Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2016-01-23, 11:27   #2311
Miskaa78
Kazar Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co to za jakieś urlopy? . Martusia nie świruj pawiana albo daj numer do szefa, zadzwonie, pogadam .

Never ajlowiu

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:28   #2312
amyz
Chanel Lady

Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Patrzcie jaki prezent

co to?? skąd to??
amyz jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:30   #2313
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
A właśnie i perfumy chce, Miss Dior Le Parfum chce . Boszzzzzzzz jak mi się zmienił gust jeśli chodzi o zapachy, 1,5 roku temu te Le Parfum to dla mnie nienoszalny śmierdziel był, a teraz? Chce .

e
wyjęłam kilka dni temu flaszkę i jak mi się to nie zdarza tak czy dni pod rząd używałam

Cytat:
Patrzcie jaki prezent
:sli na:: slina:

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:31   #2314
iza89
Zakorzenienie

Cytat:
Patrzcie jaki prezent

O jaaaa i chanel chance tak się wyróżnia
Stary 2016-01-23, 11:32   #2315
Magdalena___
Zakorzenienie

Cytat:
Patrzcie jaki prezent

Ooo piękne Bardzo chętnie bym taki prezent przyjęła, nawet kolory cieni moje, przeznaczenie !!
Magdalena___ jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:33   #2316
amyz
Chanel Lady

Tomama Ty nas nie trzymaj w niepewności tylko pisz gdzie to można dostać bo chcę tż pokazać gdzie ma mi prezent urodzinowy kupić
amyz jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:35   #2317
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
co to?? skąd to??
Szukałam swatchy Diora taupowego i na insta znalazłam
Dziewczyna ma same cuda
Stary 2016-01-23, 11:36   #2318
AnulaQa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
David jest boski zawsze i wszędzie
No to ja nie wiem.
Jakaś dziwna jestem.
Mnie najbardziej kręci mój facet, a znamy się od 10 lat i jeszcze mi się nie znudził.

Cytat:
Mnie tu nie słuchają więc może Ciebie posłuchają . Tak, to najlepszy rozświetlacz jaki stworzono, ja również miałam pierdyliand tego wszystko i ten wygrywa. No cudo po prostu.
Jak nie słuchają?
Przecie już od dawna na liście chciejowej siedzi. Ino ja gonić za nim nie będę. Jak się zjawi- klikam.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Jedna rzecz tylko żeby nie było ze nie ostrzegłam- okropnie sie w nich siedzi , ten czas sie dłuży niemiłosiernie (przynajmniej mi) bo to takie niemiłe uczucie- zimno i mokro w stopy, ruszać sie za bardzo nie można, bo wszystko trzeszczy i chlupie, masakra a oczywiście jak człowiek unieruchomiony to wszystkie swędziochy mu sie włączają i wszędzie by poszedł jak nie może
Brrr... aż mną wzdrygnęło.
Nie lubię takich lodowato- klejąco- chlupiących wynalazków.
Ale... może się przekonam.
Kiedyś tak czas niemiłosiernie mi się dłużył podczas malowania paznokci. Po 3 s. nabierałam ochoty na sprzątanie i gotowanie (a wcześniej zawsze jakaś wymówka się znalazła i człek głodny i chata do ogarnięcia).

Cytat:

Jak wygram w totka to dla każdej z Was kupię po szanelu .
Trójka też się liczy!
Bydom szanele, bydom szanele!

Z zasadzie kolekcje limitowane nieszczególnie mnie kręcą. Słowo limitka, wcale nie dodaje im prestiżu.
Ale, są i wyjątki.
Np. diorowy cień Blazing... ubolewam, że go nie mam. Przeklęte limitki!

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Tu nie ma co gratulować, ja tam mam poczucie winy, że kupiłam
Ale przygoda, a mąż super. Szkoda, że mój do S. czy D. jak wejdzie raz do roku ze mną to nie potrafi się odnaleźć i panikuje między egałami chociaż ostatnio już było lepiej, może powinnam go raz w miesiącu zabierać w celach oswojenia
Haha.

My na zakupy chodzimy razem, ale Misiek , że tak powiem, stara się unikać sytuacji, w których musiałby chwycić za portfel. Oczywiście, nie zawsze. Czasem wpadnie w pułapkę.
Np. brokuła już mam zapewnionego.

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Czuję się mocno skuszona wiosennymi kolekcjami D. i G. Zwłaszcza napaliłam się na diorowego lilaka. Wiem, że mam bana na kolorówkę, ale przecież to limitowanka.
Mnie najbardziej przypadła go gustu jedna z palek cieni.

Cytat:
pokrzywa jest bardzo zdrowa - reguluje gospodarkę wodną organizmu (zapobiega obrzękom, poprawia pracę nerek), jest dobra przy anemii, wpływa dobrze na układ trawienny, ma dużo mikroelementów
ja codziennie piję herbatę z pokrzywy i waga mi spadła nieco, wzmocniły mi się włosy, poprawiła cera
A fuuuu!!!
Na wsiach to kurczaki kiedyś karmiono pokrzywą i gotowanym jajkiem. Kury zdrowe jak ryby!
Ale ja tego pić rady nie daję. No cofa mi się, wolę już sobie golnąć kubek liściastej zielonej.
Może to i zdrowe, ale na pewno nie dla mojej psychiki.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie byłabym sobą gdybym nie dodała, że to zielsko jest silnie moczopędne i podczas picia należy uzupełniać witaminy rozpuszczalne w wodzie - przede wszystkim grupę B*

* piwo zawiera wit B
** ale jest też silnie moczopędne

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-01-23 o 11:38
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:38   #2319
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Tomama Ty nas nie trzymaj w niepewności tylko pisz gdzie to można dostać bo chcę tż pokazać gdzie ma mi prezent urodzinowy kupić
Miałam takie samy myśli

Mam 35 w maju, zażyczyłam sobie tygodnia w Grecji (akurat w długi weekend trafia) no i widzę, że to był błąd.
Będę musiała odkręcać
Stary 2016-01-23, 11:39   #2320
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Patrzcie jaki prezent

wow czyj to prezent?

Cytat:
Racja . Chociaż ten cień Millenium który mam napigmentowany jest akurat dobrze, z chanela miałam jeden więc w sumie podobny był jeśli chodzi o to. Ten mój jasny Lune to taki rozświetlający bardziej i on faktycznie słabiej napigmentowany.
ja nie mówię, ze źle po prostu lzej niz MAC, i sporo takich półtransparentnych jest. Chanel generalnie są dla mnie badziewne, bo wogóle się nie trzymaja, tak rolujacych sie cieni nie miałam nigdy.

Miałam 3 , 2 sie na szcżescie pozbyłam, jednego jakoś oddać nie mogę, bo ma idealny kolor, ale co z tego jak na niczym sie nie trzyma

82 Emerville niby Vinatege Selection MAC powinien być podobny ale różnica jak dla mnie jest

Rotkohl jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:41   #2321
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Dziewczyna ma same cuda
Daj linka, se chociaż pooglądam i oko nacieszę

aniyam jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:43   #2322
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Dziewczyna ma same cuda
rany jakby mi tż takie coś kupił to nawet żylaste anakondy Never by mnie nie przekonały żeby go zostawić
mam nadzieję że mój tż tego nie czyta
amyz jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:48   #2323
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
rany jakby mi tż takie coś kupił to nawet żylaste anakondy Never by mnie nie przekonały żeby go zostawić
Ja to bym go nawet na rękach nosiła, biorąc pod uwagę, że jest 2 razy cięższy ode mnie byłoby to wyzwanie, ale czego się nie robi dla szaneli

aniyam jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:49   #2324
AnulaQa
Zakorzenienie

Z konkretem wylatuje:
Amyz Kocie,

ten kod do JMO to jaki był?
Ważny on od dziś?
AnulaQa jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:51   #2325
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

A fuuuu!!!
Na wsiach to kurczaki kiedyś karmiono pokrzywą i gotowanym jajkiem. Kury zdrowe jak ryby!
Ale ja tego pić rady nie daję. No cofa mi się, wolę już sobie golnąć kubek liściastej zielonej.
Może to i zdrowe, ale na pewno nie dla mojej psychiki.

akurat pokrzywa jest całkiem niezła do picia czystek gorszy

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Miałam takie samy myśli

Mam 35 w maju, zażyczyłam sobie tygodnia w Grecji (akurat w długi weekend trafia) no i widzę, że to był błąd.
Będę musiała odkręcać
okręcaj jak najszybciej. Wczasy w grecji szybko zlecą, wrócisz zapomnisz - a Szanele zostaną
amyz jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:52   #2326
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Amyz a chciałam dziś kupić czystek

A te szanele super 😍

buahhot jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:52   #2327
oliwia18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
W polowie lutego beda te cuda na polkach Juz sie nie moge doczekac Najlepszy jest olejek uspokajajoco-kojacy Dziewczyna nam najpierw go dala do przetestowania, mialysmy sobie wetrzec za uchem i troche na skroni i łaaaaa jaka ulgaaa! Od razu poczulam sie lepiej, bardziej zrelaksowana i uspokojona, spac mi sie zachcialo hahaha Super sprawa i nie bedzie jakos drogi O, ten: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...lejek/P2387058
Już od dawna czaję się na ten olejek i na kilka innych rzeczy ale muszę poczekać do denka i VIPów. Postanowienie to postanowienie

Cytat:
A właśnie i perfumy chce, Miss Dior Le Parfum chce . Boszzzzzzzz jak mi się zmienił gust jeśli chodzi o zapachy, 1,5 roku temu te Le Parfum to dla mnie nienoszalny śmierdziel był, a teraz? Chce .

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Millenium ale to limitka z 2013 bodajże
Ja nie znoszę MD Le Parfum. Ale moja skóra nie lubi truskawki- bardzo ją kwasi. Dlatego chyba chciałabym się pozbyć końcówki Miss Dior Cherie edt, którą mam we flaszce, może z 10-15 ml tego zostało i idzie mi zużycie jak krew z nosa

Dzisiaj znów wpadło mi denko- zapachowe, D&G Pour Femme. Miały być super maliny, a tu dupa. Delikatne wypłukane maliny z jakąś różą, mże troszkę waniii dodane. Zero charakteru, nie warte zakupu. Nie ma piękniejszych malin niż w HC edt na którego poluję
oliwia18 jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:52   #2328
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Never ale ja te perfumy zamówiłam w innym sklepie, nie w mon credo

buahhot jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:53   #2329
amyz
Chanel Lady

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Z konkretem wylatuje:
Amyz Kocie,

ten kod do JMO to jaki był?
Ważny on od dziś?
SerceJMO - tyle że nie działa jak się chce kupić tylko testery - sprawdzałam. Wchodzi za to na mini zestawy za 39 zł
działa dziś i jutro

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja to bym go nawet na rękach nosiła, biorąc pod uwagę, że jest 2 razy cięższy ode mnie byłoby to wyzwanie, ale czego się nie robi dla szaneli

tez chce linka zobaczyć do tych cudów
amyz jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:54   #2330
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

A te szanele super 😍
Czystek nie jest zły, ja byle czego nie wypiję, a tu daję radę, niektórzy piją też z cytryną

aniyam jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:54   #2331
amyz
Chanel Lady

Cytat:

A te szanele super 😍
kupuj ja piję codziennie - niedobre cholerstwo ale zdrowe
amyz jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:56   #2332
aniyam
Szanelowa Madżesti

GG do aniyam

Cytat:
SerceJMO - tyle że nie działa jak się chce kupić tylko testery - sprawdzałam. Wchodzi za to na mini zestawy za 39 zł
działa dziś i jutro

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

tez chce linka zobaczyć do tych cudów

tomama
wrzucaj linka oko pocieszymy

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
E tam niedobre, pijało się gorsze rzeczy

aniyam jest offline  
Stary 2016-01-23, 11:59   #2333
Rotkohl
Zakorzenienie

Never mam paczuche odebrałam z 2 godziny temu ktoś się próbował do niej dostać na szczęście mimo porwanej koperty wszystko jest ale zdaje mi sie ze tylko to ze kosmetyki były jeszcze raz wsadzone w koperte je uratowało .

bez problemu mi wydali bez awizo z samym numerem

Rekomenduje wymianki z never Odradzam pocztę polską

Cytat:
akurat pokrzywa jest całkiem niezła do picia czystek gorszy

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

okręcaj jak najszybciej. Wczasy w grecji szybko zlecą, wrócisz zapomnisz - a Szanele zostaną
a tam ja tylko czystek pije właściwie bo to jedna z nielicznych rzeczy którą jestem w stanie pić bez cukru, o wiele bardziej wolę czystek niż normalna herbate, czerwona zielona też mi tak super nie wchodzą, za to czystek
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-01-23, 12:01   #2334
tomama
Witchdoctor

Cytat:
Daj linka, se chociaż pooglądam i oko nacieszę
A proszę https://www.instagram.com/cocokais/

Cytat:
Może własnie czyta, i prawidłowe wnioski wyciągnie

Cytat:

No właśnie, tym bardziej, że w sierpniu i tak gdzieś jedziemy
Byłoby mi żal wracać do domu jak zawsze ....
Przytyłabym ....
Zniszczyła cerę słońcem....
same minusy

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Czy jakaś Wątkowiczka nie ma jeszcze Clinique'owego przesytu?
Stary 2016-01-23, 12:02   #2335
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
A proszę https://www.instagram.com/cocokais/

Może własnie czyta, i prawidłowe wnioski wyciągnie

No właśnie, tym bardziej, że w sierpniu i tak gdzieś jedziemy
Byłoby mi żal wracać do domu jak zawsze ....
Przytyłabym ....
Zniszczyła cerę słońcem....
same minusy

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Czy jakaś Wątkowiczka nie ma jeszcze Clinique'owego przesytu?
Ma same cudeńka

buahhot jest offline  
Stary 2016-01-23, 12:03   #2336
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Czystek nie jest zły, ja byle czego nie wypiję, a tu daję radę, niektórzy piją też z cytryną
co wam w tym czystku przeszkadza, bardzo dobry jest ja pije czystek nie dlatego ze zdrowy tylko dlatego ze mi smakuje

Cytat:
działa dziś i jutro

szkoda myyślałam ze mi8 sie uda testery z darmową wysyłką złapać, ale raczej by 9im się to srednio opłacało

Cytat:

A te szanele super 😍

Kupuj może ci posmakuje, ja lubię vbardzo, drogi nie jest dużo nie tracisz
Rotkohl jest offline  
Stary 2016-01-23, 12:03   #2337
angelikaw
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
o, no proszę mam nadzieję, że na żywo będzie mi się też tak podobała, co na zdj
kod -50zł od 150zł to 22411, a na DD jest na stronie podany
Mnie urzekła. Kolor tej mojej jest jakby grafitowy. Tylko kaptur ma wieeeelki

A w Orsayu online kupiłam kolejną kurtkę, tym razem przejściową. Zamiast 230 zł zapłaciłam 56 zł
http://www.orsay.com/pl-pl/kurtka-pi...-81202069.html
angelikaw jest offline  
Stary 2016-01-23, 12:03   #2338
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
Właśnie sobie uświadomiłam, że dzięki barakowi MArtusi mój odwyk moze się udać, ale nie jestem tym faktem specjalnie zachwycona
nie brakuje tu łowców okazji
maarthusia jest offline  
Stary 2016-01-23, 12:03   #2339
Angel_007
Shopping Queen

Dzień dobry

Właśnie wstałam i mi się przypomniało, że nie pochwaliłam się Wam jeszcze przesyłką jaką dostałam do testów od Balneokosmetyki. Strasznie mnie zdziwili, bo ja tylko Insta i FB używam, ale taka reklama im wystarczy, więc tym lepiej dla mnie
Peeling malinowy jest super

uploadfromtaptalk1453546983911.jpg

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-01-23, 12:04   #2340
maarthusia
Shoe addict :)

Cytat:
A co to za jakieś urlopy? . Martusia nie świruj pawiana albo daj numer do szefa, zadzwonie, pogadam .
nie wątpię, że byś go przekonała
maarthusia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości