Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-04-10, 14:22   #2461
ranka
Kici kici miau miau

Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Wiedzialyscie ze jest nowy podklad Shiseido Synchro Skin?
ranka jest offline  
Stary 2016-04-10, 14:28   #2462
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Mi się brwi właśnie bardzo podobają Takie w stylu koreańskim, jasne, lekko rozmyte i delikatne a nie takie że można nimi cebulę kroić
Jasne, o gustach się nie dyskutuje. Żeby nie było - "modne" od jakiegoś czasu brwi "markerem malowane" też mi się nie podobają . Jednak te z filmiku po prostu mi nie pasują, ani kolor ani kształt.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Widziałam właśnie i ubolewam, że w moim D. nie mają szafy Shisiedo. Ostatnio używam Shiseido z linii słonecznej (tego płynnego w niebieskiej buteleczce - jestem chyba ostatnio osobą na świecie, która go nigdy wcześniej nie testowała ). Bardzo fajny, tylko kolor beznadziejnie na podstawie swatchy dobrałam (za ciemny i za żółty) i niestety muszę mieszać z innymi podkładami.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1169041
smash jest offline  
Stary 2016-04-10, 14:38   #2463
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Nie bij, ale strasznie mi się ten makijaż nie podoba. Oglądałam ten filmik chyba przedwczoraj i Szczególnie brwi beznadziejnie zrobione.
Zgodze sie, brwi paskudne. Pedzel jest za gruby i az strach pomyslec jak ta paciaja wyglada na zywo .

Chodzilo mi bardziej o sam proces tworczy. Nigdy bym nie wpadla na upacianie dloni maskara i malowanie rzes mini-wachlarzem. Tak samo ciekawi mnie czy nieco podsuszony liner na dloni sprawia, ze latwiej sie nim operuje. Filmik oceniam jako ciekawszy niz to, co zywkle prezentuje Lisa. Jej makijaze sa oklepane, bardzo proste, bez polotu - zupelnie jak jej technika. Ten facet przynajmniej pokazal cos nowego - i tego wlasnie szukam w filmikach. Rozumiem jednak, ze moglo Ci sie nie podobac .
Stary 2016-04-10, 15:07   #2464
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na pewno są jakieś zniżki na 10% w D. online (może działa jeszcze np. 105STPL).
Można jednak poczekać na 20% zniżki, co jakiś czas się pojawiają.
Będę czekać na jakieś -20%
milka-pilka jest offline  
Stary 2016-04-10, 15:08   #2465
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Mnie sie makijaze Lisy podobają, moze bez polotu ale upiekszają i efekt koncowy jest estetyczny. Ten pan tez mnie zaskoczyl ta rozmazana na dloni maskarą, ale sam efekt na oku slabiutki jak dla mnie, niechlujnie to wygląda . Z calego makijazu spodobal mi sie jedynie cien . A brwi dla mnie tez paskudne.

Shiseido to moja ulubiona marka z kolorówka, w kosmetyczce mam najwiecej ich produktow i zazwyczaj do nich wracam

Milko ja tez bardzo polubiłam foreo - dlugo sie zastanwialam nad zakupem, bo dla mnie kawalek plastiku za 500 zl to troche chore ale w koncu sie skusilam na -20 % i nie żaluje ani trochę. Roznica w glaskosci mojej skory potraktowanej foreo a zwyczajnym myciem jest niesamowita . Przy pierwszym uzyciu foreo mnie podraznilo, bo mam bardzo cieniutką i wrazliwa skore a pozniej bylo juz ok. Odkąd mam foreo nie mam potrzeby stosowania peelingow.

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-04-10 o 15:16
Beata. jest offline  
Stary 2016-04-10, 15:33   #2466
vine
it's all made up

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A widzisz, to nie doczytałam. Hmm, dziwna sprawa. Envy są faktycznie bardzo przyjemne, świetnej jakości szminki za mniejszą kasę, niż TF, no i się nie psują. Ja z kolei zdublowałam kolor (Desirable) z Armani Extasy nr 3 chyba, nie wiem, jak to zrobiłam, ale są identyczne. Armani ma ładne czerwone opakowanie i używam jej dlatego częściej ale Desirable mogę wymienić, jakbyś była zainteresowana i też coś tam miała na zbyciu
Ja ostatnio wybrałam się obczaić kolor Desirable i tak mi się spodobała, że kupiłam, korzystając z VIPów Tak więc z wymiany nie skorzystam, ale i tak nigdy nie chce mi się w nie bawić, bo to trochę zachodu ze znalezieniem 2 opcji, które obu stronom odpowiadają
Aha, i Desirable jednak nie jest aż tak podobna do Blush Nude Jest bardziej różowa - Blush Nude wpada leciuteńko w beżową pomarańczę (taki klasyczny nude), mniej tam różu niż w Desirable. BN jest bardziej zbliżona do Beige Pop Clinique, choć też nie są identyczne - Beige Pop jest ciutkę ciemniejsza i też bardziej różowa.
Ale po tych akcjach z psuciem się szminek TF, już bardziej polecam Ci w tym odcieniu Beige Pop Clinique (super formuła!) czy właśnie Honeylove MACową - przynajmniej posłużą Ci dłużej, a też mają śliczne kolory

Tak mi szkoda tej Blush Nude, nie mogę odżałować Douglas przyjmie reklamację - jutro ma odebrać ode mnie szminkę ich kurier. Zobaczymy, czy rozpatrzą pozytywnie
Jeśli by się udało, byłoby super, ale i tak szkoda mi tej szminki, bo sama formuła (póki się nie zepsuje) i kolor są super... Oby mojego Juliana szlag nie trafił, bo się zapłaczę
vine jest offline  
Stary 2016-04-10, 15:35   #2467
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zgodze sie, brwi paskudne. Pedzel jest za gruby i az strach pomyslec jak ta paciaja wyglada na zywo .

Chodzilo mi bardziej o sam proces tworczy. Nigdy bym nie wpadla na upacianie dloni maskara i malowanie rzes mini-wachlarzem. Tak samo ciekawi mnie czy nieco podsuszony liner na dloni sprawia, ze latwiej sie nim operuje. Filmik oceniam jako ciekawszy niz to, co zywkle prezentuje Lisa. Jej makijaze sa oklepane, bardzo proste, bez polotu - zupelnie jak jej technika. Ten facet przynajmniej pokazal cos nowego - i tego wlasnie szukam w filmikach. Rozumiem jednak, ze moglo Ci sie nie podobac .
A tutaj się jak najbardziej zgodzę
Warto wypróbować takie triki. Chociaż ostatnio postanowiłam wypróbować trik Wayne Gossa z dodaniem do podkładu kropli olejku (dałam REN) i efekt był taki, ze prysnęła mi z pędzla prosto w oko fontanna drobniutkich kropelek podkładu... Całe szczęście, ze noszę kontakty, trochę to ochroniło oko, o dziwo nie było nawet specjalnie podrażnione. Niestety musiałam zmyć zrobione już makijaż oczu... Całe szczęście, że stało się to wczoraj, a nie w tyg przed pracą
Efekt też w sumie bez fajerwerków, ale muszę przyznać, ze skóra wyglądała ładnie, naturalnie, nie przetłuszczała się itp.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie sie makijaze Lisy podobają, moze bez polotu ale upiekszają i efekt koncowy jest estetyczny. Ten pan tez mnie zaskoczyl ta rozmazana na dloni maskarą, ale sam efekt na oku slabiutki jak dla mnie, niechlujnie to wygląda . Z calego makijazu spodobal mi sie jedynie cien . A brwi dla mnie tez paskudne.

Shiseido to moja ulubiona marka z kolorówka, w kosmetyczce mam najwiecej ich produktow i zazwyczaj do nich wracam

Milko ja tez bardzo polubiłam foreo - dlugo sie zastanwialam nad zakupem, bo dla mnie kawalek plastiku za 500 zl to troche chore ale w koncu sie skusilam na -20 % i nie żaluje ani trochę. Roznica w glaskosci mojej skory potraktowanej foreo a zwyczajnym myciem jest niesamowita . Przy pierwszym uzyciu foreo mnie podraznilo, bo mam bardzo cieniutką i wrazliwa skore a pozniej bylo juz ok. Odkąd mam foreo nie mam potrzeby stosowania peelingow.
Beatko a jaki kolor z S. Perfect Refining, Radiant Lifting i Sun Protective poleciłabyś dla skóry na poziomie powiedzmy NC15? Obecnie używam Givenchy Teint Couture Balm w kolorze 3 i Clarins Skin Illusion 105.

smash jest offline  
Stary 2016-04-10, 15:39   #2468
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Mnie sie makijaze Lisy podobają, moze bez polotu ale upiekszają i efekt koncowy jest estetyczny.
Jasne, nie mowie, ze sa brzydkie, ale banalne i oklepane. Jestem przekonana, ze kazda z nas potrafi bez problemu malowac sie tak jak ona . Ani jej technika ani tapeta to nie jest zadanie dla mistrza, ale zwykly, prosty makijaz. Ogladajac filmiki wole zobaczyc cos nowego.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
A jakie masz ulubione produkty? Podklady mnie nie interesuja of kors, bo za ciemne, ale reszta juz tak.

Cytat:
A tutaj się jak najbardziej zgodzę
Warto wypróbować takie triki. Chociaż ostatnio postanowiłam wypróbować trik Wayne Gossa z dodaniem do podkładu kropli olejku (dałam REN) i efekt był taki, ze prysnęła mi z pędzla prosto w oko fontanna drobniutkich kropelek podkładu... Całe szczęście, ze noszę kontakty, trochę to ochroniło oko, o dziwo nie było nawet specjalnie podrażnione. Niestety musiałam zmyć zrobione już makijaż oczu... Całe szczęście, że stało się to wczoraj, a nie w tyg przed pracą
Efekt też w sumie bez fajerwerków, ale muszę przyznać, ze skóra wyglądała ładnie, naturalnie, nie przetłuszczała się itp.
Ja Gossa nie cierpie. Jego filmiki bazuja wciaz na tym samym, co juz pokazywal sto razy. Do tego te "krzykliwe" tytulu jak z Faktu. Brak mu talentu i po prostu drazni, ale to tylko moja opinia.

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2016-04-10 o 15:54
jamestown jest offline  
Stary 2016-04-10, 15:42   #2469
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

No pewnie, rozumiem
A mazanie linerem po rece mnie osobiscie doprowadza do szału mazalam tak zelowym od Laury Mercier, mialam fioletowy i wyjatkowo badziewny zeby zrobic kreske bez przeswitów najpierw rozprowadzalam na dloni, co troche pomagalo. Ale pozniej musialam ta reke szorowac wywalilam ten liner i mam spokój
Ja lubie kosmetyki latwe i przyjemne w uzyciu.

Czy waszym zdaniem macowe pedzelki do linerow sa dobre ?

Beata. jest offline  
Stary 2016-04-10, 15:43   #2470
smash
Zakorzenienie

Cytat:
Jasne, nie mowie, ze sa brzydkie, ale banalne i oklepane. Jestem przekonana, ze kazda z nas potrafi bez problemu malowac sie tak jak ona . Ani jej technika ani tapeta to nie jest zadanie dla mistrza, ale zwykly, prosty makijaz. Ogladajac filmiki wole zobaczyc cos nowego.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

A jakie masz ulubione produkty? Podklady mnie nie interesuja of kors, bo za ciemne, ale reszta juz tak.

Ja Gossa nie cierpie. Jego filmiki bazuja wciaz na tym samym, co juz pokazywal sto razy. Do tego te "krzywykliwe" tytulu jak z Faktu. Brak mu talentu i po prostu drazni, ale to tylko moja opinia.
To prawda, tytuły są pojechane. Za każdym razem coś "co zmieni Twoje życie"

smash jest offline  
Stary 2016-04-10, 15:54   #2471
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
No pewnie, rozumiem
A mazanie linerem po rece mnie osobiscie doprowadza do szału mazalam tak zelowym od Laury Mercier, mialam fioletowy i wyjatkowo badziewny zeby zrobic kreske bez przeswitów najpierw rozprowadzalam na dloni, co troche pomagalo. Ale pozniej musialam ta reke szorowac wywalilam ten liner i mam spokój
Ja lubie kosmetyki latwe i przyjemne w uzyciu.

Zalezy czego szukasz. Ja mam MACowy. Jest okej, ale to nie jest to, czego szukam. Wkurza mnie, ze pedzle sa miekkie. Spotkalam sie gdzies z pomyslem, zeby w takim wypadku sprobowac pedzla malarskiego (takie jak sa w Empiku za kilka zlotych). Od kilku lat sie wybieram juz po niego .

Cytat:
To prawda, tytuły są pojechane. Za każdym razem coś "co zmieni Twoje życie"
Dokladnie .

Edit: patrze na zacytowany przez Ciebie post mojego autorstwa. Jakby co, to mialam na mysli slowo "krzykliwe".

Edytowane przez jamestown
Czas edycji: 2016-04-10 o 15:55
jamestown jest offline  
Stary 2016-04-10, 16:01   #2472
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Jest juz w sklepach?
Stary 2016-04-10, 16:02   #2473
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

No wlasnie nie wiem czego szukam czegos lepszego niz mam teraz uzywam pedzelka do linera RT, ale denerwuje mnie ze te wloski troche sie rozciapierzają na koncu i kreska nie wychodzi mi rowno. Moze to wlasnie przez to ze sa miękkie

Moim ulubiencem z shiseido jest korektor w pedzelku , ale Tobie chyba niezbyt przypadl do gustu, o ile dobrze pamiętam. Bardzo lubię tez ich cienie w kremie. Ostatnio kupilam sobie bronzer i tez polubiłam. A ja z bronzerami mam raczej kiepskie doswiadczenia, nie potrafie ich używać . Podkłady i kompakty z serii slonecznej kupuję od lat.

Edit:
Patrzylam za tym podkładem shsieido 2 tygodnie temu ale nie widzialam. Ale ja bywam slepa w sklepach

Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-04-10 o 16:04
Beata. jest offline  
Stary 2016-04-10, 16:04   #2474
Kusum
Zakorzenienie

Cytat:
Zalezy czego szukasz. Ja mam MACowy. Jest okej, ale to nie jest to, czego szukam. Wkurza mnie, ze pedzle sa miekkie. Spotkalam sie gdzies z pomyslem, zeby w takim wypadku sprobowac pedzla malarskiego (takie jak sa w Empiku za kilka zlotych). Od kilku lat sie wybieram juz po niego .

Dokladnie .

Edit: patrze na zacytowany przez Ciebie post mojego autorstwa. Jakby co, to mialam na mysli slowo "krzykliwe".
Lisa o tym mowila, ze uzywa pedzli malarskich. Te w Empiku sa strasznie dlugie.
Stary 2016-04-10, 16:08   #2475
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
No wlasnie nie wiem czego szukam czegos lepszego niz mam teraz uzywam pedzelka do linera RT, ale denerwuje mnie ze te wloski troche sie rozciapierzają na koncu i kreska nie wychodzi mi rowno. Moze to wlasnie przez to ze sa miękkie
Wiem, o ktorym pedzlu mowa. Moim zdaniem masz racje: wlosie za rzadkie i za miekkie.

Cytat:
Moim ulubiencem z shiseido jest korektor w pedzelku , ale Tobie chyba niezbyt przypadl do gustu, o ile dobrze pamiętam. Bardzo lubię tez ich cienie w kremie. Ostatnio kupilam sobie bronzer i tez polubiłam. A ja z bronzerami mam raczej kiepskie doswiadczenia, nie potrafie ich używać . Podkłady i kompakty z serii slonecznej kupuję od lat.
Ja kiedys bardzo lubilam ten trojkolorowy puder. Ach, to byl fajny produkt. Stare blyszczyki tez lubilam.

A w jakim odcieniu masz cienie w sloiczku?
Stary 2016-04-10, 16:27   #2476
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Teraz mam BR 727, RS 321 i BE 217 - ale tego juz chyba nie kupię, za cieply jak dla mnie. Zamierzam sobie jeszcze kupic jasny roz i czarny.

Beata. jest offline  
Stary 2016-04-10, 16:29   #2477
ranka
Kici kici miau miau

znacie podklad Armaniego Designer lift? nada sie do mieszanej? kryje?
ranka jest offline  
Stary 2016-04-10, 16:33   #2478
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Teraz mam BR 727, RS 321 i BE 217 - ale tego juz chyba nie kupię, za cieply jak dla mnie. Zamierzam sobie jeszcze kupic jasny roz i czarny.
Zaraz wygooglam wszystkie kolory. Dziekuje .

Cytat:
znacie podklad Armaniego Designer lift? nada sie do mieszanej? kryje?
Tak. Tak.
Stary 2016-04-10, 16:54   #2479
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za opinię Już postanowiłam, że kupię Jakoś dojrzałam do posiadania szczotki do mycia twarzy za 5 stów Wolałabym jednak skorzystać ze zniżki, co chyba jest oczywiste
Wasze pozytywne opinie mnie jeszcze utwierdzają w przekonaniu, że i mnie Foreo mini jest bardzo potrzebne

Cytat:
Nie w Empiku! Tam nie ma dobrych pędzelków, tylko takie popularne. Polecam sklepy dla plastyków. Ja co roku kupuję tacie różnego rodzaju cieniutkie pędzelki (mój tata skleja i sam "wytwarza" modele, ma cały warsztacik z bardzo precyzyjnymi narzędziami ) właśnie w sklepach dla plastyków (i tak nie w każdym są takie dobre, cienkie pędzle).
Moja mama we wczesnej młodości używała cieniutkich pędzli malarskich do malowania kreski
milka-pilka jest offline  
Stary 2016-04-10, 16:56   #2480
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Nie w Empiku! Tam nie ma dobrych pędzelków, tylko takie popularne. Polecam sklepy dla plastyków. Ja co roku kupuję tacie różnego rodzaju cieniutkie pędzelki (mój tata skleja i sam "wytwarza" modele, ma cały warsztacik z bardzo precyzyjnymi narzędziami ) właśnie w sklepach dla plastyków (i tak nie w każdym są takie dobre, cienkie pędzle).
Moja mama we wczesnej młodości używała cieniutkich pędzli malarskich do malowania kreski
Empik byl tylko przykladem . Poszukam czegos ciekawego jak bede miala troche czasu .
Stary 2016-04-10, 16:57   #2481
be_zludna
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam z Zoevy taki zgięty, nie pamiętam numerka, jest calkiem w porzo. Ten z MACa mi się wydaje trochę za giętki i za gruby jednak. Ale nie jestem ekspertem w kwestii pędzli do eyelinera.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1094436
be_zludna jest offline  
Stary 2016-04-10, 16:58   #2482
jamestown
Avada kedavra.

http://www.artequipment.pl/k32,pedzl...e-gabkowe.html

Prawie jak Beauty Blender na patyku .
Stary 2016-04-10, 18:26   #2483
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja jestem oporna na te olejki Jak znalazłam błyszczyki Moxie z Bare Minerals to już nawet balsamu do ust nie używam Co prawda trochę się lepią ale nawilżają, są długotrwałe, pięknie pachną przy jednoczesnym braku jakiegokolwiek smaku i dają przepiękny efekt. Lekko chłodzą i mrowią ale bardzo przyjemnie.

O tych mówię, widzę że mają mniej kolorów niż kiedyś. Oby ich nie wycofali...

http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...Moxie/P1442003
No ja na razie też się opieram olejkowi, ale czekam na malinowy wtedy zobaczę

Cytat:
Mnie sie makijaze Lisy podobają, moze bez polotu ale upiekszają i efekt koncowy jest estetyczny.
Mam takie samo zdanie

Cytat:
Jasne, nie mowie, ze sa brzydkie, ale banalne i oklepane. Jestem przekonana, ze kazda z nas potrafi bez problemu malowac sie tak jak ona . Ani jej technika ani tapeta to nie jest zadanie dla mistrza, ale zwykly, prosty makijaz.
Ja się szczerze przyznaję, że nie potrafię tak ale też jestem dosyć leniwa i nie mam talentów malunkowych

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2016-04-11, 00:06   #2484
moniq_c
Zakorzenienie

Cytat:

Ja mam 209 . Jest genialny. Przerobiłam przed nim wszystko inne-ukośne, płaskie, zakrzywione, cienkie, co tam sobie kto wymyślił, i dopiero ten do mnie w 100% trafił, po prostu sam maluje

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2016-04-11 o 06:25 Powód: Sprawdziłam nr
moniq_c jest offline  
Stary 2016-04-11, 08:57   #2485
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Ja mam 209 . Jest genialny. Przerobiłam przed nim wszystko inne-ukośne, płaskie, zakrzywione, cienkie, co tam sobie kto wymyślił, i dopiero ten do mnie w 100% trafił, po prostu sam maluje
W 200% popieram zdanie Moniq

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 60 258 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline  
Stary 2016-04-11, 09:00   #2486
Beata.
Zakorzenienie

GG do Beata.

Beata. jest offline  
Stary 2016-04-11, 09:03   #2487
jamestown
Avada kedavra.

Tez mam 209. Jest dobry, ale genialnym bym go nie nazwala .
Stary 2016-04-11, 09:24   #2488
OnaZakupoholik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
z 209 nie mogę się odnaleźć
Stary 2016-04-11, 09:29   #2489
Kaoru22
Zadomowienie

Miałam nic nie kupować ale strasznie mnie kusi

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...rglow/P2512004
Kaoru22 jest offline  
Stary 2016-04-11, 10:29   #2490
milka-pilka
Zakorzenienie

Cytat:
http://www.artequipment.pl/k32,pedzl...e-gabkowe.html

Prawie jak Beauty Blender na patyku .

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja się szczerze przyznaję, że nie potrafię tak ale też jestem dosyć leniwa i nie mam talentów malunkowych
Ja też nie, ale ja mało uwagi poświęcam makijażowi oczu. Mam opadające, spanielkowate oczy i na prawdę muszę się bardzo napracować, żeby coś fajnego z nimi zrobić. Aktualnie szkoda mi na to czasu. Skupiam się na kamuflowaniu
milka-pilka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości