Burza mózgów nad wątkiem o zakupach zbiorowych - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-01-17, 10:30   #91
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Dot.: Burza mózgów nad wątkiem o zakupach zbiorowych

ja uważam że nie powinnyśmy organizować wspólnych zakupów z osobami które mają np 1 - 20 postów i to napisanych w ciągu dwóch dni przed zgłoszeniem chęci zakupów. Wiadomo że takie osoby pisały tylko po to żeby nabić sobie postów i się załapać ;/ w to nie wchodze. Jeśli faktycznie takie osoby chcą brać udział w zakupach to powinny czekać cierpliwie, rozmawiać z nami, poznać wszystkich i jak nabierzemy zaufania to wtedy dopuszczamy do zakupów na tym forum jest sporo dziewczyn, które mają mniej niż 100 postów, ale kojarzę po nickach że już jakiś czas z nami są i zaczęły pisać długo przed założeniem tego wątku także takim forumowiczkom można spokojnie zaufać innych przypadków trzeba niestety pilnować
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2016-01-17, 10:34   #92
Frutellka xD
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja uważam że nie powinnyśmy organizować wspólnych zakupów z osobami które mają np 1 - 20 postów i to napisanych w ciągu dwóch dni przed zgłoszeniem chęci zakupów. Wiadomo że takie osoby pisały tylko po to żeby nabić sobie postów i się załapać ;/ w to nie wchodze. Jeśli faktycznie takie osoby chcą brać udział w zakupach to powinny czekać cierpliwie, rozmawiać z nami, poznać wszystkich i jak nabierzemy zaufania to wtedy dopuszczamy do zakupów na tym forum jest sporo dziewczyn, które mają mniej niż 100 postów, ale kojarzę po nickach że już jakiś czas z nami są i zaczęły pisać długo przed założeniem tego wątku także takim forumowiczkom można spokojnie zaufać innych przypadków trzeba niestety pilnować
Dokładnie o to mi chodzi, stosunkowo nowych użytkowników można dopuścić, ale nie z dwudniowym stażem na forum

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline  
Stary 2016-01-17, 14:34   #93
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Emka, Zgadzam się z Tobą w 100%
Stary 2016-01-17, 20:31   #94
chickencrazy
Rozeznanie

No właśnie o tym pisałam, o takich nowych mi chodziło. Ale moim zdaniem może tak się zdarzyć, że wykluczymy całkowicie "niewinną" osobę, która zarejestrowała się po to, żeby z nami pogadać, przy okazji przeczytała o wspólnych zakupach i chciałaby skorzystać. Dlatego zaproponowałam, żeby takie nowe osoby miały prawo zakupu w drugim terminie. Dla nas to rozwiązanie idealne, bo nie ma obawy, że nowy zabierze miejsce staremu, a jednocześnie pozwala na uzyskanie niższej ceny, jeśli brakuje osób. No i przeciez przelew i tak musi być z góry.

Osobiście uważam, że byłoby bardzo niesprawiedliwe, gdyby osoby aktywne, z dłuższym stażem, były pozbawione możliwości wzięcia udziału, bo ktoś się zarejestrował tylko po to, żeby kupić coś i uprzedził je. A takie przypadki na pewno będą się zdarzały, bo wyszukiwarka pokaże odpowiedni wątek.

Dlatego proponuję 2 termin dla nowych, ewentualnie konieczność zaakceptowania nowego przez strażniczkę, tylko nie wiem, czy to nie byłoby zbyt upierdliwe.
chickencrazy jest offline  
Stary 2016-01-17, 20:51   #95
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Dziewczyny kombinujecie i szukacie we mnie trolla jakim nie jestem...
Ehm chyba rzeczywiście źle zaczęłam na tym forum... przemyslalam sprawę, "przeczytalam regulamin" cofnelam sie do waszych postów kilka miesiecy temu i jestescie całkiem fajne babki.
Moge powiedziec tylko przepraszam w ktorego szczerość lub nie uwierzcie, ale nie skreslajcie wszystkich "nowych" przeze mnie mam nadzieję ze poznamy sie troszkę lepiej i nawiążemy fajną relację
Przepraszam was jeszcze raz bardzo serdecznie
Malinowaslodycz jest offline  
Stary 2016-01-17, 20:59   #96
marlena_smc
Rozeznanie

Oj dziewczyny... powiem Wam że strasznie mieszacie z tymi propozycjami. Szczególnie gdy już doszło do propozycji dzielenia ludzi na nowych i na "starą gwardię".
Jakoś pierwszeństwo starszyzny to dla mnie dyskryminacja. Skoro mówicie, że najpierw sprawdzałoby się popyt w wątku plotkowym... to można się dogadać z ewentualną organizatorką, żeby w razie zakupów zrobiła dla nas rezerwację.

Na perfumowym wszystko dobrze działa i to jest przykład świetnej organizacji takiego działu. Sama kupowałam tam perfumy i prowadziłam kilka rozbiórek perfum i buteleczek do odlewek... i nigdy nie miałam problemu typu "nowa jest zła, a stała bywalczyni to dobra". Przecież i tak nie dopuścicie nowych osób do organizowania i zbierania pieniędzy. A jako kupujący będą wam wpłacać kasę z góry. Nie zapłacą, albo będą kręcić nosem to wypad i tyle. Znajdzie się nowa chętna na dany produkt.
Sama zaczynając na perfumowym miałam dosłownie kilka postów nabitych. Wzięłam udział w kilku rozbiórkach, zdobyłam trochę zaufania. Potem zgłosiłam do moderatorki chęć odsprzedania konkretnej ilości ml z flaszki perfum. Najpierw tania flaszka za stówkę, aż w końcu robiłam rzuty atomizerkowe, czy nawet niszowe perfumy warte grube pieniądze. I dziewczyny zaufały... A jak widzicie nadal mam marną ilość komentarzy. Po prostu nie nabijam ich sobie postami typu "pięknie / slicznie / boskie / ale ładny kształt paznokci"

Skoro planujecie robić czarna listę to też fajnie zrobić listę zaufanych osób. I tam dodawać pod konkretnym nazwiskiem linki do wszystkich zorganizowanych zakupów.
I tak jak jest na perfumowym - że osoba, która wzięła udział w iluś tam rozbiórkach (jako kupująca) i nie było z nią żadnych problemów... może za zgodą moderatorki zrobić własny wątek sprzedażowy.

Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2016-01-17 o 21:06
marlena_smc jest offline  
Stary 2016-01-17, 21:11   #97
chickencrazy
Rozeznanie

Nie wiem, jak jest tutaj na perfumach, chyba nigdy nie byłam, ale na innym forum perfumowym, przy wspólnych rozbiórkach perfum, zakupach obowiązuje pół roku na forum i 50 postów.

A to co pisze wyżej Malinka, i w jaki sposób, no tak, dziwne, ze akurat teraz. I to budzi we mnie sprzeciw, nie znoszę kłamstwa i krętactwa.
Stary 2016-01-17, 21:16   #98
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak jest tutaj na perfumach, chyba nigdy nie byłam, ale na innym forum perfumowym, przy wspólnych rozbiórkach perfum, zakupach obowiązuje pół roku na forum i 50 postów.

A to co pisze wyżej Malinka, i w jaki sposób, no tak, dziwne, ze akurat teraz. I to budzi we mnie sprzeciw, nie znoszę kłamstwa i krętactwa.
Jak to was uspokoi to nie muszę robić z wami zakupów.
Czy uznacie moje słowa za klamstwo czy nie...nie mam na to wplywu.
Zachowalam sie dość nieładnie i to zrozumialam za co przepraszam. Nie będę sie tlumaczyc gorszą chwilą bo jednak to nie ma wytlumaczenia
Stary 2016-01-17, 23:27   #99
karchola
Przyczajenie

Ja nie do końca rozumiem jakieś zajmowanie miejsc.. Przecież grupowe zakupy, kto tam sobie co zamówi i wpłaci pieniądze dostanie, jakie miejsce? Czy docelowo ma być jakiś limit osób na dane zakupy bo tego nigdzie nie widziałam, może przeoczyłam. Jaki 2 termin? No sorka ale też jeżeli planuję jakiś zakup to w miarę w określonej przyszłości, a nie kończy mi się primer czy tam cokolwiek i jestem "rezerwowa" toteż będę czekać no pewnie, że kupię go na własną rękę i tyle.

edit: nie wpada mi aktualnie do głowy co tam wielkiego można dzielić na polskim rynku, rozumiem też, że bardziej opłaca mi się kupić pewne rzeczy grupowo i zapłacić za pojedyncze produkty o niewielkiej gramaturze osobie z forum za przesyłkę niż w spore koszty tak jak to m.in można zapłacić za przesyłkę syrenki w indigo...Dodatkowo jeżeli uda mi się coś zaplanować z wyprzedzeniem i zamówić to nie będę się aż tak palić po wcześniejszym ustaleniu mogę poczekać na wysyłkę bo może akurat eM_Ka będzie przejazdem w modenie i mogłaby mi coś dokupić stricte przykładowo.

Jeżeli chodzi zaś o podział produktów o dużej gramaturze to uważam, że tak jak dziewczyny zamawiały brokat/pyłek z alie kto pierwszy ten lepszy jest najlepszym systemem. Przedpłaci to czym w gruncie rzeczy się różni od stałej bywalczyni... To mają być grupowe zakupy czy kącik adoracji? Bo o ile 100% popieram strażniczki w kwestii zbierania kasy o tyle hierarchii w dopuszczeniu do zakupów nie.

Edytowane przez karchola
Czas edycji: 2016-01-17 o 23:45
karchola jest offline  
Stary 2016-01-18, 00:23   #100
misisia86
Rozeznanie

Ja uważam że możliwość brania udziału powinien mieć każdy.
Np. kupujemy coś do podziału na 10 osób.
Zgłosiło się 7 osób bardzo aktywnych na forum i 3 praktycznie nowe. Okazuje się, że chętne są jeszcze 3. Wpisujemy je na listę rezerwowych. Data płatności to 10 luty ( informacja podana z wyprzedzeniem tygodniowym).
Nie zapłaciłaś? W twoje miejsce wskakuje osoba z listy rezerwowych. My mamy komplet a ta, która bez uprzedzenia, świadomie wprowadziła w błąd organizatorkę zostaje wpisana na listę czarną, szarą czy jaką tam wymyślicie.

Aaaaa i myślę, że w regulaminie warto zaznaczyć coś takiego, (jeśli można) że osoby które go naruszą zostaną wpisane na "czarną listę" nie tylko z loginu na wizażu tylko normalnie (np. login misia, A.Nowak z miasta Swarzędz)
Jeśli ktoś tego nie akceptuje nie bierze udziału w zakupach. Oszukując organizatorkę powinien liczyć się z konsekwencjami.
Ktoś kto zgłosi się do zakupów a ostatecznie zniknie bez śladu i zostanie wpisany na listę tylko z loginu, może założyć nowe konto.

Edytowane przez misisia86
Czas edycji: 2016-01-18 o 00:34
misisia86 jest offline  
Stary 2016-01-18, 04:58   #101
eM_Ka_
Wtajemniczenie

bardzo dobre rozwiązania
eM_Ka_ jest offline  
Stary 2016-01-18, 06:22   #102
goldika
Zakorzenienie

Misisia zgadzam się z Tobą.

Taki podział jak ktoś wyżej zaproponował jest krzywdzacy dla nowych i wtedy faktycznie mogliby odnieść wrażenie ze grupa jest anty dla każdego nowego.
Kolejność zgłoszeń na innych forach zakupowych w których uczestniczyłam była na pierwszym miejscu. Czasami nowi byli proszeni o wcześniejszą wpłatę lub zaliczkę

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2016-01-18, 06:30   #103
chickencrazy
Rozeznanie

To jest niewykonalne. Osoba uczestnicząca może oszukać tylko nie wpłacając pieniędzy. Skąd będziecie wiedzieć że to A. Nowak? Moim zdaniem czarna lista w przypadku nowych się nie sprawdzi, bo taka osoba założy inne konto. Pozostaje mieć nadzieję, że takie rzeczy nie będą się często zdarzały. W razie czego zawsze można zmienić regulamin.
Stary 2016-01-18, 07:25   #104
czuszka82
Moderator z pazurem

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny... powiem Wam że strasznie mieszacie z tymi propozycjami. Szczególnie gdy już doszło do propozycji dzielenia ludzi na nowych i na "starą gwardię".
Jakoś pierwszeństwo starszyzny to dla mnie dyskryminacja. Skoro mówicie, że najpierw sprawdzałoby się popyt w wątku plotkowym... to można się dogadać z ewentualną organizatorką, żeby w razie zakupów zrobiła dla nas rezerwację.

Na perfumowym wszystko dobrze działa i to jest przykład świetnej organizacji takiego działu. Sama kupowałam tam perfumy i prowadziłam kilka rozbiórek perfum i buteleczek do odlewek... i nigdy nie miałam problemu typu "nowa jest zła, a stała bywalczyni to dobra". Przecież i tak nie dopuścicie nowych osób do organizowania i zbierania pieniędzy. A jako kupujący będą wam wpłacać kasę z góry. Nie zapłacą, albo będą kręcić nosem to wypad i tyle. Znajdzie się nowa chętna na dany produkt.
Sama zaczynając na perfumowym miałam dosłownie kilka postów nabitych. Wzięłam udział w kilku rozbiórkach, zdobyłam trochę zaufania. Potem zgłosiłam do moderatorki chęć odsprzedania konkretnej ilości ml z flaszki perfum. Najpierw tania flaszka za stówkę, aż w końcu robiłam rzuty atomizerkowe, czy nawet niszowe perfumy warte grube pieniądze. I dziewczyny zaufały... A jak widzicie nadal mam marną ilość komentarzy. Po prostu nie nabijam ich sobie postami typu "pięknie / slicznie / boskie / ale ładny kształt paznokci"

Skoro planujecie robić czarna listę to też fajnie zrobić listę zaufanych osób. I tam dodawać pod konkretnym nazwiskiem linki do wszystkich zorganizowanych zakupów.
I tak jak jest na perfumowym - że osoba, która wzięła udział w iluś tam rozbiórkach (jako kupująca) i nie było z nią żadnych problemów... może za zgodą moderatorki zrobić własny wątek sprzedażowy.
Cytat:
Napisane przez karchola Pokaż wiadomość
Ja nie do końca rozumiem jakieś zajmowanie miejsc.. Przecież grupowe zakupy, kto tam sobie co zamówi i wpłaci pieniądze dostanie, jakie miejsce? Czy docelowo ma być jakiś limit osób na dane zakupy bo tego nigdzie nie widziałam, może przeoczyłam. Jaki 2 termin? No sorka ale też jeżeli planuję jakiś zakup to w miarę w określonej przyszłości, a nie kończy mi się primer czy tam cokolwiek i jestem "rezerwowa" toteż będę czekać no pewnie, że kupię go na własną rękę i tyle.

edit: nie wpada mi aktualnie do głowy co tam wielkiego można dzielić na polskim rynku, rozumiem też, że bardziej opłaca mi się kupić pewne rzeczy grupowo i zapłacić za pojedyncze produkty o niewielkiej gramaturze osobie z forum za przesyłkę niż w spore koszty tak jak to m.in można zapłacić za przesyłkę syrenki w indigo...Dodatkowo jeżeli uda mi się coś zaplanować z wyprzedzeniem i zamówić to nie będę się aż tak palić po wcześniejszym ustaleniu mogę poczekać na wysyłkę bo może akurat eM_Ka będzie przejazdem w modenie i mogłaby mi coś dokupić stricte przykładowo.

Jeżeli chodzi zaś o podział produktów o dużej gramaturze to uważam, że tak jak dziewczyny zamawiały brokat/pyłek z alie kto pierwszy ten lepszy jest najlepszym systemem. Przedpłaci to czym w gruncie rzeczy się różni od stałej bywalczyni... To mają być grupowe zakupy czy kącik adoracji? Bo o ile 100% popieram strażniczki w kwestii zbierania kasy o tyle hierarchii w dopuszczeniu do zakupów nie.
Cytat:
Napisane przez misisia86 Pokaż wiadomość
Ja uważam że możliwość brania udziału powinien mieć każdy.
Np. kupujemy coś do podziału na 10 osób.
Zgłosiło się 7 osób bardzo aktywnych na forum i 3 praktycznie nowe. Okazuje się, że chętne są jeszcze 3. Wpisujemy je na listę rezerwowych. Data płatności to 10 luty ( informacja podana z wyprzedzeniem tygodniowym).
Nie zapłaciłaś? W twoje miejsce wskakuje osoba z listy rezerwowych. My mamy komplet a ta, która bez uprzedzenia, świadomie wprowadziła w błąd organizatorkę zostaje wpisana na listę czarną, szarą czy jaką tam wymyślicie.

Aaaaa i myślę, że w regulaminie warto zaznaczyć coś takiego, (jeśli można) że osoby które go naruszą zostaną wpisane na "czarną listę" nie tylko z loginu na wizażu tylko normalnie (np. login misia, A.Nowak z miasta Swarzędz)
Jeśli ktoś tego nie akceptuje nie bierze udziału w zakupach. Oszukując organizatorkę powinien liczyć się z konsekwencjami.
Ktoś kto zgłosi się do zakupów a ostatecznie zniknie bez śladu i zostanie wpisany na listę tylko z loginu, może założyć nowe konto.
Dokładnie jak piszecie- kupować może każdy bez podziału na nowych i starych. Nie zapłaci-wylatuje i na jego miejsce wskakuje osoba rezerwowa. Szara/czarna lista ,musi się składać z nicków bo jeśli ktoś się zgłosi i nie zapłaci to skąd poznamy jego personalia? a jeśli ten sam ktoś założy nowe konto to będzie wypadał do skutku. Zresztą moderator też ma swoje sposoby żeby sprawdzić czy to jedna i ta sama osoba.
Stary 2016-01-18, 07:29   #105
Frutellka xD
Zadomowienie

Na czarnych listach absolutnie nie możemy pisać nazwiskami istnieje coś takiego jak ochrona danych

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-18, 08:08   #106
Malinowaslodycz
Raczkowanie

Wiecie dziewczyny dane nie mogą pojawiać się teoretycznie na żadnej liście, jeżeli chcecie działać zgodnie z prawem. A jeżeli już to musicie mieć na to pisemną zgodę tej osoby której dane chcecie zamieścić.

Tak tylko mówię w razie czego
Stary 2016-01-18, 08:14   #107
Frutellka xD
Zadomowienie

Nick możemy używać bo to nie są dane prywatne

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-18, 10:53   #108
marlena_smc
Rozeznanie

Na perfumowym osoba, która po raz pierwszy zakłada wątek sprzedażowy musi się zgłosić do moderatorki z info co chce sprzedać, z jakiego sklepu i za jaką cenę oraz przewidywany termin tej rozbiórki, na ile osób będzie podział itp. No i poufnie przesłać jej swoje dane osobowe.
A przynajmniej tak było parę lat temu jak na punkcie perfum miałam takiego samego hopla, jak teraz na punkcie hybryd xD

marlena_smc jest offline  
Stary 2016-01-18, 11:05   #109
stypi_89
Wtajemniczenie

ja powiem tak, nie udzielam się jakoś strasznie często i nie mam też dużo postów, ale jak była zorganizowana lista chętnych do podziału brokatów to nikt jakoś nie patrzył czy jest się nowym czy nie. Zgłosiłaś się, jesteś na liście. Zapłacisz zostaną wysłane Ci woreczki z brokatem, nie zapłacisz to nie dostaniesz, a Twój przydział będzie sprzedany komu innemu. To zależy od organizatorki. Myślę, że nie ma co dzielić na nowych i starych, bo czasami Ci nowi okazują się bardziej uczciwi, niż Ci "starzy"
23.03.2017
stypi_89 jest offline  
Stary 2016-01-18, 11:14   #110
czuszka82
Moderator z pazurem

teraz pytanie: ktoś z małą ilością postów (i nie myślę tu o 100 tylko 10-20) chce zaproponować jakieś zakupy. Zgłasza je w wątku ogólnym (ktoś musi je wtedy wyłowić) czy pisze PW do jednej z organizatorek?
Stary 2016-01-18, 11:15   #111
misisia86
Rozeznanie

Zgadzam się w Wami
Wyobrażałam sobie to tak, że np. do 10-tego jest płatność, wcześniej następuje wymiana adresów między organizatorką a kupującym.
Wtedy wiadomo kto jest kto Myślę, że taka lista z bardziej szczegółowymi danymi (nazwisko i z jakiego miasta) faktycznie może nie do końca być zgodna z prawem (aczkolwiek nie wydaje mi się) i powinna zostać w rękach moderatora - do wglądu organizatorki.
Na czarnej liście dostępnej dla wszystkich tylko login.
misisia86 jest offline  
Stary 2016-01-18, 11:46   #112
Frutellka xD
Zadomowienie

Myślę, że do organizatorki a ta konsultuje to z innymi i dopusza lub nie

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-18, 12:19   #113
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Na czarnych listach absolutnie nie możemy pisać nazwiskami istnieje coś takiego jak ochrona danych

Imię i nazwisko, oraz numer telefonu nie są danymi osobowymi 😁 ale taj czy siak pisanie nazwiskami czarnej listy nie ma sensu, bo jak czuszka pisała nie każdy się przyzna jak się nazywa, a poza tym np. w Warszawie może być 50 osób o tym samym imieniu i nazwisku , więc tak czy siak nie ma to sensu
Stary 2016-01-18, 12:46   #114
maarlin
Raczkowanie

W końcu po to byłyby strazniczki żeby czuwać nad przebiegiem, nazwijmy to transakcji. Poza tym wydaje mi się że moderator ma wgląd nie tylko w dane osobiste;-) ale również w IP (chyba tak to się pisze) komputera czy tabletu,czy telefonu. Ja byłabym spokojna, a z wami już szczególnie
maarlin jest teraz online  
Stary 2016-01-18, 13:06   #115
Agnieszka Gie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
teraz pytanie: ktoś z małą ilością postów (i nie myślę tu o 100 tylko 10-20) chce zaproponować jakieś zakupy. Zgłasza je w wątku ogólnym (ktoś musi je wtedy wyłowić) czy pisze PW do jednej z organizatorek?
Ja myślę, że na ogólnym. Przecież od tego on będzie. Może od razu kilka osób zgłosi, że też chętnie by kupiły i organizatorki od razu będą widziały, że jest szansa na zebranie odpowiedniej ilości osób

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Imię i nazwisko, oraz numer telefonu nie są danymi osobowymi 😁 ale taj czy siak pisanie nazwiskami czarnej listy nie ma sensu, bo jak czuszka pisała nie każdy się przyzna jak się nazywa, a poza tym np. w Warszawie może być 50 osób o tym samym imieniu i nazwisku , więc tak czy siak nie ma to sensu
Ogólnodostępna lista z imionami i nazwiskami to zły pomysł. Nie chciałabym, żeby moje nazwisko wisiało na internetowym forum, nie ważne czy na czarnej czy białej liście. Moim zdaniem powinny być nicki, a moderatorzy i tak mają swoje sposoby na sprawdzenie czy to nowa osoba czy ktoś z czarnej listy z nowym kontem.
I tak jak pisała Gejszalicious, w Białymstoku jest kilka dziewczyn nazywających się tak samo jak ja.
Agnieszka Gie jest offline  
Stary 2016-01-18, 19:12   #116
chickencrazy
Rozeznanie

Chyba się jednak za bardzo wkręcamy

Nazwiska to niepotrzebne utrudnienie i jednak taka niekomfortowa sytuacja - po co nam te nazwiska?

A co do pytania czuszki o to, jak nowi mają zgłaszać pomysły na zakup, to myślę, ze na ogólnym wątku wlasnie, no bo gdzie mamy się konsultować? Przez pw? Bez sensu, przecież jak nie będzie zainteresowania, to zakup nie dojdzie do skutku. Czy to ma naprawdę takie znaczenie, czy pomysł zapodał stary czy nowy? Ważne, żeby nowy zakupu nie organizował.
Stary 2016-01-18, 19:59   #117
Frutellka xD
Zadomowienie

OMG ja przeczytałam, że nowe mają organizować, a tu chodziło o proponowanie to pewnie, że w ogólnym Chyba się starzeję ślepnę i czytam bez zrozumienia

Love Pazurkowe
Stary 2016-01-18, 20:02   #118
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem

Nie komplikujmy sobie za bardzo zycia, bo jak ustalimy za duzo zakazow i nakazow, to same sie nie polapiemy o co w tym chodzi i jak tego nowego podforum uzywac Ja juz sie zaczynam gubic
RosesAreRed jest offline  
Stary 2016-01-18, 20:10   #119
chickencrazy
Rozeznanie

Poza tym, dziewczyny, nie ma co się martwić na zapas. Wiadomo, że chcemy, żeby to jak najlepiej działało, ale regulamin zawsze mozna zmienić, jeśli coś nie będzie się sprawdzać.
Stary 2016-01-19, 05:12   #120
eM_Ka_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Nie komplikujmy sobie za bardzo zycia, bo jak ustalimy za duzo zakazow i nakazow, to same sie nie polapiemy o co w tym chodzi i jak tego nowego podforum uzywac Ja juz sie zaczynam gubic
ja już się w tym pogubiłam
Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Poza tym, dziewczyny, nie ma co się martwić na zapas. Wiadomo, że chcemy, żeby to jak najlepiej działało, ale regulamin zawsze mozna zmienić, jeśli coś nie będzie się sprawdzać.
dokładnie
zakładajmy nasze zakupowe podforum i działajmy ja co prawda na razie nie bede nic kupować, ale jak będzie okazja to kto wie podsumowując mniej więcej wygląda to tak:
- propozycje omawiamy w wątku ogólnym,
- w przypadku dużego zainteresowania danym produktem tworzymy dla niego wątek zakupowy
- zakupy organizują tylko "pewne" osoby, zgłaszać propozycję mogą wszyscy, w tym przypadku nie dyskryminujemy nikogo
- plotki i ploteczki - nie pamiętam gdzie, bo mi wyleciało z głowy (za duża ta burza mózgów)
- na początku oczywiście regulamin i szara/czarna lista tylko z nickami

coś pominęłam?
eM_Ka_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości