Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 159 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-07-11, 14:28   #4741
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ja uwielbiam ten liner, mam dwa: gruby i cienki i są to bodaj jedyne linery, które nawet bez bazy nie robią mi ksero na powiekach.

Testowałam tusz z miniatur Douglasa, Bobbi Brown Smokey eye mascara - mam milion ślicznie rozczesanych rzęs Jak nie kupuję mascar droższych niż 60 zeta (vivat L'Oreal), tak tu się chyba złamię. Z kolei dostałam miniatury Chanel i tam też był jakiś tusz, słabizna
Mialam kiedyś ten tusz w opakowaniu pelnowymiarowym i faktycznie bardzo fajny. Ja kupiłam w zestawie z cieniem w kredce za chyba 99 zl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

elizka1987 jest teraz online  
Stary 2016-07-11, 15:18   #4742
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Będę musiała w końcu go wypróbować, żałuję ze nie załapałam sie na miniaturkę jak były w D.
Ja za to nie polecam tuszu Shiseido Full Lash - na początku był za mokry i odbijał się gdzie tylko mógł a jak zgęstniał to juz sie nie odbija , ale za to paskudnie skleja rzęsy.
Warto, naprawdę jest super

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mialam kiedyś ten tusz w opakowaniu pelnowymiarowym i faktycznie bardzo fajny. Ja kupiłam w zestawie z cieniem w kredce za chyba 99 zl.

Właśnie sprawdziłam i rzeczywiście nie jest drogi

Soso jest offline  
Stary 2016-07-11, 16:47   #4743
ranka
Kici kici miau miau

ja mam pelnowymiarowy ale nie wiem.. dla mnie efekt z miniaturki byl znacznie lepszy
ranka jest offline  
Stary 2016-07-11, 18:00   #4744
pingwin2
Zakorzenienie

Ja miałam 2 miniatury i były boskie.

Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu

pingwin2 jest offline  
Stary 2016-07-11, 18:43   #4745
MissScareAll
Zakorzenienie

Kurczę, a dla mnie ten tusz jest kiepski Jednak to bardzo indywidualna sprawa. Ideałem jest dla mnie panterkowa Helena, bardzo lubię też Maca w białe literki.

Stary 2016-07-11, 19:32   #4746
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mam pelnowymiarowy ale nie wiem.. dla mnie efekt z miniaturki byl znacznie lepszy
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja miałam 2 miniatury i były boskie.
Znaczy trzeba polować na miniatury

Soso jest offline  
Stary 2016-07-11, 19:57   #4747
jelonki
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Kurczę, a dla mnie ten tusz jest kiepski Jednak to bardzo indywidualna sprawa. Ideałem jest dla mnie panterkowa Helena, bardzo lubię też Maca w białe literki.

U mnie też się ten tusz nie sprawdził. Zaraz po pomalowaniu rzęsy są śliczne - wydłużone, podkręcone i pięknie rozdzielone, a z upływem dnia tusz znika z rzęs, wieczorem prawie nie ma co zmywać
Natomiast rewelacyjnie sprawuje się taniutki tusz Wibo Queen, o którym wspomniała kiedyś Ranka

jelonki jest offline  
Stary 2016-07-12, 10:04   #4748
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś doświadczenia ze sklepem Alledrogeria?

Już dawno mi się nie zdarzyło, żeby mnie jakiś sklep oszukał, a jednak... Złożyłam u nich zamówienie, otrzymałam je, jeden produkt (najdroższy) nie spodobał mi się i zgodnie z prawem szybko go odesłałam. Mam potwierdzenie odbioru przez sklep tej paczki.
Od 14 dni czekam na zwrot pieniędzy, albo na jakiś kontakt. Nie odpisują na mailem nie ma do nich kontaktu telefonicznego. Weszłam na FB (i szkoda, że tak późno ), a tam widzę, że nie jestem jedyna...
Myślałam, że po tylu latach rynek polskich sklepów online znacznie podwyższył jakość usług...
Wkurzyłam się
I przestrzegam przed tym sklepem. Lepiej nie robić w nim zakupów.
O kurcze, wspolczuje Ci straconych nerwow. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie sprawy .
--------------------------------------------------
A jak pozostale szanowne Panie sie miewaja? Co nakupowalyscie ostatnio? Ja wydalam miliony monet . Za to znalazlam przyjazna mi tapete. Eksperymentuje tez z roznymi kredkami do oczu i znalazlam chyba cos lepszego niz UD czy Nars. Szukam powoli nowego zapachu, ale mi nie idzie. W temacie pudru sie nieco cofnelam, bo jakos RMCA mniej mi juz pasi.
Stary 2016-07-12, 10:46   #4749
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
O kurcze, wspolczuje Ci straconych nerwow. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie sprawy .
A jak pozostale szanowne Panie sie miewaja? Co nakupowalyscie ostatnio? Ja wydalam miliony monet . Za to znalazlam przyjazna mi tapete. Eksperymentuje tez z roznymi kredkami do oczu i znalazlam chyba cos lepszego niz UD czy Nars. Szukam powoli nowego zapachu, ale mi nie idzie. W temacie pudru sie nieco cofnelam, bo jakos RMCA mniej mi juz pasi.
Zakochana jestem w Narciso poudree

Soso jest offline  
Stary 2016-07-12, 10:47   #4750
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
miewam się dobrze, tylko zarobiona jestem mam wyrzuty sumienia, że za rzadko tu wpadam, ale staram się podczytywać na bieżąco

mało promocji, to nie mam co wrzucać
kupuję tylko pielęgnację
pozdrawiam cieplutko

edit

W S. online 20% rabatu, kod: JEJ716 do 31/7/2016

Edytowane przez kasia68
Czas edycji: 2016-07-12 o 11:55
kasia68 jest offline  
Stary 2016-07-12, 14:16   #4751
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Dziękuję Zawsze lżej mi się na duchu robi, gdy mogę się troszkę wyżalić

Co do tuszu Bobbi - ja lubię ten tusz. Pełnowymiarowy był u mnie najlepszy gdy trochę podsechł, bo na samym początku okazał się zbyt mokry. Dla mnie jest dużo lepszy od Clinique High Impact.

Ja ostatnio też nie mam czasu, zakupów kosmetykowych zbyt wielu nie robię - zużywam zapasy kolorówki. Za to usilnie próbuję sobie skompletować nową garderobę i jakoś marnie mi idzie - ubrania albo na mnie nie pasują, albo mi się nie podobają.
Trochę to moja wina, bo zaniedbałam figurę, powinnam popracować nad brzuszkiem (po ciąży), bo na prawdę śmiesznie on wygląda przy mojej drobnej figurze. Tylko brakuje mi już siły na ćwiczenia. Pora, bym zmieniła tryb życia na nieco bardziej higieniczny... (Ach..., wcale to nie takie proste).

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Miała może któraś z Was torebkę DKNY?
milka-pilka jest offline  
Stary 2016-07-12, 17:38   #4752
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Zakochana jestem w Narciso poudree
Jak przeczytalam za pierwszym razem to myslalam, ze o jakis sypaniec chodzi. Juz sie napalilam, ze Rodriguez kolorowke wypuscil .

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
miewam się dobrze, tylko zarobiona jestem mam wyrzuty sumienia, że za rzadko tu wpadam, ale staram się podczytywać na bieżąco

mało promocji, to nie mam co wrzucać
kupuję tylko pielęgnację
pozdrawiam cieplutko

edit

W S. online 20% rabatu, kod: JEJ716 do 31/7/2016
A jaka to pielegnacje? Cos nowego Ci w oczy wpadlo?

Tez duzo pracuje. Ostatnio pobilam swoj rekord i pracowalam nieprzerwanie 21 godzin .

Cytat:

Co do tuszu Bobbi - ja lubię ten tusz. Pełnowymiarowy był u mnie najlepszy gdy trochę podsechł, bo na samym początku okazał się zbyt mokry. Dla mnie jest dużo lepszy od Clinique High Impact.

Ja ostatnio też nie mam czasu, zakupów kosmetykowych zbyt wielu nie robię - zużywam zapasy kolorówki. Za to usilnie próbuję sobie skompletować nową garderobę i jakoś marnie mi idzie - ubrania albo na mnie nie pasują, albo mi się nie podobają.
Trochę to moja wina, bo zaniedbałam figurę, powinnam popracować nad brzuszkiem (po ciąży), bo na prawdę śmiesznie on wygląda przy mojej drobnej figurze. Tylko brakuje mi już siły na ćwiczenia. Pora, bym zmieniła tryb życia na nieco bardziej higieniczny... (Ach..., wcale to nie takie proste).

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Ja ogladalam na zywo i sa, powiedzmy, ok. Jak dla mnie szalu nie ma. Wygladem i jakoscia zalatuja Korsem - ja nie lubie, wiec mi sie nie lezaly. Jak jednak Korsa lubisz to i DKNY polubisz.

Przestrzegam jednak przed gladka skora. Zamowilam kiedys w ciemno (zanim jeszcze zobaczylam jakakolwiek torebke na zywo) torbe z gladkiej skory z House of Fraser. Przyszla porysowana jak siedem nieszczesc. Przed gladka skora wiec przestrzegam.

Ja mam swoja ulubiona marke torebkowa. Jest nieco drozsza niz DKNY czy Kors, ale i tak duzo tansza niz Chanel . Czesto w sieci mozna dorwac je ze spora znizka. Jak jestes zainteresowana to daj znac. Napisze wiecej i wrzuce pare linkow.
Stary 2016-07-12, 19:05   #4753
kasia68
Zadomowienie

Cytat:
Jak przeczytalam za pierwszym razem to myslalam, ze o jakis sypaniec chodzi. Juz sie napalilam, ze Rodriguez kolorowke wypuscil .

A jaka to pielegnacje? Cos nowego Ci w oczy wpadlo?

Tez duzo pracuje. Ostatnio pobilam swoj rekord i pracowalam nieprzerwanie 21 godzin .

Ja ogladalam na zywo i sa, powiedzmy, ok. Jak dla mnie szalu nie ma. Wygladem i jakoscia zalatuja Korsem - ja nie lubie, wiec mi sie nie lezaly. Jak jednak Korsa lubisz to i DKNY polubisz.

Przestrzegam jednak przed gladka skora. Zamowilam kiedys w ciemno (zanim jeszcze zobaczylam jakakolwiek torebke na zywo) torbe z gladkiej skory z House of Fraser. Przyszla porysowana jak siedem nieszczesc. Przed gladka skora wiec przestrzegam.

Ja mam swoja ulubiona marke torebkowa. Jest nieco drozsza niz DKNY czy Kors, ale i tak duzo tansza niz Chanel . Czesto w sieci mozna dorwac je ze spora znizka. Jak jestes zainteresowana to daj znac. Napisze wiecej i wrzuce pare linkow.
No no, 21 godz. to z Ciebie niezły kozak.
A z pielęgnacją, to trochę się szarpię. Najpierw mi wycofali moje serum szanelkowe i szukałam czegoś w zamian. Zanim znalazłam, to na twarzy miałam sajgon. Jak się podleczyłam, to zaczęłam na dzień stosować pełną pielęgnację z serii Lift (Chanel) i serum mnie wysuszyło. Odstawiłam. A teraz na noc kładę Pore Refiner z Biodermy http://www.bioderma.pl/produkty/sebium/pore-refiner, a na dzień krem Clarins http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...izujacy/P99422. Szału nie ma, ale źle też nie jest.
Stary 2016-07-12, 23:22   #4754
MissScareAll
Zakorzenienie

Jakby któraś z Was chciała mini tusz Bobbi za miniaturę samoopalacza St. Tropez, to proszę o PW

Stary 2016-07-12, 23:47   #4755
jamestown
Avada kedavra.

A ja mam nowa maskare Roller Benefitu (nie macana, nie otwierana). Kupilam ze dwa tygodnie temu, ale mam miniaturke i cztery inne maskary dodatkowo otwarte, wiec w sumie to mi niepotrzebna.

Wymienie sie chetnie na cos ladnego.
Stary 2016-07-13, 00:16   #4756
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:

Nie, Kors to nie moja bajka Absolutnie do mnie torebki tego typu nie pasują. Wpadła mi w oko taka KLIK DKNY, byłam dzisiaj w sklepie stacjonarnym, ale tego modelu nie mieli (mogę zamówić dostawę do sklepu i zobaczyć czy mi się ta torebka spodoba). Co prawda jak dla mnie i tak jest droga, ale generalnie szukam czegoś co posłużyłoby mi przez kilka lat.

Chętnie zobaczę, które torebki lubisz Śmiało możesz podać link.
milka-pilka jest offline  
Stary 2016-07-13, 00:47   #4757
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Nie, Kors to nie moja bajka Absolutnie do mnie torebki tego typu nie pasują. Wpadła mi w oko taka KLIK DKNY, byłam dzisiaj w sklepie stacjonarnym, ale tego modelu nie mieli (mogę zamówić dostawę do sklepu i zobaczyć czy mi się ta torebka spodoba). Co prawda jak dla mnie i tak jest droga, ale generalnie szukam czegoś co posłużyłoby mi przez kilka lat.

Chętnie zobaczę, które torebki lubisz Śmiało możesz podać link.
Bardzo ladna ta Twoja torebka . Jak powiedzialam, jakosciowo wypada ta marka ok mniej wiecej. W tym przedziale cenowym jakosciowo lepiej, moim zdaniem, wypada jednak Furla.

Ja ze swojej strony polecam Zaca Posena. Jakosciowo wypadaja naprawde swietnie. Duza dbalosc o detale. Ceny srednie bardzo (duzy shopper z miejskim podatkiem w NY wychodzi okolo 2700 zl; kupujac online i placac clo i vat wyjdzie okolo 3500 zl). Kiedys w Selfridges, Harrods i Net-a-Porter mieli te marke. W Europie nie byla zbyt popularna (u nas kroluja Korsy, ktore w Stanach czy Kanadzie kupuja ludzie bardzo slabo zarabiajacy badz pietnastolatki). Teraz glownym rynkiem zbytu dla Posena jest Ameryka Polnocna i Azja.

Obecne kolekcje mozesz zobaczyc tu:
http://www1.bloomingdales.com/buy/zac-posen-handbags
http://shop.nordstrom.com/c/womens-h...zac-posen~7371

Torebki sa bardzo klasyczne, kolory stonowane:
https://www.google.pl/search?q=zac+p...w=1366&bih=658

Jak pisalam wczesniej, mozna starsze kolekcje dorwac sporo taniej na Outnecie:
https://www.theoutnet.com/en-GB/Shop...Zac_Posen/Bags

Twoja torebka jest jednak bardzo ladna, wiec jak Ci sie podoba to trzymam kciuku, abys byla zadowolona .

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Slyszalam jeszcze bardzo dobre opinie o Coach; ogladalam i macalam, ale nie kupilam. Moze jeszcze na te marke warto zerknac.

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:38 ----------

Jeszcze mi sie przypomniala jednak marka cenowo i jakosciowo zblizona to DKNY: Rebecca Minkoff.

---------- Dopisano o 01:47 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Milko, na Farfetch jest -20% na wyprzedazowe rzeczy, w tym torebki .

EXTRA 20% OFF SALE | Promo code: x20july16

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2016-07-13 o 00:37
jamestown jest offline  
Stary 2016-07-13, 08:00   #4758
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
Czy macie jakieś doświadczenia ze sklepem Alledrogeria?

Już dawno mi się nie zdarzyło, żeby mnie jakiś sklep oszukał, a jednak... Złożyłam u nich zamówienie, otrzymałam je, jeden produkt (najdroższy) nie spodobał mi się i zgodnie z prawem szybko go odesłałam. Mam potwierdzenie odbioru przez sklep tej paczki.
Od 14 dni czekam na zwrot pieniędzy, albo na jakiś kontakt. Nie odpisują na mailem nie ma do nich kontaktu telefonicznego. Weszłam na FB (i szkoda, że tak późno ), a tam widzę, że nie jestem jedyna...
Myślałam, że po tylu latach rynek polskich sklepów online znacznie podwyższył jakość usług...
Wkurzyłam się
I przestrzegam przed tym sklepem. Lepiej nie robić w nim zakupów.
ja z kolei nie polecam mustache.pl kupilam z miesiac temu kieckę riska za 4 stowy, jednak okazalo sie, ze jest meeeeeeeeega dluga, wiec odeslalam kurierem. Z tydzien po tym jak odeslalam napisalam z zapytaniem czy jakos potwierdzaja fakt otrzymania zwrotu, dostalam odpowiedz, ze tak, wlasnie dzis go uznali i w ciagu 14 dni otrzymam zwrot srodkow (pomijam fakt, ze 7 dni juz powinien plynac czas, bo mieli juz ta paczke ale ok). Sklepy bardzo czesto podaja te 14 dni, ale bardzo rzadko faktycznie tyle trzeba czekac. a tu niespodzianka - 15stego dnia napisalam do nich kiedy nastapi zwrot, panna z obslugi klienta z fochem napisala mi, ze z pewnoscia zwrot nastapi i ze mam sie nie martwic po kolejnych 3 dniach skontaktowalam sie z nimi przez chat - i tu juz mila pani powiedziala, ze idzie pogonic dzial ksiegowosci po tygodniu od przewidywanego terminu zwrotu srodkow napisalam im kolejnego maila, ten juz zostal bez odpowiedzi w koncu pokolejnych 2 dniach zrobili ten zwrot.
Masakra, nie polecam
Cytat:
a co to za kredka??

Cytat:

ja z torebek polecam bardzo Rebeccę Minkoff mam mini Mac, czaję się na taką z zamkami jeszcze oraz pikowaną, świetna jakość, nic się z nią nie dzieje [a mam dobrych parę lat], na jej stronie często wyprzedaże plus kody rabatowe
ilios jest offline  
Stary 2016-07-13, 08:51   #4759
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja z kolei nie polecam mustache.pl kupilam z miesiac temu kieckę riska za 4 stowy, jednak okazalo sie, ze jest meeeeeeeeega dluga, wiec odeslalam kurierem. Z tydzien po tym jak odeslalam napisalam z zapytaniem czy jakos potwierdzaja fakt otrzymania zwrotu, dostalam odpowiedz, ze tak, wlasnie dzis go uznali i w ciagu 14 dni otrzymam zwrot srodkow (pomijam fakt, ze 7 dni juz powinien plynac czas, bo mieli juz ta paczke ale ok). Sklepy bardzo czesto podaja te 14 dni, ale bardzo rzadko faktycznie tyle trzeba czekac. a tu niespodzianka - 15stego dnia napisalam do nich kiedy nastapi zwrot, panna z obslugi klienta z fochem napisala mi, ze z pewnoscia zwrot nastapi i ze mam sie nie martwic po kolejnych 3 dniach skontaktowalam sie z nimi przez chat - i tu juz mila pani powiedziala, ze idzie pogonic dzial ksiegowosci po tygodniu od przewidywanego terminu zwrotu srodkow napisalam im kolejnego maila, ten juz zostal bez odpowiedzi w koncu pokolejnych 2 dniach zrobili ten zwrot.
Masakra, nie polecam

a co to za kredka??

ja z torebek polecam bardzo Rebeccę Minkoff mam mini Mac, czaję się na taką z zamkami jeszcze oraz pikowaną, świetna jakość, nic się z nią nie dzieje [a mam dobrych parę lat], na jej stronie często wyprzedaże plus kody rabatowe
jaka piękna
http://www.rebeccaminkoff.com/regan-...-1?src=catalog

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2016-07-13, 09:16   #4760
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Milka bardzo ładna ta torebka
Mnie sie spodobały podobne w Gino Rossi
https://www.gino-rossi.com/ona/akces...lb-bg00-0900-t

Beata. jest offline  
Stary 2016-07-13, 10:20   #4761
milka-pilka
Zakorzenienie

James, Ilios, Beatko dziękuję za polecenie torebek - poprzeglądam sobie modele.
Niestety nie mogę sobie pozwolić by, wydać na nią więcej niż 1500 zł, ale chętnie pooglądam, ba na te marki nie zwracałam uwagi.

Ja mam duży problem ze znalezieniem torebki, bo musi być czarna (lub mieć inny stonowany kolor) ze srebrnymi okuciami (większość torebek ma złote okucia) i musi posiadać jak najmniej ozdób, klamerek i innych metalowych dodatków. Poza tym nie może być wielka, bo jestem drobna. I nie ubieram się elegancko, raczej dosyć luźno, noszę głównie conversy (złote, srebrne itp. ) więc torebka nie może mieć charakteru czysto biurowego, bo nie będzie pasować. Znalezienie takiej to wcale nie taka prosta sprawa. Poprzeglądam dzisiaj linki, które mi podałyście Dziękuję

Iliosku, współczuję przepraw ze sklepem mustache.pl i dobrze, że przed nim ostrzegasz. Czasem do niego zaglądam, teraz wiem, że trafił już na czarną listę. Nie lubię takich akcji.
milka-pilka jest offline  
Stary 2016-07-13, 10:25   #4762
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Dziewczyny- chciałam porady
Jestem jasną blondynką, mam jasne niebieskie oczy, czarne rzęsy, brwi grafitowe.
Która paletka pasowałaby prócz mocha 02 ? Bo wiecznie kupuje brązy i chętnie zmieniłabym kolorystykę ?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/C...-oczu/P2261008

UNIKALNA1983 jest offline  
Stary 2016-07-13, 11:21   #4763
ilios
PIP.

GG do ilios

Cytat:
James, Ilios, Beatko dziękuję za polecenie torebek - poprzeglądam sobie modele.
Niestety nie mogę sobie pozwolić by, wydać na nią więcej niż 1500 zł, ale chętnie pooglądam, ba na te marki nie zwracałam uwagi.

Ja mam duży problem ze znalezieniem torebki, bo musi być czarna (lub mieć inny stonowany kolor) ze srebrnymi okuciami (większość torebek ma złote okucia) i musi posiadać jak najmniej ozdób, klamerek i innych metalowych dodatków. Poza tym nie może być wielka, bo jestem drobna. I nie ubieram się elegancko, raczej dosyć luźno, noszę głównie conversy (złote, srebrne itp. ) więc torebka nie może mieć charakteru czysto biurowego, bo nie będzie pasować. Znalezienie takiej to wcale nie taka prosta sprawa. Poprzeglądam dzisiaj linki, które mi podałyście Dziękuję

Iliosku, współczuję przepraw ze sklepem mustache.pl i dobrze, że przed nim ostrzegasz. Czasem do niego zaglądam, teraz wiem, że trafił już na czarną listę. Nie lubię takich akcji.
do tego opisu mi idealnie pasuje modena od Pilewicz kocham kocham kocham, mam czarna lakierowana ze srebrnymi okuciami i nie oddam jej nigdy nikomu za nic
ilios jest offline  
Stary 2016-07-13, 11:41   #4764
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Mnie sie modena tez bardzo podoba mam ja na liscie zakupowej ale jeszcze do niej nie doszłam Cena mnie trochę blokuje
Mam za to Romę fuksjową ( odkupiłam od przemiłej Wizażanki ) i bardzo lubię, do pracy sprawdza mi się idealnie

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-07-13 o 11:44
Beata. jest offline  
Stary 2016-07-13, 11:51   #4765
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Milka bardzo ładna ta torebka
Mnie sie spodobały podobne w Gino Rossi
https://www.gino-rossi.com/ona/akces...lb-bg00-0900-t
Ladna. Dumam nad czarna.
Stary 2016-07-13, 13:05   #4766
be_zludna
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jakby któraś z Was chciała mini tusz Bobbi za miniaturę samoopalacza St. Tropez, to proszę o PW

Przeceż ze mną miałaś ją wymieniać na miniaturę MAC tuszu

Kupiłam jednak tego zielonego Glamglow, bo miałam próbaska i mi się spodobał. Generalnie w Plazie w Krakowie jest wszystko to, czego gdzie indziej i na stronie nie ma. Polecam

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest offline  
Stary 2016-07-13, 13:20   #4767
ranka
Kici kici miau miau

mi sie ostatnio spodobala taka :
https://www.shopbop.com/saddle-bag-o...tm#reviewsArea
jamestown, dziekuje za puderek Hourglass - jestem bardzo zadowolona, u mnie trzyma sie od rana do praktycznie wieczora
chce jeszcze dokupic Diffused Light

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2016-07-13 o 13:22
ranka jest offline  
Stary 2016-07-13, 13:37   #4768
MissScareAll
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Przeceż ze mną miałaś ją wymieniać na miniaturę MAC tuszu

Kupiłam jednak tego zielonego Glamglow, bo miałam próbaska i mi się spodobał. Generalnie w Plazie w Krakowie jest wszystko to, czego gdzie indziej i na stronie nie ma. Polecam
No tak. Ale nie idzie nam ku finalizacji ta wymiana, odzywalam się tu i myślałam, że zrezygnowałaś... Noszę teraz ciągle przedłużone rzęsy i żaden tusz mi się nie przyda. Natomiast cała reszta aktualna i od ręki Ci mogę wysłać, tylko nie pamiętam, co ja chciałam Pisz w razie czego na PW

Stary 2016-07-13, 14:55   #4769
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
do tego opisu mi idealnie pasuje modena od Pilewicz kocham kocham kocham, mam czarna lakierowana ze srebrnymi okuciami i nie oddam jej nigdy nikomu za nic
Wiem I już od dawna się zastanawiam nad jej zakupem, tylko trochę przymała jest - mam już podobnej wielkości na łańcuszku i szukam czegoś ciut większego (żeby się jeszcze np. zmieści iPad i książka).
Nie zmienia faktu, że modena jest prześliczna, widziałam ją na żywo, wygląda świetnie i mam nadzieję, że kiedyś ją kupię

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Ladna. Dumam nad czarna.
Ja też (jednak jest sporo tańsza od DKNY , ale jest niedostępna

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Bardzo ladna ta Twoja torebka . Jak powiedzialam, jakosciowo wypada ta marka ok mniej wiecej. W tym przedziale cenowym jakosciowo lepiej, moim zdaniem, wypada jednak Furla.
Wczoraj widziałam dwie ładne torebki Furli, tylko niestety nie w poszukiwanym przeze mnie kolorze i ze złotymi okuciami. Samo wykonanie, skóra itd., forma - bardzo mi się podobało. I nawet, by do mnie pasował taki model KLIK
milka-pilka jest offline  
Stary 2016-07-13, 15:27   #4770
jamestown
Avada kedavra.

Milko, na stronie Gino Rossi jest opcja sprawdzenia dostepnosci w salonie. Gdzies w Warszawie pewnie jest.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości