Serum do twarzy- wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-05-18, 11:03   #211
makeup_lover
Raczkowanie

Dot.: Serum do twarzy

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Te substancje są zabronione do stosowania w naturalnych kosmetykach certyfikowanych Ecocert, BDIH, Soil Association i przez wszystkie szanowane organizacje certyfikujące, więc są szkodliwe czy to dla ludzi czy dla środowiska.
emani reklamuje się jako marka wegańska, czyli nic pochodzenia zwierzęcego, a z tego co wiem stosowane są nawet po zabiegach medycyny estetycznej, kiedy skóra jest podrażniona i nie można stoswać prawie żadnych kosmetyków, więc nie mogą mieć nic co szkodzi, skoro te podrażnienia nie występują. Ja im ufam, ale oczywiście to już kwestia indywidualna nikomu nie chcę nic narzucać
makeup_lover jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 22:36   #212
Kolorowa_Kredka87
Raczkowanie

Dot.: Serum do twarzy- wątek zbiorczy

a jakie macie doświadczenia z serami z vichy? aktualnie używam kremu i zastanawiam się czy nie połączyć tego z serum, poodbno intensywniej działają w zestawie
Kolorowa_Kredka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 07:45   #213
IlonaBTM
BlessthemessPl

Dziewczyny chyba mam super wieści - na insta wczoraj widziałam zdjęcia z premiery Hada Labo w Polsce! Będą w Douglasie 😍 Mega się cieszę!

I apropos kosmetyków dostępnych w PL polecam Benton - genialne składy!
IlonaBTM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 11:48   #214
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez IlonaBTM Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba mam super wieści - na insta wczoraj widziałam zdjęcia z premiery Hada Labo w Polsce! Będą w Douglasie 😍 Mega się cieszę!

I apropos kosmetyków dostępnych w PL polecam Benton - genialne składy!
Rynek azjatycki jest w ogóle kopalnią różnego rodzaju ser i podobnych produktów. Nie polecam tylko kupowania ich w polskich sklepach, przebitka jest ogromna. Dla przykładu wspomniany wyżej Benton: Fermentation Essence w Douglasie kosztuje 135 zł, na ebayu 71 zł z darmową wysyłką. Za tę różnicę można sobie jeszcze jedno serum kupić.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 10:41   #215
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez IlonaBTM Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba mam super wieści - na insta wczoraj widziałam zdjęcia z premiery Hada Labo w Polsce! Będą w Douglasie �� Mega się cieszę!
W Rossmannie już są, albo będą lada dzień, składy takie sobie klik
. Wygląda, że to kolejny sztucznie rozdmuchany przez marketingowców "hit", bo składy pozostawiają wiele do życzenia, straszna bida za duże pieniądze.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-04-09 o 10:44
Korah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 11:36   #216
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W Rossmannie już są, albo będą lada dzień, składy takie sobie klik
. Wygląda, że to kolejny sztucznie rozdmuchany przez marketingowców "hit", bo składy pozostawiają wiele do życzenia, straszna bida za duże pieniądze.
U siebie w Rossie jeszcze nie widziałam, ale widziałam bb od Skin 79. Biorąc pod uwagę, że Skin79 jest dostępne w Douglasie, a Tony Moly w Sephorze, wygląda na to, ze dociera do nas moda na azjatyckie kosmetyki
Kaataarzynaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 20:27   #217
Irenee
BAN stały

Dziewczyny a co sądzicie o serum resibo? Stosowałyście może? Sama mają 30 parę lat, mam już pewne problemy z ujędrnieniem skóry i generalnie przez dłuższy czas, tuż po przebudzeniu wyglądałam, jakbym notoryczne zarywała noce. Dlatego też stwierdziłam, że skuszę się na w zasadzie taki lekki olejek, bo taką właśnie formę ma to serum. Różnice faktycznie widać, bo skóra jest po nim wygładzona, a i z oznakami zmęczenia nie mam już problemów.
Irenee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 09:59   #218
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Irenee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o serum resibo? Stosowałyście może? Sama mają 30 parę lat, mam już pewne problemy z ujędrnieniem skóry i generalnie przez dłuższy czas, tuż po przebudzeniu wyglądałam, jakbym notoryczne zarywała noce. Dlatego też stwierdziłam, że skuszę się na w zasadzie taki lekki olejek, bo taką właśnie formę ma to serum. Różnice faktycznie widać, bo skóra jest po nim wygładzona, a i z oznakami zmęczenia nie mam już problemów.
Mnie sera olejowe ani kremowe w ogóle nie interesują, za ciężkie formuły.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
Stary 2017-04-12, 10:02   #219
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez Irenee Pokaż wiadomość
Fajnie, że Ci się sprawdza, niestety, to nie jest dla mnie kosmetyk.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie sera olejowe ani kremowe w ogóle nie interesują, za ciężkie formuły.
Mnie również, jeżeli ktoś nie ma tłustej czy trądzikowej skóry, to pewnie będzie zadowolony z takiej formuły.
Stary 2017-04-18, 10:10   #220
pajelka
BAN stały

Aktualnie używam dwóch na zmianę. Pierwsze to serum olejowe z witaminą C od biochemii urody - o wiele bardziej mi pasuje, zauwazyłam lepsze efekty. No i ja wyczytałam wczęśniej witamina C jest o wiele bardziej stabilna w olejkach
Drugie serum to Richevon. Co drugi dzień stosuję na twarz bo jednak z witaminą C nie powinno się przesadzać ( potrafi się kumulować). Jest to delikatne serum, naturalne składniki. Uspokaja i fajnie odżywia.
pajelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 15:52   #221
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez pajelka Pokaż wiadomość
Aktualnie używam dwóch na zmianę. Pierwsze to serum olejowe z witaminą C od biochemii urody - o wiele bardziej mi pasuje, zauwazyłam lepsze efekty. No i ja wyczytałam wczęśniej witamina C jest o wiele bardziej stabilna w olejkach
Drugie serum to Richevon. Co drugi dzień stosuję na twarz bo jednak z witaminą C nie powinno się przesadzać ( potrafi się kumulować). Jest to delikatne serum, naturalne składniki. Uspokaja i fajnie odżywia.
A właśnie o to miałam pytać Też stosuję samorobione serum z wit C i zastanawiam się, czym grozi kumulacja tej witaminy w skórze?
Kaataarzynaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-04, 11:54   #222
pajelka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
A właśnie o to miałam pytać Też stosuję samorobione serum z wit C i zastanawiam się, czym grozi kumulacja tej witaminy w skórze?

Wydaje mi się, że może powodować ono nadwrażliwość skóry na inne czynniki. No i równiez działanie serum nie będzie tak skuteczne. Tak więc najlepiej jest używać co drugi dzień na zmianę z innym
pajelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 20:55   #223
agata_1501
Raczkowanie

Ja generalnie używam raczej kremów nawilżających i ostatnio olejków do twarzy - tutaj sprawdziły mi się Alterra i Evree, co do serum to do tej pory miałam w użyciu dwa: z Bielendy aktywnie nawilżający, które rzeczywiście nawilżało mi twarz, chociaż nie było jakichś wielkich długotrwałych efektów i z Organique, które nie sprawdziło mi się kompletnie - zalepiło twarz. Także nie mam dobrych doświadczeń i zrezygnowałam z szukania :-(
agata_1501 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-24, 19:41   #224
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agata_1501 Pokaż wiadomość
Ja generalnie używam raczej kremów nawilżających i ostatnio olejków do twarzy - tutaj sprawdziły mi się Alterra i Evree, co do serum to do tej pory miałam w użyciu dwa: z Bielendy aktywnie nawilżający, które rzeczywiście nawilżało mi twarz, chociaż nie było jakichś wielkich długotrwałych efektów i z Organique, które nie sprawdziło mi się kompletnie - zalepiło twarz. Także nie mam dobrych doświadczeń i zrezygnowałam z szukania :-(
Serum obejmuje tak roznorodne formuly, ze nie da sie znalezc wspolnego mianownika. Rownie dobrze mogli producenci tych olejkow nazwac je serami, bo i olejowe sera sa na rynku.
Dla cer przetluszczajacych sie i nie potrzebujacych okluzji niektore formy ser sa wybawieniem, bo sa lzejsze od kremow.

Moje włosy

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości