Sun flower Gelaq - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-12-27, 20:19   #1
RossoSignora
Przyczajenie

Sun flower Gelaq

Witam, chciałabym uaktualnić informacje na temat lakierów hybrydowych z firmy Sun flower Gelaq. Jak ich aktualna formuła i trwałość. około 7-6 lat wstecz zajmowałam się zawodowo stylizacją paznokci, wtedy hybrydy wchodziły na nasz rynek przynajmniej mi zaczęły być wtedy znane. Pracowałam na lakierach Shellac, tydzień temu założyłam sobie hybrydy z Semilac i mają zupełnie inną formułę bardziej żelowe bez skłonności do "marszczenia" znowu złapałam bakcyla i mam plan zakupić cały zestaw. Tak jak w przypadku podkładów do makijażu które zmieniły formuły i nawet te tanie są warte uwagi ciekawi mnie czy tak jest z lakierami hybrydowymi. Interesuje mnie jak najtańszy zestaw zawierający full czyli lampy primery etc. jednak by był dobry jakościowo. Proszę o opinie na temat wyżej wymienionej marki jak również o Wasze podpowiedzi co do innych firm spełniających kryteria
RossoSignora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 08:03   #2
czuszka82
Moderator z pazurem

Dot.: Sun flower Gelaq

kolory są w porządku. Mam dwa neony (krycie średnie bo 3 cienkie warstwy na podkładowej bieli) ale ładnie się poziomują i utwardzają i dobrze trzymają. Bazy i topu ani innych gadżetów (oprócz pilniczków- te są super) od nich nie miałam. Co do innych polecanych marek polecam lekturę pozostałych wątków na forum.
Stary 2016-01-04, 19:56   #3
Pinezka15
Przyczajenie

Dot.: Sun flower Gelaq

mam kilka lakierów, dobrze się mi na nich pracuje, nie ma odprysków, trzymają się długo. Ja je ostatnio miałam 3 tygodnie i dalej bardzo ładnie się prezentowały. Tylko odrost był
Pinezka15 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości