Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-05-18, 21:10   #4081
felicity
Raczkowanie

GG do felicity
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ktoras z wlasciciele Luny Mini moze sie wypowiedziec nt zaskornikow? Pomaga to cos? Wszystkie wlascicielki w sumie chyba sa zachwycone i wspominaja o zniknieciu skorek, a mnie najbardziej interesuje jak z oczyszczaniem
felicity jest offline  
Stary 2016-05-18, 21:32   #4082
ranka
Kici kici miau miau

Ja sie nie pozbylam ale nie uzywam codziennie
ranka jest teraz online  
Stary 2016-05-18, 21:34   #4083
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Ktoras z wlasciciele Luny Mini moze sie wypowiedziec nt zaskornikow? Pomaga to cos? Wszystkie wlascicielki w sumie chyba sa zachwycone i wspominaja o zniknieciu skorek, a mnie najbardziej interesuje jak z oczyszczaniem
Zawsze dokładniejsze umycie twarzy nieco zapobiega tworzeniu się kolejnych zaskórników, ale ani Luna, ani Mia2 i inne szczoteczki ich nie usuną
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-05-18, 23:08   #4084
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
U mnie są bardziej oczyszczone (jaśniejsze), ale wiadomo, że nie znikną i pory się nie zmniejszą od takiego urządzenia. Jednak wyglądają lepiej, jeśli tak to można ująć - są mniej widoczne.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Zawsze dokładniejsze umycie twarzy nieco zapobiega tworzeniu się kolejnych zaskórników, ale ani Luna, ani Mia2 i inne szczoteczki ich nie usuną
O, dokładnie
milka-pilka jest offline  
Stary 2016-05-19, 07:59   #4085
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

A gdzie jest outlet Bobbi?

Bobbi bywa w outlecie w Gdańsku. Ale czy na stale to już Ranka musi potwierdzić Będę w lipcu to zobaczę co tam mają.

Cytat:

Luna + kwasy + niezapychające produkty - ja się pozbyłam tego problemu.

Na https://beautyblender.net.pl/ jest promocja na jaja, gdyby ktoś potrzebował.
Stary 2016-05-19, 08:15   #4086
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Miałam kiedyś ogromny z tym problem; powstał on przez to, że przez 20 lat biegałam co miesiąc do kosmetyczki, a w tamtych czasach żadna szanująca się kosmetyczka nie odpuściłaby sobie manualnego oczyszczania twarzy na początek
A prawda jest taka, że im więcej się oczyszcza, tym bardziej potem skóra produkuje te substancje zanieczyszczające, wszystko zgodnie z hasłem, że natura nie znosi próżni więc do pustego pora chętnie napcha trochę sebum
u mnie sprawa się poprawiła o jakieś 90% po solidnych kwasach (i oczywiście całkowitym zaniechaniu ręcznego oczyszczania); natomiast co do Luny to mam wrażenie (poparte wielomiesięcznym użytkowaniem); że całe to jej oczyszczenie działa na zasadzie wytrząsarek (jak w przypadku maszynek do czyszczenia biżuterii więc jest to raczej oczyszczanie molekularne
Luna działa bardziej poprzez masaż, który, mam niemal pewność, trzyma skórę twarzy w ryzach a więc także i ściąga, zamyka pory. Dzięki temu, że pory są zwarte, nie zanieczyszczają się (trzeba pamiętać, że one się brudzą od wewnątrz bardziej niż od zewnątrz).
Dziękuję za uwagę

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Bobbi bywa w outlecie w Gdańsku. Ale czy na stale to już Ranka musi potwierdzić Będę w lipcu to zobaczę co tam mają.
ale gdzie konkretnie? W FH?
(ja też będę przez cały lipiec w Gdańsku

Cytat:
Luna + kwasy + niezapychające produkty - ja się pozbyłam tego problemu.
zgadzam się w 100%, z tym, że u mnie kolejność była taka: kwasy i całkowite odstawienie kremów potem dopiero luna; więc sama luna nie uczyniła żadnych spektakularnych efektów
Stary 2016-05-19, 08:20   #4087
ranka
Kici kici miau miau

Cytat:
tak jest Malgosiu w Fashion House - czekam na haslo idziemy na kawe badz piwo
jesli ktoras z Was bedzie cos chciala dajcie znac
dodatkowo czasami sa dodatkowe akcje -40, -50% ale od ceny wyjsciowej, co generalnie i tak wychodzi taniej niz np w Sephorze.
regularna kolorowka , nie limitowana jest swieza, kiedys kupowlaam tam pomadke Clinique i byla jakos z tego roku ale oczywiscie warto popatrzec na kody.

Bylam ostatnio to co pamietam to podklady Bobbi ale niestety w murzynskich kolorach. Sa pedzle w zestawach, kuferkach, roze i cienie ale oczywiscie nie wszystkie kolory. Widzialam tez pielegnacje Bobbi, oczywiscie nie wszystko.
Jesli chodzi o MAC to sa starsze kolekcje np teraz byl MAC Toledo, jest tez kolekcja Wash & Dry.
Perfumy tez.
Generalnie sa tam marki koncernu Estee Lauder najwiecej Clinique, Estee, Bobbi Brown, MAC, kiedys byl Tom Ford ale ostatnio nie widzialam. a nie, byly dwie pomadki.. Vanilla cos tam i jeszcze jedna ale nie moje kolory to oka nie zawiesilam

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2016-05-19 o 08:24
ranka jest teraz online  
Stary 2016-05-19, 08:22   #4088
Kaoru22
Zadomowienie

Cytat:
Sama Luna nie pomogła. Jak tylko odstawie retinoidy problem powraca.
Kaoru22 jest offline  
Stary 2016-05-19, 08:33   #4089
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak jest Malgosiu w Fashion House
jesli ktoras z Was bedzie cos chciala dajcie znac
dodatkowo czasami sa dodatkowe akcje -40, -50% ale od ceny wyjsciowej, co generalnie i tak wychodzi taniej niz np w Sephorze.
regularna kolorowka , nie limitowana jest swieza, kiedys kupowlaam tam pomadke Clinique i byla jakos z tego roku ale oczywiscie warto popatrzec na kody.

Bylam ostatnio to co pamietam to podklady Bobbi ale niestety w murzynskich kolorach. Sa pedzle w zestawach, kuferkach, roze i cienie ale oczywiscie nie wszystkie kolory. Widzialam tez pielegnacje Bobbi, oczywiscie nie wszystko.
Jesli chodzi o MAC to sa starsze kolekcje np teraz byl MAC Toledo, jest tez kolekcja Wash & Dry.
Perfumy tez.
Generalnie sa tam marki koncernu Estee Lauder najwiecej Clinique, Estee, Bobbi Brown, MAC, kiedys byl Tom Ford ale ostatnio nie widzialam.

Luna wbrew pozorom nieźle zdziera Od roku nie używałam mechanicznego peelingu.

Na oczyszczaniu u kosmetyczni byłam raz. I dziękuję. To zbrodniczy proceder przeciw pięknej skórze: rozszerza pory, źle wpływa na naczynka i ogólny wygląd. Za to od 15-tu lat używam kwasów.
Stary 2016-05-19, 10:26   #4090
Soso
Zakorzenienie

U mnie serum glikolowe liqpharm ślicznie wyczyściło zaskórniki, miałam je głównie na brodzie, i pare na nosie. Uwielbiam to serum, szkoda, że odkryłam je dopiero na wiosnę

Na lunę jeszcze czekam, ten douglas

Soso jest offline  
Stary 2016-05-19, 10:28   #4091
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
U mnie serum glikolowe liqpharm ślicznie wyczyściło zaskórniki, miałam je głównie na brodzie, i pare na nosie. Uwielbiam to serum, szkoda, że odkryłam je dopiero na wiosnę

Na lunę jeszcze czekam, ten douglas
Mowa o tym serum http://www.aptekagemini.pl/liq-cg-serum-night-30ml.html ?

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2016-05-19, 10:45   #4092
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To, równiez je posiadam . Super mają te sera. Ja jednak jestem fanką tego z wit. C i tej maski na noc z wit. E, tego serum z kwasem glikolowym używam raz na jakiś czas(1-2 razy w tyg. zależnie od potrzeb). Ostatnio pisałam z twórcą i pisał, że planują wprowadzić jeszcze jedno, ostatnie serum do gamy. Już nie mogę się doczekać .
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-05-19, 10:46   #4093
ni_cola
Raczkowanie

czy jak kupiłam podkład w douglasie online i okazał się za jasny zdecydowanie - użyłam go raz, mogę jeszcze zwrócić go? Skoro go użyłam, aby sprawdzić na skórze kolor?

btw, gdzie jest ten outlet w GDAŃSKU - bo wybieram sie niedługo

Edytowane przez ni_cola
Czas edycji: 2016-05-19 o 10:50
ni_cola jest offline  
Stary 2016-05-19, 10:47   #4094
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

W ramach rozrywki- dostałam z D. pędzelek do linera w pudle o wymiarach 38*25 cm Niby jestem przyzwyczajona do ich pakowania, ale mimo wszystko

ni_cola mozesz , sprawdz sobie formularz zwrotu , przewidują taką opcję

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-05-19 o 10:48
Beata. jest offline  
Stary 2016-05-19, 10:53   #4095
ni_cola
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

zgadzam się w 100%, z tym, że u mnie kolejność była taka: kwasy i całkowite odstawienie kremów potem dopiero luna; więc sama luna nie uczyniła żadnych spektakularnych efektów
jakich kwasów używałaś ? i ile trzeba zabiegów, aby zobaczyć efekt? Ja mam wrażenie, że te zaskórniki nie wyjdą same od kwasu.. i tak będą w skórze.. tylko manualne, chociaz zle - chociaż je oczyszcza.
ni_cola jest offline  
Stary 2016-05-19, 10:59   #4096
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

tak

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
To, równiez je posiadam . Super mają te sera. Ja jednak jestem fanką tego z wit. C i tej maski na noc z wit. E, tego serum z kwasem glikolowym używam raz na jakiś czas(1-2 razy w tyg. zależnie od potrzeb). Ostatnio pisałam z twórcą i pisał, że planują wprowadzić jeszcze jedno, ostatnie serum do gamy. Już nie mogę się doczekać .
ja mam wszystkie ich kosmetyki, te które są dostępne teraz. Serum z witaminą C, wersja light, już zużyłam (bardzo fajne), maskę użyłam na razie 1 raz, więc wiele nie powiem, serum glikolowe kocham, a ostatnie serum z wit. C w wersji rich zostawie już chyba na jesień. Za dużo tych dobroci.

Natomiast zupełnie przypadkiem odkryłam też przeboski krem do twarzy i jest to krem Femi, Citisime 24 H. Wadą jest trochę dziwna konsystencja i cena, natomiast moja skora go uwielbia, jest jakby mocniejsza, grubsza (?), zdrowsza w kolorycie, jędrniejsza, cud miód i orzeszki Zwykle dzielę się kremami z koleżankami, siostrą, mamą, tym na pewno się nie podzielę Serio, jak nie szkoda Wam kasy, to bardzo warto.

Edytowane przez Soso
Czas edycji: 2016-05-19 o 11:03
Soso jest offline  
Stary 2016-05-19, 11:03   #4097
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
tak

ja mam wszystkie ich kosmetyki, te które są dostępne teraz. Serum z witaminą C, wersja light, już zużyłam (bardzo fajne), maskę użyłam na razie 1 raz, więc wiele nie powiem, serum glikolowe kocham, a ostatnie serum z wit. C w wersji rich zostawie już chyba na jesień. Za dużo tych dobroci.

Natomiast zupełnie przypadkiem odkryłam też przeboski krem do twarzy i jest to krem Femi. Wadą jest trochę dziwna konsystencja i cena, natomiast moja skora go uwielbia, jest jakby mocniejsza, grubsza (?), zdrowsza w kolorycie, jędrniejsza, cud miód i orzeszki Zwykle dzielę się kremami z koleżankami, siostrą, mamą, tym na pewno się nie podzielę Serio, jak nie szkoda Wam kasy, to bardzo warto.
Ja miałam wszystkie poza tym light, kupiłam rich i jestem strasznie zadowolona, ale najbardziej chyba z tego z wit. E, bo mam cerę odwodnioną i w końcu jakiś kosmetyk jest w stanie to ogarnąć .

Ja poszukuję teraz kremu pod oczy, ale juz sama nie wiem. Nie chcę wydać fortuny, ale potrzebuję czegoś porządnego. Polecacie cos?
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-05-19, 11:07   #4098
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez ni_cola Pokaż wiadomość
jakich kwasów używałaś ? i ile trzeba zabiegów, aby zobaczyć efekt? Ja mam wrażenie, że te zaskórniki nie wyjdą same od kwasu.. i tak będą w skórze.. tylko manualne, chociaz zle - chociaż je oczyszcza.
u mnie znaczna poprawa nastąpiła po jednym sezonie domowej kuracji kremem Avene (nie ma go już w ofercie) tam były kwasy Aha i retinol.
Ale to trzeba samemu przetestować, co najlepiej służy skórze. I nie chodzi chyba o to, by zaskórniki wyszły tylko żeby proces regeneracji skóry przyspieszyć, żeby się złuszczała szybciej, niż się zanieczyszcza.
Stary 2016-05-19, 11:11   #4099
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Ja miałam wszystkie poza tym light, kupiłam rich i jestem strasznie zadowolona, ale najbardziej chyba z tego z wit. E, bo mam cerę odwodnioną i w końcu jakiś kosmetyk jest w stanie to ogarnąć .

Ja poszukuję teraz kremu pod oczy, ale juz sama nie wiem. Nie chcę wydać fortuny, ale potrzebuję czegoś porządnego. Polecacie cos?
Moje ulubione kremy pod oczy to MArtina Gebhardt, krem z awokado (jeśli lubisz tłuścielce na podobieństwo słynnego kremu Kiehls, jest tańszy i lepszy), Norel z serii multiwitaminowej (nie taki tłusty, ale też bardzo dobry, na pewno do niego wrócę), z w miarę łatwo dostępnych (TK Maxx) jest tez krem z Organic Surge. Nie zostałam fanką kremow pod oczy Origins, kupiłam energetyzujący, dostałam tez parę próbek innych, miłości brak. Nie pokochałam tez bardzo lubianego w tym wątku Eternal Gold z Organique, jest ok, przyjemny, ale bez szału.

Soso jest offline  
Stary 2016-05-19, 11:14   #4100
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

a wiecie, że ja w ogóle nie używam osobnych kremów pod oczy?
ewentualnie czasem żelu przeciwobrzękowego zimnego z lodówy jako pierwszej warstwy pielęgnacji (pod olej na noc lub pod krem ochronny na dzień
a tak to lecę po całości
Stary 2016-05-19, 11:20   #4101
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie znaczna poprawa nastąpiła po jednym sezonie domowej kuracji kremem Avene (nie ma go już w ofercie) tam były kwasy Aha i retinol.
Ale to trzeba samemu przetestować, co najlepiej służy skórze. I nie chodzi chyba o to, by zaskórniki wyszły tylko żeby proces regeneracji skóry przyspieszyć, żeby się złuszczała szybciej, niż się zanieczyszcza.
tak.

Soso jest offline  
Stary 2016-05-19, 11:25   #4102
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
Moje ulubione kremy pod oczy to MArtina Gebhardt, krem z awokado (jeśli lubisz tłuścielce na podobieństwo słynnego kremu Kiehls, jest tańszy i lepszy), Norel z serii multiwitaminowej (nie taki tłusty, ale też bardzo dobry, na pewno do niego wrócę), z w miarę łatwo dostępnych (TK Maxx) jest tez krem z Organic Surge. Nie zostałam fanką kremow pod oczy Origins, kupiłam energetyzujący, dostałam tez parę próbek innych, miłości brak. Nie pokochałam tez bardzo lubianego w tym wątku Eternal Gold z Organique, jest ok, przyjemny, ale bez szału.
Mam ten pierwszy . Też sobie bardzo chwalę, ale wolę go używać na noc. Myślałam tez o tym z Norel, dzięki za rekomendacje
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-05-19, 11:45   #4103
pingwin2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
W ramach rozrywki- dostałam z D. pędzelek do linera w pudle o wymiarach 38*25 cm Niby jestem przyzwyczajona do ich pakowania, ale mimo wszystko

ni_cola mozesz , sprawdz sobie formularz zwrotu , przewidują taką opcję
Ja dostałam moje z Sephory. Zupełnie inne rzeczy niż zamawiałam

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2016-05-19, 11:45   #4104
OlaM
Moderator

Co do kremów pod oczy to muszę przyznać, że po dłuższym stosowaniu rozczarował mnie Eternal Gold z Organique. Może jakoś wybitnie zły nie jest, ale na mojej skórze nie robi nic .
Na razie jedynie Strivectin w miarę zaspokoił moje oczekiwania, ale już dawno go nie stosowałam i nie wiem, czy jak ewentualnie do niego wrócę (po wykończeniu aktualnych zapasów, głównie gratisowych miniatur EL ), to będę jeszcze z niego zadowolona .
No i EL Revitalizing Supreme okazał się też niezły.
Kiehl's z Avocado dość fajny, ale na dzień, pod makijaż, dla mnie za treściwy jednak.
Stary 2016-05-19, 11:50   #4105
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
a wiecie, że ja w ogóle nie używam osobnych kremów pod oczy?
ewentualnie czasem żelu przeciwobrzękowego zimnego z lodówy jako pierwszej warstwy pielęgnacji (pod olej na noc lub pod krem ochronny na dzień
a tak to lecę po całości

Widocznie nie masz problemów z tą okolicą zazdroszczę
Co to za żel?

Ja dostałam od dermatolog Locacid, ze wskazaniem rozpoczęcia kuracji we wrześniu. Receptę wykupiłam, grzecznie czeka do jesieni.
Stary 2016-05-19, 11:52   #4106
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Co do kremów pod oczy to muszę przyznać, że po dłuższym stosowaniu rozczarował mnie Eternal Gold z Organique. Może jakoś wybitnie zły nie jest, ale na mojej skórze nie robi nic .
Na razie jedynie Strivectin w miarę zaspokoił moje oczekiwania, ale już dawno go nie stosowałam i nie wiem, czy jak ewentualnie do niego wrócę (po wykończeniu aktualnych zapasów, głównie gratisowych miniatur EL ), to będę jeszcze z niego zadowolona .
No i EL Revitalizing Supreme okazał się też niezły.
Kiehl's z Avocado dość fajny, ale na dzień, pod makijaż, dla mnie za treściwy jednak.
No właśnie, wszystko niby fajnie fajnie, ale nie urywa . U mnie to samo. Aaaa olewam to, będę dalej ładować te sera LIQ pod oczy i te kremy, które jeszcze mam, bo i tak to przynosi najbardziej zadowalający efekt.
Hermiona111 jest offline  
Stary 2016-05-19, 11:56   #4107
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Widocznie nie masz problemów z tą okolicą zazdroszczę
Co to za żel?
różne żele, byle z efektem przeciwobrzękowym, np. z kofeiną (teraz mam końcówkę Andalou z Iherba i phenome cooling w zapasie)
Mam sporo zmarszczek mimicznych w okolicy oczu (przypominam, że mam 47 lat ale na innych częściach twarzy nie jest lepiej więc wszędzie ładuję te same p/zmarszczkowe i ujędrniające substancje
Stary 2016-05-19, 12:04   #4108
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
różne żele, byle z efektem przeciwobrzękowym, np. z kofeiną (teraz mam końcówkę Andalou z Iherba i phenome cooling w zapasie)
Mam sporo zmarszczek mimicznych w okolicy oczu (przypominam, że mam 47 lat ale na innych częściach twarzy nie jest lepiej więc wszędzie ładuję te same p/zmarszczkowe i ujędrniające substancje

Ja mam sińce. Żeby je zakryć musze położyć dobry, odżywczy krem, na którym nie zważy się korektor.
Stary 2016-05-19, 12:04   #4109
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾

Dziewczyny używające serum LIQ - jak go używacie - w sensie samo, pod/na krem? Jak często? Jeżeli z kremem to z jakim?
Ja się tak napaliłam na to serum z wit. C (to mocniejsze) i po kilku tygodniach miałam przesusz na twarzy: (

♛ ♛ ♛
-mimbla- jest offline  
Stary 2016-05-19, 12:13   #4110
Hermiona111
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczyny używające serum LIQ - jak go używacie - w sensie samo, pod/na krem? Jak często? Jeżeli z kremem to z jakim?
Ja się tak napaliłam na to serum z wit. C (to mocniejsze) i po kilku tygodniach miałam przesusz na twarzy: (
Ja mam cerę odwodnioną więc użycie samego serum(pomimo tego, że to wersja rich) byłoby masakrą . Od razu czuję, że moja twarz jest spięta. Na serum nakładam krem lub kremy nawilżające, w zależności od potrzeb mojej skóry danego dnia. Obecnie używam kremów z Maca, tego studio moisture oraz oil control lotion(na strefę T), ale czasami dołożę też krem od Martiny Gebhardt, na to ląduje krem z filtrem i jest spoko.

aha- serum z wit C używam codziennie . Serum z wit. E ląduje na twarzy wieczorem wraz z okolicą pod oczami + na to krem pod oczy, czasami coś jeszcze nałożę, ale najczęściej na tym się kończy pielęgnacja wieczorna.

Edytowane przez Hermiona111
Czas edycji: 2016-05-19 o 12:31
Hermiona111 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości