Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 115 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-05-06, 10:42   #3421
Kaoru22
Zadomowienie

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma jeszcze Peach przynajmniej u nas
Za to nowe perfumy Muglera juz sa.
Ja miałam nadzieję że pojawi się dziś na stronie. Zaraz będę obdzwaniać Wrocław.
Kaoru22 jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:07   #3422
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Znacie moze cienie w sztyfcie Laury Mercier?
Tak, używam od dawna i bardzo sobie chwalę. Bajecznie łatwe w obsłudze, nie da się zrobić sobie nimi krzywdy, a tworzą ładną taflę na oku. Lśnią, ale nie chamsko - bardzo ładny efekt. Co do trwałości również nie mam żadnych zastrzeżeń, ale ja mam suche powieki i na mnie mało który cień się zbiera

Oraz przez Was kliknęłam małą szarą Lunę
Myślałam o niej już od kilku miesięcy, ale jakoś zawsze myśli te w końcu odpływały w niebyt, a teraz pod wpływem Waszych rozważań ponownie mnie podkusiło (tym razem skutecznie) Na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie mam żadnego tego typu urządzenia
vine jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:12   #3423
Kaoru22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oraz przez Was kliknęłam małą szarą Lunę
Myślałam o niej już od kilku miesięcy, ale jakoś zawsze myśli te w końcu odpływały w niebyt, a teraz pod wpływem Waszych rozważań ponownie mnie podkusiło (tym razem skutecznie) Na swoje usprawiedliwienie mam to, że nie mam żadnego tego typu urządzenia
Będziesz zadowolona

Remarcable zostawiam, a we Wrocławiu Peach nie ma. Pani z Renomy rozmawiała ze mną tak jakby ta paleta była już dostępna przez internet
Kaoru22 jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:20   #3424
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Będziesz zadowolona
Mam nadzieję Zawsze używałam tylko mocy własnych dłoni do oczyszczania twarzy (poza peelingami i kwasami), a w sumie ciekawa jestem efektu z Luną - czy faktycznie poczuję większe oczyszczenie porów itd. Nie mam większych problemów z cerą, ale czasem pojawiają się u mnie jakieś grudki i nierówności, więc mam nadzieję, że Luna je zwalczy
vine jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:22   #3425
Kaoru22
Zadomowienie

Cytat:
Mam nadzieję Zawsze używałam tylko mocy własnych dłoni do oczyszczania twarzy (poza peelingami i kwasami), a w sumie ciekawa jestem efektu z Luną - czy faktycznie poczuję większe oczyszczenie porów itd. Nie mam większych problemów z cerą, ale czasem pojawiają się u mnie jakieś grudki i nierówności, więc mam nadzieję, że Luna je zwalczy
Ja zmniejszenia porów, lepszego oczyszczenia i znikania grudek nie zaobserwowałam (i tak muszę używać retinoidów) ale widzę że skóra lepiej wciąga kosmetyki pielęgnacyjne, jest gładsza, rozjaśniona i dużo lepiej wygląda na niej makijaż. No i zapomniałam co to suche skórki.
Kaoru22 jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:26   #3426
vine
it's all made up

Cytat:
Ja zmniejszenia porów, lepszego oczyszczenia i znikania grudek nie zaobserwowałam (i tak muszę używać retinoidów) ale widzę że skóra lepiej wciąga kosmetyki pielęgnacyjne, jest gładsza, rozjaśniona i dużo lepiej wygląda na niej makijaż. No i zapomniałam co to suche skórki.
Efekty pewnie też w dużej mierze zależą od cery i indywidualnych uwarunkowań, a i na pewno od wieku - ja jestem o 10 lat starsza od Ciebie, więc Luna będzie miała większe pole do popisu
Ale zanik suchych skórek brzmi bardzo miło
vine jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:29   #3427
Kaoru22
Zadomowienie

Cytat:
Efekty pewnie też w dużej mierze zależą od cery i indywidualnych uwarunkowań, a i na pewno od wieku - ja jestem o 10 lat starsza od Ciebie, więc Luna będzie miała większe pole do popisu

U mojej 60-letniej mamy bardzo poprawiła się jędrność skóry. U mnie nie bo nie miało sie jeszcze co poprawiać ale za największy plus uważam właśnie tą niesamowitą gładkość
Kaoru22 jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:33   #3428
Kusum
Zakorzenienie

Luna to bardzo delikatny, ale solidny zdzierak. U mnie potrafi zdjąć strupki, krostki, suche skórki. Ja widzę dużą różnicę.
Stary 2016-05-06, 11:45   #3429
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
we Wrocławiu Peach nie ma. Pani z Renomy rozmawiała ze mną tak jakby ta paleta była już dostępna przez internet
No obawiam sie, czy Peach jednka nie będzie dopiero od 15 maja, tak jak była przewidziana premiera na europe... z drugiej strony to po kija umeiszczaja w katalogu waznym od dzisiaj? Jesli od późniejszego terminu, to powinni dopisać to pdo spodem

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 58 381 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:49   #3430
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Dziewczynki te pomadki Burberry macała może już któraś?

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:51   #3431
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
No obawiam sie, czy Peach jednka nie będzie dopiero od 15 maja, tak jak była przewidziana premiera na europe... z drugiej strony to po kija umeiszczaja w katalogu waznym od dzisiaj? Jesli od późniejszego terminu, to powinni dopisać to pdo spodem
Tak samo było z Tony Moly w poprzednim katalogu - dostarczyli te kosmetyki do sklepów i dali online jak się skończyła ważność katalogu

Wczoraj rozmawiałam z babką w Sephorze i mi powiedziała, że specjalnie tak robią, że piszą w mediach społecznościowych, że jakiś produkt już jest dostępny (pytałam od Angel Muse, niby od 2.05 jest, a od środy online...taaa...dopiero wczoraj w Arkadii rozkładali), a wcale go nie ma i oni doskonale o tym wiedzą Ale to jest logiczne - ludzie pójdą do stacjo i kupią coś innego, skoro już przyszli

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-05-06 o 12:06
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-05-06, 11:57   #3432
Kusum
Zakorzenienie

Jest kolekcja Tom Ford:

https://www.douglas.pl/douglas/searc...arch&init=true
Stary 2016-05-06, 12:01   #3433
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak samo było z Tony Moly w poprzednim katalogu - dostarczyli te kosmetyki do sklepów i dali online jak się skończyła ważność katalogu

Wczoraj rozmawiałam z babką w Sephorze i mi powiedziała, że specjalnie tak robią, że piszą w mediach społecznościowych, że jakiś produkt już jest dostępny (pytałam od Angel Muse, niby od 2.05 jest, a od środy online...taaa...dopiero wczoraj w Arkadii rozkładali), a wcale go nie ma i oni doskonale o tym wiedzą Ale to jest logiczne - ludzie pójdą do stacjo i kupią coś innego, skoro już przyszli
A to takie buty ... czyli wielkie halo o nic. Nie rozumiem tego, w moim przypadku taka strategia zawodzi,bo jesli ja pójdę po coś, co zobaczyłam w katalogu i tego nie będzie, to wyjde z niczym. Nie zwykłam kupowac coś, bo czegoś nie było

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 58 381 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:03   #3434
201703291446
Konto usunięte

Tony Moly mnie kusi jak fix, ale w Internecie przeczytałam sporo negatywnych opinii, że te kosmetyki po prostu nie działają, że są jak woda. Miała któraś coś i może się wypowiedzieć?
201703291446 jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:04   #3435
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:

U mnie jest tak samo- nie ma skorek suchych ( wiekowowo tuz przed 40)
ranka jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:06   #3436
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

A ja jestem zachwycona kremami pod oczy Eisenberga, chyba sobie któryś kupie w końcu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:07   #3437
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
A to takie buty ... czyli wielkie halo o nic. Nie rozumiem tego, w moim przypadku taka strategia zawodzi,bo jesli ja pójdę po coś, co zobaczyłam w katalogu i tego nie będzie, to wyjde z niczym. Nie zwykłam kupowac coś, bo czegoś nie było
Też tak kiedyś to u mnie wyglądało, ale teraz często kupuję coś innego i potem zaglądam milion razy w oczekiwaniu na to co chciałam Dużo osób tak robi
Stary 2016-05-06, 12:09   #3438
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Też tak kiedyś to u mnie wyglądało, ale teraz często kupuję coś innego i potem zaglądam milion razy w oczekiwaniu na to co chciałam Dużo osób tak robi
No domyślałam się, ze w niektórych przypadkach to musi działać, jednak w moim na szczęscie nie, co wiecej, jesli coś obiecuja a tego nie ma, będe wkurzona

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:10   #3439
Kaoru22
Zadomowienie

Podobno Peach jest w Arkadii w Wawie a tylko tester Można iść pomacać, powąchać, napalić sie i wyjść z niczym
Kaoru22 jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:11   #3440
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Za to u mnie nie działa metoda zamiennika - przychodzę po coś w promocyjnej cenie, a babki mi mówią, że nie ma, ale mają bardzo podobny zamiennik i mi go wciskają - super, ale 3x droższy? Nigdy nie biorę
Stary 2016-05-06, 12:15   #3441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Podobno Peach jest w Arkadii w Wawie a tylko tester Można iść pomacać, powąchać, napalić sie i wyjść z niczym

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Za to u mnie nie działa metoda zamiennika - przychodzę po coś w promocyjnej cenie, a babki mi mówią, że nie ma, ale mają bardzo podobny zamiennik i mi go wciskają - super, ale 3x droższy? Nigdy nie biorę
Takie rzeczy to u mnie nigdy nie działaly

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:17   #3442
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Tony Moly mnie kusi jak fix, ale w Internecie przeczytałam sporo negatywnych opinii, że te kosmetyki po prostu nie działają, że są jak woda. Miała któraś coś i może się wypowiedzieć?
To są po prostu ichniejsze drogeryjne kosmetyki Te wszystkie Tony Moly, It's Skiny, Lioele i inne. U nas urosły do rangi nie wiadomo czego a i ceny są z kosmosu. Można próbować, testować, ale ja już dawno się z tego wyleczyłam i jak mam kupować coś ichniejszego to wolę jednak zainwestować w coś porządniejszego.
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:18   #3443
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
W Arkadii to już standard Poszłam po bazę - waham się między dwoma, ale jedna bardziej mnie przekonuje - babka usilnie wciska mi tę drugą...w końcu okazuje się, że nie mają tej co chcę w sprzedaży, tylko sam tester
Stary 2016-05-06, 12:22   #3444
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
To są po prostu ichniejsze drogeryjne kosmetyki Te wszystkie Tony Moly, It's Skiny, Lioele i inne. U nas urosły do rangi nie wiadomo czego a i ceny są z kosmosu. Można próbować, testować, ale ja już dawno się z tego wyleczyłam i jak mam kupować coś ichniejszego to wolę jednak zainwestować w coś porządniejszego.
Mnie do początku Tony składem nie przekonywał, a jak potestowałam krem do rak, to tym bardziej sie upewniłam, ze to wielkie nic. Taki gadżet dla dzieci prędzej

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:28   #3445
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
Mnie do początku Tony składem nie przekonywał, a jak potestowałam krem do rak, to tym bardziej sie upewniłam, ze to wielkie nic. Taki gadżet dla dzieci prędzej
Dokładnie . Ja się tym strasznie jarałam jakies dwa lata temu jak to do nas przyszło, myślałam, że te kosmetyki to będzie jakieś nie wiadomo co, bo tak wszyscy w internetach zachwalali, no i te opakowania . "Zainwestowałam" w kupę rzeczy, których ceny u nas są na prawdę z . Teraz jestem mądrzejsza i nie nakładam takich paskudztw na twarz
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:31   #3446
Kaoru22
Zadomowienie

Mnie z Tony Moly zainteresował ten sztyft pod oczy, często mam podpuchnięcia i jestem ciekawa czy by pomógł chociaż odrobinę.

A Arkadia dała... czadu Takiego wciskania zamienników też nie lubię. Rozumiem że nie chcą mnie wypuścić bez zakupów ale ostatnio to już nabiera takiego rozpędu że stacjonarne Sephory w miarę możliwości omijam. Kiedyś Panie pytały spontanicznie "czy mogę jakoś pomóc/doradzić" itp. a teraz maja obowiązkową formułkę"jakiego produktu Pani poszukuje".
Kaoru22 jest offline  
Stary 2016-05-06, 12:42   #3447
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
No domyślałam się, ze w niektórych przypadkach to musi działać, jednak w moim na szczęscie nie, co wiecej, jesli coś obiecuja a tego nie ma, będe wkurzona
Cytat:
Na mnie też to nie działa
Jak sobie coś upatrzę to to chcę, a nie coś innego

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Mnie z Tony Moly zainteresował ten sztyft pod oczy, często mam podpuchnięcia i jestem ciekawa czy by pomógł chociaż odrobinę.

A Arkadia dała... czadu Takiego wciskania zamienników też nie lubię. Rozumiem że nie chcą mnie wypuścić bez zakupów ale ostatnio to już nabiera takiego rozpędu że stacjonarne Sephory w miarę możliwości omijam. Kiedyś Panie pytały spontanicznie "czy mogę jakoś pomóc/doradzić" itp. a teraz maja obowiązkową formułkę"jakiego produktu Pani poszukuje".
Chyba przyciągasz czymś do siebie
do mnie nie dość, że nie podchodzą, zawsze sama muszę szukać pani Sephorzanki to nawet średnio doradzają może patrzę zbyt świdrującym wzrokiem ale zawsze miałam problem z próbkami, a teraz dostaję tyle ile chcę i to bez zwłoki

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2016-05-06, 13:05   #3448
201703291446
Konto usunięte

Mnie denerwują jak nie wiem co, zawsze, ale to zawsze podejdzie i to ze 3.

Dostałam bony do wykorzystania od kuzynki i po prostu się zastanawiam na co wydać, mam do listopada, ale to raptem 750 zł jest. Wszystko mam, więc nie wiem w co zainwestować.

A te bony to muszę wydać co do złotówki, prawda?
201703291446 jest offline  
Stary 2016-05-06, 13:29   #3449
MissScareAll
Zakorzenienie

Kurczę, mnie te szczotki do twarzy totalnie nie kręcą, a wręcz odrzucają. Wydaje mi się to po pierwsze niehigieniczne, a po drugie zbednym wymysłem marketingowców, że teraz już szczotkę trzeba mieć, żeby twarz umyć Przepraszam w tym miejscu fanki szczotek, może się nie znam i rzeczywiście są fajne, ale czuję przynajmniej błogi spokój, że nie mam ochoty wpisywać ich na chcęlistę

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Mnie denerwują jak nie wiem co, zawsze, ale to zawsze podejdzie i to ze 3.

Dostałam bony do wykorzystania od kuzynki i po prostu się zastanawiam na co wydać, mam do listopada, ale to raptem 750 zł jest. Wszystko mam, więc nie wiem w co zainwestować.

A te bony to muszę wydać co do złotówki, prawda?
W sensie, że 750zł to mało? Ja tam bym się chętnie nimi zaopiekowała Do listopada to jeszcze mnóstwo nowych rzeczy i chciejstw się pojawi.
Stary 2016-05-06, 13:40   #3450
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
.
uwielbiam Cię.

Cytat:
Za to nowe perfumy Muglera juz sa.
A czym one pachną, że jest na nie taki szał?

Cytat:
Będziesz zadowolona

Remarcable zostawiam, a we Wrocławiu Peach nie ma. Pani z Renomy rozmawiała ze mną tak jakby ta paleta była już dostępna przez internet
Ciekawa jestem, jak się u Ciebie sprawdzi , daj znać

Cytat:
Luna może się tu okazać jednak za słaba. Niemniej co skóra, to inny efekt, więc życzę Ci zadowolenia

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Lecę

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości