Czym stemplować by nie zwariować?... - Strona 3 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-01-19, 11:53   #61
maarlin
Raczkowanie

Dot.: Czym stemplować by nie zwariować?...

anio123 Pewnie dlatego dobrze odbija,bo już zgęstniał
maarlin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 12:50   #62
anio123
Raczkowanie

Pewnie tak, chociaż to był najlepszy biały na jaki kiedykolwiek trafiłam. Z tego co pamiętam krył bardzo ładnie w pierwszej warstwie. Gdzieś widziałam, że biały Sally Hansen z serii Xtreme wear był polecany. Ja czekam teraz na lakiery do stempli z aliexpress, więc dam znać jak się sprawdzają
anio123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 21:38   #63
shameeka90
Raczkowanie

Dzisiaj przyszedł mi stempelek z aliexpress i postanowiłam przetestować swoje lakiery.
Na kartce zdecydowanie najlepiej wyszedł Catrice, Inglot się do niczego nie nadaje. Potem testowałam jeszcze dodatkowo na bordowych paznokciach i o dziwo biały do frencha z Miss Sporty spisał się bardzo dobrze Nie wyszła to niestety śnieżna biel, ale i tak jestem miło zaskoczona.
shameeka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:31   #64
white.apple
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszedł mi stempelek z aliexpress i postanowiłam przetestować swoje lakiery.
Na kartce zdecydowanie najlepiej wyszedł Catrice, Inglot się do niczego nie nadaje. Potem testowałam jeszcze dodatkowo na bordowych paznokciach i o dziwo biały do frencha z Miss Sporty spisał się bardzo dobrze Nie wyszła to niestety śnieżna biel, ale i tak jestem miło zaskoczona.
A z samego stempelka jesteś zadowolona? Jak tak to podaj proszę linka
white.apple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:45   #65
pinaplesss
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez white.apple Pokaż wiadomość
A z samego stempelka jesteś zadowolona? Jak tak to podaj proszę linka
Też jestem ciekawa, który kupiłaś i czy się sprawdza? Ja swój zamówiłam wczoraj na ali i czekam z niecierpliwością. Właśnie obejrzałam filmik na YT, gdzie dziewczyna pokazuje stempel, płytki i lakiery B.Loves Plates i one są super! tylko ceny mnie potem powaliły...
 07.06.2012
pinaplesss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 10:25   #66
shameeka90
Raczkowanie

Kupiłam taki: http://www.aliexpress.com/item/1PC-D...361011066.html

Jest miękki i ładnie zbiera lakier z blaszki
Z minusów trochę ślizgał się po blaszce, ale to mój drugi raz w życiu ze stempelkami, więc winę zwalam na niedoświadczenie

Edytowane przez shameeka90
Czas edycji: 2016-01-25 o 11:55
shameeka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:03   #67
CAR0LKA
Rozeznanie

Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Ktore plytki z alie maja dobre zlobienia i troche wieksze wzorki? Wlasne robilam stempelki i kciuki mam juz za duze na standardowe wzorki i sztukowac musialam (a chce jeszcze troche zapuscic )
CAR0LKA jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:07   #68
CAR0LKA
Rozeznanie

Zainspirowalyscie mnie tym tematem do wygrzebania blaszek i stempelkow Wyprobowalam stare Essence (z limitowanek) i calkiem ladnie sie spisuja, sally hansen chrome super sie odbijaja ale sa od wiekow niedostepne, ale hitem sa miss sporty. Strasznie tych lakierow nie lubie i od dawna ich nie kupuja a chyba wlasnie dla tych, ktorych jeszcze nie wyrzucilam, znalazlam zastosowanie musze jeszcze poprobowac
Stary 2016-01-20, 20:17   #69
RosesAreRed
Mod-Świeżynka

Jesli chodzi o plytki, poki co mam tylko okragle hehe i sa swietne. Tanie, dobrze wyzlobione. Madzeska tez je ostatnio kupila. Mam tez oryginal Konada z takimi pojedynczymi, prostokatnymi wzorami i tez sa za male. Lepiej chyba brac wieksze wzory
RosesAreRed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:32   #70
pinaplesss
Zadomowienie

Ja zamówiłam ten mleczny: http://www.aliexpress.com/snapshot/7...72364899078560 (to moje pierwsze zamówienie), teraz szukam blaszek i nie mogę się zdecydować
 07.06.2012
pinaplesss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:37   #71
CAR0LKA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o plytki, poki co mam tylko okragle hehe i sa swietne. Tanie, dobrze wyzlobione. Madzeska tez je ostatnio kupila. Mam tez oryginal Konada z takimi pojedynczymi, prostokatnymi wzorami i tez sa za male. Lepiej chyba brac wieksze wzory
Dzieki za odpowiedz

Ja mam konady (albo ich podrobki, kupowane tak dawno, ze juz nawet nie pamietam) i wlasnie na kciuka sa za male. Patrze na te hehe i zastanawiam sie czy bede umiala uzywac plytki , ktora ma takie laczace sie wzory - ale moze zamowie cos na probe. Stemplowanie na hybrydzie jest zajefajne bo tak latwo sie poprawia
Stary 2016-01-20, 20:40   #72
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
jak jej to wszystko się ładnie odbija i to bez problemu, a mi nie chce wyjść mam od nich ten srebrny lakier, więc dzisiaj będę się nim bawić, bo aż niemożliwe żebym była na to aż tak głupia może moje blaszki są nie teges... czekam już z niecierpliwością na nowe z ali

Ja się już nauczyłam robić stempelki Naprawdę trzeba przyłożyć tylko stempelek do płytki i już odbija! Nawet teraz już lakier z Semilac daje rade!!! Zastanawiam się.. jakby tak użyć żelu dobrze napigmentowanego kolorowego zamiast lakieru?
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 22:03   #73
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
Niestety ile kolorów tyle problemów. Ja najczęściej używam jakichkolwiek starych lakierów które już mocno zgęstniały np Golden Rose Rich Color ma fajną czerń i biel,ale tak jak mówię TYLKO zgluciałe. Świeże są za rzadkie i pół transparentne.
W pelni popieram. Ja rowniez jestem posiadazka Rich Color Golden Rose zarowno czarnego jak i bialego. Bialy dokupilam i na poczatku faktycznie byl za rzadki. Natomiast czarny juz dluzszy czas sobie lezal i rzeczywiscie fajnie odbijal wzorki. A stemple mam duze, na rozne okazje W wolniejszej chwili wkleje blaszki.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 22:23   #74
chickencrazy
Rozeznanie

Super wątek! Akurat myślę o stemplu
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 22:43   #75
Domina
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Domina, sprobuj z zelem i daj znac jak poszlo

Mozecie polecic jakis dobry czarny hybrydowy z ali? Dobry tzn super pigmentacja, poziomowanie i odmaczanie
Znalazłam biały żel i spróbowałam ze stempelkiem. Na zdjęciu efekty - takie zdjęcie na szybko. Ale żele nadają się!!! Wystarczy znaleźć taki super napigmentowany i proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12625742_1068356549875830_1956005926_n.jpg (96,5 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12607345_1068356479875837_1378568876_n.jpg (50,4 KB, 46 załadowań)
Stary 2016-01-21, 10:04   #76
maarlin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
W pelni popieram. Ja rowniez jestem posiadazka Rich Color Golden Rose zarowno czarnego jak i bialego. Bialy dokupilam i na poczatku faktycznie byl za rzadki. Natomiast czarny juz dluzszy czas sobie lezal i rzeczywiscie fajnie odbijal wzorki. A stemple mam duze, na rozne okazje W wolniejszej chwili wkleje blaszki.
Pseudofeministko czy ten czarny i biały golden rose są dobrze napigmentowane?Jakbyś mogła też wkleić jak stemplują.
Stary 2016-01-21, 11:54   #77
Domina
Wtajemniczenie

Nauczyłam się robić stemeplki Blaszki z ali oraz stempelek też
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12606820_1068585423186276_2078241490_n.jpg (57,3 KB, 106 załadowań)
Stary 2016-01-21, 11:56   #78
stypi_89
Rozeznanie

ja zachęcona waszymi opiniami wczoraj postanowiłam dać jeszcze jedną szansę GR rich color. Wcześniej pisałam, że mam biały i czarny. Jak były nowe nie chciały się odbijać. Leżą już u mnie jakieś pół roku i wczoraj odbiły się całkiem nieźle. Wstawiam dla porównania zdjęcia z i bez wzorku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160120_10_45_35_Pro.jpg (99,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160121_10_02_42_Pro.jpg (84,0 KB, 88 załadowań)
Stary 2016-01-21, 12:05   #79
stypi_89
Rozeznanie

dziewczyny a widziałyście może kiedyś lakiery b.loves do stempli na alie? Bo mi się wydaje, że kiedyś widziałam, ale nie mogę teraz nigdzie znaleźć

Edytowane przez stypi_89
Czas edycji: 2016-01-21 o 12:33
stypi_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 18:01   #80
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maarlin Pokaż wiadomość
Pseudofeministko czy ten czarny i biały golden rose są dobrze napigmentowane?Jakbyś mogła też wkleić jak stemplują.
Moim zdaniem sa dobrze napigmentowane tzn. na tyle, ze widocznie odbijaja wzorki. Dzisiaj wieczorem albo jutro pstrykne fote.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 19:37   #81
Dosialala
Raczkowanie

To mojw pierwsze próby stemplowania. Użyłam lakieru Eveline minimax i mam mieszane odczucia... To co jest ważne lakier odbija wzorek Ale czasem jest taki mega czarny a czasem taki blady. Podejrzewam że to jednak mój brak wprawy to powoduje... Aczkolwiek może ten lakier jest do kitu. Któraś próbowała???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1453574111197.jpg (36,6 KB, 68 załadowań)
Dosialala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 01:38   #82
gosiak4003
Raczkowanie

Cytat:
dziewczyny a widziałyście może kiedyś lakiery b.loves do stempli na alie? Bo mi się wydaje, że kiedyś widziałam, ale nie mogę teraz nigdzie znaleźć

Hmm.. a b loves to nie jest polska firma? Po co jej szukać na allie jak można na allegro?;]
gosiak4003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:13   #83
TheEmperatriz
Raczkowanie

Cytat:
B. Loves to nasza rodzima blogerka więc może widziałaś ją na allegro
Poszukuje płytki z serduszkami czy czymś podobnym na walentynki.
Może rzuciła się którejś z Was w oczy?
Na alie jest tego dużo ale obudziłam się zbyt późno i nie zdąży dojść
Stary 2016-01-24, 12:33   #84
koralowanka
Raczkowanie

ja mam sporo płytek z bornprettystore, większość kupiona na ebayu to płytki z nazwami bp-i numerek, są bardzo fajne, chociaż wiadomo zdarzają sie wzory,które nie chcą się odbić.. a najpiękniejsze i najlepsze jakościowo płytki to dla mnie moyou london
koralowanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 10:21   #85
stypi_89
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez koralowanka Pokaż wiadomość
ja mam sporo płytek z bornprettystore, większość kupiona na ebayu to płytki z nazwami bp-i numerek, są bardzo fajne, chociaż wiadomo zdarzają sie wzory,które nie chcą się odbić.. a najpiękniejsze i najlepsze jakościowo płytki to dla mnie moyou london
znalazłam dziękuje
Stary 2016-02-05, 22:54   #86
sylwia871102
Przyczajenie

Ja mam 1 blaszkę z konada i jest ok,wzory może nie za wielkie, ale dobrze odbijają się na paznokciu. Mam tez kilka blaszek dużego formatu ale nie wiem jaka to firma, ze strony edbeauty, te blaszki z kolei sa wielkie, po odbiciu na paznokciu nie zawsze zostaje akurat to o co mi chodziło, dlatego po odbiciu wzorka nakładam bezbarwny lakier i mam fajna naklejkę wtedy wycinam to co mi potrzeba i jest super!Lakiery do wzorków z konada i edbeauty, są dobre Może któraś z was tez robi naklejki ze stempli??bo mam z tym mały problem, mianowicie wzory trochę mi się rozmazują. czekam jakis czas az lakier na stempelku wyschnie i pokrywam go bezbarwnym lakierem ktory powinien byc dosyc gesty, dziewczyny polecaly sally hansen, kupilam 3 rozne i zaden w 100 % nie jest taki jak powinien. kazdy troche rozmazuje wzor.jakie lakiery polecacie?
sylwia871102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 09:45   #87
maarlin
Raczkowanie

Sylwia co prawda naklejki robiłam tylko raz z racji tego ,że nie mam za fajnych blaszek(nowe są w drodze)ale jak próbowałam dobrze odbił mi się wzór na top coat z allepaznokcie.On jest trochę gumowaty i o to tu chodzi.Naklejki będę robić na pewno myślę jeszcze o lakierze z eweline cosmetics,ale dopiero jak wykończe poprzedni.
Stary 2016-02-06, 09:48   #88
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwia871102 Pokaż wiadomość
Ja mam 1 blaszkę z konada i jest ok,wzory może nie za wielkie, ale dobrze odbijają się na paznokciu. Mam tez kilka blaszek dużego formatu ale nie wiem jaka to firma, ze strony edbeauty, te blaszki z kolei sa wielkie, po odbiciu na paznokciu nie zawsze zostaje akurat to o co mi chodziło, dlatego po odbiciu wzorka nakładam bezbarwny lakier i mam fajna naklejkę wtedy wycinam to co mi potrzeba i jest super!Lakiery do wzorków z konada i edbeauty, są dobre Może któraś z was tez robi naklejki ze stempli??bo mam z tym mały problem, mianowicie wzory trochę mi się rozmazują. czekam jakis czas az lakier na stempelku wyschnie i pokrywam go bezbarwnym lakierem ktory powinien byc dosyc gesty, dziewczyny polecaly sally hansen, kupilam 3 rozne i zaden w 100 % nie jest taki jak powinien. kazdy troche rozmazuje wzor.jakie lakiery polecacie?
Być może za mocno przyciskasz stempel. Ja nie mam problemu.

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:54   #89
sylwia871102
Przyczajenie

Dzięki marlin, wypróbuje, choć mam już 3 top coaty z Sally Hansen które rozmazują wzór na stemplu. Po odciśnięciu stempla czekałam aż do pół godziny żeby wzorek wysechł, następnie malowałam którymś lakierem z sally hansen i ejdnak smugi były, delikatne ale jednak. Wzorka nie rozmazuje odżywka ze strony silcare, complete repair, jest idealna, gęsta i nie kosztuje zbyt wiele okolo 7-8 zł, tylko jest beżowa i w tym problem. dziewczyny na youtubie polecają top coat z essence i golden rose, ale ze juz troche zainwestowałam w te lakiery chciałam sprawdzonej porady bo hanseny tez miały nie mazać. A i co zauwazyłam też, przeciągając pędzlem po stemplu, wzorek trochę się rozmazuje, kiedy "paciam" lekko dotykając, jest ok, wzorek nietknięty.
Frutellka myslę, że stempel przyciskam prawidłowo, wzory odbijają się ok, w tym top coat problem.
sylwia871102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 17:54   #90
meggie94
Rozeznanie

Dziewczyny potrzebuje pomocy... Zamówiłam z DR stempelek, polecany... I mam dwie blaszki, nie wiem z czego to, bo kupiłam od dziewczyny w mieście u siebie. Próbowałam już 4 lakierami (w tym Golden Rose Color Expert), ale za cholerę wzór nie chce się odbić na stempelek... Nie żeby się słabo odbijał, czy coś, W OGÓLE się nie chce odbić, tak jakby ten materiał stempelka tego nie przyjmował, nie czaje... I czy to normalne, że ta "gąbeczka" ze stempelka się wyciąga? Dodaje zdjęcia... Pomocy, nie wiem czy reklamować do DR... ;/

meggie94 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości