Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-01-14, 16:23   #4771
kjd3
only smart shopping

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Ale geox ma wysokie ceny butów... czy źle kojarzę? Są mega wygodne
Do tanich nie należą. Mam jedne butki Geox i to chyba moje ulubione spośród kolekcji!
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-01-14, 16:24   #4772
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Korinka, przybij piątkę bo ja też jestem pierwszym numerem mojej mamy
a brata mi zrobili w dniu moich drugich urodzin, i oboje jesteśmy z 13-go
precyzja jak u szwajcarskiego zegarmistrza

Korinka gratuluję zakupów, czekam na foty
amyz jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:26   #4773
korinka3
Melissa Lejdi :)

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Do tanich nie należą. Mam jedne butki Geox i to chyba moje ulubione spośród kolekcji!
Tak właśnie kojarzyłam. Te są jak piórko i wydaja się mega wygodne

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
precyzja jak u szwajcarskiego zegarmistrza

Korinka gratuluję zakupów, czekam na foty
Bed będą jak w końcu mąż mnie stąd zabierze, bo w sumie to fajny naszyjnik się przydał na imprezkę do sukienki :strach-drzwi: a naprzeciwko fajny sklep
korinka3 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:27   #4774
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Dzięki za info. Ale geox ma wysokie ceny butów... czy źle kojarzę? Są mega wygodne

ogólnie pisałam o tamtejszych cenach, nie o Twoich butach

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:28   #4775
korinka3

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ogólnie pisałam o tamtejszych cenach, nie o Twoich butach
Wiem,wiem ale ja nie byłam pewna czy dobrze kojarzę firmę geox,bo nigdy od nich nic nie mialam. Ale znajomi tam kupują buty dla dzieci ok.300zl.
korinka3 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:29   #4776
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Tak właśnie kojarzyłam. Te są jak piórko i wydaja się mega wygodne
Jeśli masz dobrze dobrany rozmiar, to na pewno będą!
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-01-14, 16:31   #4777
korinka3

Cytat:
Jeśli masz dobrze dobrany rozmiar, to na pewno będą!
Własnie nie wiem czy nie są nieco za duże. Ale nie było 39. A trampki,adidasy mam zawsze 40.
korinka3 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:31   #4778
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Wiem,wiem ale ja nie byłam pewna czy dobrze kojarzę firmę geox,bo nigdy od nich nic nie mialam. Ale znajomi tam kupują buty dla dzieci ok.300zl.
też nie mam nic z tej firmy, na necie paczę, że cenowo nie wypadaja najgorzej, kazar ma jeszcze wyższe ceny

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:33   #4779
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co do Rimmela - nie mam nic z tej marki, ale kupiłam za grosze tam pomadkę, która fajnie wyglądała na ustach, kolor był ekstra (pzetestowałam przed zakupem), ale zapach mi nie odpowiadał, więc ani razu jej nie użyłam, tylko od razu oddałam babci i babcia jest zadowolona Dobrze, że mam pomocnika w zużywaniu zapasów

Ja dopiero tym ostatnim brokułem się zainteresowałam Jak zaczęłam się interesować promo w S, to dokładnie wtedy przestali mi wysyłać newsletter. Może uważają, że mi niepotrzebny, skoro i tak jestem w wątku na bieżąco
Klikamy tego brokuła obowiązkowo Oby był zacny
Ja 2 razy się zbierałam na zamówienie z mini Too Faced i mini Burberry ale tak się zastanawiałam długo że mi wykupili

Ja lubię podkład z rimmela
Te pomadki wogole mi nie podeszły, z Tańszych lubię Revlon.

Cytat:
Właśnie dostałam maila z Hebe, że jest-40% na całą Tołpę. Wiem, że było rano coś o micelach Tołpy, ale nie wiem czy o tej promo też

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Też nie kupuję podrób, jakoś nie mam parcia na kopie, a podróby kosmetyków to już w ogóle nie rozumiem jak można je kupować?

Mi tam nic do tego czy ktoś kupuje czy nie, sama tego nie robię zresztą wklejalam tu artykuł co podróbki robią z ludźmi. Brak mi jednak czasem logiki w tych zakupach podrób przez ludzi i celu nie rozumiem.

Nie czaje tego po co ludzie kupują podróbki kosmetyków , bo torebki to dobra ktoś chce sobie przyszpanowac ale przecież kosmetixy leżą w domu to co to komu daje

Dziwi mnie też jak ktoś świadomie kupuje podróbe torebki za jakieś 100$ jak przecież na promocji wcale dużo więcej nie dołoży do oryginału, gdzie tu logika.

Cytat:
Oo jak fajnie czyli nie tylko ja jestem taka nieskazona

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Dziewczyny pierwszy raz coś kupiłam tk maxx -takie trampeczki z geoxa za zwrotne 99zl w przecenie z 460zl później zrobię zdjęcie, bo jeszcze jestem w galerii i sukienkę z 500zl na 120zl, ale muszę przymierzyć na.spokojnie w domku. W tk można zwracać? Nie robią problemów? Podobno musi być metka.

możesz zwrócić, ale metka musi być

Cytat:
[/COLOR]było o biedronce

podróby dla mnie są jak narkotyki - nie tykam

przez to ali też jest nerw, moze dlatego taka na nie jestem, bo zdarzyło mi sie założyć np okulary na nos i usłyszeć pytanie, czy to z ali :brzyda l:
Masakra z tym jest, strasznie mnie irytuje jak ktoś takimi tekstami sypie. Ostatnio koleżanka się pyta czy mam oryginalnego Korsa, po czym stwierdziła z e i tak każdy pewnie myśli że podróba człowiek wydaje nie mało, po czym słyszy że i tak pewnie ma podróbe z ali
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:33   #4780
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
Własnie nie wiem czy nie są nieco za duże. Ale nie było 39. A trampki,adidasy mam zawsze 40.
Za duże buty to koszmar, bo obcierają - żeby te Ci pasowały.
pingwintastas jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:34   #4781
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mam co prawda butów stamtąd ale mierzyłam nie raz i wydają się mega wygodne
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:36   #4782
korinka3

Cytat:
Za duże buty to koszmar, bo obcierają - żeby te Ci pasowały.
Na spokojnie w domu przymierze na skarpetki, bo teraz mam rajtuzy

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie mam co prawda butów stamtąd ale mierzyłam nie raz i wydają się mega wygodne
potwierdzam jak włożyła stopę to jak w papuciu
korinka3 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:38   #4783
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Moje kupiłam w Niemczech na wyprzedaży za 100 euro, pierwotna cena 200. Ale warte każdego eurocenta

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2016-01-14 o 16:39
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-01-14, 16:42   #4784
korinka3

Cytat:
Moje kupiłam w Niemczech na wyprzedaży za 100 euro, pierwotna cena 200. Ale warte każdego eurocenta
To super jeszcze bardziej się cieszę że je wzięłam.
korinka3 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:43   #4785
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

Masakra z tym jest, strasznie mnie irytuje jak ktoś takimi tekstami sypie. Ostatnio koleżanka się pyta czy mam oryginalnego Korsa, po czym stwierdziła z e i tak każdy pewnie myśli że podróba człowiek wydaje nie mało, po czym słyszy że i tak pewnie ma podróbe z ali
i chyba to jest główny powód mojego nielubienia aliexpress i traktowania go jak podróbkowo idziesz z fajną torebką czy machniesz zegarkiem korsa a wiekszość człowieków i tak myśli, że to od chinoli
niedawno też miałam sytuację nt mojej nausznicy z apartu
- o mam podobną z ali tobie też tak spada

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:46   #4786
GlamKitty
Zakorzenienie

Cytat:
MAC mehr, chyba moja najlepsza pomadka MAC idealny "nudziak" jak dla mnie zakochałam się
Bardzo Ci pasuje ten kolor
Dobrze, ze zgapilam od Ciebie i tez zamowilam sobie Mehr Dzis wyslali mi zamowienie. Bedzie jeszcze Brave, konturowki Whirl i Dervish - ponoc tez ladne odcienie. A co do Cosmo to na moich ustach miala takie pomaranczowe/brazowe podtony wlasnie.
Stary 2016-01-14, 16:48   #4787
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Lubię TK Maxx, bo właśnie można wynaleźć takie okazje i różne perełki .
A propos, kilka lat temu przymierzałam tam sukienkę wieczorową i moja córcia nieskłonna do wylewnych zachwytów stwierdziła: musisz ja kupić, wyglądasz jak księżniczka .
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-01-14, 16:50   #4788
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
Ja 2 razy się zbierałam na zamówienie z mini Too Faced i mini Burberry ale tak się zastanawiałam długo że mi wykupili

Ja lubię podkład z rimmela
Te pomadki wogole mi nie podeszły, z Tańszych lubię Revlon.

Mi tam nic do tego czy ktoś kupuje czy nie, sama tego nie robię zresztą wklejalam tu artykuł co podróbki robią z ludźmi. Brak mi jednak czasem logiki w tych zakupach podrób przez ludzi i celu nie rozumiem.

Nie czaje tego po co ludzie kupują podróbki kosmetyków , bo torebki to dobra ktoś chce sobie przyszpanowac ale przecież kosmetixy leżą w domu to co to komu daje

Dziwi mnie też jak ktoś świadomie kupuje podróbe torebki za jakieś 100$ jak przecież na promocji wcale dużo więcej nie dołoży do oryginału, gdzie tu logika.

możesz zwrócić, ale metka musi być

O, to.

"Oryginalny?"

Albo jak ukradli mi torebkę i napisałam na Facebooku, ze gdyby ktoś zauważył to proszę o informację "e, przecież nie oryginalny to co się przejmować".

Albo jak ktoś mi wmawia, ze ma taki zegarek jak mój, a ja frajerka tyle dałam, a on tylko trzysta od koleżanki, która musiała sie szybko pozbyć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2016-01-14, 16:50   #4789
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
i zamiast dnia paszteta jest uśmiech - to najważniejsze

spać mi się chce, dziecia mi marudzą, oszaleję chyba
jakby małe były to jeszcze a teraz wolę się nie odzywać do nich

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:50   #4790
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Cytat:
i chyba to jest główny powód mojego nielubienia aliexpress i traktowania go jak podróbkowo idziesz z fajną torebką czy machniesz zegarkiem korsa a wiekszość człowieków i tak myśli, że to od chinoli
niedawno też miałam sytuację nt mojej nausznicy z apartu
- o mam podobną z ali tobie też tak spada

O, i to tez

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2016-01-14, 16:53   #4791
korinka3

Cytat:
A propos, kilka lat temu przymierzałam tam sukienkę wieczorową i moja córcia nieskłonna do wylewnych zachwytów stwierdziła: musisz ja kupić, wyglądasz jak księżniczka .
Ja dxieki Twoim namową dzisiaj tam weszłam o zaczęłam oglądać bo zawsze wchodziłam i wychodziłam. Kupiłam raz okulary słoneczne od Vivienne-westwood czerwone i tz tshirt.
Sukienkę kupiłaś? ?

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
i zamiast dnia paszteta jest uśmiech - to najważniejsze

spać mi się chce, dziecia mi marudzą, oszaleję chyba
jakby małe były to jeszcze a teraz wolę się nie odzywać do nich
Co zakupy robią z kobietą. Nawet w dni paszteta ma uśmiech. Siedzę na ławce i się śmieje, a ludzie chodzą i się patrzą
korinka3 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:56   #4792
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:

Co zakupy robią z kobietą. Nawet w dni paszteta ma uśmiech. Siedzę na ławce i się śmieje, a ludzie chodzą i się patrzą

mój chłopiszcze jakj widzi, ze mam ciulowy humor na siłe mnie na zakupy bierze, faktoza pomaga
bo przeważnie kupuje via net, to samo kliknięcie nie pocieszy

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-01-14, 16:59   #4793
kjd3
only smart shopping

Cytat:
Ja dxieki Twoim namową dzisiaj tam weszłam o zaczęłam oglądać bo zawsze wchodziłam i wychodziłam. Kupiłam raz okulary słoneczne od Vivienne-westwood czerwone i tz tshirt.
Sukienkę kupiłaś? ?
I super! Szukanie to trochę pracy nad cierpliwością, ale ponoć trzeba uszlachetniać charakter !
Jak mogłabym nie kupić po takiej rekomendacji !

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:

mój chłopiszcze jakj widzi, ze mam ciulowy humor na siłe mnie na zakupy bierze, faktoza pomaga
bo przeważnie kupuje via net, to samo kliknięcie nie pocieszy
I to jest znajomość duszy kobiety! dla Twojego faceta!
kjd3 jest teraz online  
Stary 2016-01-14, 17:01   #4794
korinka3

Cytat:
I super! Szukanie to trochę pracy nad cierpliwością, ale ponoć trzeba uszlachetniać charakter !
Jak mogłabym nie kupić po takiej rekomendacji !

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

I to jest znajomość duszy kobiety! dla Twojego faceta!
Super ale jak już znalazłam buty i sukienkę to już nic nie szukałam
korinka3 jest offline  
Stary 2016-01-14, 17:02   #4795
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Cytat:
To zazdroszczę wam fajnych TK Maxxów, bo w Warszawie zawsze nędza jest
Stary 2016-01-14, 17:02   #4796
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Zaraz wybuchnę Dostałam wczoraj info od Perfumesco, że wysłali moje zamówienie z Victoria's Sekret, czekam dziś na DPD na pana Jacusia, nawet se mejkap poprawiłam, żeby się nie wystraszył i przyjechał....lecę jak głupia, macham kasiorą, uśmiech nr 5 a on do mnie: Ale ja dziś do Pani nic nie mam Normalnie jakby mi ktoś śmierdzącą szmatą dał w ryj Maila ze sklepu już dostałam, żeby ocenić zakup, a towaru ni ma. Już ja im ocenię, już, już

Zadzwoniłam do sklepu żeby podali mi nr przesyłki itp, dodałam, że w poniedziałek mówili, że wyślą we wtorek, we wtorek mówili, że pójdzie w środe, a w środę, że w czwartek będę je już mieć u siebie ( nawet mail przyszedł, że wysłana ). Dostałam nr przesyłki i co widzę, jeszcze paczki nie ma w systemie ( tylko jest numer ) czyli dziś dopiero wysłana Co za badziewny sklep, a obsługa bardzo kompetentna

Ni mom czym się dziś smarować

aniyam jest offline  
Stary 2016-01-14, 17:04   #4797
korinka3

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zaraz wybuchnę Dostałam wczoraj info od Perfumesco, że wysłali moje zamówienie z Victoria's Sekret, czekam dziś na DPD na pana Jacusia, nawet se mejkap poprawiłam, żeby się nie wystraszył i przyjechał....lecę jak głupia, macham kasiorą, uśmiech nr 5 a on do mnie: Ale ja dziś do Pani nic nie mam Normalnie jakby mi ktoś śmierdzącą szmatą dał w ryj Maila ze sklepu już dostałam, żeby ocenić zakup, a towaru ni ma. Już ja im ocenię, już, już

Zadzwoniłam do sklepu żeby podali mi nr przesyłki itp, dodałam, że w poniedziałek mówili, że wyślą we wtorek, we wtorek mówili, że pójdzie w środe, a w środę, że w czwartek będę je już mieć u siebie ( nawet mail przyszedł, że wysłana ). Dostałam nr przesyłki i co widzę, jeszcze paczki nie ma w systemie ( tylko jest numer ) czyli dziś dopiero wysłana Co za badziewny sklep, a obsługa bardzo kompetentna

Ni mom czym się dziś smarować
nie ładnie. A ja czekałam na Twoja opinie po smarowaniu. Dobrze ze jutro piątek, a nie sobota
korinka3 jest offline  
Stary 2016-01-14, 17:05   #4798
Miskaa78
Kazar Lady

aniyam

mam dobre doświadczenia z tym sklepem, tak Ci się musiało trafić
kiedys w iperfumy 3 czy 4 dni czekałam na realizację, gdzie normalnie wysyłają tego samego dnia
wkurzyć się idzie

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-01-14, 17:08   #4799
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
nie ładnie. A ja czekałam na Twoja opinie po smarowaniu. Dobrze ze jutro piątek, a nie sobota

Jutro będzie u mnie koło 17 ( nadal się łudzę ) , a Ty już pewnie będziesz się urlopować i wątku nie nadrobisz. Prześlę Ci priva

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
aniyam

mam dobre doświadczenia z tym sklepem, tak Ci się musiało trafić
kiedys w iperfumy 3 czy 4 dni czekałam na realizację, gdzie normalnie wysyłają tego samego dnia
wkurzyć się idzie
Właśnie ja do tej pory też na nich nie narzekałam, zawsze szybko i sprawnie, już zrozumiem, że mają dużo wysyłek i nie nadążają, ale to niech prosto z mostu powiedzą od razu, że nie wyślą w poniedziałek tylko w czwartek, a nie człowiek jak pies czeka na kuriera i się podnieca niepotrzebnie. W pewnym wieku wzwodów itp już nie można marnować

aniyam jest offline  
Stary 2016-01-14, 17:12   #4800
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎

Jest tu Never? Odpaliłam właśnie Fejsika, a tu taki news... http://www.buzzfeed.com/davidmack/di...DMJ#.idjBr9WGj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1452787910190.jpg (60,9 KB, 38 załadowań)
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości