Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 149 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-06-08, 20:28   #4441
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam naczynka i rozstępy przy kolanach no i nogi raczej z tych grubszych, ale też mi lata czy ktoś na to patrzy

Mac Lip Conditioner. Próbowałam też polecanej Lano-maści Ziaji, ale nie pomogła

Ja mam gąbkę TY i myślę czy warto inwestować w Beauty Blender
Aktualnie go kończę i też nie jest zły.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Też ją lubię (i jeszcze tę drugą Alterry, z rumiankiem chyba), nie jest może dla mnie idealna, ale za tę cenę na prawdę ok.
Któregoś razu James poleciła mi balsam Blistex Lip Relief Cream (biała tubka) - i moim zdaniem jest świetny Zużywam już chyba 3 czy 4 tubkę. Kosztuje ok 10-11 zł i u mnie świetnie się sprawdza.
Ta też jest bardzo fajna.

elizka1987 jest teraz online  
Stary 2016-06-08, 20:49   #4442
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I słusznie Z tym, ze co jak co, ale w zyciu bym Twoich nóg nie nazwała "grubsze" - jestes mega zgrabna, wysoka, śliczna i przemiła na dodatek

Lip Conditioner wymiata u mnie Czyli daje rade u Ciebie tez?

Ja wczoraj zamówiłam czarny BB tamten nudkowy nie oplacilam, jakos do czarnego mnie ciągnie a ostanio duzo cześciej uzywam bb także uwazam ze warto najlepiej nie na stronie producenta tylko ekobieca
Nie zawstydzaj mnie Gdzie mi tam do Ciebie

Tak, dał radę jako jedyny

Na stronie producenta dodają chyba czasem jakieś gratisy - mydełko albo malucha micro mini Słyszałam, że dobre jest to mydełko.
Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
A co do BB... moim zdaniem ta inwestycja była nietrafiona :/
Czemu?
neath jest offline  
Stary 2016-06-08, 21:20   #4443
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Na stronie producenta dodają chyba czasem jakieś gratisy - mydełko albo malucha micro mini Słyszałam, że dobre jest to mydełko.

Czemu?
Nie chce zawstydzać, mowię to co widziałam i szkoda, ze musiałam sie juz zmywać, bo tż przyjechał, głupio mi było
A ja, ja to stara juz jestem, wiec szkoda gadać

Cieszę sie, mam nadzieje, ze sprawdzi sie jeszcze nieraz. Liczę, ze Tendertalki tez dadzą rade. Bierzesz najjaśniejszy ? Ja bym chciała jeszcze jeden, ale reszta mocniej barwi, a w balsamach średnio to lubie, po prostu muszę potestowac

No czasami dodają, ale nie zawsze bo kupowałam fioletowe tam i nic nie dostałam, a drożej niz na stronie ktora podałam.
Mydełko miałam i u mnie sie nie sprawdziło lepiej mi czyści Soap and Glory żel pod prysznic w ogole on jedyny dopiera moje pędzle z podkładu

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-06-08 o 21:21
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 56 219 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-06-08, 22:07   #4444
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Nie chce zawstydzać, mowię to co widziałam i szkoda, ze musiałam sie juz zmywać, bo tż przyjechał, głupio mi było
A ja, ja to stara juz jestem, wiec szkoda gadać

Cieszę sie, mam nadzieje, ze sprawdzi sie jeszcze nieraz. Liczę, ze Tendertalki tez dadzą rade. Bierzesz najjaśniejszy ? Ja bym chciała jeszcze jeden, ale reszta mocniej barwi, a w balsamach średnio to lubie, po prostu muszę potestowac

No czasami dodają, ale nie zawsze bo kupowałam fioletowe tam i nic nie dostałam, a drożej niz na stronie ktora podałam.
Mydełko miałam i u mnie sie nie sprawdziło lepiej mi czyści Soap and Glory żel pod prysznic w ogole on jedyny dopiera moje pędzle z podkładu

Przestań, wyglądasz świetnie

Też się cieszę, wreszcie odzyskałam usta Chyba najjaśniejszy wezmę albo Teddy Pink. Macówka zachwalała też Pretty Me Up, ale nie wiem czy nie za ciepły będzie.

Skoro nie warto brać z mydłem, to będę polować na vipach w S. albo na tej stronce
neath jest offline  
Stary 2016-06-08, 22:16   #4445
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:

Czemu?
Po pierwsze bardzo chłonie podkłady o lżejszych konsystencjach (czyli te, które ja lubie)
Po drogie nie mam przekonania co do jej czystości w środku, no niby myje w sumie i przed i po, ale jednak..
Szybko się uszkodziła a nie mam długich pazurów.
Wszystko to bym wybaczyła gdyby dawał efekt wow, ale dla mnie nie daje super naturalnego efektu a nakładanie trwa dłużej...
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-06-08, 22:22   #4446
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:

Przestań, wyglądasz świetnie

Też się cieszę, wreszcie odzyskałam usta Chyba najjaśniejszy wezmę albo Teddy Pink. Macówka zachwalała też Pretty Me Up, ale nie wiem czy nie za ciepły będzie.

Skoro nie warto brać z mydłem, to będę polować na vipach w S. albo na tej stronce

Bez testów nie odważę sie w ciemno, ale raczej celuje Tez w Teddy Pink albo w Side Dish. Generalnie to niepotrzebny mi kolejny, ale noooo, sroka, chomik i macoholiczka w jednym mi sie odezwała
Ten co polecała, to taki koral, prawda? Mnie w koralach tak se, ale potestowac protestuje. W ogole głupiam,bo mogłam od razu wszytskie na ustach sprawdzić, ale bałam sie, ze wygeneruje sobie silna potrzebę przytulenia kolejnego, a poki co muszę na kase poczekać jeszcze troche

Ty jeszcze nie mialas nigdy klasycznego BB? Pytam, bo u mnie za pierwszym razem - pare lat temu nijak sie nie sprawdził, szybko sie go pozbyłam i uważałam, z do niczego sie nie nadaje. Ale wtedy makijażowi byłam sporo w tył, teraz jest inaczej - ale długo zwlekałam nim kupiłam ponownie, jednak nie zaluje warto sprawdzić na sobie, pokombinować

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Po pierwsze bardzo chłonie podkłady o lżejszych konsystencjach (czyli te, które ja lubie)
Po drogie nie mam przekonania co do jej czystości w środku, no niby myje w sumie i przed i po, ale jednak..
Wszystko to bym wybaczyła gdyby dawał efekt wow, ale dla mnie nie daje super naturalnego efektu a nakładanie trwa dłużej...
Pozwolisz, ze odpowiem tez i na Twoje argumenty
Całkiem podobne miałam wrażenia z jego używania wlasnie pare lat temui dziwiłam sie czym tak sie lud zachwyca
Ale teraz jest inaczej.
- dobrze odciśnięty pochłania mi taka sama ilośc podkładu, jak pedzel
- jedna blogerka przecinała w ramach testów i ciekawosci długo używany bb i w środku wyglądał idealnie - lepiej niz na zewnątrz
- nic mi sie nie uszkodziło, a mam z rok juz
- czasowo nakładanie wychodzi tyle samo ile pędzlem i efekt bardzo naturalny i fajny

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 56 219 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-06-08, 22:38   #4447
neath
Zakorzenienie

Cytat:
To pewnie zależy od podkładów, które nakładasz. Mnie nie przeszkadza to, że trochę pije podkład, bo pędzel też to robi. Poza tym, ja i tak mam problemy ze zużywaniem podkładów

Gąbkę RT lubię nawet, ale mam wrażenie, że ta okrągła dupka BB byłaby wygodniejsza w użyciu
Cytat:

Bez testów nie odważę sie w ciemno, ale raczej celuje Tez w Teddy Pink albo w Side Dish. Generalnie to niepotrzebny mi kolejny, ale noooo, sroka, chomik i macoholiczka w jednym mi sie odezwała
Ten co polecała, to taki koral, prawda? Mnie w koralach tak se, ale potestowac protestuje. W ogole głupiam,bo mogłam od razu wszytskie na ustach sprawdzić, ale bałam sie, ze wygeneruje sobie silna potrzebę przytulenia kolejnego, a poki co muszę na kase poczekać jeszcze troche

Ty jeszcze nie mialas nigdy klasycznego BB? Pytam, bo u mnie za pierwszym razem - pare lat temu nijak sie nie sprawdził, szybko sie go pozbyłam i uważałam, z do niczego sie nie nadaje. Ale wtedy makijażowi byłam sporo w tył, teraz jest inaczej - ale długo zwlekałam nim kupiłam ponownie, jednak nie zaluje warto sprawdzić na sobie, pokombinować

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Całkiem podobne miałam wrażenia z jego używania wlasnie pare lat temui dziwiłam sie czym tak sie lud zachwyca
Ale teraz jest inaczej.
- jedna blogerka przecinała w ramach testów i ciekawosci długo używany bb i w środku wyglądał idealnie - lepiej niz na zewnątrz
- czasowo nakładanie wychodzi tyle samo ile pędzlem i efekt bardzo naturalny i fajny
Ja też w ciemno nie kupię, tym bardziej że one się trochę utleniają na ustach Jak będę miała jakąś wolną $$$ to capnę któryś. Do koralu też nie jestem przekonana, celuję w te dwa, które wymieniłam

Nie miałam oryginalnego BB tylko RT. Od dawna mam chęć na BB, ale zastanawiam się czy warto dopłacać

Też widziałam ten test z przecinaniem zużytej gąbki i pozytywnie mnie zaskoczył

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-06-08 o 22:41
neath jest offline  
Stary 2016-06-08, 22:52   #4448
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ja też w ciemno nie kupię, tym bardziej że one się trochę utleniają na ustach Jak będę miała jakąś wolną $$$ to capnę któryś. Do koralu też nie jestem przekonana, celuję w te dwa, które wymieniłam

Nie miałam oryginalnego BB tylko RT. Od dawna mam chęć na BB, ale zastanawiam się czy warto dopłacać

utlenia sie tak samo, jak Balm Reviever z Diora, dlatego pisałam, ze Mac od nich ściągnął No i z testowaniem tez nie tak hop siup, bo trzeba poczekać, jak bedzie wyglądał po kilku minutach

Ja bym doradziła Ci zaryzykować i kupic bbobojętny Ci kolor, czy jakis konkretny juz masz upatrzony?

Sama przetne swojego, jak będę wyrzucała

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-08, 23:13   #4449
neath
Zakorzenienie

Cytat:
utlenia sie tak samo, jak Balm Reviever z Diora, dlatego pisałam, ze Mac od nich ściągnął No i z testowaniem tez nie tak hop siup, bo trzeba poczekać, jak bedzie wyglądał po kilku minutach

Ja bym doradziła Ci zaryzykować i kupic bbobojętny Ci kolor, czy jakis konkretny juz masz upatrzony?

Sama przetne swojego, jak będę wyrzucała
Ano, to trzeba po jednym testować Nie przeszkadza mi to, że Mac ściągnął pomysł, bo jest tańszy sporo

Pewnie kupię kiedyś, ale na razie używam RT sporadycznie, a mam jeszcze nowy w zapasie Myślałam o fioletowym albo czarnym jaju.
neath jest offline  
Stary 2016-06-08, 23:29   #4450
AgataWozniak
Rozeznanie

Cytat:

Ale teraz jest inaczej.
Widziałam ten filmik i nawet ze swoim mini ten test zrobiłam i był czysty, ale bardziej niepokoi mnie to czego nie widać...
Odciskać staram się mega mocno, ale stawiam, że to właśnie kwestia podkładów, bo ja takie w typie BBwater lubie- przy szanelu les begies było lepiej, ale mimo wszystko efekt nie ten Może musze go odstawić i wrócić☠za jakiś czas

Edytowane przez AgataWozniak
Czas edycji: 2016-06-09 o 14:49
AgataWozniak jest offline  
Stary 2016-06-09, 07:25   #4451
Leukotea
Rozeznanie

Dziękuję dziewczyny za pomoc! Dzisiaj jadę kupić te produkty, które poleciłyście. Może coś pomoże.

Szczęśliwa
Leukotea jest offline  
Stary 2016-06-09, 08:43   #4452
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubie pomadke z rossmana z granatem - dla mnie lepsza niz clarinsy

Też ja uwielbiam

Cytat:
To pewnie zależy od podkładów, które nakładasz. Mnie nie przeszkadza to, że trochę pije podkład, bo pędzel też to robi. Poza tym, ja i tak mam problemy ze zużywaniem podkładów

Gąbkę RT lubię nawet, ale mam wrażenie, że ta okrągła dupka BB byłaby wygodniejsza w użyciu

Promocje są ogłaszane na fb beautyblender.net.pl warto poczekać na dwupak z darmową przesyłką i gratisem (mydełko i mini bb).

Opinie są różne. Ja lubię obie gąbki. RT lepiej się sprawdza do gęstych, kremowych podkładów, bo jest twardsza, bardziej zbita. BB jest idealny do tych bardziej płynnych.

O mini krążą różne opinie. Ja ją lubię. Nie używam dużego bb do korektora pod oczy, bo nie chcę nakładać podkładu pod oczy.

Mydełko jest takie sobie. Lepiej się myje gąbki i pędzle trójwarstwowym płynem diy
Stary 2016-06-09, 10:21   #4453
kasia68
Zadomowienie

9-19 czerwca VIPy w S.

Stary 2016-06-09, 10:35   #4454
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
9-19 czerwca VIPy w S.

Stary 2016-06-09, 10:38   #4455
be_zludna
Wtajemniczenie

Ja używam RT, lubię bardzo tą płaską cześć. Macalam BB i szczerze mówiąc był delikatniejszy, ale bardzo podobny. Kiedyś go kupię, na razie mam w zapasie jeszcze jednego RT.
Używałam gąbki z Donegala, rzekomo prawie jak BB, była twarda jak kamień. No i Killys z SP - fatalna.
Ponoć te Blend it są jeszcze mięciutkie i ok, są tańsze od RT, ale sama nie sprawdzałam.

Ja mylam olejkiem, ale teraz myje szamponem dla dzieci Baby Dream z Rosa, bardzo jestem z niego zadowolona.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest teraz online  
Stary 2016-06-09, 10:44   #4456
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Też ja uwielbiam

Promocje są ogłaszane na fb beautyblender.net.pl warto poczekać na dwupak z darmową przesyłką i gratisem (mydełko i mini bb).

Opinie są różne. Ja lubię obie gąbki. RT lepiej się sprawdza do gęstych, kremowych podkładów, bo jest twardsza, bardziej zbita. BB jest idealny do tych bardziej płynnych.

O mini krążą różne opinie. Ja ją lubię. Nie używam dużego bb do korektora pod oczy, bo nie chcę nakładać podkładu pod oczy.

Mydełko jest takie sobie. Lepiej się myje gąbki i pędzle trójwarstwowym płynem diy
Może tak zrobię

Zwykle używam gęstych podkładów, no, ale zobaczę, może akurat zda egzamin
Słyszałam, ze wiele osób ten maluch rozczarował. Dobrze, że się u Ciebie sprawdza Wygodnie się go używa?

Co to za płyn diy?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja używam RT, lubię bardzo tą płaską cześć. Macalam BB i szczerze mówiąc był delikatniejszy, ale bardzo podobny. Kiedyś go kupię, na razie mam w zapasie jeszcze jednego RT.
Używałam gąbki z Donegala, rzekomo prawie jak BB, była twarda jak kamień. No i Killys z SP - fatalna.
Ponoć te Blend it są jeszcze mięciutkie i ok, są tańsze od RT, ale sama nie sprawdzałam.

Ja mylam olejkiem, ale teraz myje szamponem dla dzieci Baby Dream z Rosa, bardzo jestem z niego zadowolona.
neath jest offline  
Stary 2016-06-09, 11:14   #4457
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Może tak zrobię

Zwykle używam gęstych podkładów, no, ale zobaczę, może akurat zda egzamin
Słyszałam, ze wiele osób ten maluch rozczarował. Dobrze, że się u Ciebie sprawdza Wygodnie się go używa?

Co to za płyn diy?

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Moim zdaniem wygodnie Rozmiar jest w sam raz do korektora pod oczy. Zwykłym bb ciżęko rozprowadzić korektor pod oczami.

Carex + płyn do mycia naczyń + oliwa/olej (naturalny, bez parafiny)
Stary 2016-06-09, 11:16   #4458
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ano, to trzeba po jednym testować Nie przeszkadza mi to, że Mac ściągnął pomysł, bo jest tańszy sporo

Pewnie kupię kiedyś, ale na razie używam RT sporadycznie, a mam jeszcze nowy w zapasie Myślałam o fioletowym albo czarnym jaju.
No własnie, raczej po jednym testy, chyba sie wybiorę za jakis czas tam znowu

To typujesz jak ja Mam fioeltowe, a teraz czarne idzie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-09, 11:41   #4459
Kusum
Zakorzenienie

Nie kupujcie czerwonego (barwi) i białego - jest jakieś dziwne - nadaje się do pudru, do podkładu nie bardzo
Stary 2016-06-09, 12:04   #4460
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Nie kupujcie czerwonego (barwi) i białego - jest jakieś dziwne - nadaje się do pudru, do podkładu nie bardzo
Pamietam, ze czerwone barwi No dziwiłam sie czemu białe wypuscili Moze do pudru rzeczywiscie idealne

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-09, 12:26   #4461
be_zludna
Wtajemniczenie

Cytat:
Pamietam, ze czerwone barwi No dziwiłam sie czemu białe wypuscili Moze do pudru rzeczywiscie idealne

Różowe też koloru trochę puszcza. Teraz wypuścili szare do nakładania różu

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest teraz online  
Stary 2016-06-09, 12:31   #4462
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:

Niby do kremów, ale kto nakładam krem gąbką? U mnie służy do pudru.
Stary 2016-06-09, 12:33   #4463
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Rozwe mailam lata temu, wtedy w ogóle mi BB nie podszedł i szybko zbyłam, wiec nie pamietam, jak to z kolorem w praniu bylo.
Ale fioeltowe nic nie puszcza
Szarego nie widziałam, ale roz wole pędzelkiem jednak nakładać

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Moze wizazysci?
Co jak co, ale krem najlepiej palcami sie wklepuje
Puder jajem przyklepac tez rozumiem, bo widzialam filmików duzo i nawet lepiej to wygladało, niz puder pedzlem. Tylko sama nie probowałam jeszcze, musze sprawdzić na sobie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-09, 12:46   #4464
Kusum
Zakorzenienie

Moja cera nie lubi się z pędzlami Bardzo podkreślają suche skórki. Zdecydowanie wolę puder wklepywać gąbką. Bronzer nakładam delikatnie M brush 04.
Stary 2016-06-09, 14:03   #4465
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Moim zdaniem wygodnie Rozmiar jest w sam raz do korektora pod oczy. Zwykłym bb ciżęko rozprowadzić korektor pod oczami.

Carex + płyn do mycia naczyń + oliwa/olej (naturalny, bez parafiny)
Dziękuję
Cytat:
No własnie, raczej po jednym testy, chyba sie wybiorę za jakis czas tam znowu

To typujesz jak ja Mam fioeltowe, a teraz czarne idzie
Mnie tak głupio chodzić i tylko testować ciągle ale będę musiała, bo w ciemno nie kupię.

Daj znać które lepsze, jak wypróbujesz czarne
Cytat:
Będę pamiętać
Cytat:
Czego to nie wymyślą To chyba bardziej do kremowych róży, bo nie wyobrażam sobie nakładać jajem prasowany
Cytat:
Moja cera nie lubi się z pędzlami Bardzo podkreślają suche skórki. Zdecydowanie wolę puder wklepywać gąbką. Bronzer nakładam delikatnie M brush 04.
Jak oceniasz ten pędzel?
neath jest offline  
Stary 2016-06-09, 14:08   #4466
pingwintastas
Zakorzenienie

Cytat:
Widziałam też pędzle do kremu Ja nakładam palcami
pingwintastas jest teraz online  
Stary 2016-06-09, 14:31   #4467
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mnie tak głupio chodzić i tylko testować ciągle ale będę musiała, bo w ciemno nie kupię.

Ale czemu? Sklepy i testery sa dla klienta, choćby co dzien miał zagladać i testować

Pewno róznicy zadnej nie będzie, kwestia gustu kolorystycznego tylko
Jutro powienien być juz do odbioru an poczcie, wiec pójde odebrać i opłacić, jak bedzie kasa, bo wziełam z płatnoscia przy odbiorze

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Corii jest offline  
Stary 2016-06-09, 14:34   #4468
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję

Będę pamiętać

Czego to nie wymyślą To chyba bardziej do kremowych róży, bo nie wyobrażam sobie nakładać jajem prasowany

Jak oceniasz ten pędzel?

Niestety nie mam porównania z Hakuhodo (podobno są robione w tej samej fabryce). Macałam Hakuro, Maestro, Bobbi Brown, Mac, Sephora - żadne nie są tak miękkie jak M. MUFE chciałabym jeszcze kupić. One wydają się jeszcze delikatniejsze.

Mam dwa pędzle M brush do twarzy 04 i 02 i bardzo je lubię. Są mega miękkie i delikatne. Mam na twarzy sporo przesuszonych miejsc i pędzle to podkreślają. Z tymi nie mam problemów. Chociaż buffing technique nie odważyłabym się zrobić
Stary 2016-06-09, 14:48   #4469
vine
it's all made up

FYI - w Sephorze online wszystkie szminki Urban Decay są przecenione do 69,99 zł, a dodatkowo wchodzi na nie rabat 20%, więc tak naprawdę można je kupić za niecałe 56 zł
Stacjonarnie pani mi dodatkowo rabatu na szminkę UD nie naliczyła, więc warto zakupić je online jeśli ktoś planuje
vine jest offline  
Stary 2016-06-09, 17:56   #4470
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
FYI - w Sephorze online wszystkie szminki Urban Decay są przecenione do 69,99 zł, a dodatkowo wchodzi na nie rabat 20%, więc tak naprawdę można je kupić za niecałe 56 zł
Stacjonarnie pani mi dodatkowo rabatu na szminkę UD nie naliczyła, więc warto zakupić je online jeśli ktoś planuje
O. A fajne one?

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości