Makijaz na studniówkę- pytania :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-01-01, 16:49   #1
aneeela
Przyczajenie

Makijaz na studniówkę- pytania :)

Witam wszystkie dziewczyny i zwracam się z prośbą o pomoc w kwestii doboru odpowiednich kosmetyków do wykonania makijażu studniówkowego. Moim największym problemem jest wytrzymałość makijażu na skórze, a dokładniej cera mieszana w strefie T. Po dwóch godzinach podkład utrwalony pudrem ( nie ważne jakiej marki zaczyna warzyć się na twarzy)
1. Potrzebuję naprawdę dobrej bazy pod makijaż, ale nie chcę przy tym stracić fortuny
2. Rozświetlacz, aktualnie posiadam 3 kolorowy z oriflame, zresztą już bardzo stary, używam najjaśniejszego koloru, który daje naturalny blask. Nie gustuję w brokacie, czy zbyt nachalnym perłowym efekcie.
3. Puder- kosmetyk, który używam kilka razy dziennie, osobiście nie jestem przekonana do firm typu rimmel, maybelline czy max factor.itp Działają na 20 min. Szukam jakiegoś naprawdę nie do zdarcia
4. Sztuczne rzęsy- z jakiej firmy? Klej już mam, sprawdzony - Duo Marzą mi się długie, gęste rzęsy bez efektu barbie doll
5. Słyszałam o utrwalaczach do makijażu, macie może doświadczenie z tymi kosmetykami?

Bardzo proszę, jeżeli któraś z Was była kiedykolwiek u wizażystki, może zauważyłyście na jakich kosmetykach pracują?
aneeela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 11:18   #2
agatka36
Zadomowienie

Dot.: Makijaz na studniówkę- pytania :)

Cytat:
Napisane przez aneeela Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny i zwracam się z prośbą o pomoc w kwestii doboru odpowiednich kosmetyków do wykonania makijażu studniówkowego. Moim największym problemem jest wytrzymałość makijażu na skórze, a dokładniej cera mieszana w strefie T. Po dwóch godzinach podkład utrwalony pudrem ( nie ważne jakiej marki zaczyna warzyć się na twarzy)
1. Potrzebuję naprawdę dobrej bazy pod makijaż, ale nie chcę przy tym stracić fortuny
2. Rozświetlacz, aktualnie posiadam 3 kolorowy z oriflame, zresztą już bardzo stary, używam najjaśniejszego koloru, który daje naturalny blask. Nie gustuję w brokacie, czy zbyt nachalnym perłowym efekcie.
3. Puder- kosmetyk, który używam kilka razy dziennie, osobiście nie jestem przekonana do firm typu rimmel, maybelline czy max factor.itp Działają na 20 min. Szukam jakiegoś naprawdę nie do zdarcia
4. Sztuczne rzęsy- z jakiej firmy? Klej już mam, sprawdzony - Duo Marzą mi się długie, gęste rzęsy bez efektu barbie doll
5. Słyszałam o utrwalaczach do makijażu, macie może doświadczenie z tymi kosmetykami?

Bardzo proszę, jeżeli któraś z Was była kiedykolwiek u wizażystki, może zauważyłyście na jakich kosmetykach pracują?
Na temat bazy się nie wypowiem, bo jeszcze nie miałam idealnej.
Rozświetlacz - My secret illuminator/TheBalm Mary Lou
Puder Kryolanu
Rzęsy - Ardell ma bardzo fajne, wiele modeli do wyboru
Co do utrwalaczy, na pewno Kryolan ma w swojej ofercie, a z tańszych odpowiedników Kobo
Stary 2016-01-03, 11:42   #3
nerveuse
Raczkowanie

może spróbuj pudru bambusowego
nerveuse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 16:49   #4
aneeela
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
może spróbuj pudru bambusowego
jakiejś konkretnej marki ?

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agatka36 Pokaż wiadomość
Na temat bazy się nie wypowiem, bo jeszcze nie miałam idealnej.
Rozświetlacz - My secret illuminator/TheBalm Mary Lou
Puder Kryolanu
Rzęsy - Ardell ma bardzo fajne, wiele modeli do wyboru
Co do utrwalaczy, na pewno Kryolan ma w swojej ofercie, a z tańszych odpowiedników Kobo
Rozświetlacz lepszy z My secret czy lepiej zainwestować w TheBalm?

Co do pudru z Kryolanu, z której serii?
aneeela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 18:02   #5
agatka36
Zadomowienie

Cytat:
jakiejś konkretnej marki ?

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Rozświetlacz lepszy z My secret czy lepiej zainwestować w TheBalm?

Co do pudru z Kryolanu, z której serii?
Kryolan Anti Shine powder
Rozświetlacze dają podobny efekt, więc na początek warto spróbować My Secret (q naturze ok. 15zl)
Stary 2016-03-22, 22:47   #6
Ogonowska Maja
Przyczajenie

Cytat:

Baza the POREfessional wygładzająca, Urban Decay baza rozświetlająco-ściągająca (fajnie zwiększa przyczepność podkładu) lub żel matujący z MAP. Co do reszty to popieram poprzedniczki
Ogonowska Maja jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości