Gdzie ładnie zrobią mi pazurki w Łodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-01-06, 15:06   #1
lilulou
Przyczajenie

Gdzie ładnie zrobią mi pazurki w Łodzi?

Hej kobietki!
Zwracam się do was z pytankiem,gdzie w Łodzi (najlepiej Widzew) zrobią mi ładnie paznokcie?
Niestety,ale padłam ofiarą wyzysku w pewnym salonie kosmetycznym,otóż chodziła tam moja znajoma (mieszkam w Lodzi od kilku miesiecy wiec nie mam rozeznania w salonach kosmetycznych),w każdym razie postanowiłam wypróbować ten salon. Na początku wywarł na mnie bardzo pozytwne wrażenie,otóż ceny były przystępne,bardzo ładny wystrój,niesamowicie miła obsługa.
Na początku chodziłam tam na mikroderambrazje (wtedy płaciłam za nią 200 zł),kawitację ,potem wypróbowałam usługi fryzjerskie (choć z nich byłam mniej zadowolona).Po kilku moich wizytach ceny zaczęły bez wyjaśnionych przyczyn rosnąć.
No i przyszedł ten moment w którym postanowiłam zrobić tam paznokcie(przed świętami ).Moja mama za hybrydę płaciła 60 zł,mi za przedłużenie i pomalowanie policzono 130 zł a paznokcie łamią się jak słomki (uważam na nie,niczego nimi nie podważam etc).
Moja siostra zwróciła mi uwagę,że moje paznokcie są po prostu niechlujnie zrobione,była to prawda.Przekonałam się o tym gdy porównałam jej paznokcie ze swoimi (co więcej ona za swoje zapłaciła 45 zł,ja za moje łącznie 165 zł,jej były po prostu śliczne a moje no cóż...).
W każdym razie,gdy poszłam tam dzień po świętach na naprawę jednego paznokcia (wtedy złamał mi się tylko jeden i to jeszcze w połowie)pani bez problemu mi go zrobiła,tyle,ze za jednego pazurka policzyła sobie 35 zł...
Stwierdziłam,ze mam dość tego,ze panie kasują mnie jak nie wiadomo za co,owszem mam pieniądze i stać mnie na takie zabiegi,ale jeżeli już sobie liczą tyle to niech to będzie idealnie zrobione,a nie,że skórki nawet nie tknięte,kiczowato spiłowane i do tego tak strasznie się łamią...
Czy znacie kobietki jakieś fajne salony w Łodzi na Widzewie (ew. śródmieście) w których zrobią mi porządnie i elegancko paznokcie...?
:pro si:
lilulou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:17   #2
hellenka2015
Przyczajenie

Dot.: Gdzie ładnie zrobią mi pazurki w Łodzi?

Hej ! Moze nie na Widzewie, ale niedaleko Bialej Fabryki chodze na hybryde do gabinetu Eliksir : https://www.facebook.com/gabineteliksir/?fref=ts. A od jakiegos czasu obserwuje te zdolniache : https://www.facebook.com/M-Art-Nails...1901/?fref=ts/ Ladne pazurki robi

Tagi
kicz, lodz, paznokcie, wyzysk

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości