluvtus
Zakorzenienie

Cytat:

Idę nałożyć oliwkę BDFM.
Js tez

Dzis dzien olejowania. Oby sie udalo, bo nie wiem o ktorej wroce.do domu

Stary 2016-04-24, 08:55   #714
natalkaa7522
Zakorzenienie

U mnie dzisiaj odpada bo w pracy będę ale mam dzisiaj mega GHD
Stary 2016-04-24, 11:00   #715
Eluvtus
Zakorzenienie

Nie zostane do konca zajec, ns pewno bede topic w kujawskim wlosy

Stary 2016-04-24, 11:15   #716
sandrek
Zakorzenienie

To super. Ja póki co wytrwale olejuję co dwa dni Czasem dorzucam maskę, czasem nie. Ale mi się spodobał ten szampon z Gliss Kur :p Włosy ani trochę splątane, a zaczynałam mieć z nimi taki problem, że już myślałam o czymś radykalnym. Kołtuny, strąki, siano się zaczynało. A dzisiaj mimo, że spałam w rozpuszczonych, mokrych włosach - żadnego kołtuna.
* * * 2017 * * *
Stary 2016-04-24, 11:21   #717
Eluvtus
Zakorzenienie

Ja ten swoj oddalam przyjaciolce z odzywka, koszmar zapachowy, dxialanie srednie. Odzywka.mi matowila wlosy ;(

Stary 2016-04-24, 16:14   #718
pseudofeministka
Zakorzenienie

A mi sie cos niedobrego ostatnio z wlosami dzieje i nie wiem czy czasami winna temu nie jest wzmacniajaca wcierka z Orientany. Myslicie, ze wcierka moze "wyciagnac zycie z wlosow"?

Moje wlosy stracily objtosc, znowu jest ten efekt ujscia zycia z wlosow. Nie pomagaja ani proteiny (myslalam, ze to wina ich braku), ani nawilzanie ani olejowanie sprawdzonymi olejami.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 20:22   #719
Annulka21
Zakorzenienie

Moim włosom dobrze robi olejowanie kokosem Znowu zaczynają dobrze wyglądać
Stary 2016-04-24, 21:02   #720
sandrek
Zakorzenienie

Ciekawa jestem jaki efekt będzie na zdjęciach u nas .
* * * 2017 * * *
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości